Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x01 - A Knight In Shining Armor - Wrażenia
Autor Wiadomość

maykel
Knight Rider

Wysłany: 26-09-2008, 16:31 

Timon napisał/a
po drugie wolałbym żeby KI3T mówił głosem Danielsa (jestem mile zaskoczony powrotem głosu oryginalnego skanera) a nie takim tępym jak głos Kilmera oraz widziałbym tam chętnie głos Turbo Boost z oryginalnego KR

Mi tez glos Kilmera sie nie podoba... Danielsa duzo bardziej pasowal do KITTa

Timon napisał/a
po trzecie dałbym jednak ciężarówkę ze skoczkiem zamiast samolotu jako mobilną siedzibę

Dokladnie, ciezarowka byla "praktyczniejsza" i wygladala bardziej "naturalnie" niz samolot.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 26-09-2008, 16:31 

Timon napisał/a
Dobra to tyle ode mnie, proszę mnie nie krytykować że po co oglądam itd. bo tak jak mówię nowy KR mi się bardzo podoba a to co napisałem to poprostu moje pomysły co bym chciał zrobić gdybym mógł tworzyć KR Wink

Nikt nie będzie Ci krytykować bo jako jedyna osoba nie piszesz że to tandeta itp. tylko że gdybyś był reżyserem to byś zmienił kilka szczegółów :wink:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 16:50 

Timon napisał/a
Dobra to tyle ode mnie, proszę mnie nie krytykować że po co oglądam itd. bo tak jak mówię nowy KR mi się bardzo podoba a to co napisałem to poprostu moje pomysły co bym chciał zrobić gdybym mógł tworzyć KR :wink:

Spoko, Timon, napewno nie zostaniesz skrytykowany za konstruktywną krytyke. :) Po prostu wkurzające jest to, że krytykują już cały serial, gdy jeszcze go nie widzieli, albo go od gory do dołu krytykują. ;)

Timon napisał/a

- zgadzam się niestety z przedmówcami, niepotrzebna ta przemiana w pick-upa, nie mogli do niego wsiadać tak jak do starego KITTa, tj. KITT podjeżdża i otwiera drzwi, oni wskakują i jazda, a tak to wygląda zbyt nienaturalnie a założenia serialu chyba miały być takie ażeby wyglądało to jak najbardziej naturalnie, więc nie wiem po co to, nawet ta transformacja Michaela z wnętrza na pakę pick-upa z której wyskakuje po wyjechaniu z tunelu :)

No to teraz wyjaśnie jak to widział Thompson. ;)
Sytuacja jest taka ze Sarah i Mike uciekają, sa pod obstrzałem. Nie ma czasu na to by KITT jechał, hamował, zatrzymywał się, oni wsiadali i dopiero ruszali. :) Dlatego dzięki tej transformacji S & M po prostu wskakują na jedącego KITTa a on się w trakcie jeazdy zmienia w Attack Mode lub w "zwyklego" Mustanga. :)

Timon napisał/a

- po pierwsze lepiej by było wydaje mi się znaleźć aktora podobnego do Hoffa z tamtych lat, myślę że by się znalazł i wydaje mi się że było by to lepsze dla serialu

A czy ja wiem. :) dzieci nie zawsze sa lustrzanym odbiciem rodziców. :) Zresztą pamiętaj że twarz Michaela Knighta to tak właściwie nie jest jego twarz, bo operacje plastyczna przeszedl jak Tanya go postrzeliła w twarz. :P

Timon napisał/a

- po drugie wolałbym żeby KI3T mówił głosem Danielsa (jestem mile zaskoczony powrotem głosu oryginalnego skanera) a nie takim tępym jak głos Kilmera oraz widziałbym tam chętnie głos Turbo Boost z oryginalnego KR :)

Tu akurat się z Toba nie zgodze. :) To jest inne AI inny samochód, powinien więc mieć inny głos. :) Zresztą głupio by było gdyby w jednym odcinku Mustang i Pontiac gadały tym samym głosem, prawda? :P
A co do głosu Kilmera, to z każdym odcinkiem głos KITTa ma sie delikatnie zmieniac wraz z rozwijaniem się AI. ;) Wiec myslę, że za parę odcinków jego głos bedzie mniej drętwy. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 26-09-2008, 17:37 

bialy837 napisał/a
Pontiac Trans AM napisał/a
Wcześniej o tym pisałem. Kit (nie mylić z K.I.T.T.'em) jakich mało Confused Niedługo to auto zamieni się w robota i zacznie biegać. Szkoda, bo to psuje realistyczność tego serialu.

To po co oglądasz jak Ci sie nie podoba??

Stary to nie o to tu chodzi. Wiadomno, że K.I.T.T. to samochodów, który nigdy nie istniał. Jeździ sam - ok. Gada - ok. Ma różnego rodzaju bajery - ok. Wszystko da sie zrobić. Ale nie to, żęe auto zmienia się w pick up'a, ludki wskakują mu na pakę, znów się zmienia i Michael Knight i jego panna już siedzą na przednich siedzeniach. No tu troszkę przesadzili i to mnie najmocniej drażni. Tzn., że ich tam nieźle musiało w srodku poprzewracać by poustawiać tak jak na końcu się znaleźli. A jak na razie reszta ok ;)
[quote="Fenix The Best"]Przecież KR nie jest serialem opartym na faktach, ludzie. :P Wtedy mielibyśmy dramat jakiś. :P
No tak, ale też nie jest jakimś serialem o kosmosie ;) czyt. science-fiction, roboty itp.
Timon napisał/a
- zgadzam się niestety z przedmówcami, niepotrzebna ta przemiana w pick-upa, nie mogli do niego wsiadać tak jak do starego KITTa, tj. KITT podjeżdża i otwiera drzwi, oni wskakują i jazda, a tak to wygląda zbyt nienaturalnie a założenia serialu chyba miały być takie ażeby wyglądało to jak najbardziej naturalnie, więc nie wiem po co to, nawet ta transformacja Michaela z wnętrza na pakę pick-upa z której wyskakuje po wyjechaniu z tunelu :Smile:

Zgadza się. Podpisuję się pod tym obiema ręcami i nogami ;)
Timon napisał/a
- po pierwsze lepiej by było wydaje mi się znaleźć aktora podobnego do Hoffa z tamtych lat, myślę że by się znalazł i wydaje mi się że było by to lepsze dla serialu

No nie do końca. Jak wyjaśniono w pilocie serialu Michael Knight nazwijmy go Junior jest synem Michaela Knight'a Seniora więc aż takie podobieństwo być nie musi. niech będzie, że jest bardziej podobny do matki, a do ojca od pasa w dół :P
maykel napisał/a
Timon napisał/a
po drugie wolałbym żeby KI3T mówił głosem Danielsa (jestem mile zaskoczony powrotem głosu oryginalnego skanera) a nie takim tępym jak głos Kilmera oraz widziałbym tam chętnie głos Turbo Boost z oryginalnego KR

Mi tez glos Kilmera sie nie podoba... Danielsa duzo bardziej pasowal do KITTa

Tylko Panowie zwróccie uwagę na to, że William Daniels jest już panem w podeszłym wieku (ur. 1927r.) i raczej nie wystąpiłby w serialu. Ma swoje lata. A kto wie, może był o to pytany, a odmówił...

[quote="Fenix The Best"]Po prostu wkurzające jest to, że krytykują już cały serial, gdy jeszcze go nie widzieli, albo go od gory do dołu krytykują. :Wink:
Ja bynajmniej krytykuję jak na razie tylko i WYŁĄCZNIE przemianę K.I.T.T.'a w tego "Transformersa" jak ja to mówię ;) A feee ;)

Fenix The Best napisał/a
To jest inne AI inny samochód, powinien więc mieć inny głos. :Smile: Zresztą głupio by było gdyby w jednym odcinku Mustang i Pontiac gadały tym samym głosem, prawda? :Razz:

Nie prawda :D Komputer, a właściwie jego mózg jest (chyba) ten sam. Zmieniło się tylko jego opakowanie, czyli wygląd auta. Ala jak już wcześniej wspominałem, to mi akurat nie przeszkadza, może być głos Kilmera.

Timon

Wysłany: 26-09-2008, 17:40 

Fenix The Best napisał/a
No to teraz wyjaśnie jak to widział Thompson.
Sytuacja jest taka ze Sarah i Mike uciekają, sa pod obstrzałem. Nie ma czasu na to by KITT jechał, hamował, zatrzymywał się, oni wsiadali i dopiero ruszali. Dlatego dzięki tej transformacji S & M po prostu wskakują na jedącego KITTa a on się w trakcie jeazdy zmienia w Attack Mode lub w zwyklego Mustanga.

Dobrze, ale jednak wolałbym to tak jak powiedziałem, w oryginalnym KR jakoś to potrafili rozegrać że Michaelowi udawało się wsiąść mimo że też był pod ostrzałem, fakt że miejscami było to trochę nagięte, bo albo Michael był tak sprytny albo ci co strzelali byli niewidomi :mrgreen:
Poza tym brakuje mi detali z tym związanych np. przycisk do otwierania dachu (AUTO ROOF L czy R) i tego że Michael wychodzi i dopiero np. mógłby wskoczyć na pakę pick-upa i wyskoczyć po wyjeździe z tunelu, w oryginalnym KR jakoś sobie dawali radę a tutaj nie mogę zrobić takich detali, wiem że się to może głupie wydawać ale takich drobnostek mi właśnie brakuje :)
Fenix The Best napisał/a
A czy ja wiem. dzieci nie zawsze sa lustrzanym odbiciem rodziców. Zresztą pamiętaj że twarz Michaela Knighta to tak właściwie nie jest jego twarz, bo operacje plastyczna przeszedl jak Tanya go postrzeliła w twarz.

Ale w przypadku mojej sytuacji nie chciałbym żeby on był synem Michaela Knighta, tylko samym Michaelem Knight - dalszym ciągiem oryginalnego KR :)
Fenix The Best napisał/a
Tu akurat się z Toba nie zgodze. To jest inne AI inny samochód, powinien więc mieć inny głos.

Może i powinien mieć inny ale moim zdaniem nie taki, mógłby być trochę pogodniejszy że tak powiem, mam nadzieję że właśnie te rozwinięcia z każdego odcinka "rozjaśnią" trochę głos KI3T :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 17:51 

Tylko Panowie zwróccie uwagę na to, że William Daniels jest już panem w podeszłym wieku (ur. 1927r.) i raczej nie wystąpiłby w serialu. Ma swoje lata. A kto wie, może był o to pytany, a odmówił...

A co jego wiek ma do rzeczy? Do dziś gra w filmach i serialach (dowód: http://www.imdb.com/name/nm0200122/ ). W KITTa wcielił sie nie tylko w Benchwarmers, niedawno nagrywał przecież swój głos dla GPSu Mio. :)

Nie prawda :D Komputer, a właściwie jego mózg jest (chyba) ten sam. Zmieniło się tylko jego opakowanie, czyli wygląd auta. Ala jak już wcześniej wspominałem, to mi akurat nie przeszkadza, może być głos Kilmera.

Coś Ci się zdrowo pomyliło. :)
To nie jest KITT (Knight Industries Two Thousand), to KI3T, Knight Industries Three Thousand. ;)
Masz nieaktualne informacje. :) Bardzo nieaktualne i strasznie błędne. :)

Timon napisał/a

Poza tym brakuje mi detali z tym związanych np. przycisk do otwierania dachu (AUTO ROOF L czy R) i tego że Michael wychodzi i dopiero np. mógłby wskoczyć na pakę pick-upa i wyskoczyć po wyjeździe z tunelu, w oryginalnym KR jakoś sobie dawali radę a tutaj nie mogę zrobić takich detali, wiem że się to może głupie wydawać ale takich drobnostek mi właśnie brakuje :)

Przecież Mustangi nie mają szyberdachów czy jak to się nazywa. :P

Timon napisał/a

Może i powinien mieć inny ale moim zdaniem nie taki, mógłby być trochę pogodniejszy że tak powiem, mam nadzieję że właśnie te rozwinięcia z każdego odcinka rozjaśnią trochę głos KI3T :D

I chyba tak będze. :) Głos oryginalnego KITTa też na poczatku był bardzo "mechaniczny". :) Po prostu trzeba mu dac się trochę rozwinąć. :)

SaoPaulo 

Wysłany: 26-09-2008, 18:05 

Fenix The Best napisał/a
A co jego wiek ma do rzeczy? Do dziś gra w filmach i serialach (dowód: http://www.imdb.com/name/nm0200122/ ). W KITTa wcielił sie nie tylko w Benchwarmers, niedawno nagrywał przecież swój głos dla GPSu Mio. :Smile:

No ok. Ale może odmówił, pisałem o tym. Skąd wiesz jak było? :lol: A może zwyczajnie autorzy serialu nie zwrócili się do Danielsa.

Fenix The Best napisał/a
Coś Ci się zdrowo pomyliło. Smile
To nie jest KITT (Knight Industries Two Thousand), to KI3T, Knight Industries Three Thousand. :Wink:
Masz nieaktualne informacje. :Smile: Bardzo nieaktualne i strasznie błędne. :Smile:

K.I.T.T. to K.I.T.T. i nie ważne przynajmniej dla mnie czy jest to Two czy Trhee Thousand. Dla mnie zawsze będzie K.I.T.T.'em. Proste :D 8)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 18:18 

No ok. Ale może odmówił, pisałem o tym. Skąd wiesz jak było? :lol: A może zwyczajnie autorzy serialu nie zwrócili się do Danielsa.

Jak już parę razy pisałam Thompson chciałby zobaczyc Mike'a, Hoffa i obydwa KITTy razem w jednym odcinku. :) Jakiś czas temu czytałam, że na razie z Danielsem nie rozmawiono na temat podłożenia głosu oryginalnemu KITTowi. :)
Nie rozważano go jako głosu KI3Ta. ;)

K.I.T.T. to K.I.T.T. i nie ważne przynajmniej dla mnie czy jest to Two czy Trhee Thousand. Dla mnie zawsze będzie K.I.T.T.'em. Proste :D 8)

To, że oprócz mnie, jeszcze 600tys dziewczyn nazywa się tak samo jak ja (nawet kilka ma takie samo nazwisko jak ja...), nie znaczy, że wszystkie jesteśmy takie same. :P
KITTy powinny Cie popiescić prądem za ta ignorancję. :P

MiR

Wysłany: 26-09-2008, 18:34 

Bardzo mi się podoba to, że KITT nie jest typowa maszyna ;) Na końcu wypowiada takie fajne zdanie, które pokazuje, ze ma poczucie humoru "Tworzą ładna parę" ;) Po za tym ten Alex czy jak mu tam, nie wiem co On zrobił z głowa Mike'a ale nie lubię go. Może mi ktoś wgl objaśnić kim jest, skąd się wziął w Knight Industries ? Bo chyba coś przegapiłem.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 18:46 

MiR, niestety nie wiemy wiele wiecej niz Ty o Torresie. :)
Pozostaje nam tylko czekac na kolejne odcinki serialu. :)

MiR

Wysłany: 26-09-2008, 18:49 

Powinni coś w jakimś odcinku jakoś nawiązać i mam nadzieję, ze tak będzie. Bo dziwna ta postać jest ... ma poukrywane dane i coś zrobił z Michaelem ( lub Mike ) i jego pamięcią.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 18:58 

Nie moga nam przecież wszystkiego od razu wyjaśnić. ;)

MiR

Wysłany: 26-09-2008, 19:03 

To jest oczywiste, ale mam nadzieję, że w końcu pokażą nam co i jak :)

SaoPaulo 

Wysłany: 26-09-2008, 21:12 

Fenix The Best napisał/a

To, że oprócz mnie, jeszcze 600tys dziewczyn nazywa się tak samo jak ja (nawet kilka ma takie samo nazwisko jak ja...), nie znaczy, że wszystkie jesteśmy takie same. :P
KITTy powinny Cie popiescić prądem za ta ignorancję. :P

K.I.T.T. - Knight Industries Three Thousand Może być? Może :D ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-09-2008, 21:13 

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. ;)
Słowo "Trhee" jest cytatem z Twojego posta nie mojego. ;)

Odpowiedz do tematu