Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Series - Przecieki
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-06-2008, 15:10 Knight Rider: The Series - Przecieki

Postanowiłam stworzyć nowy temat, by zbierać tutaj wszystkie przecieki i spoilery dotyczące jesiennego sezonu KR.
Chcę też odciążyć temat "Coś się kręci...", żeby informować w nim o bardziej konkretnych informacjach m.in. jak powstający (?) film pełnometrażowy, który w kinach ma się pojawić z 2010 roku, lub tajemniczy projekt, który ma ujrzeć światło dzienne pod koniec miesiąca. :)

Podsumowując, to co już wiemy:

Emisja nowego serialu rozpocznie się już w sezonie jesiennym w 2008r. Amerykanie będą mogli oglądać kolejne odcinki w każdą środę o godz. 20.00. Powtórki będą w sobotę o 21.00. W sezonie jesiennym wyemitowane będzie 13 odcinków.

Serial będzie emitowany również w sezonie zimowym 2009r. Odcinki będą wyświetlane jak wcześniej w środy o 20.00, nie będzie jednak sobotnich powtórek.

W sezonie letnim emisja serialu zostanie przerwana, ale jeżeli wyniki oglądalności spełnią oczekiwania stacji NBC, to sezon drugi serialu ponownie pojawisię w jesiennej ramówce.

Producentami wykonawczymi serialu będą:
David Bartis (Heist, The O.C.)
Doug Liman (Mr. and Mrs. Smith, Tożsamość Bournea)
Gary Scott Thompson (Szybcy i wściekli 1 & 2)

David Andron będzie producentem nadzorującym i będzie odpowiedzialny za scenariusz.

Wszyscy panowie (oprócz G.S. Thompsona) odpowiedzialni byli za nowego pilota serialu.

Potwierdzony został udział w serialu głównych bohaterów z lutowego pilota, ponadto dołączy do nich Paul Campbell, który ma wcielić się w rolę czołowego naukowca Knight Industries.

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się już 23 czerwca w Santa Clarica, czyli tam gdzie był kręcony lutowy pilot.
Premiera serialu ma nastąpić 24 września o godzinie 20.00.

DVD z lutowym pilotem ma się pojawić na amerykańskich półkach sklepowych 9 września i oprócz filmu znajdą się na nim:
Cytat

Audio Commentary Featuring Executive Producer David Bartis, and Stars Justin Bruening & Deanna Russo
Featurette: The Icon Reborn
Featurette: K.I.T.T. - From 2000 to 3000
Featurette: Knight Rider - Legacy
Previews

Lutowy pilot KR jest określany właściwie jako "pilot pilota", ponieważ Gary Thompson ma zamiar wprowadzić kilka zmian do historii przedstawionej nam w lutym. Ma to być m.in. przebudowanie Attack Mode KI3Ta i zmiana części przeszłości Mike'a.

A tutaj informacje prawdopodobne, ale niepotwierdzone. ;)

Pierwszy odcinek nowego serialu ma nosić nazwę "Knight In The Shining Armour".
Mają się z nim pojawić następujący bohaterowie:

Kelli Haddigan
Póżna dwudziestak-trzydziestka.
Nieprawdopodobnie sexowna, twarda sztuka. Służyła w wojsku (Special Forces) i jest w stanie stawić czoła Mike'owi.
Po zabraniu "The Package" (Paczka/Przesyłka) od Mike'a, daje mu do zrozumienia, że jedynym powodem, dla którego go nie zabiła, jest to, że miała wobec niego jakiś dług.
Mike nie potrafi sobie przypomnieć spotkania z Kelli, ale oczywistym jest, że w przeszłości pracowali ze sobą.
Udział gościnny.

Jay Hunt
30-40 lat. Dziwak, zabawny i dosyć nerwowy. Paranoicznie dba o swoje bezpieczeństwo, jest przekonany, że ktoś chce " to cut him up and freeze him", więc o ile dobrze zrozumiałam, pokroić go na kawałki i zamrozić...
Znany jako "The Package". Jay jest bardzo wartościowy dla różnych rządowych i wywrotowych organizacji. Jego DNA zawiera szyfr, który może złamać jakikolwiek kod. Z tego powodu ogolił sobie głowę i wszystkie włosy na ciele, żeby trudniej było zdobyć jego DNA.
Udział gościnny.
(dopisek od Gary'ego Thompsona, że można "obejść" nieogoląną głowę, ale kandydat do odtworzenia tej roli nie powinien być zbytnio owłosiony na ciele )

Jackson
30-40 lat. Grożny były wojskowy, przywódca jakiejś grupy. Jest zdeterminowany by odnaleźć Mike'a Traceura. Jest gotowy osiągnąć to za wszelką cenę.
(dopisek od GST: może być kaskaderem, może pojawiać się w przyszłych odcinkach)

Smokin’ Hot Beauty, czyli Palaca Ślicznotka
Ok 25 lat.
Ta urocza kobieta pojawia się u boku Mike'a na balu w ambasadzie.

