Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x04 - A Hard Day's Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-10-2008, 23:01 

tamersa napisał/a

Fenix - umiesz zrobić zegar odliczający do pierwszego odc z KARRem?:P

Nie, nie umiem niestety. :(
Ale wiem, że isnieją strony, na których wpisujesz wybraną datę i Ci odlicza ile czasu zostalo.;)

I jeszcze odnośnie słyszenia... Ja dalej nie słyszę tych "dodatkowych" trąbek w intrze! :/

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

zyzioz

Wysłany: 20-10-2008, 08:31 Nowy KR

Jak dlamnie te przemiany samochodu w pikapa i w furgonetke ja w ostatnim odcinku to jest lekka przesada, fabuła nawiązyje do orginalnej serji KR. Pierwszy odcinek nazywał się tak samo jak 13 odcinek drugiej serji z orginału. Ogólnie film może być jest troche zbyt efekciarski, obejżeć można ale uważam że orginał był lepszy.

//Przeniosłem posta. Ten temat służy do opisywania właśnie takich opinii.:) - Pik

FSskub

Wysłany: 20-10-2008, 09:31 

Myślę że dobrym pomysłem byłoby utworzenie oddzielnych tematów na opinie dla każdego odcinka nowego KR.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-10-2008, 12:46 

Czas na moje 3 grosze a propos odcinka czwartego :)

tamersa napisał/a
Zmiana w wana czy jak to się zwie - dla innych niedorzeczne ale nie dla mnie XD

A jak na to inaczej reagować - albo śmiech albo łzy :lol: Jeju, transformacja w pickupa to przy tym cudo - jak zobaczyłem pół mustanga i pół vana który właśnie się rozpływał..nie no, nic nie powiem, po prostu, jak to mówią - owned xD :lol:

tamersa napisał/a
te pojedyncze klatki ze skanerem Kitta - to chyba mój ulubiony moment z obrazu czołówki

Mi zdecydowanie najbardziej podoba się mknący przez pustynię KITT, piękne nawiązanie do oryginału, mógłbym na to patrzeć i patrzeć, powinno być trochę dłuższe :P Wiem że to ujęcie z bodaj 3go odcinka, chyba będę do niego wracał, bo naprawdę super :)

tamersa napisał/a
ogólnie ta karuzela - to jest naprawdę pomysłowe:D - ale ze ktoś wcześniej po tym pawia puścił - ew... I Kitt oczywiście cieszy się że tym razem go to ominęło

Tak, to jest najlepsze, jak KITT "oddycha z ulgą" :lol:

tamersa napisał/a
motywacja

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tamersa napisał/a
widać że Kitt musi się jeszcze wiele nauczyć bo jest taki niedelikatny - zegar odliczający czas do zgonu...

Czarny humor xD

tamersa napisał/a
Czarny Semi - urocza wspominka czyż nie?

Za te wszystkie smaczki ekipie należy się medal :D

tamersa napisał/a
przejście z momentu gdzie Mike jest w samochodzie na plażę - nie wiadomo czy to jego majaki z linii między życiem a śmiercią czy normalna scena.

Tak, to bardzo kiepsko zmontowali, wygląda ewidentnie jak wizja przed śmiercią, gdybym nie przeczytał kątem oka tego tematu przed obejrzeniem odcinka, zgłupiałbym kompletnie, a i tak byłem zdezorientowany tą sceną.

Od siebie dodam, że bardzo podobała mi się scena z KITTem-radiowozem, do tej pory się z tego śmieję.
- KITT, proszę, powiedz, że to ty.
- Tak, Michael, to ja.
:lol: Super :lol:
..a do tego to cmoknięcie KITTa przez Michaela i odzywka KITTa:
- Doceniam twoje okazywanie czułości, ale jest ono zbędne.
:lol: Rewelka, ale oni to fajnie wymyślają! :D

Fenix The Best napisał/a
KITT sie uczy nowych wyrażeń. Powatarza po Zoe relax man, I got this.

To także mi się bardzo podobało. I nie odniosę się tu do oryginału, a do..Terminatora. W drugiej (i najlepszej) części T-800 uczył się tego typu zwrotów od Johna - super, kolejny ekstra smaczek, choć przypuszczam, że nie do końca świadomy :D

Fenix The Best napisał/a
Fajny ten gadżet zmieniający Mike'owi głos.

