Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Team Knight Rider
Autor Wiadomość

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 08-01-2009, 21:34 

nikt nie jest doskonały:P ale miał za to taki brytolski akcent:D

Mandrivnyk 

Wysłany: 08-01-2009, 21:50 

A który z aktorów wam się podobał, z wszystkich seriali i filmów KR? :shock:

No żadna się nie odezwie? Sami brzydcy tylko byli? Ja przynajmniej napisałem, które w TKR mi się podobały.

leopard1988

Wysłany: 07-02-2009, 23:28 

Witam,
poszukuję linków do tego serialu oraz linku do napisów. Bardzo mi na tym zalezy. Prosze o prywatną wiadmość. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 07-02-2009, 23:56 

Nie ma żadnych polskich wersji tego serialu, ani wersji z lektorem, ani z napisami.

jarek360 
Trochę techniki

Wysłany: 15-09-2009, 14:14 

TKR to nie przypadkiem Universal-owi Power Rangegers? Siąk.

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 15-09-2009, 15:21 

omg jarek właśnie mnie oświeciłeś ! to Dlatego mi się ten serial nawet podobał XD

Star

Wysłany: 12-04-2010, 09:12 

Widziałam, nawet było ciekawe, ale dobrze, że ie było tego więcej. chociaż jedna sprawa mnie nurtuje, a mianowicie:
W ostatnim odcinku tej serii pojawił się Hoff i stwierdził, że skradziono procesor KITT'a jak to się ma do tego KR2008 nic o tym nie wspominano.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-04-2010, 09:39 

Przecież było powiedziane, że KR2008 opiera się tylko na oryginalnej serii, wszystkie inne spin-offy są ignorowane.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-06-2010, 17:22 

Heh, aż sam się sobie dziwię, bo to jest niewytłumaczalne, ale jak mawia znany myśliciel Ferdynand Kiepski, są na świecie rzeczy, o których się fizjologom nie śniło.

Mniej więcej tydzień temu do głowy wpadła mi pewna melodia. Wiecie, jak to jest - co jakiś czas się przypomina, jakby ktoś w mózgu włączał Wam "play". Za nic nie mogłem sobie przypomnieć co to za muzyka, ale byłem pewien, że z jakiegoś starego serialu, z czołówki. Ile ja się nakombinowałem..jednego dnia: może Viper..drugiego: może jakiś JAG..później: może któryś z Robin Hoodów, może..aaach! A muzyczka wciąż chodziła po głowie. W końcu sobie przypomniałem - tak, to Team Knight Rider! :shock: I tu moje zdziwienie było przeogromne - nie obejrzałem w życiu więcej jak 5 odcinków, parę lat tej muzy nie słyszałem, a tu taki zonk! :)

Teraz oczywiście próbuję znaleźć gdzieś tą muzykę z intro w mp3, ale wszędzie jest tylko z gadaniem, zgrana z serialu..

..a tak btw - znalazł ktoś może jakiegoś porządnego ripa, bez reklam, bez żadnych szwedzkich napisów i innych dziwactw (bo takich wersji jest najwięcej)? Może bym w końcu obejrzał - jak skończy się KR (mam na myśli polskie wydanie) trzeba coś oglądać, akurat bym sobie machnął :roll:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 08-06-2010, 20:40 

eNciu, ja w tej chwili kombinuje by znaleźć porządne wersje. :P
Na necie w najlepszej jakości są chyba tylko VHSRipy. Gdzieniegdzie znajdują się do nich linki, ale większość jest nieaktywnych.

Wiem, że na Hulu są w dobrej wersji do oglądania, ale mogą to robić tylko Amerykanie. Szkoda, że stamtąd nikt nie zgrał i nie zamieścił na necie bo na pewno byłaby lepsza jakość niż tych vhsripów. -_-

Ale wracając, niestety nie mam całej kompletnej serii w tej jakości bez napisów i bez reklam, ale pracuję nad tym by ją skompletować. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-06-2010, 20:45 

Mnie by zadowoliły i VHSRipy, w końcu z VHS jestem za pan brat, ale skoro nigdzie nie ma w całości tylko jakiś pojedynczy odcinek, to lipa.

A może chociaż jest pierwszy i ostatni? To bym sobie z nich zrobił film :) ..jak może pamiętasz, kiedyś już ściągnąłem właśnie pierwszy i ostatni odcinek, ale miały reklamy i te szwedzkie czy tam fińskie napisy a na dodatek jakość była kiepska, więc ogólna kaszana i dałem sobie spokój :P

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 08-06-2010, 21:01 

No te VHSy to też mocno średnia jakość. :P
Jak wrócę do domu i będę miała więcej czasu to Ci powiem co mam i co można zdobyć. :P

Pierwszy na pewno mam, ale nie wiem jak z kolejnymi. :) Bardzo ciężko jest je zdobyć. :/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-06-2010, 21:23 

Cóż, po pierwsze wtedy nie było grup ripujących i nikt nie zripował z tv, a po drugie nie ma (chyba nadal) wydania DVD, dlatego też nie ma tak naprawdę żadnego źródła.. Właśnie tylko jakieś prywatne nagrania z kaset i to też fragmentarycznie, bo z kolei nie ma zainteresowania takiego jak w przypadku starej serii czy najnowszej. Oka, to jak będziesz coś wiedziała, daj znać :)

Cliver

Wysłany: 10-06-2010, 16:45 

Ja pamiętam te serial i bardzo mi sie podobał!!

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 10-06-2010, 17:13 

Star w ostatnim odcinku nie pojawia sie Hoff tylko inny aktor.
Jedynie się przedstawia jako Michael Knight lecz to nie D.Hasselhoff.

Planowano wprowadzić Hoffa w drugim sezonie TKR dlatego w ostatnim odcinku przychodzi i przedstawia się, lecz sam Hasselhoff odmówił gdyż pracował cąły czas w serialu Baywatch i raczej produkcja TKR nie przypadła mu do gustu.

Aktor który przedstawia sie jako Michael Knight jest jedynie widziany od tyłu więc nawet twarzy nie widać.

Odpowiedz do tematu