Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
W co gracie? - Rozmowy o grach
Autor Wiadomość

Knight89 

Wysłany: 10-06-2014, 18:52 

Forum wegetuje, bo nikt nie wrzucił nic o Wiedźminie 3? :mrgreen: Udało mi się zarezerwować kolekcjonerkę, wiec pozostaje tylko czekać do lutego.

mati1996 
KITT

Wysłany: 01-07-2014, 13:28 

A ja akurat ostatnio grywam już drugi raz w Wiedźmina 1 ( dopiero w czerwcu chyba kupiłem ) Edycję Rozszerzoną. Za pierwszym po stronie ludzi, a teraz po stronie nieludzi. :mrgreen: Jeśli chodzi o grę Flappy Kitt vs Karr to mój rekord to 19.

Knight89 

Wysłany: 19-08-2014, 22:26 

Dobrze zrobiłem, ze palnąłem się 2 miechy temu w łeb i nie kupiłem tej kolektorki za premierową cenę 320 zł. Wystarczyło poczekać, żeby wyłożyć na nią 150 zł.
I za taką cenę warto jak najbardziej. Dla mnie najważniejsze rzeczy są tu obecne: figurka, steelbook i artbook. Oprócz tego dostaliśmy soundtrack na CD (dobrze, ze nie kod na MP3 do pobrania, a sama muzyka niezbyt mi się spodobała), mapę Chicago (stanowczo zbyt ciemną) pudełeczko z 4 kartami z kodami QR (apka jest inna, ale sens taki sam) co coś tam dodaje, ale nie sprawdzałem tego. No i 3 przypinki, z których jedna (ta niebieska) jest kiepsko wykonana, ale to może mi się taka trafiła.

Figurka, jak u Ubi jest porządna, razem z podstawką, która nie straszy jak w przypadku figurki ze Splinter Cell: Blacklist.
Artbook to same grafiki na całe strony, których jest 88. Nie lubię takich artbooków, chciałbym choć trochę tekstu, ale plus, ze jest w takim większym formacie.
No i dostaliśmy DLC - 3 dodatkowe misje.

*fotka robiona starym fonem, sorry za jakość.

O samej grze, moze coś tu napiszę, bo przeszedłem wątek główny i trochę zadań pobocznych.

Skład kolekcjonerki:
Kolekcjonerskie pudełko
Gra na 3 DVD
Steelbook
Mapa Chicago
88 stronicowy Artbook
23 cm figurka Aidena Pierce'a
3 przypinki
Soundtrack na CD (13 utworów)
4 karty pamięci rozszerzonej
DLC- 3 dodatkowe misje

Aha, i jeszcze fotka Sniper Elite III Afrika Edycji Premium:
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10397121_483063845171919_5558297532049248640_o.jpg

Defalt 
Konto usunięte

Wysłany: 13-09-2014, 14:57 

Knight89 i jak twoim zdaniem watch dogs? Wartę swojej ceny?

Knight89 

Wysłany: 20-09-2014, 21:26 

Warto. Graficznie nie jest źle, fabularnie nawet OK. Zawsze to trochę do pozwiedzania i nowych furek do objeżdżenia. Tylko z aut nie można strzelać, coby nie było zbyt łatwo i zeby się tego hakowania do zaliczania celów używało.

Teraz można już za 80 zł kupić samą grę, bo kolekcjonerek na PC jest mało. Na pewno nie warto EK kupować na muve.pl, bo tam nadal 250 zł kosztuje.

Galaxy 

Wysłany: 25-09-2014, 12:14 

W dniu wczorajszym rozpocząłem przygodę z tytułem Stronghold Crusader II muszę przyznać iż moje pierwsze wrażenia podczas rozgrywki były do prawdy mieszane. Mimo znacznie udoskonalonej stronie wizualnej jak również częściowo zmodyfikowanej (zaktualizowanej) mechanice gry sam gameplay nie daje takiej wygody (przyjemności z gry) jak miało to miejsce w pierwszym Krzyżowcu. Z pewnością jest to interesujące uzupełnienie serii obawiam się jednak że Twierdza Krzyżowiec II nie powtórzy ogromnego sukcesu swej poprzedniczki.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 08-02-2015, 12:18 

Potrafilibyście polecić mi jakąs grę w stylu starych Settlersów II? Ale nie nowych Settlersów, bo próbowałam grać w jakąś 6 czy 7 i była idiotyczna. I nie miałam przyjemności z grania. :/

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Galaxy 

Wysłany: 08-02-2015, 23:11 

Fenix The Best napisał/a
Potrafilibyście polecić mi jakąs grę w stylu starych Settlersów II? Ale nie nowych Settlersów, bo próbowałam grać w jakąś 6 czy 7 i była idiotyczna. I nie miałam przyjemności z grania. :/

Osobiście polecam serie: Civilization, Stronghold, Empire of Earth, Anno.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-02-2015, 18:47 

A ja nic nie polecę, za to korzystając z okazji, że ruch w temacie, chciałem odnieść się do fragmentu rozmowy z minionej imprezy urodzinowej i radośnie oznajmić wszem i wobec - na swoim laptopie z Windowsem 8.1 odpaliłem wszystkie ulubione stare gry, nawet sprzed 16 lat :nice: ..tak więc nie taki diabeł straszny ;)

Charles Grejman 

Wysłany: 17-06-2015, 20:57 

Grał ktoś
https://play.google.com/store/apps/details?id=se.hellothere.kungfurygame
:roll:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-06-2015, 12:16 

Ja grałem. Dość monotonna po pewnym czasie, ale całkiem rozrywkowa..a dla fanów filmu obowiązkowa ;) No i ten klimacik - zupełnie jak automat (nawet "wrzuca się" żeton, żeby zagrać) rodem z lat 80. :D

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 02-02-2016, 22:18 

Wspomnienie (link z fb, ale do obejrzenia bez konta - sprawdzałem w karcie incognito i działa):
KLIK
I jeszcze odpowiednia oprawa muzyczna do tego:

:D

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-02-2016, 15:28 

Ja przed sprzedażą swojego Pegasusa/NESa zaopatrzyłem się w ROMy wszystkich gier i wciąż do nich wracam, zarówno na emulatorze na kompie (a ostatnio Mikołaj przyniósł mi pad od Pegasusa z kablem USB - mega zaciesz) jak i na smartfonie (apka John NES). Te gierki nic a nic nie tracą na swojej grywalności :D

rafas92 

Wysłany: 05-02-2016, 17:33 

Mam emulator też ale używam nostalgia NES pro. Najwięcej opcji ma w tym cofnięcie rozgrywki o kilkadziesiąt sekundsekund, a np kiedy Mario wpadnie w dziurę można sobie cofnąć 😊

kajdek
Konto usunięte

Wysłany: 18-06-2016, 20:14 

Ja ostatnio ciągle na ps4 :)

Odpowiedz do tematu