Skojarzył mi się z zabezpieczeniem antykradzieżowym z empików i hipermarketów, tam mają takie naklejki z blaszką :lol: ..ale ogólnei spoko, nie mam zastrzeżeń. Z tych wszystkich bajerów kosmicznych tyko wciąż te transformacje mi nie leżą, ale tak jak napisałem, w porównaniu transformacji z vana do KITTa, kiedy van się rozpływa i widać pół vana i pół połowę mniejszego od tej kobyły KITTa, do transformacji w pickupa i z powrotem, to ta "pickupowa" jest boska :roll:

Fenix The Best napisał/a
Ogromna wada odcinka: stanowczo za dużo strzykawek i zastrzyków!

No wiedziałem że to powiesz, wiedziałem :lol: ..btw świetnie zrobili scenę kiedy Sarah pobiera sobie krew (eNeR: :shock: ..KITT ma naprawdę wszystko :lol: ) - wygląda, jakby naprawdę wbiła sobie tą igłę.

Pik napisał/a
Fajne zakończenie, w stylu starego KR (no i widzisz eNeR, chciałeś to masz). :)

Dokładnie, suuuuper :mrgreen:

Cytat
BTW, tak czytam wcześniejsze komenatrze i...

Jaki znowu modulator głosu w plastrze? :/

Oto dowód na to, że można się śmiać z odcinka jeszcze długo po jego obejrzeniu :lol: xD
..ups, sorry, Fenix. :mrgreen:
LOL :lol:

Fenix The Best napisał/a
Ten serial jest tak przyjemny, słodki i zabawny, że czasami czuję się jakbym cofnęła się w czasie i z zachwytem, siedząc na podłodze wparywała się w tv i uczestniczyła w przygodach. (Właśnie, co dzieci mają z tymi podłogami? Kiedyś człowiek mógł się cały dzień po nich tarzać, a teraz jakieś takie niewygodne się zrobiły...).

Oj tak, co do całej wypowiedzi: coś w tym jest :wink:

Jeszcze co do śmierci Michaela - moim zdaniem lekkie przegięcie - widz widzi, że nei jest z nim dobrze, delikatnie mówiąc, i naprawdę uważam że nie jest konieczne takie nieudolne nabieranie ludzi jak w odc.2: "Carrie zabiła Mike'a", czy teraz, "Michael nie żyje". Przecież i tak wiadomo, że go nie uśmiercą na początku serialu (no, chyba, że Hoff zajmie jego miejsce :P ), więc uważam, że takie teksty sątrochę słabe, bo nikt się na to nie nabierze. Z drugiej jednak strony co innego mieliby mówić - bohaterowie nie grają aktorów serialu KR tylko prawdziwe psotacie, więc nie mogą powiedzieć "Hello, to tylko serial, oczywiście Mike będzie żył, to taka ściema"..nie ma rady :P

tamersa napisał/a
Fenix: Łzy z eyeballa dobre XD ale serio takim to głosem mówił jakby mu nie zależało. może cąłe emocje wrzucił w ten impuls co Mikea obudził? kto wie:>

Ha! A jak! KITT i Sara byli niczym Doktor Burski i Zosia w Trybie Bojowym, normalnei Na dobre i na złe i Rysio vs Predator w jednym! xD :lol:

Podsumuję krótko - A Hard Days Knight to najlepszy jak dotychczas odcinek.
Celowo ostrożnie nie napisałem tego przy okazji poprzedniego, bo wiedziałem, że każdy odcinek jest lepszy i to jeszcze nie jest to, co może być. Ten serial zadziwia mnei coraz bardziej i mam nadzieję, że stale tak będzie.

FSskub napisał/a
Myślę że dobrym pomysłem byłoby utworzenie oddzielnych tematów na opinie dla każdego odcinka nowego KR.

Hmm..chyba niegłupie. Pik? Fenix? Robimy coś takiego?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 20-10-2008, 17:03 

eNeR! napisał/a

No wiedziałem że to powiesz, wiedziałem :lol: ..btw świetnie zrobili scenę kiedy Sarah pobiera sobie krew (eNeR: :shock: ..KITT ma naprawdę wszystko :lol: ) - wygląda, jakby naprawdę wbiła sobie tą igłę.

:| Sceny niestety nie widziałam, bo w tym czasie oczy sobie zasłaniałam. :P
Stanowczo za dużo ich jest w serialu. :/

eNeR! napisał/a

Fenix napisał/a
BTW, tak czytam wcześniejsze komenatrze i...

