Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KNIGHT RIDER SUMMER PARTY 2018 - Piątek, 10.08.2018, 20:00 !
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-07-2018, 21:10 KNIGHT RIDER SUMMER PARTY 2018 - Piątek, 10.08.2018, 20:00 !

Drodzy Nieustraszeni!

Nadszedł czas wakacji, więc i czas na znaną Wam od lat wakacyjną imprezę w serwisie Knight Rider Polska :)

Już za dwa tygodnie, w piątek (!) 10 sierpnia o godzinie 20:00 serwisowy czat zamieni się w imprezowe centrum wszechświata.
Będę miał przyjemność miksować dla Was najlepsze klubowe hity, zagram przeboje lat 80., 90. i 2000., oraz Wasze propozycje.

Nie zabraknie również piosenek naszego Michaela Knighta, czyli Davida Hasselhoffa - ale tym razem będzie to wyjątkowy
zestaw nagrań, bo będziemy wspominać kwietniowy koncert Davida, ale też poniekąd świętować jego niedawne urodziny.
Happy Holiday & Hoffy Birthday - to główne hasła nadchodzącej imprezy, czyli udany wakacyjny czas i urodzinowe hity Hoffa.

Oczywiście to nie wszystko - szykują się konkursy z nagrodami (!!!) i inne niespodzianki...jakie? Dowiecie się 10 sierpnia ;)

Od dziś do czwartku 9 sierpnia włącznie możecie przesyłać swoje propozycje nagrań, które chcielibyście usłyszeć na imprezie.
Prawidłowo opisane (wykonawca-tytuł) dwa nagrania mp3, koniecznie dobrej jakości, kierujcie na adres Link ukryty.

Już wkrótce opublikuję plan imprezy...ale tak naprawdę wszystkie karty odsłonią się w piątkowy wieczór i noc 10 sierpnia.
Dobra muzyka, pozytywna energia, świetna zabawa i rozmaite atrakcje...
...to wszystko za dwa tygodnie na KNIGHT RIDER PARTY 2018!

Rezerwujcie czas...i niech Hoff będzie z Wami :voteok:
Ostatnio zmieniony przez eNeR 02-01-2019, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 31-07-2018, 21:12 

Oto plan nadchodzącej imprezy Knight Rider Summer Party:

• 21:00 Summer Party Mix - mix klubowych hitów na żywo
  • 22:00 David Hasselhoff: 30 Years Looking For Freedom (cz.1) - piosenki Hoffa i wspomnienia koncertu w Berlinie
  • 23:00 Knight FM - przeboje radiowe oraz nadesłane przez Was
  • 23:30 Disco 2000 - klubowe hity z okolic roku 2000
  • 00:30 David Hasselhoff: 30 Years Looking For Freedom (cz.2) - piosenki Hoffa i wspomnienia koncertu w Berlinie
  • 01:30 90's Hits - przeboje lat 90.
  • 02:00 80's Hits - wszystko, co najlepsze z muzyki lat 80.
  • 03:00 Party with The Hoff - nowe wersje znanych hitów Hoffa
  • 03:30 Summer Party Mix - mix klubowych hitów na żywo

Czekam na Wasze maile, rezerwujcie czas, potwierdzajcie obecność i słyszymy się 10 sierpnia na czacie KRPL!
Będzie dużo dobrej muzyki a także niespodzianki i konkursy - nie może Was zabraknąć!

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-08-2018, 22:18 

Melduję gotowość do imprezowania! :D

Ale chyba nie uda mi się przy okazji tej imprezy podesłać żadnego KRowego remixu. :(

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Kosogłos 

Wysłany: 04-08-2018, 22:53 

Ja sama jestem chętna też dołączyć się do tego grona, ale jeszcze zobaczę, czy dam radę i będę miała możliwość. Chętnie bym jednak trochę popisała w naszym wspólnym gronie. :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-08-2018, 23:05 

Nie ma innej opcji - koniecznie wpadaj - obecność obowiązkowa. :mrgreen:

Kosogłos 

Wysłany: 05-08-2018, 21:44 

Oczywiście, że obowiązkowa! :lol: Jak tylko mi się uda, to na bank wpadam. :) Gdy wszystko będzie dobrze, to później będę potrzebowała pomocy ze słyszeniem muzyki, poniewaz teraz mam w komputerze nowego Windowsa i będą potrzebne wskazówki jak to zrobić.

TS89 

Wysłany: 05-08-2018, 21:52 

To ja już zapowiadam, będzie znów konkurs czołówkowy ;) Fajne nagrody, ciekawe zadania się zapowiadają :D Warto! :D

Kosogłos 

Wysłany: 05-08-2018, 22:21 

A o co dokładnie chodzi o tym konkursie! Wybaczcie, że wstawiłam ten sam post dwa razy, ale czasem mnie coś trafia z moim Internetem, a też nie pamiętam, jak usuwa się swoje posty... :/

TS89 

Wysłany: 05-08-2018, 22:35 

Konkurs czołówkowy będzie polegał na tym, że w trakcie imprezy usłyszycie czołówki kilku serialu - dokładnie 15. Waszym zadaniem będzie je zgadnąć i przesłać do mnie :) Na najlepszych czekają nagrody :)

Ale uwaga, łatwo nie będzie! :)

To już trzecia odsłona tego konkursu - wiele lat temu pierwszą zrobiła Tamersa, a kilka lat później zrobiłem swoją http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?p=62746#62746 :)

Kosogłos 

Wysłany: 05-08-2018, 22:46 

Uuu, no to ciekawe. Tutaj to już wymaga znajomość wszystkich odcinków że starszego Nieustraszonego, a ja jeszcze nie miałam okazji ich przejrzeć. Ach, ten bark czasu i Internetu... Ale co nie zmienia faktu, że będę starała się wpaść. :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 06-08-2018, 09:15 

Nie nie, tu przyda się ogólna znajomość seriali - a dokładnie muzyki z ich czołówek - z treści nikt nie będzie odpytywał, są wakacje :lol2:

Ja również zaproszę Was do udziału w konkursie - będzie to 5 zagadek muzycznych.

W obu konkursach atrakcyjne nagrody, dlatego warto z nami być tego wieczoru i nocy!

Oprócz tego oczywiście solidna dawka dobrej, różnorodnej muzyki - od dobrego tygodnia nurkuję w płytach,
by na KR Summer Party wybrać dla Was te najlepsze! Do usłyszenia (i zobaczenia na czacie) już w najbliższy piątek! :!: :voteok:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 06-08-2018, 21:48 

O ile nie będę miał soboty w robocie to będę. Od razu piszę, że nie będę katował swoim tłuczeniem kotleta :P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 06-08-2018, 23:38 

Trzymam kciuki, żeby się udało...no i impreza w piątek, więc do soboty zdążysz poimprezować z Piwniczanką i ekipą KRPL...
...a jak coś, to Cię obudzimy po imprezie do tej roboty :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-08-2018, 18:13 

Pff, Kaka, słabo ja w sobotę idę do roboty a na Party będę. :D

Muszę jakąś muzę ogarnąć na imprezę. :D

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 08-08-2018, 03:39 

Fenix The Best napisał/a
Muszę jakąś muzę ogarnąć na imprezę.
Nie Ty jedna. Kurde, ostatnio muzyki nawet nie słucham -_-

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Odpowiedz do tematu