Kolejnymi pracownikami Knight Industries mają być Billy i Zoe.

Podobno do serialu wrócić ma pominięty w lutowym pilocie Turbo Boost.

A z dzisiajszych wiadomości. :P
- podobno w pilocie napewno pojawią się Mike Traceur, Sarah & Charles Grainman, Carrie Rivaii
- podobno postać Dylana Fassa (wypłoszowaty kolega Mike'a) ma zostać zastąpiona innymi bohaterami i ma się nie pojawić w serialu
- podobno część wspomnień Mike'a z przeszłości, zwłaszcza tej wojskowej jest inna od tego jak Mike je zapamiętał, a części wydarzeń wogóle ma nie pamiętać

Komenatarz Hoffa z nowszego wywiadu:
Cytat

7. How do you feel about the 'Knight Rider' TV movie you did and the upcoming series?

I brought the show to NBC's attention so I was disappointed I wasn't involved in its development. But it's exciting the network's running with it. The movie lacked heart, humor and action, the things that made the original work. The good news is, the new producers are going to pay homage to the old series. I may even come back as a guest star.

Czyli tłumacząć... Hoff jest zawiedziony postawą NBC, ponieważ to on zwrócił uwagę stacji na ten serial, a został wykluczony z prac nad nim.
Pilotowi brakowało serca, humoru, akcji, czyli tego co tworzyło oryginal.
Dobrą wiadomością jest, że nowy producenci chcą oddać hołd klasykowi, a Hoff może się pojawić jako "guest star".

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.
Ostatnio zmieniony przez Fenix The Best 01-10-2008, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 19-06-2008, 15:42 

Fenix The Best napisał/a
tajemniczy projekt, który ma ujrzeć światło dzienne pod koniec miesiąca. :)

Że co proszę? :o

Fenix The Best napisał/a
Doug Liman

I to powinno wystarczyć. Facet naprawdę zna się na rzeczy.

Fenix The Best napisał/a
Wszyscy panowie (oprócz G.S. Thompsona) odpowiedzialni byli za nowego pilota serialu.

Więc to, że scenarzyści poszli w siną dal i ekipa się zmieni było plotą.

Fenix The Best napisał/a
Pierwszy odcinek nowego serialu ma nosić nazwę Knight In The Shining Armour.

Ten news jest tak często powtarzany, że chyba jest rzeczywiście prawdziwy.

Fenix The Best napisał/a
Podobno do serialu wrócić ma pominięty w lutowym pilocie Turbo Boost.

I na to chyba wszyscy czekamy :twisted:

Fenix The Best napisał/a
podobno w pilocie napewno pojawią się Mike Traceur, Sarah & Charles Grainman, Carrie Rivaii

Ciekawe czy będzie sympatyczny kumpel Mike'a :lol:
...acha xD właśnie przeczytałem że nie.. :| Szkoda. No ale może się trafi inny ciekawy bohater :P

Fenix The Best napisał/a
Pilotowi brakowało serca, humoru, akcji, czyli tego co tworzyło oryginal.

...i tak...i nie. :P

Fenix The Best napisał/a
Hoff może się pojawić jako guest star.

No ja mam taką nadzieję :) Napisałem dziś do managera Hoffa krótką wiadomość w tej sprawie, może czegoś się dowiemy więcej, bo wciąż tak mało wiemy..

EDIT: "Carrie Rivai, apple of my eye" - jak to właściwie przetłumaczyć? :)

EDIT: Na stronce Sydney Poitier jeśli chodzi o KR jest ten plakat który zostałokrzyknięty fake'iem, ciekawe że agentka Rivai tego nie zmieniła :P
Luknijcie: http://www.sydney-poitier.com/projects/2008_knightrider.php

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-06-2008, 18:06 

eNeR! napisał/a
Fenix The Best napisał/a
tajemniczy projekt, który ma ujrzeć światło dzienne pod koniec miesiąca. :)

Że co proszę? :o

Przecież już 3 raz o tym piszę. :lol:
Pierwszy raz wspomniałam jakoś w kwietniu, drugi raz napomknęłam parę dni temu. :)
Nie wiem na czym polegać ma ten projekt ale jest związany z obozem Glena. :P

[quote="eNeR!"]
Fenix The Best napisał/a

Więc to, że scenarzyści poszli w siną dal i ekipa się zmieni było plotą.

