Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nareszcie w Polsce - DVD z Nieustraszonym!
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-05-2008, 20:48 

Rychu! Zbawco! :D Normalnie mega szacun dla Ciebie! :D Taką wspaniałą wieść nam przyniosłeś! :D To był chyba jakiś znak - pierwszy poinformowałeś o sondzie a teraz taka wiadomość! :D

Ten post będzie miał rekordową i przesadną na maxa ilość buziek typu -> :D , ale co tam , wybaczcie, w tym poście będę szczęśliwym dzieckiem neo :D :D :D

Tak się cieszę!!! Wreszcie! Po tylu latach! W końcu Nieustraszony w Polsce na DVD!!! :D To tak piękne, tak cudowna wiadomość! :D Na nic wszelkie prezenty i kosztowności tego swiata, będziemy mieli KR po polsku!!! :D Niesamowite uczucie :D Będę się musiał dowiedzieć jak w AmerCom wygląda prenumerata, może zaprenumeruję, a może zaprenumeruję i i tak będę biegał do kiosku albo zaprenumeruję podwójnie a do kiosku będę wysyłał sąsiada? Nie wiem, ale kurczę ten rok i ten miesiąc, są ewidentnie pod znakiem KR! :D Pilot nowego serialu, sonda w TvOkey, zapowiedź odcinków nowego KR, Reklama Volkswagena z KR, pozdrowienia od Hoffa i jego radość że ma tylu fanów w naszym serwisie i kraju, aż wreszcie kolejna świetna niespodzianka, tak przez nas oczekiwana! Wspaniale :D
Nie mogę się doczekać! :D

..Hoff musi się o tym dowiedzieć! Może by tak przyjechał do Polski? Zrzucimy się na wagon kiełbasy a Fenix w związku z "I like Polish girls"..no dobra, koniec tematu :mrgreen:

///No, no, no! :lol: - FTB

Ogromnie się cieszę z tej informacji! :D

..myślę, że kolejne wydania będą kosztowały 19,95, a na płycie będą na 100% dwa odcinki :) Jeśli o lektora chodzi, to najprawdopodobniej będzie to Pan Janusz Kozioł, gdyż jest on lektorem w większości (jeśli nie wszystkich) filmów/seriali wydawanych przez wydawnictwo AmerCom :) Ciekaw jestem tylko, czy wydania będą takie, jak obecnie jest w przypadku serialu Przystanek Alaska - płyta DVD z książką. To by było jeszcze wspanialsze :mrgreen: ..ale jeśli książek nie będzie, nie szkodzi - przecież wszystko wiemy z naszego serwisu :mrgreen:

3majcie się i niech KR będzie z Wami, Nieustraszeni! :)
...a będzie, i to już nieługo! :D

Rider 
Konserwator

Wysłany: 28-05-2008, 21:44 

Tyle optymizmu tutaj popłynęło to ja teraz "pojadę" trochę realizmem ze skłonnościami do pesymizmu. Zakładając, że na 1 płycie będzie 2 odcinki liczba płyt wyniesie 45. Dalej. Jeżeli cena 9,95zł za płytę będzie ceną stałą, to koszt całego serialu wyniesie dokładnie 447,75zł. Jestem wielkim fanem serialu, ale wydanie tych prawie 500zł no przyprawia mnie o małe dreszcze. Dziwi mnie jedynie fakt, iż to samo wydawnictwo jest w stanie wydać cały serial Drużyna A w cenie 4,95zł za 2 odcinki. Pragnę zauważyć, że jest to prawie połowe taniej, dodatkowo serial pochodzi z podobnych lat. Myślę, że chodziło tu właśnie o licencje. Pocieszam się tym, że wydatek miesięczny wyniósł by średnio 19,90zł. Być może uda mi się wygospodarować miesięcznie taką sumę, ale nie mogę być tego pewien. Trochę szkoda, że serial nie będzie wydawany z gazetą TVokey. Nie kieruje mną skąpstwo, zaraz pewnie podniosą się głosy, że za KR warto tyle zapłacić. Ok ja się zgadzam, ale niestety rzeczywistość jest trochę smutniejsza :) .

Tak czy owak dobrze, że KR zawita w Polsce :) .

Pozdrawiam.

Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Rider 28-05-2008, 21:47, w całości zmieniany 2 razy  

Jarula 17 

Wysłany: 28-05-2008, 21:46 

no nareście nie mogłem się doczekać wyników sondy ale ta wiadomość- jestem bardzo z tego zadowolony, z resztą każdy fan powinien być a czy to jest drogo to co z tego ale ważne że KR po polsku i oczywiście ładnie można przystroić sobie półkę z płyt
Pozdrawiam
Jarula 17 :D

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 28-05-2008, 22:06 

Skomentuje tę wspaniałą wiadomość krótko: EXTRA!!!!

Normalnie napisałbym: ZAJE..... !!!, ale z oczywistych przyczyn tego nie zrobię ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 28-05-2008, 22:10 

Rider napisał/a
Jeżeli cena 9,95zł za płytę będzie ceną stałą, to koszt całego serialu wyniesie dokładnie 447,75zł.

Jakby jednak nie patrzeć, jakbyś chciał kupić serial w inny sposób, musiałbyś te 500zł wyłożyć w całości, a to nie są już taki małe pieniądze. :)
Wygospodarować te 10zł raz na dwa tygodnie jest o wiele lżej. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-05-2008, 22:21 

Moim zdaniem takie rozwiązanie jest dla nas, fanów, najlepsze. Koszt "sklepowego" wydania przekroczyłby 500 zł, zaś wydanie z gazetą TvOkey byłoby zapewne w takiej samej postaci, jak to ma miejsce obecnie. Ja się bardzo cieszę, że właśnie w takiej ekskluzywnej postaci ten serial będzie wydawany, bo z pewnością i sam serial na to zasłużył, i jego fani, czyli my :) Zwłaszcza, że czekaliśmy tak długo! Teraz nasza cierpliwość i, jak by tego nie nazwać, wiara w to, że siędoczekamy, zostały nagrodzone :D

..tylko teraz każdy dzień oczekiwania będzie taaaki długi :P
..za to kiedy już nadejdzie "właściwy dzień", jaka radość będzie :mrgreen:

Jeszcze jedno:

POLSCY FANI NIEUSTRASOZNEGO ZWRACAJĄ SIĘ Z SERDECZNĄ PROŚBĄ DO WYDAWNICTWA AMERCOM:
NIE ŻAŁUJCIE NAKŁADU, GWARANTUJEMY, ŻE WSZYSTKO SIĘ SPRZEDA JAK ŚWIEŻE BUŁECZKI :mrgreen:

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 28-05-2008, 23:27 

Naprawdę miło by było gdyby dodali książeczkę ale jak coś to obejdzie się. co do łacznej ceny... jeden wypad do supermarketu po pierdoły ( w stylu smakowej herbaty chrupek soku itp) kosztuje 30 blach... patrząc ostatnio jak schodzi mi forsa mogłabym stwierdzić że śiwat jest za drogi i się powiesić:P ale po co skoro KR wychodzi na DVD:P ogólnie wydaję kasę na rzeczy ummm oryginalne ( sensie niezwykłe) także dla mnie to żadna nowina. nie biegam po klubach ale taka jedna imprezka to nieźle pewno kosztuje i niech nikt się nie tłumaczy że jest biedny student ( był nawet taki dowcip o tym...).
innymi słowy wolę mieć KR na półce niż kaca rano:PP
raz na dwa tygodnie.. to będzie ból ale każdy fan przez większa cześć 'fanowania' czeka żeby ( w przypadku KR) na te prawie 2 godzinki mieć fazę:P ( czy to nie jest forma narkotyzowania się?P)

Naprawdę radosny jest ten rok naprawdę:) cieszmy się więc a nie pesymizujmy bo inni fani innych serii może płaczą po kątach ze nie mają a my będziemy mieć :D

szkoda tylko że polskie wydawnictwa nie współpracują z serwisami internetowymi ( tak jak to jest za granicą). W ten sposób omija się sporo błędów.

( starczy tego gadania... ale to przez wykresy w powerpoincie sorki^^')

9kamilr9
Korektor napisów

Skąd: Igloopol w okolicach brzeska a Brzesko w okolicach Tarnowa

Wysłany: 29-05-2008, 07:37 

A ja mysle że powinno byc co dwa tygodnie ale 4 odc na 2 płytach i było by najlepiej

Rider 
Konserwator

Wysłany: 29-05-2008, 15:06 

9kamilr9 napisał/a
A ja mysle że powinno byc co dwa tygodnie ale 4 odc na 2 płytach i było by najlepiej

Tak byłoby wybornie, wtedy i cena byłaby rozsądniejsza i krócej czekałoby się :) .

