Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje o Mustangu
Autor Wiadomość

Rider 
Konserwator

Wysłany: 20-02-2008, 16:05 Dyskusje o Mustangu

http://www.worldcarfans.com/90...sign-corvette-z03-concept

A jakby tak podmienić tego mustanga...

Pozwoliłam sobie wydzielić te posty i założyć nowy temat, ponieważ Mustang jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tamatów odnośnie nowego KR. - FTB

Piszę poprawnie po polsku.

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 20-02-2008, 16:09 

Dwa dni po premierze juz był mnie odwiedzić :mrgreen: :mrgreen:

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 20-02-2008, 17:00 

Seb, wyglądana na to że ten u ciebie to V6. Jaki miał przód? "Ponury" z halogenami na grillu czy "uśmiechnięty"? Jak ten drugi to zgadza się że V6.

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 20-02-2008, 17:15 

BXMASTER napisał/a
Ponury z halogenami na grillu

Tak :P
Niestety nie robiłem zdjecia z przodu ponieważ to było niebezpieczne :) Moje poprzednie zdjecie Pontiacka tego o kolorze gumy do zucia o mało nie zakonczyło sie bójką :D wiec wolałem nie ryzykować:)

Ervino

Wysłany: 20-02-2008, 23:26 

http://www.allegro.pl/item3120...by_gt500_faktura_vat.html

bleed

Wysłany: 21-02-2008, 01:13 

Mustang robi wrazenie, a w zasadzie to robił... w momencie wyjścia na rynek :) dzis, przynajmniej dla mnie, nie jest juz niczym niezwyklym. Zreszta wypowiadalem sie juz na ten temat w tym topicu. Role mustanga w nowym KR oceniam na 7/10, trans ama w poprzednim 10/10, pasował jak ulał :)

Shelby

Wysłany: 21-02-2008, 07:44 

Rzucacie stronkami i komentarzami jak z rękawa. Ja też chce. A więc po pierwsze
1. http://zbieramnashelby.ovh.org/
Dobra Reklama własnych wypocin musi być.
2. Po drugie. Oczywiście Pontiac trans ama był, jest i będzie jeszcze długo najlepszym autem do serialu. Ale niech ktoś mi pokaże nowego pontiac, który godnie by zajął jego miejsce. Ja w każdym razie nie spotkałem takiegoż. I chodź się zgadam, że Mustangowi coś jeszcze brakuje, ale jestem pewien, że scenarzyści już pracują żeby to zmienić.
3. To nie jest tam zwykły mustang ford'owski, ale prawdziwy Shelby Cobra GT500KR 2008 " King of the Road " w limitowanej wersji 1000 sztuk na 40 urodziny Shelby 1968 GT500 KR. A to auto zostało zbudowane przez Carrol Shelby tylko jedno i na ebuy amerykańskim reklamowali za 3 000 000 $ . I to właśnie była Eleonora w filmie „60 sekund”.
4. Ford dobrom kasę za reklamę dał i tak już jest . Kasa rządzi światem.

bleed

Wysłany: 21-02-2008, 12:38 

w chwili obecnej pontiac niestety nie moze pochwalic sie zadnym porzadnym muscle carem... GTO raczej nie pasuje

ale pare lat temu....

http://cool-autos.net/Pictures...rans_Am_WS6_Coupe02-1.jpg

cóż, kwestia gustu :)

powoli nawet zaczynam sie z nim oswajać... :)

Jor-El

Wysłany: 21-02-2008, 14:27 

Cóż mogę powiedzieć o tym mustangu... w samym filmie nawet nie wypadł źle, ale nie oszukujmy sie nie pasuje do KR'a.

Uważam ze jak już mieli wsiąść do filmu nie nowy samochód (żaden prototyp) czy jakąś inną nowość z 2007r. To mogli chociaż sięgnąć po samochód który najlepiej w dzisiejszych czasach oddawał by wygląd Pontiaca Trans -Am'a, mówię tu oczywiście o Corvett'cie.
Najlepsza byłaby wg. mnie Corvetta C5

Czy ta sylwetka nie przypomina najlepiej starego K.I.T.T'a?

A tutaj...musiałem dodać to zdjęcie...dla mnie to taki woź, w tym magicznym kolorze, powinien zostać KI3000

Również jeżeli nie chcieli by dawać aż, że tak powiem tak trochę "starszego" auta to mogli sie pokusić o Corvett'e C6, która wyszła chyba prawie równo co ten mustang ( do produkcji)

Oto jej fotka:

Jedyny jej minus w porównaniu do C5 tpo brak unoszonych przednich świateł, co było tak charakterystyczne dla Pontiaca.

Reasumując, wybrano Mustanga bo sie opłacał i Ford pokrył pewnie koszty w zamian za reklamę... co do Corvetty to pewnie problemem mogło być dla nich kontrakt z GM ale myślę ze takie sprawy by i tak z nimi załatwili, no i wtedy głosem mógł by być Will Arnett.
Szkoda...bo inaczej wyobrażałem sobie nowego K.I.T.T'a. Dla mnie on zawsze pozostanie Trans-Am'em '82 :D

Pik 
Administrator

Wysłany: 21-02-2008, 18:50 

Postanowiłem zrobić mały eksperyment..
Ciekawe jak zmieniły się opinie o Mustangu jako nowym KITT'cie po obejrzeniu pilota?
Dlatego zresetowałem wyniki poprzedniej sondy, i zamieściłem nową, z takimi samymi opcjami do wyboru. :)
Prosimy głosować po obejrzeniu filmu. :)

Usunę głosy ze starej sondy, które zostały oddane po premierze nowego KR, i porównamy, czy zmieniły się Wasze opinie. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-02-2008, 04:50 

Mój głos się zmienił na plus, i widzę że nie tylko mój..lol, nieźle :)
Fajny pomysł, Pik :)

GregorGT

Wysłany: 22-02-2008, 14:01 

Mi także nie pasuje Ford Mustang, (chyba, że od początku powstania pierwszego serialu Byłby Mustang).
Dla mnie najlepszym kandydatem jest Pontiac Trans Am, tylko nie rocznik 1982, bo jest już przestarzały, lecz rocznik 1998.

Serial jest kontynuacją starego, więc samochód też powinien być z tej samej firmy.
Takie jest moje zdanie.

Talerz
Młody Winek

Wysłany: 22-02-2008, 14:37 

Niezapominajmy że przy wyborze samochodu producenci kierowali się zapewne kasą... Widocznie za wykorzystanie Forda mniej zapłacili, albo opcjonalnie więcej dostali ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-02-2008, 14:50 

Talerz napisał/a
Widocznie za wykorzystanie Forda mniej zapłacili, albo opcjonalnie więcej dostali

To jest nawet więcej niż pewne :P

Pah Wraith

Wysłany: 23-02-2008, 12:12 

Czy wiecie czy/gdzie można nabyć "matchboxa" KI3T lub chociaż tego konkretnego modelu Mustanga?

Odpowiedz do tematu