Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziennik Snów
Autor Wiadomość

Mario115 

Wysłany: 27-08-2009, 22:39 

Oby nie... Mam lepszą, więc... ;)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 28-08-2009, 08:14 

Sao, schowaj ggłówkę, myśl głową :twisted:

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 28-08-2009, 13:55 

kakagonzalez napisał/a
Sao, schowaj ggłówkę, myśl głową :twisted:

Pytał Cię ktoś o zdanie? Bo ja sobie nie przypominam bym Cię o nie pytał :roll:

jarek360 
Trochę techniki

Wysłany: 17-09-2009, 14:51 

Kawał czasu temu miałem sen, że ja z kolegami z klasy mamy repliki KITT-a i byliśmy na farmie i wyjeżdżaliśmy i ścigaliśmy się. Była znana akcja z wyprzedzaniem. Tak był parę razy(wyścig), a bliżej końca moja replika KITT-a, kiedy byłem na sianie podjechała do mnie,użyła Turbo Boost i była przymnie. Dalej nie pamiętam.

mtu90 
.::Harry::.

Wysłany: 27-06-2010, 23:02 

Ostatnio miałem piękny sen dotyczący odcinków Knight Rider'a. A mianowicie:

Sen nr 1
Śniło mi się, że w roku 1995 miałem dekoder cyfrowy :o Włączałem funkcję nagrywania na kanał Polsat i się nagrywało KR. Nagrałem wszystkie odcinki na dysku, no i oczywiście miałem serial z panem lektorem Uttą (no ten klimacik jaki nadał serialowi heh). No i nagrałem jeszcze parę innych seriali z tamtych lat co nie wyszły w dzisiejszych czasach na DVD :)

Sen nr 2
Coś podobnego do snu nr 1, ale z taką różnicą, że telewizja Polsat wydała kolekcję KR na DVD z panem Uttą :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 29-03-2011, 19:49 

Ha, ha, miałam kolejny!

Śniło mi się, że moja siostra przyjechała do Olsztyna i miałam z nią iść do Manhattanu (takie Centra Handlowe, u nas trochę ich jest, nie wiem jak w innych częściach Polski ;P). Po drugiej drodze przepełnionej dziwnymi sytuacjami typu przebieganie przez ulicę przed samochodem policyjnym, wyjście do ekskluzywnej restauracji i atak wściekłych pszczół tamże, dodarłyśmy do celu.
Normalnie w tych Centrach nie ma kin, ale jak doszłyśmy to okazało się, że są aż dwie sale, więc postanowiłyśmy iść na jakiś film.
I w tym momencie moja siostra się jakoś tajemniczo gubi, a akcja snu skupia się na trzech kasjerach w kinie. Opowiadają i żartują sobie oni z Kota. Kot jak się okazało to bardzo tajemnicza, zamaskowana postać ubrana cała na czarno, bardzo zwinna i nieuchwytna. Na początku Kot robił tylko jakieś dowcipy i wycinał mniej lub bardziej śmieszne numery. Mimo wszystko zwróciło to jednak uwagę władz i tam gdzie działał (czyli w okolicach Manhattanu) pojawiało się dużo patroli policyjnych wypatrujących Kota. Stopniowo jednak żarty Kota stawały się coraz mniej śmieszne. Wspomniani wcześniej trzej kasjerzy właśnie zastanawiali się do czego jeszcze może być zdolny Kot i co zrobi by zwrócić na siebie uwagę. Jeden z nich, gruby, bardzo niepochlebnie wyrażał się o Kocie i gdy rozmowa się zaczęła zaogniać, ostentacyjnie stwierdził, że idzie do łazienki. Gdy był już w rzeczonej łazience, nagle wszystkie okna i drzwi zatrzasnęły się na głucho, żaluzje automatycznie się zaciągnęły. Kot zaatakował grubcia i po długiej scenie gonienia go po bardzo dużej toalecie, ubił go. W tym momencie niemal natychmiast pod Centrum pojawiły się jednostki policji i nawet coś na podobieństwo wydziału kryminalnego, który zajmował się Kotem.
Pojawiłam się też i ja, ale już nie jako studentka, ale mniej lub bardziej współpracująca z policją była zabójczyni na zlecenie, mistrzyni swego fachu. Pojawił się też i KITT, który po zeskanowaniu łazienki stwierdził, że wykrywa jednego nieboszczyka, niestety jego skanery nie odbierają nic więcej. Prawdopodobnie dlatego, że w pomieszczeniu została rozpylona jakaś substancja, która blokowała funkcje jego skanera.
Zaczęłam więc rozmawiać z komisarzem. Powiedziałam mu, że łazienka wciąż jest zatrzaśnięta na głucho, że otwarte jest tylko jedno okno, nikt nie widział by wychodził przez nie Kot i że trzeba tam wejść i sprawdzić czy się wciąż nie ukrywa. Oczywiście moja dyskusja z prowadzącym śledztwo była bardzo zażarta i po chwili poprosił mnie byśmy odeszli gdzieś na bok, by porozmawiać bez świadków. Poszliśmy więc za róg budynku i tam znowu zaczęłam przekonywać go, że jestem najlepszą zabójczynią na świecie, więc ja powinnam tam wejść, bo przecież nie uda mi się mnie zaskoczyć.
Jak tak rozmawialiśmy nagle coś w jedynym otwartym oknie wybuchło i Kot uciekł z pomieszczenia. Pamiętam jeszcze tylko, że patrzyłam na Kitta i miałam nadzieję, że udało mu się coś zarejestrować, ale niestety się obudziłam...

