Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziennik Snów
Autor Wiadomość

TS89 

Wysłany: 17-12-2012, 20:28 

eNeR napisał/a
Ten fragment pasuje do początkowych scen pilota, może widziałeś usunięte sceny

Możliwe, ale w sumie to było zupełnie inne pomieszczenie niż domek Cześka z pilota ;)

mati1996 
KITT

Wysłany: 18-12-2012, 10:11 

Kogo nazywasz Cześkiem ?

TS89 

Wysłany: 18-12-2012, 10:44 

mati1996 napisał/a
Kogo nazywasz Cześkiem ?

Charles Graiman, twórca KITTa ;)

[ Komentarz dodany przez: eNeR: 18-12-2012, 18:55 ]
Mati, tak się przyjęło na forum/w serwisie, zresztą chyba poniekąd przeze mnie ;)

mati1996 
KITT

Wysłany: 18-12-2012, 20:11 

Acha, dzięki zapamiętam na przyszłość.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-05-2013, 09:20 

Parę dni temu śniło mi się, że parkowałam samochód tyłem, ale nie patrzyłam w żadne lusterka. Mimo że w samochód za mną uderzyłam tyłem, okazało się, że wgniecenie znajduje się na drzwiach bocznych, a ja parkowałam KITTem. Skasowałam więc niezniszczalne auto. :lol:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

TS89 

Wysłany: 15-08-2018, 23:26 

Po 5 latach odgrzebuję temat - ale chyba warto będzie :D

Obstawiam, że to ma związek z ostatnim weekendem, KR Party oraz dużym stężeniem Hoffa we krwi :D Otóż śniło mi się, że byłem w jakimś hotelu, jeszcze z kimś, ale nie pamiętam kto to był. I też w tym budynku przebywał... David! Bardzo starałem się do niego zagadać, złapać o autograf, do zdjęcia, do nagrania pozdrowień dla KRPL, ale cały czas miałem jakieś problemy. A to gdzieś sobie szedł, a to miał wyjeżdżać, a to mi karta pamięci nie działała w aparacie... W pewnym momencie nawet mu dałem... jego własną biografię wydaną po polsku (którą od kogoś innego dostałem, z dedykacją, ale potem chciałem na szybkiego wyrwać kartkę z tym wpisem, ale Hoff miał książkę...). Ostatecznie nawet coś pogadaliśmy, Hoff był spoko. :D

A potem... się obudziłem :(

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-08-2018, 12:50 

O kurczaki, naprawdę się działo w Twoim śnie!
Z jednej strony powrót do rzeczywistości po takim śnie jest trudny i brutalny (przerabiałem to nie raz), ale z drugiej chyba mimo wszystko fajnie coś takiego przeżyć choćby we śnie...a sny czasem się spełniają! ;)
W końcu podczas wizyty Hoffa w Krakowie w ramach Gumballa, znalazłeś się blisko niego a to wcale nie musi być finał tej historii :)

wojteko65 

Wysłany: 16-08-2018, 19:23 

To my tu mamy nawet temat o snach!? 8)
Ja miałem kilka snów w KRowych klimatach. Pierwszy na myśl mi przychodzi sen, w którym Michael włamał się do niemieckiej apteki xD Była kompletnie pusta w środku i posiadała wejście do pokoju. Michael przerzucił na plecy ciężki worek i już miał wychodzić do zaparkowanego KITTa. Zostawił worek, wszedł do pokoju, a tam na szpitalnym łóżku siedzi jakaś blondynka. Koniec snu
Polecam poczytać o tzw. "świadomym śnie". Mam parę doświadczeń i polecam bardzo :lol:

Kosogłos 

Wysłany: 16-08-2018, 21:40 

Jak jest już tutaj mowa o snach... ;) Akurat miałam sen w tamtym roku przed ważnym testem na przyjęcie mnie do liceum (tak, jeszcze się uczę jakby co :lol: ) na którym bardzo mi zależało, aby mnie przyjęli. Pomijając fakt, że ten sen był dosyć dziwny, to zaistniało tam coś takiego. Byłam gdzieś na jakimś placu, na którym zobaczyłam psa. Gryzł on jakieś białe, kostkowate coś i kiedy mnie zobaczył, już miał mnie zaatakować, ale weszłam do samochodu i po chwili widziałam w samochodzie jak jakiś kolejny , wielki pies, który był chyba czarny, zaatakował go i gryźli się na śmierć, a widok był straszny... Ten samochód to musiał być KI3T, ponieważ kiedy ta walka się skończyła, powiedziałam do tego samochodu cis w stylu "KITT, jedźmy" i po chwili wyjechałam. :lol:

Odpowiedz do tematu