Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany w Zarządzie Serwisu
Autor Wiadomość

Pik 
Administrator

Wysłany: 14-12-2006, 00:49 

Z Ervinem pożegnałem się w kulturalny sposób.
To on mi napisał, że nie ma czasu i rezygnuje, więc nie może tu być mowy o tym, że ja go "wyrzuciłem".
Poza tym uprzedzałem, że wszyscy zostają przyjęci na czas próbny i w każdej chwili mogę kogoś odwołać bez podania przyczyny, ale chce być w porządku wobec nich, dlatego uzasadniam swoje decyzje.

KITT, szkoda, że odbierasz to w ten sposób. Starałem się w grzecznie zakończyć współpracę, więc niech tak pozostanie. Jak już to zostało zauważone sam mówiłeś, że chciałeś porzucić to stanowisko, więc nie wypominaj mi tego. :)

K.I.T.T.
Korektor napisów
KNIGHT2000

Wysłany: 14-12-2006, 16:27 

Wcale nie wypominam. Jeszcze raz mówię że tylko stwierdzam fakt !! Czy tak trudno Wam wszystkim to zrozumieć ????

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 15-12-2006, 00:57 

Prosiłeś o usunięcie a piszesz, że zostałeś wyrzucony. Odszedłeś, nie zostałeś wyrzucony. Jest różnica i stąd nieporozumienie.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 15-12-2006, 08:46 

Dość!

Wszyscy wiemy jak było. Koniec kwestii.

Pik 
Administrator

Wysłany: 18-02-2007, 02:43 

Nastąpiły długo zapowiadane zmiany.

Po obejrzeniu ostatnich operacji niektórych moderatorów (a właściwie ich braku), nie miałem innego wyboru, jak przyspieszyć wybór stałych moderatórów.

Na stanowiskach moderatorów pozosali najlepsi!
Zostali oni wybrani biorąc pod uwagę ich działalność, częstotliwość udzielania się w serwisie (nie tylko na forum), ilość wizyt itp.

Głównymi moderatorami serwisu, zostali:
Fenix The Best (Ogólnie o serii, Knight Rider, Tłumaczenia, International guests)
BXMASTER (Off-Topic, O forum, O serwisie)
eNeR! (Knight Rider 2000, Pozostałe filmy z cyklu Knight Rider)

Moderatorem swoich działów pozostał:
KARR (Giełda)

Dałem jeszcze szansę osobie, która dołączyła do modów jako ostatnia - samuraj22 (Gry nawiązujące do serialu).

Dziękuję pozostałym, którzy do tej pory moderowali forum, tj Riderowi, Dzamie, Timonowi oraz Ervinowi i K.I.T.T.-owi.

Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany będą mogły pozostać na stałe, a forum odzyska trochę porządków.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 18-02-2007, 23:15 

Od razu widać kogo Pik lubi najbardziej gdyż lista nie jest alfabetyczna. :wink: Rok temu z tej okazji od razu zrobiłbym porządek ale chcę obejrzeć Dempsey & Makepeace przed snem więc prorytety są nieubłaganie :)

Choć może niekoniecznie. Fenix pierwsza na liście ma najwięcej obowiązków, może wiec chodzi o to kogo najbardziej tępić? :)

Pik 
Administrator

Wysłany: 18-02-2007, 23:36 

Wbrew pozorom ta kolejność nie była sprawą prostą. :)
Kilka razy ją zmieniałem, ale postanowiłem jednak zostać przy standardowym ustawieniu: kobiety na poczatku, a potem juz jak leci. :P
Jako, że Ty, BX jesteś dłużej na tym stanowisku, dlatego byłeś 2. :)

BXMASTER napisał/a
chcę obejrzeć Dempsey & Makepeace przed snem więc prorytety są nieubłaganie

Nie no, jasne, priorytety to priorytety. :)
Nie musicie od razu brać się za porządki, ale grunt, aby wkrótce się za nie zabrać.

Acha i przy okazji, wiele tematów przydałoby się podzielić.. Nie ma sensu aby jeden topic miał kilkadziesiąt odpowiedzi, a zaledwie kilka(naście) jest odnośnie do pierwszego postu.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 19-02-2007, 13:58 

Dziękuję za ponowne powierzenie mi roli mod'a :mrgreen:
Jak zawsze postaram się jak najlepiej dbać o ład i porządek, do czego już wkrótce się zabiorę :)
Pik napisał/a
Wiele tematów przydałoby się podzielić.. Nie ma sensu aby jeden topic miał kilkadziesiąt odpowiedzi, a zaledwie kilka(naście) jest odnośnie do pierwszego postu.

Będę miał to na uwadze :wink:

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 19-02-2007, 14:54 

I tak nie objerzałem :| Wkróce się tym wszystkim zajmę.

Pik 
Administrator

Wysłany: 21-04-2007, 15:43 

Mała zmiana:
Samuraj22 zrezygnował z moderowania działu Gry nawiązujące do serialu, a jego przydział przejmuje eNeR.

Miłej pracy. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 21-04-2007, 20:39 

...na pewno będzie miła :D Dziękuję i już zabieram się za pierwsze porządki :wink:

Pik 
Administrator

Wysłany: 25-02-2008, 04:59 

Może tym razem nie zmiany na stanowiskach, a zmiany uprawnień. :)
Mianowicie, od tej pory (na okres próbny) każdy, główny moderator (Fenix The Best, eNeR!, BXMASTER) może moderować każdy dział na forum.

Natomiast nadal (na stronie głównej forum) wymienione są osoby odpowiedzialne za dane działy - i to oni odpowiadają za porządek w tych działach.
Np. eNeR (alias ReNe :P ) jest szefem działu Knight Rider 2000, więc na forum przy tym dziale jest wymieniony jako pierwszy:
"Moderatorzy eNeR!, Moderatorzy"
I to jemu się dostanie, gdy tam będzie bałagan. :P

Zwiększyłem Wam uprawnienia, głównie po to, abyście w nagłych sytuacjach mogli działać, bo w końcu nie musicie siedzieć 24h w serwisie, a czasem trzeba coś szybko usunąć.
Proszę jednak abyście zbytnio się nie rządzili w nie swoich sekcjach. :)
Większe zmiany lepiej konsultujcie z osobami odpowiedzialnymi za dany dział.

Poza tym Fenix została szefową działu Knight Rider 2008. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-02-2008, 05:13 

No to się zacznie.
Bez komentarza.
:P

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 25-02-2008, 19:14 

Hi hi, przejmę wszystko i nie będzie niczego. :twisted:

Swoją drogą to w bliżej nieokreślonym czasie widziałam coś takiego jak "Moderatorzy: eNeR, Moderatorzy" i miałam się spytać czemu eNeR jest samodzielnym bytem. :P

Dodam jeszcze, że cieszę się, że moderatorzy mają teraz uprawnienia rozszerzone o działy, które podlegały innym, z tej prostej przyczyny, że jak zdarzało mi się przenieść jakieś posty np. do BXowego Off-topiku, to nie mogłam zeedytować przeniesionego posta, żeby swoją parafkę zostawic. ;P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Pik 
Administrator

Wysłany: 25-02-2008, 21:39 

Fenix The Best napisał/a
zdarzało mi się przenieść jakieś posty np. do BXowego Off-topiku, to nie mogłam zeedytować przeniesionego posta, żeby swoją parafkę zostawic. ;P

Właśnie ze względu na takie przypadki i w takim celu, postanowiłem Wam dać większe uprawnienia. :)

Odpowiedz do tematu