Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje o Mustangu
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 23-02-2008, 12:22 

Na gadżety związane z nowym KR jeszcze trochę za wcześnie. ;)
Ja bym sprawdziła czy sa jakieś na allegro, lub pochodziła po sklepach z zabawkami. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-02-2008, 13:09 

Fenix The Best napisał/a
Ja bym sprawdziła czy sa jakieś na allegro, lub pochodziła po sklepach z zabawkami.

A ja myślę że Ty byś zadzwoniła do Justina Bru.....no dobra :mrgreen: :lol:
//Muszę oficjalnie zachowywac pozory. :P Nie zdradzaj moich metod działania, a może i dla Ciebie coś załatwię. :lol: - FTB

Powiem tak - Mustanga to się pewnie znajdzie (tylko czy czarnego i ten model to już gorzej..) o KITTcie to bym nie marzył, MOŻE dopiero ewentualnie jak serial by zdobył popularność..ale tego Mustanga można poszukać :)

Jor-El

Wysłany: 23-02-2008, 18:48 

Model zwykłego mustanga nietrudno znaleźć na allegro, zresztą wiele firm produkujących modele ma go w swojej ofercie bo to nowe, znane auto.

Gorzej będzie jak napisał eNeR znaleźć go w kolorze czarnym, o przerobionym niewspominając...chociaż... można go przecież przemalować, wnętrze tez łatwo przerobić, dodać aby komputer pokładowy (naklejka), skrócić kierownicę. Najtrudniejszym elementem do przeróbki będzie to "coś" za pierwszym rzędem siedzeń, no i oczywiście przeróbka maski....to chyba najtrudniejszym byłoby zadaniem, ponieważ żądny mustang nie ma takiej maski seryjnie, ani Shelby, ani Saleen ani standardowy oczywiście.

Trzeba mieć nadzieję ze taki model \ zabawka szybko sie pojawi na rynku o co zresztą sie nie martwię, bo jak wiadomo napewno ktoś będzie chciał dodatkowo zarobić, na tym serialu, i wypusci taki model, wcześniej czy później...

PeterWRC 

Wysłany: 23-02-2008, 21:25 

GregorGT napisał/a
Mi także nie pasuje Ford Mustang, (chyba, że od początku powstania pierwszego serialu Byłby Mustang).
Dla mnie najlepszym kandydatem jest Pontiac Trans Am, tylko nie rocznik 1982, bo jest już przestarzały, lecz rocznik 1998.
Obrazek
Serial jest kontynuacją starego, więc samochód też powinien być z tej samej firmy.
Takie jest moje zdanie.

Auto na zdjeciu to na pewno nie rocznik 98, max 97.

bleed

Wysłany: 24-02-2008, 20:16 

GregorGT napisał/a
Mi także nie pasuje Ford Mustang, (chyba, że od początku powstania pierwszego serialu Byłby Mustang).
Dla mnie najlepszym kandydatem jest Pontiac Trans Am, tylko nie rocznik 1982, bo jest już przestarzały, lecz rocznik 1998.
Obrazek
Serial jest kontynuacją starego, więc samochód też powinien być z tej samej firmy.
Takie jest moje zdanie.

to jest trans am IV generacji przedliftowy (swiatla). lata 93-97... od 98 produkowali juz autko ze zmienionym przodem, zostawilem wczesniej linka ale nikomu nie chcialo sie klikac :D

Jor-El

Wysłany: 13-03-2008, 16:31 

No poszperałem trochę i znalazłem model mustanga który w 100% użyto do roli KI3Ta

Jest to "2008 Ford Mustang Shelby Cobra GT500KR" tegoroczna <ulepszona> wersja shelby (dlatego nie mogłem znaleźć tej djabelskiej maski...
OTO screen

Jak widać nic nie zmienili zewnętrznie w KI3Tcie...aby dodali skaner i czarny kolor, który też pewnie został nadany w fabryce...nawet felg nie zmienili do filmu tylko pojechał na seryjnych...

PeterWRC 

Wysłany: 13-03-2008, 16:52 

Co z tego ze niezmienili felg, orginalny kitt tez miał seryjne.

A tak naprawde to w serialu prawdo podobnie nie pojawił się żaden shellby GT500KR :lol:
Były to przerobone mustangi GT, z bodykitem shellby, oraz sinink z sprerzarką mechaniczną. Ponoc kitta grały też mustangi z silnikiem V6. Pozatym do fimu potrzebowali aut z automatem, a gt500 ma manual :wink:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 13-03-2008, 17:02 

Idąc tym tropem zaraz okaże się że filmowy KI3T miał ze starym KITTem znacznie więcej wspólnego, niż nam się wydaje i okaże się że pod wspomnianym bodykitem Shelby nie krył się Ford GT a Trans-Am :mrgreen:

Rider 
Konserwator

Wysłany: 13-03-2008, 17:32 

http://www.amerykany.v10.pl/KI...trafi,na,aukcje,7769.html

Piszę poprawnie po polsku.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 13-03-2008, 21:29 

Już czytałam o tej aukcji, ale zastanawia mnie jedno... Czy to, że te KITTy zostaną sprzedane nie oznacza przypadkiem, że serial nie powstanie?
Głupim posunięciem byłoby sprzedać te samochody po to by budować nowe. ;)
Chociaż w sumie, jeżeli twórcy chcieli by trochę ulepszyć je...

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-03-2008, 00:08 

Ludzie..co im za różnica że sprzedadzą jeden samochód. Przecież na pewno powstało ich kilka, tak jak w przypadku oryginalnego KR! :) Nie zakładajcie od razu, że nie powstanie serial! Ja jestem prawie pewien, że serial powstanie :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 14-03-2008, 00:13 

Tam pisze, że sprzedają 2 samochody. :)

A w "coś się kręci" była mowa o 3 samochodach. Nie sprzedają tylko tego zdalnie sterowanego. ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-03-2008, 00:20 

Może mają ich całą fabrykę :P Przecież wiadomo kurcze że mieli ich kilka, chociażby na wypadek gdyby pierdoła ruszył zamiast do przodu do tyłu i wjechał np. w śmietnik :P Serial powstanie i koniec, nie widzę innej opcji :mrgreen:

Mechanic
Naprawie wszystko...

Wysłany: 26-03-2008, 21:08 

witam, jestem tu nowy i chciał bym na wstępie powiedziec ze KITT to 100% Shelby GT500KR- jest to niezwykły samochod, posiada bowiem silnik V8 z kompresorem z Forda GT(SUPER :D ) i na potrzeby filmu został lekko wzmocniony

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-03-2008, 14:01 

Mechanic napisał/a
posiada bowiem silnik V8 z kompresorem z Forda GT(SUPER ) i na potrzeby filmu został lekko wzmocniony

GT sam w sobie jest cholernie szybkim autem, a jeszcze wzmocniony..kosmos :)
Musi mieć takiego kopa że mózg staje xD

Odpowiedz do tematu