I tak i nie. :)
Gary wspominał kiedyś, że mają 7 scenarzystów. :)

[quote="eNeR!"]
EDIT: "Carrie Rivai, apple of my eye" - jak to właściwie przetłumaczyć? :)

"Apple of my eye" - "Oczko w głowie". :)

EDIT:
David Solomon będzie kierował produkcją nad pierwszym odcinkiem.

EDIT2:
Sugerowana cena DVD z lutowym pilotem ma wynieść 14,98$.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 19-06-2008, 19:12 

Szkoda że wypłosz nie wystąpi ale za to fajnie że powróci turbo boost, ciekawe jaki będzie odgłos przy skoku??

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-06-2008, 19:27 

O, fakt, ciekaw poblem zauważyłeś. :)
Nie wyobrażam sobie innego odgłosu dla Turbo Boost, niż ten oryginalny TB. :)
Ciekawe jak twórcy zrealizują TB no i jakiego dźwięku użyją. :P

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 19-06-2008, 21:13 

Fenix The Best napisał/a
Przecież już 3 raz o tym piszę. :lol:

Mam tyle na głowie że się nie dziw :P

Fenix The Best napisał/a
Pierwszy raz wspomniałam jakoś w kwietniu, drugi raz napomknęłam parę dni temu.

Już mi nie wypominaj, dobrze, powiedziałaś, wspomniałaś, napisałaś, napomknęłaś, dobra!

Fenix The Best napisał/a
Nie wiem na czym polegać ma ten projekt ale jest związany z obozem Glena.

Wolę obóz Jasona :lol: ..a tak na serio, to coś czuję że ten zarozumiały dziadyga biorąc się za dwie rzeczy na raz nie zrobi niczego albo stworzy dwa gnioty na równi z KR 2010 i będzie miał za swoje :P

Co do odgłosu Turbo Boost to na pewno będzie inny jak w oryginale, oby tylko go nei skasztanili bo będzie lipa... Powinni zrobić sondę z odgłosami do wyboru i fani by wybrali najlepiej..właśnie, dlaczego oni nie współpracują z fanami do diaska..

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-06-2008, 21:50 

eNeR! napisał/a

Wolę obóz Jasona :lol: ..a tak na serio, to coś czuję że ten zarozumiały dziadyga biorąc się za dwie rzeczy na raz nie zrobi niczego albo stworzy dwa gnioty na równi z KR 2010 i będzie miał za swoje :P

Wiesz co... "Wtyka" od Glena na KRO też jest tak zarozumiala, że mimo tego, że ja tam raczej się jie udzielam to mam ochotę mu walnąć. :P
Nie wiadomo co to za projekt, wiem tylko tyle, że ta wtyka się tym zajmuje i że jest on pobłogosławiony przez Glena. :P
W zeszle wakacje Glen zadowolony obfilmowywal sie ze scenariuszem do filmu (nomen omen KR2010), ale od tamtej pory jest cisza. :)

eNeR! napisał/a

Co do odgłosu Turbo Boost to na pewno będzie inny jak w oryginale, oby tylko go nei skasztanili bo będzie lipa... Powinni zrobić sondę z odgłosami do wyboru i fani by wybrali najlepiej..właśnie, dlaczego oni nie współpracują z fanami do diaska..

Przewrotnie opowiem tutaj o czym innym. :P
Na KRO są dwie wtyki - jedne koleś z obozu Glena, drugi od NBC.
I przewrotnie ten z obozu Glena robi tam jakieś sondy, których wynik jak dla mnie jest oczywisty (typu, czy KITT powinien posiadać Turbo Boost), chociaż zdarzają też się i dosyc interesujace typu "Jak powinna wygladac deska rozdzielcza" i do wyboru chyba z 4-5 propozycji. Tylko, że nie podoba mi się sama postawa reprezentanta Glena, który zachowuje się arogancko i często oczernia projekt NBC, a sam/sami praktycznie nic nie robią, nie ma żadnych wieści.
Z kolei reprezentant NBC ma wiele ciekawych informacji, tylko jego głównym problemem jest to, że czasami nie wie nic konkretnego, a nierzadko nawet ja mam informacje szybciej niż on. :P Ten obóz niestety jednak nie bada oczekiwań fanów. :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 21-06-2008, 01:00 

W dniach 23-27 lipca w San Diego Convention Center odbędzie się Comic-Con. Jest to międzynarodowy konwent komiksowy, który z biegiem czasu zasięgiem objął także inne dziedziny dzisiejszej popkultury, od komiksów, mang i anime zaczynając, na horrorach, filmach i grach kończąc.

