Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziennik Snów
Autor Wiadomość

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 29-03-2011, 21:15 

TS89 napisał/a
Nie wiem, za dużo z perspektywy asfaltu nie widziałem. Ale małe były

COMA się może okociła (?) :lol:

Fenix The Best napisał/a
Kto inny by wytrzymał z Wami 5 lat?

Ze mną dwa lata (i to niecałe, bo pisać zacząłem około 10-ego maja :P )

TS89 napisał/a
Fen, toć to materiał na film sensacyjny

To może bierz pióro (gęsie) i zacznij przelewać to na papier :P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

TS89 

Wysłany: 29-03-2011, 21:22 

Cytat
COMA się może okociła (?)

Raczej to były samochody w formacie autek "żuczków".
Cytat

To może bierz pióro (gęsie) i zacznij przelewać to na papier Razz

Jeszcze Fen mnie by sądu podała o prawa autorskie :}

kakagonzalez napisał/a
Ze mną dwa lata (i to niecałe, bo pisać zacząłem około 10-ego maja Razz)

Zawstydzę Was - byłem tu przed Wami :D

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 29-03-2011, 21:25 

wiemy... od Fen o pół roku, a ode mnie ho ho... 3 i pół prawie :P

LeNa 

Wysłany: 29-03-2011, 21:27 

Haha.. A ja to chyba w ogóle nie powinnam się wtrącać do rozmowy bo jestem z wami od.. 30-31 sierpnia - od imprezy pożegnalnej - od końca wakacji :) Ale ten czas leci.. Ło matko. :P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 29-03-2011, 21:31 

Oj tam... ja się tutaj jak w domu czułem już po trzech miesiącach użytkowania. A Tobie tyle tu minęło ;)

TS89 

Wysłany: 29-03-2011, 21:32 

kakagonzalez napisał/a
Oj tam... ja się tutaj jak w domu czułem już po trzech miesiącach użytkowania. A Tobie tyle tu minęło Wink

LeNa napisał/a
Haha.. A ja to chyba w ogóle nie powinnam się wtrącać do rozmowy bo jestem z wami od.. 30-31 sierpnia - od imprezy pożegnalnej - od końca wakacji Smile

Nie ważne ile - ważne, że się jest :D

LeNa 

Wysłany: 29-03-2011, 21:36 

Ta strona niestety ale chyba uzależnia :P Jest jak dobra impreza, że chciałoby się być na niej codziennie :P

TS89 

Wysłany: 29-03-2011, 21:38 

LeNa napisał/a
Ta strona niestety ale chyba uzależnia Razz Jest jak dobra impreza, że chciałoby się być na niej codziennie Razz

Cytat dnia, albo i nawet roku :D Zwyczajem z yt: kto uważa za świetne hasło promocyjne, łapka w górę? Ewentualnie może być buziaczek :D

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 29-03-2011, 21:39 

LeNa napisał/a
Jest jak dobra impreza, że chciałoby się być na niej codziennie

Ja tam bywam codziennie :P

TS89 napisał/a
Cytat dnia, albo i nawet roku :D Zwyczajem z yt: kto uważa za świetne hasło promocyjne, łapka w górę? Ewentualnie może być buziaczek :D

Sam chciałeś: :*

LeNa 

Wysłany: 29-03-2011, 21:43 

kakagonzalez napisał/a
Ja tam bywam codziennie

To tak jak ja :) Ale niestety bywają dni (tzw. wyjątki) gdy nie jest mi to dane :P

Cytat
Zwyczajem z yt: kto uważa za świetne hasło promocyjne, łapka w górę? Ewentualnie może być buziaczek

Gdyby to nie był mój cytat to dałabym buziaczka :) O takiego :* :lol:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 13-11-2012, 23:09 

Jeny, trochę za dużo czasu minęło od poprzedniego razu!
Dzisiaj po bardzo długiej przerwie miałam kolejny sen z KITTem!

Całe "dzianie się" tego snu było bardzo długie i niestety bardzo mało z niego już o tej porze pamiętam. Kojarzę jednak, że atmosfera była bardzo intensywna, był las, ktoś był w ciąży i było bardzo dużo zaskakujących zwrotów akcji. Ostatecznie jednak cała historia i wszystkie wątki skupiły się w szpitalu. W czasie jakiegoś rutynowego, bezinwazyjnego i naruszającego integralność cielesną zabiegu, pacjentowi nagle i niespodziewanie wzrosła temperatura ciała. Stało się to tak szybko, a temperatura była tak wysoka, że mężczyzna zmarł mimo prób ratowania go. Oprócz tego mężczyzny w sali zabiegowej znajdował się tez lekarz i wspomniana już wcześniej kobieta w ciąży. Po kilku minutach u tej kobiety pojawiły się te same objawy, po czym zmarła.
Do rozwikłania tej sprawy - a może sama ją sobie znalazłam - wezwano oczywiście mnie i KITTa.
Oczywiście KITTa Pontiaca. Od serialowego samochodu różnił się tylko umiejscowieniem voiceboxa. Nie znajdował się on nad kierownicą, a w centralnej części samochodu, jak w Kittstangu.
Po dosyć krótkim dochodzeniu (które z niewiadomych przyczyn zahaczyło o dom mojej ciotki) okazało się, że winę za obydwie śmierci ponosi jakiś rdzenny Amerykanin, z którym oczywiście wdałam się w samochodowy i bardzo intensywny, pełny eksplozji pościg. Niestety w jego trakcie okazało się, że tez zostałam zainfekowaną tą dziwna chorobą. Role się odwróciły i to już nie ja ścigałam mordercę - teraz to on siedział nam na ogonie. KITT jednak nie zawiódł i po dokonaniu obliczeń, tak poprowadził pościg, aby uzyskać wystarczającą przewagę i zatrzymać się pod szpitalem, by mnie przekazać sanitariuszom, ale tak by nie zauważył tego morderca i pojechał dalej.

