Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Świąteczna awaria forum
Autor Wiadomość

Pik 
Administrator

Wysłany: 22-03-2008, 18:53 Świąteczna awaria forum

Przepraszam wszystkich za dłuższą awarię forum..

Jedna z tabel w bazie danych została zniszczona, ale wszystko wskazuje na to, że udało się ją naprawić. Mam nadzieję, że żadne informacje nie zostały stracone, ale na wszelki wypadek, gdyby ktoś zauważył coś nie tak ze swoim profilem (bowiem ta tabela została uszkodzona), niech to zgłosi.

Jeszcze raz przepraszam za problemy i przesyłam podziękowania dla eNeRa, który zgłosił mi błędy.:)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 22-03-2008, 20:40 

Życzmy więc sobie bezawaryjnych Świąt i niech już nic złego się nie dzieje :)
A co do tych ewentualnych zmian w profilu spowodowanych awarią - no nie, znowu ReNe?! :?
:lol:

Pik 
Administrator

Wysłany: 27-03-2008, 10:15 

eNeR, Twoje życzenia spełniły się.. Święta były później bezawaryjne.
Natomiast pierwszego dnia po świętach forum znowu nawalilo. Nie wiem dlaczego nagle zaczynają inaczej działać skrypty, które są w serwisie od dawna.
Prawdopodobnie zostały zmienione jakieś ustawienia serwera, o których nic nie wiedziałem.

W każdym razie udało mi się to dość szybko obejść i mam nadzieję, że dalszych problemów nie będzie, a za te powstałe, bardzo przepraszam.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-03-2008, 13:46 

Myślę że nikt się nie gniewa i wszyscy sięcieszą że wszystko wróciło do normy :)

..jednak przyznam się, że próbowałem się dostać na Forum prawie do 5ej rano..to były chwile grozy..kiedy zamiast strony z błędem, który już widziałem, ujrzałem, a właściwie NIE ujrzałem nic, poza górnym paskiem strony..no niezbyt dobre przeczucia miałem. Później serwis.. Przeszło mi nawet przez myśl że będziemy odbudowywali serwis..przewinęły mi się wszystkie sceny z odbudowywania KITTa w Knight of the Juggernaut..
Cieszę się, że jest już git, że nic się nie stało..i oby już nie było żadnych niespodzianek, bo po co komu takie atrakcje :wink:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 27-03-2008, 13:56 

Forum nie działało chyba jakoś wczoraj od północy, ale myślałam, że to wina komputera i neta znajomej, ale zonka totalnego już miałam, gdy rano cały serwis nie działał. :P

Oby jak najmniej takich atrakcji. :x

Pik 
Administrator

Wysłany: 28-03-2008, 00:18 

Tzn przyznam się, że forum zdaje się już nie działało nawet przed północą. Natomiast jak próbowałem wejść, to zaraz potem serwer padł, więc myślałem, że to jest tego przyczyna.. Dopiero gdy rano nadal nie działał, szybko zajrzałem w kod.

eNeR, tak pięknie w tej chwili nie ma, bo musiałem pominąć kilka skryptów, które blokowały ładowanie się forum. Natomiast dla Was, użytkowników, nie ma żadnej różnicy, ja mam trochę gorzej.:P
Ale najważniejsze, że w ogóle działa. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-03-2008, 01:14 

Mów do mnie jeszcze :P Dla mnie to czarna magia :P
Nie no, rozumeim o co Ci chodzi :wink:
Podziwiam Cię że Ty to ogarniasz :) No to mam nadzieję że Twoje niedogodności jakoś zostaną rozwiązane, znajdzie się na nie sposób i wszystko będzie dobrze - tego życzę :)

Odpowiedz do tematu