Jaki znowu modulator głosu w plastrze? :/

Oto dowód na to, że można się śmiać z odcinka jeszcze długo po jego obejrzeniu :lol: xD
..ups, sorry, Fenix. :mrgreen:
LOL :lol:

Bardzo śmieszne, pfff! :P

[quote="eNeR!"]
FSskub napisał/a

Hmm..chyba niegłupie. Pik? Fenix? Robimy coś takiego?

Mogę się z tym pobawić, jestem za. :P

Znalazłam na necie zabójczy komentarz do tego odcinka:
Cytat

Nice dress. She looks terrible in it.

Biedna Sarah. xD

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 20-10-2008, 18:38 

Fenix The Best napisał/a
Cytat
Nice dress. She looks terrible in it.

Biedna Sarah. xD

Według mnie bardzo ładnie na niej leży. Yo, criminal, don't do that!

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 20-10-2008, 18:47 

Jeszcze jeden głupi komentarz znalazłam, tym razem w temacie, gdzie Deannie składano zyczenia urodzinowe. :P

Cytat
yeah, Happy Birthday. Now stop driving KITT.

Od siebie dodam, że w ostatnim odcinku, przy scenach gdzie Mike miał zapaść, miały się za każdym razem pojawiać flashbacki, oczywiście związane z jego militarną przeszłością. :)
I prawdę powiedziawszy właśnie tego mi brakowało w tym odcinku. Jak Mike się skręcał z bólu i tracił kontakt z rzeczywistością, tylko czekałam, aż jakieś fragmenty, wspomnienia mu się przed oczami pojawią. ;)

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 20-10-2008, 18:49 

Fenix The Best napisał/a
Od siebie dodam, że w ostatnim odcinku, przy scenach gdzie Mike miał zapaść, miały się za każdym razem pojawiać flashbacki, oczywiście związane z jego militarną przeszłością. Smile
I prawdę powiedziawszy właśnie tego mi brakowało w tym odcinku. Jak Mike się skręcał z bólu i tracił kontakt z rzeczywistością, tylko czekałam, aż jakieś fragmenty, wspomnienia mu się przed oczami pojawią. Wink

Może mu się nie pojawiły wizje bo nie zapłacił za abonament :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 20-10-2008, 18:59 

Lol, możliwe. xD

Zapomniałam dodać, że w związku z tymi wyciętymi scenkami, w ostatniej chwili dokręcana była ta scena na plaży. :)
Może dlatego trochę się odznacza od reszty odcinka. :)

MiR

Wysłany: 21-10-2008, 19:17 

Odnośnie odcinka 4 powiem tylko tyle, że odcinek zwalił mnie z nóg mimo, że leżałem na łóżku. Jeżeli kolejne odcinki maja zapowiadać więcej emocji niż ten to chyba padnę na zawał ( w wieku 15 lat ) w poło wie 5 odcinka ... Odcinek wgniata w fotel/krzesło/łózko ... są drobne niedociągnięcia no ale ... 'Ideały żyją tylko w bajkach" ... nareszcie Sara pokazała, że Mike nie jest dla niej obojętny i Mike powiedział to, co miał powiedzieć dawno ... i szczerze zaczynam lubić Torresa :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 21-10-2008, 21:09 

MiR napisał/a
kolejne odcinki maja zapowiadać więcej emocji niż ten to chyba padnę na zawał

Ja już się zaopatrzyłem w tabletki...

MiR napisał/a
Odcinek wgniata w fotel/krzesło/łózko

...i napisałem prośbę o zwrot kosztów za zniszczone meble.

Skandal.

:lol:

Oj, dzieje się w tym naszym KR, dzieje :D

MiR

Wysłany: 21-10-2008, 21:38 

eNeR! napisał/a

Ja już się zaopatrzyłem w tabletki...

Oj, dzieje się w tym naszym KR, dzieje :D

Ja będę musiał porwać KITT'a 3000 bo On im w trakcie emisji odcinka nie będzie potrzebny a umie sprawić, że martwy staje się żywy :D

Dzieje się i to b.dużo .. .:D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 21-10-2008, 23:04 

O właśnie, a pamiętacie jeszcze jak sobie półkę na mysz oberwałam jak pierwsze sneak peek się pojawiło?:P
Wciąż jest nienaprawiona. :|
Ale może to i dobrze, bo znowu by poleciała przy takiej ilości emocji.:P

Obejrzałam sobie kolejny raz ostatni odcinek i doszłam do wniosku, że gdy Mike ma zgon, to tak świetnie i klimatycznie muzyka oddaje te emocje. :P Aż mi się chlipać zachciało. :cry:

Odpowiedz do tematu