Z panelem Knight Ridera będzie można się zapoznać 24 lipca w godzinach 11.45-12.45.
Wciąż trwają prace nad ostatecznym kształtem tego panelu, ale swoją obecność potwierdził już producent serialu G.S. Thompson.
Publiczoności zostaną ukazane materiały z nowego serialu.
Z pewnością najwięcej emocji wzbudzi pojawienie się zmienionej wersji Attack-KI3Ta.

Jednym z VIPów będzie Victor Kros, reprezentujący Glena Larsona i tworzony przez niego pełnometrażowy film Knight Rider, który na ekranach kin ma pojawić się w 2010 roku.
W sumie to nie wiem po co on tam, skoro w sprawie filmu nic nie wiadomo no i oby ten film nie był wykonany na takim poziomie jak już przysłowiowy KR2010...

Chciałam też zwrócić Waszą uwagę na tę stronkę:
http://www.nbc.com/Knight_Rider/

Czy to obok KI3Ta jest kierownicą? Jeżeli tak, to jest taka... inna. :P

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 21-06-2008, 02:37 

Szkoda że na komiksowe targi w Polsce nikt z KR nie przyjedzie. No ale będą jak zawsze świetni rysownicy. OK, do rzeczy.

Fakt, Attack Mode KI3Ta będzie na pewno mega newsem, bardzo jestem ciekaw jak to będzie wyglądało :) Gość od Glena natomiast na pewno będzie szpiegiem, będzie miał świetną okazję żeby podłapać różne pomysły na nowego KR. Przecież ten dziadyga Larson nie ma żadnego pomysłu, za to ma cel - popłynąć na nowej fali popularności KR i natrzepać jeszcze więcej kasy. Gdyby jakikolwiek pomysł miał, wraz z chęciami zrobienia czegokolwiek związanego z KR, to już dawno by to zrobił. Bo niby jakie miał przeszkody? Teraz sięraptem ocknął i kombinuje. Myślę że data rzekomej premiery (dobre sobie) nowego KR Glena jest prorocza i będzie porównywalny do KR2010.

Wracając do KR a.d. 2008 - a właściwie do tego zdjęcia kierownicy ze stronki NBC/KR - przecież to zwykła kierownica i deska Shelby-Mustanga, nawet nie ma wyświetlaczy takich jak KI3T - czyli trochę bez sensu że to zdjęcie tam jest;p

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 21-06-2008, 11:03 

Miejmy nadzieje że nie skiepszczą nowego panelu i zmienią ten wyświetlacz wyglądający jak ekran robocopa. A co do Larsona zgadzam się z eNeRem gdyby miał pomysł zrealizowałby go już dawno.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 21-06-2008, 11:49 

Anu, Glen obudził się dopiero gdy okazało się, że NBC wzieło się na poważnie za KR. :) Jak pamięć mnie nie myli, do Hoff starał się o powrót KR od jakichś 10lat. :)

eNeR! napisał/a

Wracając do KR a.d. 2008 - a właściwie do tego zdjęcia kierownicy ze stronki NBC/KR - przecież to zwykła kierownica i deska Shelby-Mustanga, nawet nie ma wyświetlaczy takich jak KI3T - czyli trochę bez sensu że to zdjęcie tam jest;p

No nie gadaj. :lol: Jaki lol, co oni wogóle wyczyniają? :lol:

/// Tego to chyba nawet sam Michael Knight nie wie :lol: - eNeR! :mrgreen:

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 21-06-2008, 12:09 

Widocznie za słabo sie starał :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 25-06-2008, 13:02 

http://ca.eonline.com/uberblog...iders_hot_new_driver.html

(pod Operą występują problemy z otwarciem strony ;) )

Poniewaz artykul jest krótki, wiec i ja nie bedę sie rozpisywac. ;)
Justin był widziany w Utah w Miller Motorsports Park z instruktorami z Ford Racing High Performance Driving School. Jak latwo sie domyślic, szkolil swoje umiejetnosci. ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-06-2008, 18:28 

No tak, w końcu pierdoła :lol: Niech się uczy :P W końcu im mniej kaskaderów i dublerów tym lepiej i tym więcej nieustraszonego w Nieustraszonym :P

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 25-06-2008, 19:48 

Więc możemy liczyć na ekstremalnie fajne pościgi w KR :D

Odpowiedz do tematu