Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x01 - A Knight In Shining Armor - Wrażenia
Autor Wiadomość

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 17-09-2008, 16:48 

Imponujące - i niezwykle ciekawe.

Definitywnie dorównuje oczekiwaniom.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 17-09-2008, 17:26 

Przypomniało mi się. :)
W trakcie intra jest pare ujeć KITTa pedzącego przez pustynie. :)
Troche przypomina te wyschniete jezioro z pierwszych ujęć instra starego KR. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 17-09-2008, 18:07 

Z tego co widać nie jest to El Mirage, ale gdyby trochę wyciągnąć sceny pustynne intro byłoby fajnie.

Jak napisałem na KRO, jedyną rzeczą która drastycznie potrzebuje zmiany jest muzyka. W intro jest okej, ten mix pasuje do Knight'a 3000, ale reszta muzyki nie dorównuje nawet chrapaniu Don'a Peake.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 17-09-2008, 18:47 

To ja rzucę teraz taką ciekawostke, mianowicie oglądajac odcinek nowego KR Knight in shining armor zauważyłem pewną rzecz. Kiedy KITT i Mike szykują sie do wyjazdu z samolotu po paczke agentka Carrie Ruvai była z nimi, następnie podczas pościgu była w Kittcave i potkneła sie o leżacego na ziemi Billego, KITT chwile później włączył Attack Mode a po chwili zmienił sie picupa i pojechał po torach Mike wyskoczył i pobiegł za tajemniczą dziewczyna, a jak ją złapał został postrzelony przez Carrie Ruvai. Zastanawia mnie jakim cudem tak szybko sie przemieściła w te miejsca. Samolot przecież służy do przerzucania KITTa na większe odległości, a pościg trwał w na obrzeżach Waszyngtonu i zakończył sie w Waszyngtońskim metrze. Co wy o tym myślicie??

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 17-09-2008, 18:52 

Faktycznie, trafne spostrzeżenie Bialy. :D
Pewnie sie teleportowała. :D

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 17-09-2008, 19:22 

Nie, to nie ona potyka się o Billy'ego... przyjrzyjcie się, to Sarah pisząca coś na XPERII X1.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 17-09-2008, 19:35 

=JB= napisał/a
Nie, to nie ona potyka się o Billy'ego... przyjrzyjcie się, to Sarah pisząca coś na XPERII X1.

.... Lol, własnie dlatego uwielbiam ogladanie filmów na necie. xD
Faktycznie Sarah, o bosh. xD

FSskub

Wysłany: 17-09-2008, 20:25 

Ogólnie to mi się podobał ten odcinek.
Jednak jest kilka rzeczy, które mnie drażnią:
- przesadne efekciarstwo (neony przejdą, ale z liczbą transformacji to przesadzili (w ogóle to średnio mi się podobają ich animacje)
- koleżka który mdleje (naprawdę ktoś oglądając to uśmiechnął się?)
- turbo boost (moim zdaniem najgorsza scena w odcinku, wyglądało to bardzo kiepsko; te wysuwające się wyloty powietrza na podwoziu są ohydne ;) )
- sposób oklepania koleżków na początku odcinka (2 za zamkniętymi drzwiami; 2 z pistoletami którzy nie wiedzieć czemu nie strzelali do Mike'a)
Właściwie to w pierwszych sekundach byłem przekonany, że to jest zapowiedź tego co będzie w odcinku (jak w oryginalnym KR).
- słaba scena pościgu w metrze i "zabicia Michaela
- kiepsko wygląda uśmiechnięty Mike (ale chociaż buty ma niebrzydkie) xd

Nie zmienia to faktu że ten odcinek ogląda się bardzo miło.
Fabuła całkiem ciekawa i trzymająca się kupy.
Sara zrobiła się jakby ładniejsza od czasu pilota.
Jest całkiem dobrze. Napewno będę oglądał nowego Knight Ridera.

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 17-09-2008, 22:19 

FSskub napisał/a
- przesadne efekciarstwo (neony przejdą, ale z liczbą transformacji to przesadzili (w ogóle to średnio mi się podobają ich animacje)

Zgodzę się, było kilka wad... szczególnie ta razi w oczy.

