Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś się popsuło :/
Autor Wiadomość

Pik 
Administrator

Wysłany: 11-10-2013, 12:23 

Kontaktowałem się w tej sprawie z administracją serwera.
Problem powolnego działania forum powinien zostać zażegnany. :)

Dajcie znać, czy serwer przyspieszył i czy błędy o przeciążeniu serwera ustały.

KARR2 

Wysłany: 11-10-2013, 22:40 

Dziś kiedy wszedłem serwis działa już normalnie i nie ma błędów :D Mam tylko nadzieje że serwis nadal będzie funkcjonował prawidłowo ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-10-2013, 22:55 

Wygląda na to, że jest w porządku.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 20-10-2013, 21:56 

Przed chwilą próbowałam wejsc na serwis i takie coś mnie wystraszyło. :O

Cytat

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 120

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 156

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 261

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 287

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 307

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 330

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /common.php on line 802

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /common.php on line 802

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 517

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 541

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 696
Nie moge otworzyc bazy danych piki1 dla Tytuł.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 13-11-2013, 17:09 

Ooo. Znowu ja. :P Znowu z tym samym. :P

Cytat
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 120

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 156

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 261

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 287

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 307

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 330

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 517

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 541

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /poczatek.php on line 696
Nie moge otworzyc bazy danych piki1 dla Tytuł.

Tak dla odmiany. :P

Van Helsing 

Wysłany: 14-11-2013, 00:59 

U mnie to wyskakuje bardzo często w nocnych godzinach.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 14-11-2013, 07:17 

Van Helsing napisał/a
U mnie to wyskakuje bardzo często w nocnych godzinach.
Proste: Pik szpera :P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-11-2013, 11:29 

Moim zdaniem serwer się krzaczy i tyle :P

Pik 
Administrator

Wysłany: 14-11-2013, 11:59 

Fenix The Best napisał/a
Ooo. Znowu ja. Znowu z tym samym.

O której godzinie to było mniej więcej?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 14-11-2013, 15:11 

Chwile przed moim postem, czyli koło 17.00 ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 23-08-2014, 13:00 

Gdy chciałam wysłać post w temacie o filmach, za pierwszym razem pojawiło się coś takiego.

Co to znaczy że "server has gone away". Ma natychmiast wrócić i działać! ;P

EDIT: Dzisiaj znowu miałam to samo. :/

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-08-2014, 19:46 

Też ostatnio miewam te błędy o różnych godzinach..ale zazwyczaj kolejne, maksymalnie dwie kolejne próby wysłania posta kończą się już powodzeniem.

Charles Grejman 

Wysłany: 27-12-2014, 18:49 

Moje opowiadanie zostało napisane przez uzytkownika...gość! Uwierzycie? Jak wcisnołem dodaj opowiadanie to mnie wylogowało :/
Spoiler:  

Chciałbym je odzyskać :mrgreen:

Rider 
Konserwator

Wysłany: 08-01-2015, 19:33 

Po zalogowaniu wyskakuje mi taki komunikat:

Cytat
• You have damaged: config.php file !
• File must begin with: <?php and finish with ?> with any other chars (spaces, tabs or new line) before <?php and after ?>
• You must correct the file !
• Remember it is not mistake, if your text editor can not see this space, tab or new line, use other editor with operating multi (CR/LF) format or create new file with clean content.
• Forum will not work correctly with damaged config.php file.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /forum/login.php:73) in /forum/includes/sessions.php on line 558

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /forum/login.php:73) in /forum/includes/sessions.php on line 559

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /forum/login.php:73) in /forum/includes/functions.php on line 1762

Piszę poprawnie po polsku.

Pik 
Administrator

Wysłany: 09-01-2015, 01:50 

Powinno już działać prawidłowo, będę wdzięczny za sprawdzenie. :)

Odpowiedz do tematu