Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Need For Speed UnderCover
Autor Wiadomość

Riddick 

Wysłany: 28-11-2008, 11:55 Need For Speed UnderCover

Gra może samą fabułą nie nawiązuje do serialu ale. Jest zarówno Shelby GT500KR jak i body kit do Mustanga podobny do tego w Attack modzie.

Rider 
Konserwator

Wysłany: 28-11-2008, 12:32 

Przeszedłem, łatwizna, z grafiką mogli się lepiej postarać. GT500KR oczywiście miałem swego czasu, pod koniec jeździłem już Veyronem :P .

Piszę poprawnie po polsku.

Santiii

Wysłany: 28-11-2008, 13:25 

no racja jakas bardzo prosta ta gra odpalam raz na jakis czas a chyba mam 85% ale to dobrze w sumie ze taka latwa i nie ma za duzo scigania bo to jedna z najgorszych czesci NFSa od dawna ale to chyba juz nawet nie ich wina bo co oni jeszcze moga wymyslic? ... najlpeszy motyw chyba tam w most wanted byl z ta czarna lista :)

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 28-11-2008, 14:17 

kupiłem ta gierka mi osobiscie się podoba :) i ja śmigam SHELBY GT500 67 TAKI SAM JAKI BYŁ W 60 SECOND:)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 30-11-2008, 00:03 

Wiecie co..ta gra to jakaś pomyłka. Jaki to ma model jazdy :? Nie oczekuję od gier realizmu i nie jestem fanem super fizyki auta w grze, bo nie lubięsobie utrudniać życia, ale wszystko ma swoje granice.. Fury w nowym NFSie prowadząsię po 1. jak czołgi, po 2.jak po szynach (zakręty? jakie zakręty?), a po 3.jakakolwiek kolizja z innym autem kompletnie nic nam nie robi, burza iskier poleci, praktycznie wcale nie zwalniamy i pędzimy dalej. W dodatku jaki beznadziejnie (a raczej w ogóle nie) zoptymalizowany silnik gry.. Do tego bardzo zminimalizowane opcje tuningu, skasowane kilka trybów gry, brak normalnego menu, efekty blur i inne shadery mające zatuszować niedoróbki w grafice, sztuczne odbicia światła (btw - są one chyba wszędzie)..mógłbym wyliczać i wyliczać. Niestety, ja zgadzam się z opinią większości graczy - ten NFS się niezbyt nadaje do gry, to kaszanka. Mówię to z przykrością, tymbardziej, że możemy tu pojeździć Shelby KR...
Cóż, nie pozosaje mi nic innego jak wrócić do Most Wanted - i tu też się zgodzę z większością - najlepszego jak dotychczas Need For Speeda.

..a w Most Wanted zdaje mi się można jakoś pojeździć KITTem...MOD?

Adx

Wysłany: 30-11-2008, 09:05 

Ja grałem jedynie w pro streeta z tych nowych ale na X boxie nie wiem jak na PC ale na X była całkiem znosna.

Rider 
Konserwator

Wysłany: 30-11-2008, 14:21 

Najlepszy NFS to był NFS Porsche i nikt mi nie przemówi ;) .

Piszę poprawnie po polsku.

KacpiV8
Konto usunięte

Wysłany: 30-11-2008, 21:47 

eee tam EA jakby chciala to by dala rade :lol:

tu chodzi tylko i wylacznie o kase :D

ale w NFSie by sie poscigal Poldkiem albo Fiacikiem :lol:

co do UC to nie gralem, bo mi nie pojdzie :?

najlepszy NFS wedlug mnie to Underground 2, potem juz nie bylo tej zabawy...

boss-90

Wysłany: 04-12-2008, 19:55 

eNeR! napisał/a

Ja też grałem w kolejne części NFSa od Hot Pursuit II (był jeszcze NFS II ale po nim przerwa), ale ze wszystkich części najbardziej lubię Most Wanted. Undergroundy też były bardzo dobre, ba, świetne, jednak Most Wanted je moim zdaniem pobił i to właśnie ta część jest moją ulubioną. Tak jak napisał BX, po Most Wanted kolejne części ukazywały się w bardzo krótkich odstępach i w efekcie każda kolejna odsłona NFSa przypomina coraz bardziej tzw.budżetówkę..widać, że zależy twórcom na kasie i na czasie, na tym, by jak najszybciej wydać grę, stąd coraz więcej błędów, pomyłek i bezmyślnych czy po prostu idiotycznych rozwiązań, które psują dobre imię niezawodnej przecież kiedyś serii. Gdyby np. taki Undercovr ukazał się ze 4-5 miesięcy później byłby prawdopodobnie sporo lepszą grą, a tak nazywany jest przez graczy upośledzonym bratem Most Wanted i trudno mi się z tym nie zgodzić...

NFS HP II ukazał się w październiku 2002 roku U rok późnej w listopadzie i co roku kolejne

co roku przechodzę NFS w 4 dni (UC chyba przejdę w jeden dzień i jedną noc xD)
potem oczekuje znowu do 5 grudnia na "sponsorów" bo na PS2 kupuje legalnie

maziWzG 

Wysłany: 04-12-2008, 21:53 

Moja fura w Undercover :)

//Przypominam o korzystaniu z - Pik

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 11-12-2008, 17:41 

Część postów została wydzielona do tego tematu:
http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?t=529

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Qnik1992

Wysłany: 11-12-2008, 19:02 

maziWzG napisał/a
Moja fura w Undercover :)

//Przypominam o korzystaniu z - Pik
Fajna, tylko felgi nie pasują :P

Szczy16

Wysłany: 12-12-2008, 08:50 

Nom bardzo fajny Shelby...Felgi uszłyby w tłoku....też mam swojego KITT'a w Attack Mode:D Oto link do zdjęcia:http://www.nfsunlimited.net/showroom/entry/45251
Może wam się spodoba bo włożyłem w niego trochę pracy i nerwów by zrobić imitację skanera:P

maziWzG 

Wysłany: 12-12-2008, 16:56 

Może być twoje Shelby :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 13-12-2008, 02:04 

Wygląda świetnie, Szczy, brakuje tylko tej "suszarki" na masce :) Ale oczywiście to by było pewnie trudniejsze do wykonania, bo to by był obiekt 3d.
W każdym razie dobra robota :)

Odpowiedz do tematu