Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x01 - A Knight In Shining Armor - Wrażenia
Autor Wiadomość

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 24-09-2008, 11:25 

http://pl.youtube.com/watch?v=SjH5vSlI-70

Sądząc po tej sekwencji to to jest tak potwornie tandetne dziadostwo...

Goście z pistoletami chyba byli na śmiertelnej dawce heroiny.

Na temat transformacji moje zdanie znacie ale transformujący się znaczek? Myślicie że ktokolwiek byłby na tyle głupi by poświęcać czas, pieniądze masę skomplikowanie i miejsce w aucie na coś takiego? I na co te neony? Szczególnie neon KR na podwoziu... wskazówka dla rad miasta by wiedziały do jakiej organizacji się zgłosić celem sfinansowania naprawy zniszczeń w mieście i leczenia dzieci które zachorowały na raka po tym jak nawdychały się kadmu z opon KITTa?

(Czemu zatem nie mamy czołgów z jakąś transformującą się dobudówką dla efektu i neonami przy gąsienicach? Gdybyśmy je mieli to jakoś moglibyśmy patrzeć na świat przedstawiony w serialu tylko że to jest absurd w sam raz pod dawną remizę strażacką przerobioną na dyskotekę.)

Zaskakująco słabo wyszło im to palenie gumy. Pandą na 165iątkach narobię więcej dymu, szczególnie z bańką oleju... Zakopcę pół miasta.

A poza tym czy Mike chyba zapomniał roli gdy wszedł do pokoju doktorka rzucającego strzykawkami...

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-09-2008, 12:33 

BXMASTER napisał/a
to jest tak potwornie tandetne dziadostwo...

Takie komentarze są tak potwornie nudne...
Ciekaw jestem, czy 26 lat temu ludzie łapali się za głowę i gadali co za debil wymyślił cośtak idiotycznego jak gadający samochód, który na dodatek - totalny debilizm - skacze! I jeszcze ma pełno żaróweczek w środku i na zewnątrz! Co to ma być! Poza tym to w ogóle nierealne!

Hę? :|

BXMASTER napisał/a
Zaskakująco słabo wyszło im to palenie gumy. Pandą na 165iątkach narobię więcej dymu, szczególnie z bańką oleju... Zakopcę pół miasta.

Nie no, rewelka. To brzmi wręcz ironicznie. Przecież gdyby pojawiło się tam więcej dymu, wszyscy by pisali że po cholerę tyle dymu, że nierealne, że w ogóle głupota i to nie Szybcy i wściekli itd. Jak zwykle, tak źle i tak niedobrze...

BXMASTER napisał/a
Mike chyba zapomniał roli gdy wszedł do pokoju doktorka rzucającego strzykawkami...

Obejrzałem tą scenę 3 razy i nic takiego nie zauważyłem..

Ludzie, czy Wy nie potraficie być obiektywni?
Ja potrafię powiedzieć co mi się cholernie nie podoba, jednocześnie dostrzegając zalety, a dla Was zdaje się zaletą, jedyną, jest to, że mamy nowego KR, zaś wadą całe jego wykonanie. Help :?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-09-2008, 13:56 

Timon napisał/a
Fenix The Best napisał/a
Dzisiaj dopatrzyłam się, że podczas pościgu, gdy Mike juz przejął paczkę niebieskie podświetlenie deski zmieniło kolor na czerwony.

:shock: W której minucie Fenix :?: :)

W ok. 33 minucie gdy KITT transformuje się w Attack Mode. :)
Zdjęcie, że nie kłamę. :P

Możecie też dopatrzeć się, że oko KITTa gapi się na Mike'a. :P Śmiesznie wyglądają te 3 wloty powietrza na masce. :P

[quote="eNeR!"] a dla Was zdaje się zaletą, jedyną, jest to, że mamy nowego KR

eNeR dla niektórych to jest ta największa wada. :lol:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

MiR

Wysłany: 24-09-2008, 14:17 

A ja wczoraj dopiero oglądnąłem nowy odcinek i stwierdzam, że mi się bardzo podobał. Teraz nie ma już Mike'a Treucer'a :D Został zastrzelony :P

Ta przemiana wcale tandetnie nie wygląda ... tandetnie to wyglądała deska rozdzielcza i kierownica w starym Kicie !

