Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zgrane odcinki KR
Autor Wiadomość

Kosogłos 

Wysłany: 21-01-2018, 19:02 Zgrane odcinki KR

Mam do was taką małą prośbę. Jeżeli gdzieś pisałam coś podobnego w tym stylu, to bardzo przepraszam. Czy ktoś z was posiada wszystkie odcinki Nieustraszonego z 2008 zgrane na komputer? Jeżeli tak, to bardzo bym poprosiła aby osoba, która się na to zadecyduje mogła mi wysłać je mailem (jak da się radę) i bym podała to później w prywatnej wiadomośći. Wiem, że teraz można prawie wszystko obejrzeć w Internecie, ale u mnie nie zawsze jest taka możliwość. Byłabym stokroć wdzięczna.

wojteko65 

Wysłany: 21-01-2018, 19:18 

Na CDA.pl są wszystkie odcinki :) Można ściągnąć sobie wtyczkę do przeglądarki "Video Downloader professional" i w wolnym czasie sobie pobrać :D

DjMazi

Wysłany: 22-01-2018, 14:50 

Ja mam pościągane z innej strony. Nie jestem z tego zadowolony, ale czasami prózno szukać a dzisiaj nie nośnik, thylko wersja cyfrowa ma rację bytu. Wychodzi nieco ponad 5 GB także żadna skrzynka e-mail tego nie dźwignie. Ja używam maxthon browser. Jeszcze nie widziałem filmu którego nie skopiuje, chyba, że zdechnięty jakiś bo od serwera tez zależy. Jak pisał kolega wyżej na cda jest i w zasadzie tyle. Maxthonem wtedy myszką na okno z filmem pojawi się taki dynks po prawej w rogu ramki i tam jest download czy coś... :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-02-2018, 15:54 

Jeżeli Was to dalej interesuje mam wersję KR:TS w dobrej jakościami z osobnymi napisami po ok. 1,09gb odcinek.

Jak chcecie mogę to Wam udostępnić w taki sposób, żeby każdy mógł sobie pobrać.

Tylko koniecznie dajcie mi znać, najlepiej w prywatnej wiadomości, to nawet już coś dzisiaj mogę Wam wrzucić, bo póki co siedzę w domu. Tylko koniecznie na pw, bo ja tu wpadam ostatnio raz na kilka dni i czytam wybiórczo, a pw nie przegapię. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu