Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nawiązania do KR i aktorzy z KR w innych produkcjach...
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 11-03-2008, 23:17 

A tutaj jest jest wywiad, który przeprowadził Conan O'Brien z KI3Tem. :)
http://knightrideronline.com/n...kitts_on_conan_obrien.php

Zdjęcie. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 25-03-2008, 20:06 

Ech... I znowu ja. :P

Z kim Wam się kojarzy to imię i literka z nazwiska? :roll:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-03-2008, 21:45 

LOL :lol: Świetne :lol:
Pragnę zakupić to dzieło :mrgreen:
:P

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 25-03-2008, 22:45 

piękne XDD
a tak naprawdę to ciekawe o czym jest ta książka:>

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-03-2008, 11:01 

Cytując wikipedię:

Cytat
Życie i czasy Michaela K. to opowieść o pragnieniu wolności. Tytułowy bohater, ogrodnik z Kapsztadu, postanawia zawieźć chorą matkę na farmę, którą zapamiętała z dzieciństwa. Podczas podróży matka umiera, Michael chce jednak dotrzeć na miejsce, by jej prochy spoczęły tam, gdzie się urodziła. Farma staje się jego azylem, schronieniem przed światem, którego nie potrafi zrozumieć, przed wojną domową, toczącą się w jego kraju. Stopniowo oddala się od cywilizacji. Przez władze traktowany jak przestępca, broni się przed próbami umieszczenia go w obozach i szpitalach, próbując ocalić swoją niezależność.

Coś w tej wolności jest. ;)
No i przez władze jest traktowany jako przestepca. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-03-2008, 13:22 

Fenix The Best napisał/a
Przez władze traktowany jak przestępca, broni się przed próbami umieszczenia go w obozach i szpitalach, próbując ocalić swoją niezależność.

To z czołówki nowego KR? :mrgreen:

Dobre :P

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 26-03-2008, 15:22 

Obejrzyjcie sobie sobie nowy odcinek Legend PRL na TVN Turbo. Jest nawiązanie do KR w postaci jak to określił w programie Patryk Mikiciuk prawie KITTa.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-03-2008, 14:19 

Szkoda że nie mam TvnTurbo. A z YouTube tvn regularnie usuwa filmiki więc raczej nei ma szans..opowiecie mi :P

Ja też z chęcią posłucham, bo nie mam tutaj TvnTurbo. - FTB

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 27-03-2008, 18:33 

No więc to był odcinek trochę w stylu tuning by PRL i prezentowali samochody modyfikowane przez właścicieli. Między innymi przyszłościową jak na rok 1970 Syrenę laminat. Ale pokazywali też inną którą nazwali najpierw Aston Martinem Jamesa Bonda ,a potem autem którego "pozazdrościł by David Hasselhoff z serialu Knight Rider ponieważ ten samochód jest prawie jak KITT. Do wszystkiego ma kontrolki. - Tylko do nas nie gada. -Ale niewiele brakuje" Zaczęło się tak. Aby otworzyć bagażnik trzeba otworzyć zamek, pod podwoziem jest klamka z warszawy którą trzeba przekręcić i zapinka na kłódkę którą trzeba zdjąć. Wtedy można otworzyć bagażnik w którym na klapie jest oświetlenie dwużarówkowe i trójkąt ostrzegawczy który można spuścić i nie trzeba go nigdzie kłaść(chyba że szanujemy prawo). Koło zapasowe na łańcuchu z kłódką i po prawej specjalne cięgło które odblokowuje drzwi. Wtedy można otworzyć zamek drzwi i pod podwoziem przekręcić kolejną klamkę. Wtedy można wsiąść i pod deską rozdzielczą jest dodatkowa klamka do maski i cięgło blokady. Dopiero wtedy można otworzyć maskę. Pod maską dodatkowy wentylator, alternator i pakiet kondensatorów. Przedni zderzak wzmocniony 5mm szyną i atrapy halogenów. A wśrodku kontrolki od temeratur, wycieraczek, świateł, i nawet od hamulców. Jak się czerwona po prawej na desce świeciła to znaczyło że kierowca hamował. :) Aha i dzwonek od tramwaju za tylnym zderzakiem który włącza się przy cofaniu.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-03-2008, 21:26 

Niesamowite. Ale numer..chciałbym zobaczyć to auto.. :lol:
Wielkie dzięki za sprawozdanie, BX! :)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 27-03-2008, 21:34 

Aha, jeszcze stwierdzili że jest opancerzona bo ważyła dużo więcej niż powinna. (No cóż, kłódki i cięgła ważą. Aha, akumulator też był na kłódce.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-03-2008, 22:45 

Dobre :P ..z tymi kłódkami i łańcuchami to zupełnie jak Jaś Fasola i jego uroczy Mini Cooper / Mini Morris :lol:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 08-04-2008, 09:24 

To ja może przypomnę króciutką, ale bardzo zabwną serię "Hammer & Coop". :)

Wcześniej pisałam o niej w tym temacie:
http://knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?t=287

Seria ta została juz ukończona. :)
Jest to właściwie bardzo nietypowa reklama wtedy wchodzącego na rynek Mini Coopera. :)
Całość składa się z 6 odcinków i jednego teledysku. Przyznaję, że znajomość angielskiego jest bardzo wskazana. :)

W tej chwili wydaje mi się, że oficjalna strona została zdjęta (a taki fajny generator imion był...) ale wszystkie odcinki można znależć na youtubie. :)
Link:
http://www.youtube.com/profile_videos?user=HammerCoop

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 21-05-2008, 20:34 

Podczas minonego video spotkania z Hoffem, dowiedziałem się z rozmowy z fanami KR z USA, Włoch i Niemiec pewnej ciekawej rzeczy:) Otóż David Hasselhoff przemycił do jednego odcinka Słonecznego Patrolu małą aluzję dla fanów Nieustraszonego :)
Jeden z odcinków opowiada o pewnym super samochodzie. W jednej scenie (o ile pamiętam, powiedziano mi, że to pod koniec odcinka), kiedy właściciel ów super auta proponuje je Hoffowi, ten odpowiada, że nie chce go, bo nie mówi, i puszcza oko do kamery - oko do fanów KR :)
Nie wiem jak Wy, ale ja muszę zobaczyć ten odcinek :) Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, kiedy Polsat emitował od początku cały ten serial..no ale w oryginale teżwarto zobaczyć, może nawet tymbardziej. No dobra, już nie trzymam Was w niepewności - to przedostatni odcinek drugiej serii, dokładnie 21szy (a więc sezon 2, odcinek 21), pod tytułem "Game of chance". :wink:
Premiera odcinka odbyła się 11maja 1992 roku, a więc 16 lat temu.

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 21-05-2008, 21:36 

kurcze warto by było to zobaczyć:) i ciekawe czy to jedyna taka 'przemycona' scenka?

Odpowiedz do tematu