Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
A gdyby..
Autor Wiadomość

Progdeex

Wysłany: 04-08-2016, 20:49 A gdyby..

Witam wszystkich :)

Jestem tutaj nowym użytkownikiem i od dziecka interesuję się serialem Knight Rider :D

Szkoda,że w totka jeszcze nie wygrałem,bo bym sobie sprawił replikę tego wozu... hmnn

A tym czasem wpadłem na pomysł zmiany wyglądu deski rozdzielczej w swoim aucie. Mogłoby to wyglądać tak:

Mogłaby to być nakładka na zegary. Taki dodatkowy ekran połączony z miniPC i przekazujący dane ze złącza OBD. Czy ktoś kiedyś wpadł na taki pomysł i ma jakieś doświadczenia??

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 04-08-2016, 22:21 

Mógłbyś teoretycznie zacząć od schematu połączeń elektrycznych do repliki KITTa i spróbować przekonstruować całość tak, żeby pasowała do twojego samochodu.

Progdeex

Wysłany: 05-08-2016, 18:46 

A czy to konieczne?? Mi wystarczyłby płaski monitor o odpowiednich wymiarach nakładany na seryjny wyświetlacz. Potem podpięcie pod miniPC kablem HDMI i przystosowanie programu do rozdzielczości monitora. Zawsze można takie coś zdemontować szybko i sprawnie :) Ogólnie cały problem tkwi w wymiarach monitora, bo takiego nikt nie produkuje :D

pawel34
Konto usunięte

Wysłany: 11-08-2016, 11:27 

Ciekawie wygląda, potrzebujesz projektanta czy wykonawcy?

Progdeex

Wysłany: 12-08-2016, 19:41 

Potrzebuję Monitora :D Program do wyświetlania mam już napisany. Symuluje on pracę wskaźników podobnie jak w każdej replice. Tutaj mamy prędkościomierz z 3-4 sezonu i resztę z 2 sezonu. Oczywiście można wprowadzić wskaźniki ze wszystkich sezonów i tylko zmieniać na jaki się chce :)

Odpowiedz do tematu