Film moim zdaniem odniesie ogromny sukces na świecie ;)

Mój angielski nie jest dobry więc nie zrozumiałem rozmowy Grainmana z tym drugim jednakże ktoś tu nie lubi Michaela ... i do tej przyjaźni KITT-a z Michaelem to raczej to się sprawdzi bo po co KITT by podsłuchiwał i nagrywał rozmowę "Panów i Władców" ? ;p
Tam będzie jakiś konflikt na linii KITT i Michael -> GRainman i ten drugi

Timon

Wysłany: 24-09-2008, 15:52 

Fenix The Best napisał/a
W ok. 33 minucie gdy KITT transformuje się w Attack Mode.
Zdjęcie, że nie kłamę.

No ale ja nie twierdzę przecież że kłamiesz tylko że nie zauważyłem i chciałem cynku gdzie to znaleźć :mrgreen:
MiR napisał/a
Mój angielski nie jest dobry więc nie zrozumiałem rozmowy Grainmana z tym drugim

I tak masz dobrze, ja to właściwie mniej zrozumiałem niż nie zrozumiałem, no ale cóż dzisiaj premiera KR więc może Highlander zamieści napisy, tak jak mówił, w nim cała moja nadzieja na zrozumienie "A Knight In Shining Armor" :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-09-2008, 16:11 

eNeR! napisał/a

Ja potrafię powiedzieć co mi się cholernie nie podoba, jednocześnie dostrzegając zalety, a dla Was zdaje się zaletą, jedyną, jest to, że mamy nowego KR, zaś wadą całe jego wykonanie. Help :?

Tak sobie jeszcze pomyslałam, że po tym pierwszy odcinku mogę wymienic z 5 rzeczy, które mi się nie podobają i ze 20 tych które sa fajne. :)
No ale ja ogladam serial nie tylko dla samochodu, więc... :P

MiR napisał/a

Ta przemiana wcale tandetnie nie wygląda ... tandetnie to wyglądała deska rozdzielcza i kierownica w starym Kicie !

Własnie. :P Tyle tych światełek i diód jest, że nie wiadomo, gdzie oczy podziać! :P

MiR napisał/a

Film moim zdaniem odniesie ogromny sukces na świecie ;)

Ale krytycy jadą po nim rowno. :roll:
Ale nimi bym się nie przejmowała. 25 lat temu oryginalnemu KR też nie wróżono świetlanej przyszłości. :)

Timon napisał/a
Fenix The Best napisał/a
W ok. 33 minucie gdy KITT transformuje się w Attack Mode.
Zdjęcie, że nie kłamę.

No ale ja nie twierdzę przecież że kłamiesz tylko że nie zauważyłem i chciałem cynku gdzie to znaleźć :mrgreen:

Spoko, ja wcale nie twierdze, że Ty twierdziłeś, że kłame. :P

[quote="Timon"]
I tak masz dobrze, ja to właściwie mniej zrozumiałem niż nie zrozumiałem, no ale cóż dzisiaj premiera KR więc może Highlander zamieści napisy, tak jak mówił, w nim cała moja nadzieja na zrozumienie "A Knight In Shining Armor" :D

Nie zapominaj o zmianie czasu. ;) Ale już jutro jak sie pobudzimy powinny być na necie już jakieś tvripy. :P

Szczy16

Wysłany: 24-09-2008, 17:35 

Hmm..Wrażenia po obejrzeniu odcinka super...Tego się właśnie spodziewałem po nowym KR...na początku dużo akcji,potem trochę zwalnia...Ogólnie uważam że film odniesie wielki sukces...Jest w nim trochę ze starego KR i nowości także...Transformacja wyglada dobrze tylko Turbo Boost trochę dziwnie ale może to dlatego że KITT skacze z miejsca....Mam też pytanie....czy zna ktoś tytuł tej piosenki która zaczyna się gdy ta baba podjeżdża tym Spykerem do Mike'a i Paczki??Kończy się ona gdy Spyker odjeżdża z tamtego miejsca???