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 29-03-2011, 20:25 

Fenix The Best napisał/a
Pojawiłam się też i ja, ale już nie jako studentka, ale mniej lub bardziej współpracująca z policją była zabójczyni na zlecenie, mistrzyni swego fachu.

W końcu coś dla Ciebie :lol:

Ten sen jest zbyt szczegółowo opisany... bawiłaś się w LD?

krysti111 

Wysłany: 29-03-2011, 20:29 

o lol :lol:

Też miałem podobny :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 29-03-2011, 20:37 

Cytat
Ten sen jest zbyt szczegółowo opisany... bawiłaś się w LD?

Wiesz pamiętam jeszcze więcej szczegółów, ale przecież nie będę opisywała, że dwa razy byłam w restauracji i gadałam z kelnerkę itp.

I ja mam zawsze takie szczegółowe sny. :)

LeNa 

Wysłany: 29-03-2011, 20:45 

Fenix The Best napisał/a
(takie Centra Handlowe, u nas trochę ich jest, nie wiem jak w innych częściach Polski ;P).

W Puławach był Manhattan (niestety usunęli na rzecz parkingu w centrum miasta), tylko że on nie wyglądał jak Centrum Handlowe, to był plac, można nawet rzec że "targowisko".. :)

Fenix The Best napisał/a
Pamiętam jeszcze tylko, że patrzyłam na Kitta i miałam nadzieję, że udało mu się coś zarejestrować, ale niestety się obudziłam...

Haha.. Jak wszystkie fajne sny.. W najfajniejszym momencie się kończą :) Może dzisiaj zaliczysz jego kontynuację :P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 29-03-2011, 20:46 

Może nie tyle szczegółowe... masz dość ciekawą zdolność do zapamiętywania (dokładnie) snów... bez ćwiczeń nie jest to normalne :P

Fen napisał/a
Może dzisiaj zaliczysz jego kontynuację

Spróbuj podręczyć o to głowę - winno zadziałać :lol:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 29-03-2011, 20:51 

Kaka, przecież ja jestem wyjątkowa nie od dziś. Kto inny by wytrzymał z Wami 5 lat? :D

Zawsze miałam takie sny. :) Owszem, zdarza mi się też, że zapominam co mi się śniło, chociaż kojarzę ogólnie emocje, które mi towarzyszyły. Ale do tej pory pamiętam też dosyć szczegółowo sny z mojego dzieciństwa. :) Często śniły mi się dinozaury i inne Godzille.:)

TS89 

Wysłany: 29-03-2011, 20:52 

Fen, toć to materiał na film sensacyjny :D

A ten Kot, to chociaż "adin, dwa..." umiał?

A mnie za to dziś ganiali po parkingu i strzelali, tak że musiałem się czołgać pod samochodami, tak samo zresztą, jak inne osoby (i samochody :D ) na parkingu...

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 29-03-2011, 21:05 

LeNa napisał/a
W Puławach był Manhattan (niestety usunęli na rzecz parkingu w centrum miasta), tylko że on nie wyglądał jak Centrum Handlowe, to był plac, można nawet rzec że targowisko..

Nie to w Olsztynie jest trochę wyższy poziom rozwoju.:lol:
Ale może inne centra wyglądają tak jak te u mnie w Piszu. Znalazło się nawet ostatnio na demotywatorach. :lol:

http://demotywatory.pl/23497/Prawie-Centrum-Handlowe

TS89 napisał/a
Fen, toć to materiał na film sensacyjny

Pomyślałam podobnie, z tym, że bardziej mi jednak pod horror podchodził. :P Przynajmniej ta scena z mordowaniem w łazience była jakby żywcem wyciągnięta z jakiegoś nowszego horroru. ;D

TS89 napisał/a
A ten Kot, to chociaż adin, dwa... umiał?

No właśnie chyba nie, za to nieźle skakał i robił różne fikołki niczym Batman.

Cytat
(i samochody

Czołgające się samochody? xD Jakieś rodzeństwo Koma?xD

TS89 

Wysłany: 29-03-2011, 21:09 

Fenix The Best napisał/a
No właśnie chyba nie, za to nieźle skakał i robił różne fikołki niczym Batman.

Kotny nietoperz. Niezłe...

Fenix The Best napisał/a
Czołgające się samochody? xD Jakieś rodzeństwo Koma?xD

Nie wiem, za dużo z perspektywy asfaltu nie widziałem. Ale małe były :D

Odpowiedz do tematu