Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x10 - Don't Stop The Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 08-01-2009, 12:18 1x10 - Don't Stop The Knight - Wrażenia

Pierwszy odcinek z tzw reboota:)
wita on nas nową graficzną wersją openingu.

1 odcinek z 3 ciągnących jedną fabułę:)

moje wrażenia opisze później ale powiem : chcę więcej:)

jaskrawy

Wysłany: 08-01-2009, 14:20 

Odcinek zrobiony fajnie, akcja jest bardzo dynamiczna a zakończenie zwiększa chęć obejrzenia następnego.
Trochę mnie jednak irytowały scenki Charlesa z tym robotem - myślę, że mogłoby ich być mniej, np. 0 :D Ale to moje subiektywne odczucie.
No i wielka szkoda, że Turbo Boost jest pokazany głównie tylko jak Mike przelatuje nad ogrodzeniem - ci od efektów mogli pokazać trochę więcej, np. aktywację, wybicie, jak w jednym z pierwszych odcinków.
Ale odcinek uważam za bardzo udany.

BTW to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich 8)

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 08-01-2009, 14:28 

Witamy i ciebie :> miejmy nadzieję że ci się to spodoba
A co do sceny z tym robocikiem - w sumie może ona się potem okaże ważna? jest może randomowa ale dla mnie to zabawne było jak Charles prawie młotkiem dostał.. myślałam sobie - lool to on ma tak umrzeć?XD

neomod 

Wysłany: 08-01-2009, 16:17 

Nawet fajne nowe intro, wydawało mi się że jest dłuższe od poprzedniego i co ciekawe, zaczęli pokazywać w nim również główne postaci - dziwne że tak późno.
Co do scenek z robotem, według mnie była to świetna wstawka, troszeczkę się pośmiałem z tego.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 08-01-2009, 16:39 

Wow, nowa czołówka (znowu? :lol: ) :?:

Super, nie mogę się doczekać by ją zobaczyć :!:

:D

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 08-01-2009, 16:40 

eNeR możesz ją zobaczyć na tubie bez spoilerowania sobie odc:)

leopard1988

Wysłany: 08-01-2009, 17:46 

a napisy gdzie znależć można?

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 08-01-2009, 17:48 

leopard1988 napisał/a
a napisy gdzie znaleźć można?

Napisów jeszcze na forum nie ma, bo High ma inne zajęcia w życiu, a nie tylko tłumaczenie. I proszę Was drodzy użytkownicy forum, nie zadawajcie więcej takich głupich pytań, tylko poczytajcie, a się dowiecie.

Riddick 

Wysłany: 08-01-2009, 17:54 

Fajnie bo według zapowiedzi w tym odcinku miał być K.Ac.R.Re ciekawe czy to ściema czy może się w końcu pojawi w następnym i jestem ciekawy czy Carrie przeżyje raczej nie ale raczej tak jestem ciekaw jak jest sterowana ta bomba bo jeżeli GPS to nie może zwolnic poniżej 100mp/h jakieś 160 na km/h powiało trochę speed niebezpieczna prędkość ale cóż.

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 08-01-2009, 18:26 

To było świetnie... KITT był super.

KARR pojawia się za dwa tygodnie.
Na youtube.com/knightrideronline jest zapowiedź następnych dwóch odcinków...

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 08-01-2009, 18:50 

Riddick napisał/a
Fajnie bo według zapowiedzi w tym odcinku miał być K.Ac.R.Re ciekawe czy to ściema czy może się w końcu pojawi w następnym i jestem ciekawy czy Carrie przeżyje raczej nie ale raczej tak jestem ciekaw jak jest sterowana ta bomba bo jeżeli GPS to nie może zwolnic poniżej 100mp/h jakieś 160 na km/h powiało trochę speed niebezpieczna prędkość ale cóż.

Wiesz to zadziwiające ale na klawiaturze oprócz literek znajdują się także znaki interpunkcyjne.
Taki przecinek czy kropka dodam dla ułatwienia.
Żeby było jeszcze prościej to na prawo od literki "m".

Odcinka jeszcze nie widziałam, bo net zamarzł, ale niezmiernie mnie ciekawi co wymyślili.;)
A robot Charlesa, który nazywa się Hank, ma profesora (a przynajmniej miał w scenariuszu który czytałam) naprowadzić na jakąś istotną kwestię dotyczącą AI. :)
Może zazdrość? ;> Może będzie to po cześci tłumaczyć to dlaczego KARR się zwrócił przeciwko twórcom. ;)

A i dzięki Tami za stworzenie tematu.;) Nie ukrywam, że się zagapiłam i zapomniałam. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Szczy16

Wysłany: 08-01-2009, 19:15 

Wg mnie bardzo udany odcinek:D Dużo akcji,przypomina mi się Brother's keeper z 2giego sezonu starego KR.Tam KITT także dostał się na teren więzienia używając Turbo Boost ale bez Michaela ale to szczegół..Nowy opening także bardzo fajny,wydaje mi się że scena w openingu kiedy ukazany jest Torres pochodzi z odcinka Day Turns Into Knight ponieważ wtedy to zostaje "aktywowany"KARRe i w tle widać wyraźnie scenerie tamtego pomieszczenia oraz kawałek zasłony..Co do Czesia Graimana to ujęcie pochodzi albo z wyżej wymienionego odcinka lub z Knight to King's Pawn i mysle ze przedstawia ostatnie chwile Czesia i pewnie zostanie zabity przez KARRe,ale zobaczymy bo to tylko moje wymysły póki co...ogólnie chyba najlepszy odcinek KR który do tej pory widziałem :mrgreen:

Mandrivnyk 

Wysłany: 08-01-2009, 19:26 

Siemano wszystkim!!!!

Coś ten serial leci w dół z odcinka na odcinek, jeśli chodzi o scenariusz.
Do aktorów nie mam nic.
CGI hm... jest różnie, chyba jak FORD sypnie kasą. Kto tam jest jeszcze ich sponsorem?
W ostatnim odcinku, podobał mi się strzał z tasera w tyłek Majka. Jeszcze krok i by go nie trafił. Scena z robotem do niczego, ale za to sam robot, jako lalka animatroniczna fajny. Ogółem więcej roznegliżowanych lasek i fajnych furek chcę na przyszłość.

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 08-01-2009, 20:09 

FROST napisał/a
Ogółem więcej roznegliżowanych lasek i fajnych furek chcę na przyszłość.

To zmień serial... bo raczej nie to jest jego "motywem przewodnim". Niewyżyty zboczuch xD

*podkreślam, iż emota "xD" została użyta w celu oznaczenia wypowiedzi jako żartobliwa :D

Lol, rozbawiłeś mnie do łez tym komentarzem. xD - FTB

Mandrivnyk 

Wysłany: 08-01-2009, 20:35 

"*podkreślam, iż emota "xD" została użyta w celu oznaczenia wypowiedzi jako żartobliwa Very Happy"

kurzi5, zrozumiałem o co chodziło :D
Kurka chyba mam nową koleżankę. :wink:

Odpowiedz do tematu