Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciekawostki z Knight Rider: The Series
Autor Wiadomość

TS89 

Wysłany: 17-10-2015, 19:25 

Ale Mustanga w jakim kontekście? KI3Ta grało kilka różnych samochodów, teraz nie umiem dokładnie powiedzieć ile, odpowiednio zmodyfikowanych na potrzeby zdjęć.

Kosogłos 

Wysłany: 19-10-2015, 09:05 

Cóż, pewnie ja coś pokręciłam. Po prostu wiem że Kitta jako Mustanga grało kilka samochodów i chyba w końcu był jeden z nich oryginalny z serialu, nie?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-10-2015, 19:08 

TS89 napisał/a
W making off, https://m.youtube.com/watch?v=fVB6q9z8kaQ, od 3:19 KI3T kłóci się z jakimś gościem o wyglądzie Gartha kto jest KI3Tem, może to ten facet, który na planie czytał jego kwestie?

Ten facet czytał kwestie KITTa na planie. Kilmer nagrywał swoje kwestie oddzielnie i nigdy się nie pojawił na planie. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Kosogłos 

Wysłany: 20-10-2015, 09:09 

To po prostu oni w czasie planu korzystali z nagranego głosu Kilmera? Bo na przykład jak się ogląda serial to chyba jego głos jest czy jak?

TS89 

Wysłany: 20-10-2015, 12:12 

Kosogłos napisał/a
Po prostu wiem że Kitta jako Mustanga grało kilka samochodów i chyba w końcu był jeden z nich oryginalny z serialu, nie?

Dalej nie rozumiem - w jakim sensie oryginalny?

Kosogłos napisał/a
To po prostu oni w czasie planu korzystali z nagranego głosu Kilmera? Bo na przykład jak się ogląda serial to chyba jego głos jest czy jak?

Na planie ktoś inny czytał kwestie KITTa, żeby inni aktorzy mogli się ustosunkować/odpowiednie pauzy robić. Potem w procesie postprodukcji dołożono nagrania Killmera.

Kosogłos 

Wysłany: 20-10-2015, 19:41 

Cytat
Dalej nie rozumiem - w jakim sensie oryginalny?

Nie, po prostu chodzi mi o to, że na cele serialu było kilka tych mustangów, był tam kaskaderski do wykonywania tych wszystkich "sztuczek" i jeszcze chyba jako atrapa czy coś w tym rodzaju i jakiś inny. No i chyba jest właśnie jeden ten z oryginalnymi częściami czy jakoś tak. Przepraszam, jeżeli coś nie zrozumiałeś, czasem po prostu nie umiem się dokładniej wysłowić.

A tak na inny temat: jak zareagowaliście, kiedy dowiedzieliście się, że NBC nie zgodzi się na kolejny sezon?

TS89 

Wysłany: 20-10-2015, 20:21 

A, w ten sposób. Na pewno było kilka działających samochodów, dokładnie nie umiem powiedzieć ile, Ale tak jest przy tego typu produkacjach. Przy starym KR w kluczowym momencie produkcji mieli bodajże 14 pontiacow do kręcenia.

Co do anulowania to jak pamietam było trochę nerwów, ale nie było wielkiego zdziwienia wiedząc, jakie były wyniki oglądalności i atmosfera w samym NBC wokół projektu. Poza tym serial dopiero od połowy miał swój klimat, podobny do oryginału, i chyba przez to było bardziej żal.

Kosogłos 

Wysłany: 20-10-2015, 20:44 

No cóż, mi osobiście cały serial przypadł do gustu, ale jednak serial miał swoją liczną grupę krytyków ze względu co tam było. Szczerze mówiąc, miałam pewne pretensje do NBC ( i to naprawdę spore), że może już nigdy nie będzie nowego sezonu, ale nic nigdy nie wiadomo ;) Ale samo to, praca przy tym serialu była drogą produkcją. Same zrobienie nowego KITT'a i wydatki na plan filmowy swoje zrobiły. No ale cóż. A tym bardziej mam mam większą pewność, że TVP1 już wcale nie puści KR z 2008 roku. Mają swoje "długoplanówki", a inaczej te nowele i nowe seriale :P

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-10-2015, 21:21 

Akurat TVP już powtarzała KR:TS i nie zdziwiłbym się, gdyby kiedyś jeszcze doszło do ponownej emisji. Swoją drogą - czas szybko leci - już 7 lat mija od premiery..

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 20-10-2015, 22:22 

Łoo Panie, faktycznie to już 7 lat, a pamiętam to jakby dopiero co niedawno byłą premiera KR:TS

TS89 

Wysłany: 20-10-2015, 23:09 

Starzy jesteśmy...

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 27-10-2015, 14:11 

Kosogłos napisał/a
A tak na inny temat: jak zareagowaliście, kiedy dowiedzieliście się, że NBC nie zgodzi się na kolejny sezon?

W sumie wydaje mi się, że KR:TS nigdy nie został oficjalnie anulowany.
Najpierw go przedłużyli do 22 odcinków, potem skrócili do 17.
Jakiś czas później NBC ogłosiło ramówkę na kolejny sezon bez KR, więc wnioski same się nasunęły. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Kosogłos 

Wysłany: 27-10-2015, 16:57 

Czyli, że bardzo kręcili przy emitowaniu odcinków. Znam też właśnie taki przypadek, że KR źle natrafił co do emisji odcinków. Ciągle coś wypadało, co samo doprowadziło do małej liczby obejrzeń, przez co chyba właśnie wstrzymali się, a może prędzej zabronili robić kolejnego sezonu, bo źle wypadł :P

TS89 

Wysłany: 28-10-2015, 08:51 

Poza tym jeszcze chyba doszedł fakt przetaczającego się kryzysu gospodarczego, który trochę przywalił w branżę filmową i telewizyjną, szukanie oszczędności. No i trafiło na KR.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 28-10-2015, 12:31 

TS89 napisał/a
przetaczającego się kryzysu gospodarczego, który trochę przywalił w branżę filmową i telewizyjną, szukanie oszczędności

Chyba by pasowało, bo o ile pamiętam do tłumaczenia się NBC słaba oglądalnością bodaj Fen wyrzuciła kontrargument, że inne seriale z podobną/niewiele wyższą, czy nawet niewiele niższą oglądalnością były kontynuowane :)

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Odpowiedz do tematu