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 24-09-2008, 17:59 

BXMASTER napisał/a

To dawaj, tylko to będzie wyglądać jak zasłona dymna.

Czy wy nie możecie zrozumieć że niestety teraz żeby film odniósł jakiś sukces musi być ciekawy dla każdej publiczności, musi być w nim dużo efektów specjalnych bo widzowie są wybredni zwłaszcza że to coraz młodsi widzowie którym podobają się bajery o których mogliby mówić przez cały czas np. u mnie na osiedlu są dzieciaki które mają po 12-14 lat parkourują ze mną i znają sie na komórkach lepiej niż Ja, potrafią rozpoznać co to za model i wymienić jego funkcje czego Ja nie zrobię(bo sie nie interesuje tym i to nie znaczy że kompletnie nie wiem co do czego służy :D ). Myślcie troche, dajcie szanse temu serialowi, ponieważ im większa publika będzie tym szybciej nowy KR dotrze do Polski, czy wy myślicie że gdyby wykorzystano starego KITTa to by zyskał popularnośc i by sie podobał można to zobaczyć już kilka postów wyżej wybacz Mir że wykorzystuje twój post za argument

MiR napisał/a

I co jakby tak wszyscy pomyśleli gdyby wykorzystano starego KITTa??
Klapa, filmu nikt nie ogląda, po pierwszym sezonie zchodzi z anteny, a w polsce sie nie pojawia, więc jeszcze raz dajcie mu szanse, a jak nie to przynajmniej nie odstraszajcie innych.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-09-2008, 18:31 

Ja już kiedyś pisałam, że jako fanka bardzo bym chciała zobaczyć w serialu w roli glównej Pontiaca. Ale ten samochód ma ponad 25 lat, trzeba go zmienić na bardziej nowoczesny ( i kij mnie obchodzi czy nowy Mustang nawiązuje do starych samochodów czy nie, to nie jest istotą serialu ), który bedzie sie podobał NOWYM fanom.
Imho w pilocie i w pierwszym odcinku jest sporo nawiązań do oryginalnego KR.
Powinniście wkońcu zrozumieć, że ten serial nie jest tylko dla nas, musi byc też interesujący dla obecnej publiczności.

Nie wiem czy wiele osób obejrzała by serial w którym pojawia sie technologia, z której byc może będziemy korzystać za 20 lat, a która upchnieta została do 25-letniego samochodu...
To byłby po prostu żal.pl . :/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-09-2008, 21:12 

Fenix The Best napisał/a
Śmiesznie wyglądają te 3 wloty powietrza na masce. :P

To są takie trąbki od klaksonu :lol:

Timon napisał/a
Highlander zamieści napisy, tak jak mówił, w nim cała moja nadzieja na zrozumienie A Knight In Shining Armor

Mówiąc krótko - Highlander kluczem do tajemnic świata KR :wink:

Quexa

Wysłany: 26-09-2008, 00:29 

Po obejrzeniu Pilota nie mogłem się doczekać emisji 1 odcinka, a teraz sam nie wiem co o tym myśleć.Najpierw to co mi się podobało:
+ samochód Mustanga Shelby GT500 -po prostu cudo
+ fabuła bardzo ciekawa
+ dodatkowe gadżety nie tylko samochód
+ garaż oraz jego wyposażenie
+ aktorzy to co na razie pokazali wygląda pięknie

ale oczywiście są też minusy:
- zrobili z mustanga choinkę na co tyle tych lampek
- turbo wszystko byłoby spoko tylko to ujęcie jest bajkowe że się nie da na to patrzeć mam nadzieję że to poprawią
- przemiana była za szybka nie można dobrze zobaczyć co się dzieję, ale ta następna na drodze była już bardzo dobra
- schowek który leczy sam rękę, jak by gość nie mógł wyciągnąć tego metalowego opatrunku i sam go założyć
- i na koniec najgorsze co mogli zrobić jakim cudem ten samochód przemienił się w
pick up'a totalne przegięcie, tego nie można nawet podciągnąć pod sci-fi to jest po prostu bajka

Plusy i minusy się równoważą czyli równowaga w przyrodzie zachowana, chociaż spodziewałem się czegoś lepszego. Te 42 minuty zleciały mi bardzo szybko, nie wiem tylko czy to dobrze czy źle.
Mam nadzieję żę serial będzie się rozwijał czekam już na następny odcinek.

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 26-09-2008, 05:48 

Quexa napisał/a
- i na koniec najgorsze co mogli zrobić jakim cudem ten samochód przemienił się w
pick up'a totalne przegięcie, tego nie można nawet podciągnąć pod sci-fi to jest po prostu bajka

Wcześniej o tym pisałem. Kit (nie mylić z K.I.T.T.'em) jakich mało :? Niedługo to auto zamieni się w robota i zacznie biegać. Szkoda, bo to psuje realistyczność tego serialu.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 26-09-2008, 13:45 

Pontiac Trans AM napisał/a
Wcześniej o tym pisałem. Kit (nie mylić z K.I.T.T.'em) jakich mało Confused Niedługo to auto zamieni się w robota i zacznie biegać. Szkoda, bo to psuje realistyczność tego serialu.

To po co oglądasz jak Ci sie nie podoba??

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 16:14 

Przecież KR nie jest serialem opartym na faktach, ludzie. :P Wtedy mielibyśmy dramat jakiś. :P

Timon

Wysłany: 26-09-2008, 16:20 

Po obejrzeniu nowego odcinka KR wraz z napisami stwierdzam że jest świetny :D
KI3T to znów taka sama żmęda tzn. poucza Michaela tak jak pierwszy KITT :P
Jako obiektywną myślę ocenę muszę wspomnieć też o tym co wolałbym widzieć ale nie musiałbym bo tak jak mówię obecna forma mi pasuje:
- zgadzam się niestety z przedmówcami, niepotrzebna ta przemiana w pick-upa, nie mogli do niego wsiadać tak jak do starego KITTa, tj. KITT podjeżdża i otwiera drzwi, oni wskakują i jazda, a tak to wygląda zbyt nienaturalnie a założenia serialu chyba miały być takie ażeby wyglądało to jak najbardziej naturalnie, więc nie wiem po co to, nawet ta "transformacja Michaela" z wnętrza na pakę pick-upa z której wyskakuje po wyjechaniu z tunelu :)
A teraz to co chciałbym zmienić tworząc nowego KR gdybym mógł:
- po pierwsze lepiej by było wydaje mi się znaleźć aktora podobnego do Hoffa z tamtych lat, myślę że by się znalazł i wydaje mi się że było by to lepsze dla serialu
- po drugie wolałbym żeby KI3T mówił głosem Danielsa (jestem mile zaskoczony powrotem głosu oryginalnego skanera) a nie takim tępym jak głos Kilmera oraz widziałbym tam chętnie głos Turbo Boost z oryginalnego KR :)
- po trzecie dałbym jednak ciężarówkę ze skoczkiem zamiast samolotu jako mobilną siedzibę :)
Dobra to tyle ode mnie, proszę mnie nie krytykować że po co oglądam itd. bo tak jak mówię nowy KR mi się bardzo podoba a to co napisałem to poprostu moje pomysły co bym chciał zrobić gdybym mógł tworzyć KR :wink:

Odpowiedz do tematu