Dla mnie wrażenie po obejrzeniu tego odcinka jest jak najbardziej pozytywne, fabuła ok., dość naukowo i realistycznie wyjaśnione super nowoczesne możliwości KITT'a i tego co jest w KITTCave (komputery dotykowe np. iPhone to co, małe a działa na podobnej zasadzie). Ale przede wszystkim urzekła mnie akcja, uwielbiam filmy akcji, nawet jak są z lekka kiczowate, przy oglądaniu tego odcinka nawet na minutę się nie nudziłem, a w wolniejszych scenach których było kilka, były przynajmniej super widoki... itd. ;)

Czekam na następny episode :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 17-09-2008, 23:18 

Z rzeczy, które mnie zdenerwowały musze wymienic nowe intro. Jak dla mnie kompletna klapa. Jest kilka ciekawych nowych ujęć z tej pustyni - mogłyby być trochę dłuzsze. Zawiodłam się, że w nowym intrze jest aż tyle ujęć wykorzystanych z pierwszych 5 minut filmu. Chciałabym zobaczyc coś innego niż to co widziałam minutę czy trzy wcześniej. W poprzednim obraz był dopasowany do muzyki, a tu to wszystko tak srednio sie synchronizuje. :/ Strasznie sie zawiodłam.

Muzyka, szczegolnie na początku troche mi przeszkadzała w ogladaniu. Mozliwe jednak, że mam takie wrazenie, bo jakość filmu była bardzo średnia. ;)

Śmiac mi się chciało gdy ta laska tak szła sobie przez metro z kciukiem w pudeleczku. :P

Reszta rzeczy czy wad, które wymieniacie jest dla mnie mało istotna i mi nie przeszkadza. :P

Ciekawi mnie za to KITT i te jego inwigilowanie. ;) Ciekawe co z tego wyniknie, pobudzili moją wyobraźnie. ;)
Ładnie też Tamiia zagrała. :) Przez chwile miałam wrażenie, że naprawde jest jedną z tych "gorszych". :) A Torresa już nie lubie. :P Brzydki, zły dziad. :P

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 18-09-2008, 09:19 

Mnie rozśmieszyła scena z mdlejącym Billym XD takie już mam poczucie humoru:P
samo intro wizualnie ani grzeje ani ziębi chociaż wolę jak nie ma w nim ujęć z odcinków.

O i KITT jako pielęgniarka XD no z tego mi się śmiać chciało w pewien okrutny sposób ;]

właściwie oprócz kilku scen z zbyt wyraźnym CG to mi tam pasiło wszystko;) ale miałam wtedy dobre samopoczucie jak to oglądałam. Kto wie może to dlatego?

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 18-09-2008, 09:29 

Billy był prawie tak dobry jak wypłosz i to już duży plus dla KR.
Drugi plus dla KITTa, naprawde chroni ludzkie życie, chciał staranować te drzwi żeby tylko uratować Sare i Mike'e :D
Trzeci plus za to że nie nudziłem sie i jak obejrzałem te 40 minut odcinka to wydało sie to krótkie :D
A minusem jest właśnie intro za krótkie, kiepskie sceny i gdzie są bąbelki ?? :D
Intro uszłoby gdyby użyli tego mixa eNeRa :D

kuciu

Wysłany: 18-09-2008, 09:33 

Mam ściągnięty w dobrej jakości odcinek z Amazona, jedyny problem to fakt, że jest zabezpieczony przed odtwarzaniem na innych komputerach. (DRM w pliku WMV) Ale z tym coś się załatwi i może w weekend wrzuce na rapida :)

I w tym filmie w dobrej jakości widziałem, że w scenie jak KITT mówi, o tym że rozebranie zwiększy szanse na przeżycie to na kuli widać stary modulator( 3 kreski :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 18-09-2008, 23:41 

Fenix The Best napisał/a
Zawiodłam się, że w nowym intrze jest aż tyle ujęć wykorzystanych z pierwszych 5 minut filmu.

tamersa napisał/a
samo intro wizualnie ani grzeje ani ziębi chociaż wolę jak nie ma w nim ujęć z odcinków.

Wypowiem się, jak obejrzę, ale przecież po 1.taki zabieg, że w czołówce serialu są sceny z pierwszego odcinka jest całkiem popularny, a po 2.przecież w oryginalnym KR w czołówce też były sceny z odcinków, więc nie zapominajcie o tym :)

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 18-09-2008, 23:43 

ja nic nie zapominam po prostu obojętnie w czy wolę żeby nie było scen wyciętych z filmu:P
Jeszcze nie oglądałeś? idź ty grzeszniku...

Odpowiedz do tematu