Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupie Wszystko Co związane z KNIGHT RIDER'em
Autor Wiadomość

dziurek5 

Wysłany: 21-10-2007, 18:45 Kupie Wszystko Co związane z KNIGHT RIDER'em

Witam. Kupie wszystko co związane jest z serialem Knight Rider.
Aktualnie posiadam Tylko serię książek G.Larson R.Hill.
Wszelkie propozycje proszę kierować na :
-GG: 304-97-96
-Mail: Dziurek5@vp.pl
-Mail: dziurek@op.pl

Pozdrawiam.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-10-2007, 02:32 

Ja kieruję propozycję sprawdzenia naszego działu dotyczącego allegro oraz allegro samego w sobie pod hasłem "Knight Rider" :wink:

dziurek5 

Wysłany: 25-10-2007, 18:33 

Codziennie szukam. Ale myślę że wierni fani będą mieli więcej gadgetów niz ludzie z allegro :) Pozdrawiam :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-10-2007, 00:27 

Wierni fani nie oddadzą swoich gadżetów :P
...możesz być pewien że jeśli ktoś będzie coś miał, to tu o tym napisze..ale musisz szukać na allegro...jak my wszyscy :wink:
...prawda jest taka że w Polsce cholernie ciężko o cokolwiek związanego z KR. Do niedawna nawet o książki trzeba było toczyć niezłe boje. Teraz chyba parę osób chce na tym skorzystać bo od dłuższego czasu książek jest na allegro od groma, podobnie jak gier KR:TG 1&2. Ale ma to swoje plusy-spada popyt to i cena;) Ale znaleźć coś więcej niż te książki, gry i ewentualnie model KITTa za kilkaset złotych jest naprawdę ciężko. Wiesz, ja szukam regularnie codziennie mniej więcej 1,5 roku i się nie poddaję, a są i tacy, którzy szukają od wielu lat, ba, może i od pierwszej emisji KR ( :lol: ) ...ale jak to się mówi: "Szukajcie a znajdziecie" i tego musimy się trzymać :) Pozdrawiam:)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-12-2007, 01:57 

KUPIĘ CHOINKĘ DOKŁADNIE TAKĄ, JAK W LOGO NASZEGO SERWISU (TA SAMA KOLORYSTYKA, IDENTYCZNE OZDOBY, I NAJLEPIEJ TEN KITT OBOK).

treborus19

Wysłany: 15-06-2008, 13:51 

Modernizuje Pontiaca firebirda z 91r do wmiarę przyblizonego wyglądu kitta będę wdzięczny za pomoc informacje lub co kolwiek co pomoże doprowadzić do odtworzenia repliki. mam elektronika który zajmie się oprawą i oprogramowaniem brak mi kogoś kto zrobił by pulpit wyposarzenie mam gotowe i sprawdzone posiadam skanery KITT-a w rozmiarze przedniej atrapy pontiaca nie na diodach kiepsko wygląda bez maskownicy sama elektronika oddam w cenie kosztów po kilku prubach ze skanerem pozostawiam do pontiaca najbardziej wiarygodny orginałowi.Reszte oddam dla fanów. więc jesli ktoś wie co kolwiek i może pomóc dzięki bardzo z góry. Pozdrawiam wszystkich T-19

Poprzez brak jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych sama już nie wiem czy chcesz pomocy, coś sprzedać, kupić czy jeszcze co innego. :) - FTB
Chyba jedno i drugie ale przyznam że i ja nie rozumiem :lol: - eNeR!

Mike knight 

Wysłany: 07-04-2010, 21:52 

ja nie mogę dostać filmu KNIGHT RIDER 2000 szukałem i nic, czy nikt nie wie gdzie można go dostać ??

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 07-04-2010, 22:21 

Tylko w upadłych wypożyczalniach VHS i na allegro (zresztą także z wypożyczalni) - trzeba cierpliwie czekać i szukać..

Mike knight 

Wysłany: 08-04-2010, 00:02 

próbowałem ale nic nigdzie nie ma, a po za tym mi zależy żeby mieć ten film i nom stop szukam i nic nie moge znaleść

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 08-04-2010, 11:27 

Mike knight napisał/a
próbowałem ale nic nigdzie nie ma, a po za tym mi zależy żeby mieć ten film i nom stop szukam i nic nie moge znaleść

Człowieku od czego masz ten Internet? :| na Torentach dużo tego jest, wystarczy poszukać, a nie widze róznicy miedzy VHs i wersją dvd :wink:

Mandrivnyk 

Wysłany: 08-04-2010, 12:19 

Seb napisał/a
a nie widze róznicy miedzy VHs i wersją dvd

Jak nie widzisz różnicy, to się nie wypowiadaj.

Mike knight 

Wysłany: 14-04-2010, 12:16 

jak by ktomuś obiło się o uszy o filmie to nie da znać jakoś, i jak najlepiej żeby był na płycie bo nie mam VHS :wink:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-04-2010, 12:30 

Na DVD w Polsce nie został wydany, możesz tylko szukać VHS na allegro, nie ma innej możliwości.

Mike knight 

Wysłany: 14-04-2010, 23:25 

też może być najwyżej sobie zgram na DVD

Odpowiedz do tematu