Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zgłoszenia błędów serwisu
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 22-03-2014, 00:03 

Nie wiem o ile to błąd serwisu, czy po prostu coś nie tak z mapami Googla, ale przed chwilą próbowałam zmienić swoje miejsce pobytu na mapie w profilu użytkownika i mi się nie udało. ;)

A klikałam we wszystko co mozliwe. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Pik 
Administrator

Wysłany: 22-03-2014, 00:46 

U mnie wszystko działa. :?
Jakiej przeglądarki używasz?

Może ktoś jeszcze to zweryfikować? :)

Van Helsing 

Wysłany: 22-03-2014, 00:51 

U mnie, na Firefoksie działa bez problemu.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-03-2014, 01:22 

U mnie na Chromie też działa.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 23-03-2014, 01:35 

A u mnie na Chromie nie chce się zmienić.

A już ze 3 lata nie mieszkam na Westerplatte. :P

EdIT: Poklikałam z 50 razy i juz mi się zmieniło.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-03-2014, 11:51 

Widzisz, wystarczyło 50 razy kliknąć, trzeba było tak od razu
Ja mieszkam na środku ronda w centrum Wawy, jest git :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 23-03-2014, 13:12 

A ja teraz rezyduję na skrzyżowaniu dróg.
Czekam aż w koncu zjawi crossroads demon, któremu sprzedam duszę za nie wiem... pieniądze lub chwałę... albo coś. :P

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-04-2015, 22:04 

W zapisie czatu z ostatniej imprezy - http://www.knight-rider.pl/czat_archiwum/czat_2015.01.10.php - sąróżne krzaki zamiast polskich znaków, nawet w moich wypocinach po zakończeniu czatu. Kodowanie nie to może, albo co.. :roll:

Z kolei zapis 25. spotkania - http://www.knight-rider.pl/czat_archiwum.php?id=27 - powinien mieć w tytule Knight Rider Summer Party ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-01-2016, 09:43 

Zauważyłem ciekawą rzecz - przy zmianie okienka informacyjnego w lewym górnym rogu (czyli z info o emisji serialu na info o imprezie) cała główna strona serwisu (nie licząc prawej kolumny!) przesuwa się o milimetr - raz w lewo, przy kolejnej zmianie powrotem w prawo ;) To w sumie żaden błąd, drobnostka, ale miałem rozkminkę dlaczego serwis się rusza

(BTW czy stara buźka LOL naprawdę nie może wrócić? :P Ciągle muszę ją wklejać ręcznie, już chyba parę lat to trwa..ale że jestem osamotniony w swojej tęsknocie za nią, pewnie to zostanie przemilczane :roll: )

I jeszcze a propos powyższego posta - te krzaki zamiast PL znaków nadal są :P

A koncert życzeń to nie jutro? - dop. FTB
Cicho xD

rafas92 

Wysłany: 12-01-2016, 17:02 linki nie działające

zauważyłem ze kilka odnośników w dziale linki nie działa już od dawna
404 page not found lub forum wyłączone

[ Komentarz dodany przez: Pik: 13-01-2016, 04:16 ]
Nawet nie kilka;) Dzięki za zgłoszenie, usunąłem niedziałające linki.

mati1992 

Wysłany: 31-05-2016, 16:19 

Ja zauważyłem, że w dziale Artykuły w kilku miejscach brakuje obrazków. Jako że utrzymuje się to już od dłuższego czasu, pomyślałem, że może warto o tym wspomnieć, bo najprawdopodobniej podczas aktualizacji i poprawek musiało to gdzieś umknąć - w końcu to właściwie mały drobiazg. I niestety raczej na pewno gdzieś te obrazki zaginęły, bo przeglądałem serwis na dwóch różnych komputerach i nawet na smartfonie - zawsze to samo.