Wszystko zakończyło się szczęśliwie - mnie w szpitalu uratowali, mordercę złapano. A gdy odwoziłam z KITTem moja ciotkę do domu, z wdzięczności za uratowanie mnie, ucałowała KITTa w voicebox. :D :D :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

mati1996 
KITT

Wysłany: 28-11-2012, 17:18 

A z kolei mnie się niedawno śnił sen, w którym jechałem Kittem, z kolegą z klasy, ( nawet wiem z jakim ) no i jedziemy i przełączam na tryb automatycznej jazdy i proszę Kitta, żeby gdzieś nas zawiózł, ( gdzie, to sobie nie przypominam :| ) ale Kitt po przeskanowaniu terenu nie wiedział, gdzie jechać. A potem się obudziłem. :/

TS89 

Wysłany: 17-12-2012, 14:19 

Wczorajszej nocy miałem sen, który można nazwać "spełnieniem pytającego o drugi sezon KRTS". Otóż moi mili śniło mi się, że oglądałem... odcinek drugiej serii (lub zagubiony pierwszej, sam do końca nie wiem).

Akcja działa się w jakimś domku, chyba który swego czasu należał do Cześka. Przez pewien czas sen wyglądał tak, jakbym obserwował go z perspektywy kogoś chodzącego po podziemiach domu (obstawiam Billy'ego, który, btw., ostatnio pojawił się w SuperNaturalu). W końcu odkrył on tajemnicze pomieszczenie, w którym pełno było różnego rodzaju sprzętu komputerowego. Na stole, obok monitora, leżał zaś... modulator głosu starego KITTa. A obok... KARRa. Żeby było ciekawiej, pojawił się i Czesiek i razem zaczęli włączać sprzęt. Tymczasem na górze Mike i KI3T szaleli po ogrodzie. Nie wiem dlaczego, ale Mike chodził za KI3Tem, który transformował się w jakieś pudełkokowate auto, bez ładu i składu. Nagle KI3Towi coś się odwidziało i zaczął jechać w innym kierunku, przy okazji zabierając tam na masce Mike'a (któremu się nic nie stało). W końcu trafili na jakąś windę, która zwiozła ich do podziemi, gdzie Czesiek i Billy przywrócili do życia procesor starego KITTa. Okazało się, że nie jest tak sprawny jak kiedyś i potrzebował dużo czasu, by odpowiadać...

Sen był na tyle realistycznie osadzony w świecie KR i na tyle dobrze udawał serial, że aż miałem dawać znać na forum i Dawidowi (od Hataka i Serialowych Wrót;)) że widziałem zaginiony odcinek (nawet po przebudzeniu tak chciałem zrobić) ;)

EDIT: co do głosu starego KITTa - niestety, nie był to William Daniels

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-12-2012, 18:25 

TS89 napisał/a
Akcja działa się w jakimś domku, chyba który swego czasu należał do Cześka. Przez pewien czas sen wyglądał tak, jakbym obserwował go z perspektywy kogoś chodzącego po podziemiach domu (obstawiam Billy'ego, który, btw., ostatnio pojawił się w SuperNaturalu). W końcu odkrył on tajemnicze pomieszczenie, w którym pełno było różnego rodzaju sprzętu komputerowego. Na stole, obok monitora, leżał zaś... modulator głosu starego KITTa. A obok... KARRa. Żeby było ciekawiej, pojawił się i Czesiek i razem zaczęli włączać sprzęt.

Ten fragment pasuje do początkowych scen pilota, może widziałeś usunięte sceny ;)

Fajny sen!

Charles Grejman 

Wysłany: 17-12-2012, 18:53 

"EDIT: co do głosu starego KITTa - niestety, nie był to William Daniels"
Może modulator się popsuł co wywołało tę zmianę jak u KARRa zniszczenie kondensatorów ALFA zmieniło skaner :?
PS. Mam nadzieję że kontynuacja ci się przyśni :nice:

Odpowiedz do tematu