Piszę poprawnie po polsku.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 29-05-2008, 15:22 

tamersa napisał/a
Naprawdę miło by było gdyby dodali książeczkę ale jak coś to obejdzie się.

Chociażby kilkustronicowa wkładka byłaby super. :)

tamersa napisał/a
patrząc ostatnio jak schodzi mi forsa mogłabym stwierdzić że śiwat jest za drogi i się powiesić:P

Lol, o tak. :P Idziesz do sklepu, nic konkretnego nie kupisz a już prawie 5 dych nie ma. :P

tamersa napisał/a
nie biegam po klubach ale taka jedna imprezka to nieźle pewno kosztuje i niech nikt się nie tłumaczy że jest biedny student ( był nawet taki dowcip o tym...).
innymi słowy wolę mieć KR na półce niż kaca rano:PP

Oj trochę się nie zgodzę. :)
Jeżeli idzisz do klubu potańczyć a nie pić, to płacisz jedynie za wjazd no i 1/2 soczki. :P
Ewentulanie wjazd i 1/2 piwa. :P
Ja bym raczej powiedziała ile kasy na papierosy idzie! :)
Nie orientuje się za bardzo w ich cenach, ale mniej niż 5zł to jednej paczki chyba nigdzie nie dostaniesz (nie licząc ruskich :P ).

tamersa napisał/a

raz na dwa tygodnie.. to będzie ból ale każdy fan przez większa cześć 'fanowania' czeka żeby ( w przypadku KR) na te prawie 2 godzinki mieć fazę:P ( czy to nie jest forma narkotyzowania się?P)

To forma uzależnienia, którą powinno się chyba leczyć. :P
Ja już w domu nie moge słuchać KR Theme przez głośniki, bo mnie siostra i rodzice chcą zabić. :)
Serio serio. :)
A teraz nawet tv nie mogą spokojnie oglądać bo im reklama VW wyskoczy. :twisted:

tamersa napisał/a

szkoda tylko że polskie wydawnictwa nie współpracują z serwisami internetowymi ( tak jak to jest za granicą). W ten sposób omija się sporo błędów.

Oj też nad tym ubolewam. :)
KRO będzie sztandarowym przykładem, gdzie na forum jest przedstawiciel nowego serialu, filmu Glena, zaglądają tam też aktorzy, Don Peake i Stu Phillips też czasami tam coś napiszą. :)

9kamilr9 napisał/a

Tylko, że wtedy płaciłbyś podwójnie. :)

Patrzcie, tak wygląda Ultimate Box Set. :)
Cudny prawda? :)
W naszym wydaniu obrazek z grzbietów pudełek w taki sam obrazek KITTa będzie się układal. :mrgreen:

Zastanawiam się czy dadzą nam te poprawione płytki, ponieważ w Ameryce z 3 sezonem były problemy, ponieważ brakowało niektórych efektów dźwiękowych, no jak KITT zamyka drzwi. :)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 29-05-2008, 15:30 

Jeśli cena nie przekroczy 10 zł to nie będzie tak źle. 4 serię poza Scent Of Roses można sobie darować w całości. W 3 chyba co drugi odcinek jeśli nie więcej.

karolknight 

Wysłany: 29-05-2008, 16:59 

To kiedy wreszczie będzie pierwszy odcinek na dvd??

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 29-05-2008, 17:04 

dzienki za słowa uznania to co byłby zamnie za fan jak bym tego nie powiedzł wam wszystkim :) jescze niewiem kiedy się ukarze bo domnie kuzynka jeszcze domnie nie dzwoniła jak zadzwoni to otym was poinformuje :)

9kamilr9
Korektor napisów

Skąd: Igloopol w okolicach brzeska a Brzesko w okolicach Tarnowa

Wysłany: 29-05-2008, 18:12 

Cytat
9kamilr9 napisał/a:

Tylko, że wtedy płaciłbyś podwójnie. Smile

Dlaczego Tv okey masz w cenie 4,95 co dwa tygodnie box czyli jak by co dwa tygodnie dali 2 płyty w Boxie to mają oszczędnośc na tekturowym opakowaniu i cenie jednej gazety

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 29-05-2008, 18:17 

Ale oni też muszą na tym zarobić. :)
Prawdopodobnie Universal, który posiada prawa do KR zgadza się tylko na takie rozprowadzanie serialu. :)

Prawda jest taka, że zamiast marudzić, powinniśmy się cieszyć, że wogóle będziemy mieć KR w Polsce. :)

Odpowiedz do tematu