Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Game 3

Czy podoba Ci się pomysł wysłania e-maila z prośbą o Knight Rider 3 - The Game?
Tak, to jest świetny pomysł ;)
70%
 70%  [ 7 ]
Tak, może być :]
20%
 20%  [ 2 ]
Nie, ten pomysł jest do bani :[
10%
 10%  [ 1 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość

bambosz

Wysłany: 11-06-2006, 13:54 Knight Rider: The Game 3

Słuchajcie, to może się wydać głupie, ale miałem ostatnio pomysł, żeby napisać e-maila do Davilex Games z prośbą o stworzenie gry Knight Rider 3 The Game. Jeżeli ktoś dobrze zna się na angielskim i jest w stanie podjąć to wyzwanie, to niech pisze na forum. Mogli by bardziej rozbudować tą grę, K.A.R.R.-owi mogli by dodać TURBO BOOST, LASER i SKI MODE żeby mógł się jakoś bronić a nie tak jak w poprzednich wersjach (K.A.R.R. mógł jedynie jeździć, tylko w 2 części dodali LASER i karabinki). Więc ci co to przeczytają - pomyślcie o tym, czy to jest dobry, czy zły pomysł. Jeżeli komuś się to wydaje idiotyczne to niech to napisze.
A teraz ankieta: Będzie ona trwać od dziś przez 3 tygodnie, więc głosujcie.

Dzama

Wysłany: 11-06-2006, 15:47 Re: Knight Rider 3 The Game

Ja bym był za tym, żeby jakaś inna firma zrobiła grę o Knight Riderze. Choćby nawet EA Sports, bo Davilexowi za bardzo nie wychodzi.

bambosz

Wysłany: 11-06-2006, 16:45 

No to dobra, może być do EA Sports, ale chodzi mi o to co inni o tym myślą i czy znajdzie się ktoś, kto biegle zna angielski i mógłby to napisać. Więc głosujcie i zgłaszajcie swoje propozycje !!!

mattkr
Tłumacz odcinków
KR4Life

Wysłany: 12-06-2006, 06:43 

Dobry pomysł, ale EA Sports robi tylko wyścigi samochodowe i inne gry sportowe, dlatego się nazywa EA Sports. Myślę, ze EA Games byłby lepszy, bo wszystkie Need For Speed'y były zrobione przez tą firmę. Mniejsza z tym. Ja po angielsku bardzo dobrze mowię, czytam, i piszę, także mógłbym wam pomóc. Myślę, że to by było łatwiejsze dla mnie, bo mieszkam w Ameryce...

KITT89
Tłumacz odcinków

Wysłany: 12-06-2006, 17:16 

To byłby bardzo, ale to bardzo dobry pomysł, gdyby stworzono trzecią część. Powinna mieć klimat w stylu 1 części, można by było kierować Michaelem - czyli chodzenie, skradanie,itp. Misje stworzone najlepiej na podstawie odcinków oraz żeby KITT miał więcej funkcji takich jak: Auto Doors, CO2, Grappling Hook, Satellite Infiltration Drone (S.I.D.), Silent Mode, Sub Zero, Surveillance Mode,itp.

mattkr
Tłumacz odcinków
KR4Life

Wysłany: 12-06-2006, 18:50 

To jest bardzo dobry pomysł, żeby stworzyli grę na podstawie odcinków. Knight Rider 3 The Game mogła by mieć 2 sezony, pierwszy i drugi, a za jakiś czas mogli by jeszcze zrobić Knight Rider 4 The Game, żeby była kontynuacja i miała 3 i 4 sezon...

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 12-06-2006, 19:29 Re: Knight Rider 3 The Game

Dobry pomysł, żeby zrobili tą grę i jestem za tym, żeby wysłać e-maila. :lol:

bambosz

Wysłany: 12-06-2006, 21:09 

Cieszę się, że mój pomysł się wam spodobał, ale ankieta nadal trwa - głosujcie :) :):) Kiedy zakończymy głosowanie, to wyślemy e-maila, najlepiej do EA Games, jak powiedział to mattkr!!! Piszcie w postach swoje propozycje e-maila do EA Games, a potem to co razem zbierzemy damy mattowi bo we wcześniejszym poście zgodził się nam pomóc. Więc...do roboty!!! ;) :mrgreen: To się musi udać :D Liczę na was wszystkich. Jeżeli się razem postaramy to mamy szansę osiągnąć duży sukces :)

KITT89
Tłumacz odcinków

Wysłany: 13-06-2006, 09:22 

Znając EA Games, gdyby zrobili KR3, to miałaby trzycyfrową cenę, tak jak wszystkie ich gry.

bambosz

Wysłany: 13-06-2006, 14:11 

Mam nadzieję że tak źle nie będzie, ale jak nie spróbujemy to się nie przekonamy, więc do roboty :) Na pewno nam się uda !!! Trzeba w to głęboko wierzyć :D

giba7

Wysłany: 14-06-2006, 18:31 

Macie KAPITALNY pomysł i brawa dla tego, kto zaczął tę rozmowę. Jesteście super! Oczywiście popieram Was a propos tej gry Knight Rider 3. Kocham ten serial i chciałbym właśnie zagrać w taką grę. Mam poprzednie wersje, ale to nie to>>>Więc popieram Was, znam świetnie angielski i pomogę Wam. NAPEWNO SIĘ UDA!!! :D

mattkr
Tłumacz odcinków
KR4Life

Wysłany: 15-06-2006, 06:59 

Ja przetłumaczę wszystko, także gościa od angielskiego nam nie trzeba. Jednak potrzebny jest nam ktoś, kto to ułoży po polsku...

bambosz

Wysłany: 15-06-2006, 08:43 

Teraz musimy się skupić na treści tego maila - na funkcjach K.I.T.T.a, K.A.R.R.a i wszelkimi dodatkami. K.A.R.R.owi na pewno przydałby się Ski Mode i Turbo Boost. To jest pewne - żeby miał się jak bronić. K.I.T.T.owi mogli by dodać Auto Door, Auto Cruise, Laser ale najlepiej taki jak miał K.A.R.R. w serialu pod skanerem. I jeszcze parę funkcji, które wymienił KITT89. Takie jest moje zdanie na ten temat, ale myślę teraz nad treścią e-maila. Wy też się starajcie, bo możliwe że od nas zależy czy gra Knight Rider 3 The Game powstanie. pzdr for @llll.

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 15-06-2006, 10:43 

Tak, to dobry pomysł i gra powinna być trochę dłuższa, bo jest the best i K.I.T.T. powinien mieć już SPM. Można by było dodać poruszanie się MICHAELEM :D :D :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-06-2006, 12:19 

Wiecie, mi sie wydaje, ze ten pomysl nie przejdzie. :(

Po pierwsze dlatego, ze jezeli pogloski o pelnometrazowym filmie KR sa prawda to jest pewne, ze zostanie wydana gra na podstawie tego filmu. Ale na to czy zrobi to EA Games czy ktos inny to my juz nie mamy wplywu.

Po drugie dwie poprzednie gry nie cieszyly sie jakims specjalnym uznaniem, gdyby bylo odwrotnie wydane ylyby kolejne czesci.

No i po ostatnie KR jest juz tak jakby troche zapomniany - zostali przy nim w wiekszosci tylko fani - a kto wyda gre oparta na serialu z lat 80, o ktorym pamietaja tylko glownie fani?

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu