Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x04 - A Hard Day's Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-10-2008, 18:37 

=JB= napisał/a
Fenix The Best napisał/a
Ciekawe czy to były te same dane, które KITT zeskanował w pierwszym odcinku. :P

Nie. W Shining Armor były tylko dane na temat operacji Secure Freedom.

Lol, no tak. :P My bad. :P
Tym bardziej ciekawi mnie skąd KITT miał takie dane u siebie i co to za anomalia była. ;)

Wkurzające to jest trochę, że na razie odcinki nie są za bardzo powiązane fabularnie. :/ Tyle pytań jest i żadnej odpowiedzi! :P

Tami... Chyba nie muszę mówić? :lol:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 19-10-2008, 18:56 

Czk napisał/a
Fenix, mogę się dobrze bawić, co nie znaczy że musze przymykac oko na takie dziadostwa. W starym KR była przynajmniej nutka realizmu. I całość wypadała dużo lepiej.

Z nią to akurat się nie sprzeczaj bo już ja to robiłem i okazało się, że nie mam racji ;) Fenix jest zakochana w nowym KR i nawet jak przemieni się w statek czy samolot będzie jej pasowało ;) :?

Dla mnie to głupota takie zamiany w inne auta - wiadomo, że KR to bajka, ale żeby aż taka :?: :? :shock:
Fenix The Best napisał/a
Wydaje mi się, że sporo osób do tej kontynuacji podchodzi jak do starego KR, zapominając, że minęło ponad 20 lat.

Tzn., że za kolejne 20 lat autko zamieni się w czołg czy inne dziwactwo, bo to będzie możliwe? :lol: :P
tamersa napisał/a
to nawet zabawne z tą pralką:> może zrobię taki rysunek pralki ze skanerem dobre :Very Happy: :Very Happy:

Teraz to se chyba jajca robisz ;) i z tym tekstem w kolejnym poście też :?
Fenix The Best napisał/a
Czk, Ty po prostu chcesz starego KR, nie chcesz nowego.

No chyba nie do końca tak jest. Podejrzewam, że Czk tak samo jak i ja umie dostrzec wady i zalety serialu (głównie łazi tu o K.I.T.T.'a), a nie jarać się jak Murzyn blaszką, bo jest nowy KR. Skoro wprowadzili takie bajery (zamiany w inne pojazdy) to to już jest, a raczej powinien być serial science-fiction, a sam Mike Knight powinien łazic/jeździć w jakimś specjalnym stroju ze śmiesznymi pistoletami przy dupie i laserowymi mieczami ;) To nie jest serial science-fiction :!: Owszem, wiadomo, że będzie tu trochę przegięć, bajerów, bo to w końcu najlepsze auto na Ziemi ale naprawdę nie przesadzajmy z tymi bajkami i z auta wielkości Mustanga nie róbmy pick up'a czy van'a. Bo to przesadzone jest na maxa :evil: :( :|
bialy837 napisał/a
Minus przegieli, przemiana w vana totalna katastrofa, to się we łbie nie mieści, jak ten olbrzymi tył wsiąknął se od tak w dach KITTa.

Nasze dziewczynki z forum Ci wyjaśnią :P ;)

Ogólnie mówiąc czy dalsze przemiany będą czy nie (chyba jednak tak - ja już przymykam na to oko, niech się dzieje co chce.) to miejmy nadzieję, że cały serial zostanie wyemitowany, a Highlanderowi nie znudzi się robienie napisów dla swoich znajomych z forum :) Amen.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 19-10-2008, 19:00 

Wygląda na to że Mustang i Mustang Wieś Mode oraz F-150 już twórcom nie wystarczają więc wymyślili że wpakują jeszcze VANa. Muszą być przekonani że w Mustang ma objętość garażu ,a większość nawet najbardziej futurystycznych materiałów ma wagę powietrza... Pewnie żyją w równoległym wszechświecie i posługują się fizyką podobną do tej jaka u nas panowała w momencie wielkiego wybuchu.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-10-2008, 19:15 

Pontiac Trans Am, jeżeli zerkniesz na moje posty tak sprzed roku, gdy dowiedzieliśmy się o pilocie, zauważysz, że moje posty były w zupełnie innym tonie pisane. ;)

Jak już kiedyś wspominałam, spodziewałam się pasztetu, a dostałam porządny film, a teraz serial. Mimo wszystko widzę wady serialu, ale nie przeszkadzają mi. Stary KR też miał wady i mi nie przeszkadzały. ;)

I nigdy nie jarałam się żadną kontynuacją KR, ta jest pierwsza. ;)

Tami, jak myślisz, KITT mógłby się zmienić w prostownicę? :P
Zapomniałam zabrać moją ze sobą...

EDIT: Pontiac, jeszcze jedno... Serial sci-fi to nie tylko latanie w kombinezonach, strzelanie laserami i podróże kosmiczne. ;)
Najprostsze przykłady - Terminator i Robocop. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 19-10-2008, 19:25 

Wydaje mi się że X-Wing jest bardziej funkcjonalny i realistyczny.

Propo, może lepiej niech KI3T transformuje się w Trans Ama 3 gen? Wzrosła by mu prędkość maksymalna, spadło zużycie paliwa. Ach niestety nic z tego. Kontrakt z Fordem...

SaoPaulo 

Wysłany: 19-10-2008, 19:59 

Fenix The Best napisał/a
I nigdy nie jarałam się żadną kontynuacją KR, ta jest pierwsza. :Wink:

No wiem, że pierwsza (nigdzie nie napisałem, że to któraś z kolei kontynuacja :!: , ale z Twoich postów wynika, że K.I.T.T. mógłby przemieniać się w byle co :P a i tak by Ci pasowało. Ja się tym nie jaram, a wręcz przeciwnie, nie boję się skrytykować twórców serialu za jakieś bzdety. A może za stary jestem ;) Sam już nie wiem ;)

Fenix The Best napisał/a
Serial sci-fi to nie tylko latanie w kombinezonach, strzelanie laserami i podróże kosmiczne. :Wink:

A nowy Knight Rider jest serialem sf? 8)

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 19-10-2008, 20:07 

Fenix: prostownicę to ci on może zrobić w 3D bo duża nie jest:>
I lubię robić motivationy ale widzę że inni je ignorują to przestanę bo i po co.

Ja nie włażę w dyskusję o tym czy się podoba czy nie bo jakieś się to mętne zrobiło. Ja mam radochę ktoś inny nie. bywa. Ja tam się jednak wolę cieszyć:>

W moich poglądach że tak powiem nie jestem jak herb Polski z punktu widzenia feng-shui ( jak ktoś rozumie to zdanie to ciacho dla niego)

Fenix: masz gdzieś zapowiedź do 5 odc?

Highlander 
Tłumacz KR:TS

Wysłany: 19-10-2008, 20:09 

Pontiac Trans AM napisał/a
Ogólnie mówiąc czy dalsze przemiany będą czy nie (chyba jednak tak - ja już przymykam na to oko, niech się dzieje co chce.) to miejmy nadzieję, że cały serial zostanie wyemitowany, a Highlanderowi nie znudzi się robienie napisów dla swoich znajomych z forum Smile Amen

Pontiac Trans AM, zamierzam tłumaczyć do samego końca, niezależnie czy będzie miał 1 sezon czy 10 :D
Mi tam nowy serial się podoba, 1x01 był słabszy, ale dalej jest ok i odcinki robią się coraz lepsze. Wyczekuję z niecierpliwością kiedy zaczną być powiązane i kolejny będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniego, wtedy będzie jeszcze bardziej interesująco. :)
Ciekawe tylko, od którego odcinka to nastąpi.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 19-10-2008, 20:59 

Ja się pytam jak sama płyta podłogowa w trakcie transformacji utrzymała tylne zawieszenie tam gdzie być powinno.

tamersa napisał/a
W moich poglądach że tak powiem nie jestem jak herb Polski z punktu widzenia feng-shui ( jak ktoś rozumie to zdanie to ciacho dla niego)

Nie mówimy o mistycznych właściwościach tylko czystej zgodności z prawami fizyki, możliwościami technicznymi i sensowności zaprezentowanego auta. Z resztą z punku widzenia feng-shui herb Polski jest lepszy niż KI3T z punktu widzenia zdrowego rozsądku. Herb ma sens, to symbol budujący więź, poczucie przynależności. A transformacja to nawet nie bujda na resorach. To absurd nie trzymający się kupy.

michalind

Wysłany: 19-10-2008, 21:27 

BXMASTER napisał/a
Ja się pytam jak sama płyta podłogowa w trakcie transformacji utrzymała tylne zawieszenie tam gdzie być powinno.

tamersa napisał/a

Nie mówimy o mistycznych właściwościach tylko czystej zgodności z prawami fizyki, możliwościami technicznymi i sensowności zaprezentowanego auta. Z resztą z punku widzenia feng-shui herb Polski jest lepszy niż KI3T z punktu widzenia zdrowego rozsądku. Herb ma sens, to symbol budujący więź, poczucie przynależności. A transformacja to nawet nie bujda na resorach. To absurd nie trzymający się kupy.

Tak samo jak Turbo Boost, SPM czy też rozmowa KITTa z Michaelem na odległość w starym KR.

SaoPaulo 

Wysłany: 19-10-2008, 22:08 

michalind napisał/a
czy też rozmowa KITTa z Michaelem na odległość w starym KR

A Michael nie rozmawiał z K.I.T.T.'em przypadkiem przez zegarek? :wink:

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 19-10-2008, 22:10 

BX - całkowicie nie zrozumiałeś o co mi chodziło w tym zdaniu -_-' ale nie będę tłumaczyć bo to nie na to temat.

I ja mam gdzieś prawa fizyki. dla mnie to nie absurd, absurd to dzisiejsza polityka. Ja rozumiem że ty lubisz realizm a ja wręcz przeciwnie - mam dużo realizmu dookoła który wcale mi się nie podoba. Próbuję zmieniać to co mogę na lepsze ale że wiem że całego świata nie naprawię ( buahahah to za mądrze brzmi:P). a w KR jest to czego potrzebuję i lubię dawki humoru, trochę akcji niemożliwe auto które ma AI i ta inteligencja się rozwija tworzące emocje myśląc samodzielnie. nie szukam tu nawet ciut realizmu. żadnych zdrowych zmysłów. to mi niepotrzebne w tym serialu. Zdrowe zmysły to miałam jak poszłam się szczepić przeciw chorobie zawodowej - mogę teraz spokojnie gryźć wszystkich dookoła:P

I naprawdę jeśli tobie lub komu innemu to nie odpowiada to mi przykro naprawdę. ale wiem że są realistyczne seriale które powinny cię zadowolić. nie będzie tam może KITTa ale co to za problem? przecież że tak powiem jego najważniejsza cecha - AI które praktycznie ma emocje też nie jest realistyczne...

Geez i znów zaczynam swoje wywody a miałam z tym skończyć: podsumowując dla mnie ( i może tylko dla mnie nie dbam o to, jestem dziwna:P) brak realizmu jest plusem a KITT to się może nawet w ten krzak zmienić i udawać że się chowa XD Taki prosty człowiek jestem.
Ale nie bój nic BX ciesz się że nie wiesz co to 'Axis power hetalia' - patrząc na twoje zacięcie historyczne zaliczyłbyś zgona na miejscu.

Fenix - umiesz zrobić zegar odliczający do pierwszego odc z KARRem?:P

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 19-10-2008, 22:10 

Jeszcze raz przysłuchajcie się jak KITT mówi "He is dead.". Przy 'dead' jego głos trochę opada.

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 19-10-2008, 22:11 

JB - chyba mam za słaby dźwięk do tego albo słuchawki ale sprawdzę :D

lnt

Wysłany: 19-10-2008, 22:22 

Apropo transformacji powiem tylko tyle, ze przemiany Transformersów w śmigłowce, samochody, boomboxy i inne urządzenia wyglądały bardziej realne niż przemiana kitt'a w van'a :) Ktoś tutaj nie płaci zbyt dobrze tym od efektów ;)

Odpowiedz do tematu