Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nalepki na samochód
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 27-07-2008, 14:18 Nalepki na samochód

Na oficjalnej stronie NBC można ściągnąć wzór naklejek, które można lepnąc na swój samochód. ;)

Trochę to kiczowate, ale... :P

http://www.nbc.com/Knight_Ride...oads/bumperstickers.shtml

Mi się najbardziej podoba "KITT is my copilot" i "Kitt happens". ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-07-2008, 14:42 

Dwie pozostałe też są zabawne, fajne :mrgreen:
Powinni jeszcze zrobić naklejki z KITTem, Justinem aka Michaelem, Deanną aka Sarą itd :) Swoją drogą-nie ma jak Amerykanie - oni by mogli wszystko obkleić naklejkami i hasłami w stylu jak choćby ich słynne "I <3 NY" (I love New York") :P
Z drugiej jednak strony przypomniały mi się czasy, kiedy to pod koniec lat 80. i na początku lat 90 kupowałem niezliczone ilości gum do żucia dla naklejek z Alfem i Żółwiami Ninja :mrgreen: ..jakoś naklejek z Nieustraszonym nie miałem, chyba do mnie akurat nie dotarły..no a przynajmniej nie do mojej okolicy.
Wracając na właściwy tor tematu - uważam że naklejki związane z nowym KR, nie tylko takie na samochód, to fajny pomysł. Pomijając fakt, że to świetna dodatkowa promocja serialu, to jest to jeden z wielu (bo na pewno pojawią się inne) gadżetów, które będą sympatycznym dodatkiem, pamiątką przypominającą o wszkrzeszeniu legendy :) No i cóż, jak zawsze marzy mi się, żeby wreszcie jakieś gadżety związane z KR, chociaż z tym nowym, dotarły do Polski :roll:
No ale póki co nawet w Stanach ich nie ma, więc to czysta fantazja.

Odpowiedz do tematu