Przy okazji - przez ostatnie kilka dni w wolnym czasie śledzę nasz serwis i niestety zauważyłem, że non stop rejestrują się - nie wiem jak to określić - boty? Czyli tacy użytkownicy, którzy w swoich opisach posiadają jedynie linki do jakichś stron i nic poza tym... Pik, w jednym z tematów wspominałeś, że jest z tym problem, może warto by rozważyć coś w stylu weryfikacji rejestracji? Albo może da się założyć jakiś filtr? Bo przyznam, że chociaż jestem tylko zwykłym, szarym użytkownikiem, to przykro patrzeć, jak boty śmiecą, a prawdziwych fanów jakoś nie przybywa.

Pik 
Administrator

Wysłany: 01-06-2016, 00:48 

mati1992 napisał/a
Ja zauważyłem, że w dziale Artykuły w kilku miejscach brakuje obrazków. Jako że utrzymuje się to już od dłuższego czasu, pomyślałem, że może warto o tym wspomnieć, bo najprawdopodobniej podczas aktualizacji i poprawek musiało to gdzieś umknąć - w końcu to właściwie mały drobiazg. I niestety raczej na pewno gdzieś te obrazki zaginęły, bo przeglądałem serwis na dwóch różnych komputerach i nawet na smartfonie - zawsze to samo.

Artykuły napisane i zamieszczone przez użytkowników bardzo często korzystają z darmowych hostingów zdjęć. Niestety po jakimś czasie takie zdjęcia są usuwane z serwerów, przez co odnośniki do nich prowadzące stają się nieprawidłowe. Stąd problem. Autor powinien poprawić artykuł zamieszczając ponownie obrazki korzystając z hostingu lub przesyłając je do mnie, wówczas zamieszczę je na stałe na serwerze serwisu.

mati1992 napisał/a
Przy okazji - przez ostatnie kilka dni w wolnym czasie śledzę nasz serwis i niestety zauważyłem, że non stop rejestrują się - nie wiem jak to określić - boty? Czyli tacy użytkownicy, którzy w swoich opisach posiadają jedynie linki do jakichś stron i nic poza tym... Pik, w jednym z tematów wspominałeś, że jest z tym problem, może warto by rozważyć coś w stylu weryfikacji rejestracji? Albo może da się założyć jakiś filtr? Bo przyznam, że chociaż jestem tylko zwykłym, szarym użytkownikiem, to przykro patrzeć, jak boty śmiecą, a prawdziwych fanów jakoś nie przybywa.

Oczywiście problem jest nam znany i będzie zwalczany. Ostatnie zmiany w profilach użytkowników zapoczątkowały szereg modyfikacji mających na celu rozwiązanie problemów natrętnych reklam. Planowanych jest jeszcze kilka rozwiązań, o których celowo na razie nie wspominam. Poza tym każdy taki przypadek jest zapisywany, a lista wszystkich będzie przekazana odpowiednim służbom i zespołom zwalczającym tego rodzaju incydenty w sieci.
Podkreślam jednocześnie, iż każdy użytkownik, który rejestruje się wyłącznie w celach reklamowych jest przeze mnie usuwany, więc istnienie jego konta w serwisie trwa zazwyczaj kilka/kilkanaście godzin.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 13-01-2017, 15:55 

Przed pierwszym słowem każdego komentarza dodanego dzisiaj na serwisie pojawia się ".........".
I widzę nawet, że przy starszych komentarzach też się to pojawia. :)

TS89 

Wysłany: 13-01-2017, 18:36 

Fenix The Best napisał/a
Przed pierwszym słowem każdego komentarza dodanego dzisiaj na serwisie pojawia się ..........
I widzę nawet, że przy starszych komentarzach też się to pojawia.

Dziwne właśnie :/ I akurat w momencie, jak się zacz...

Mhahahahahahahahaha!!!

...
Przepraszam, nie wiem skąd ten śmiech się wziął :(

Pik 
Administrator

Wysłany: 13-01-2017, 19:15 

To dopiero początek problemów z serwisem...
Będziemy mieć znacznie poważniejsze...

Chyba, że uda się... Szczegóły jutro o 10:00.

#ratujmyKRPL #zagrajznami #KnightRiderParty

Odpowiedz do tematu