Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x11 - Day Turns Into Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

Andriew 

Wysłany: 15-01-2009, 23:45 

Ja powiem, ze odcinek fajny trzymajacy w napieciu etc. Jeszcze tydzien temu sadzilem ze wlasnie Carrie zostanie usmiercona a tutaj tworcy zrobili surprise :D jednak tez mi sie wydaje ze Czesia jeszcze zobaczymy ;p jedyne co mi sie nie podobalo to rzeczywiscie troche te efekty specjalne ;/ jednak sadze ze fajnie wymyslony scenariusz i w ogole takie tam :D nie moge sie doczekac pojedynku z KARR-em bo sadze (chyba jak wszyscy ;p) ze to bedzie ciekawe :D jednak na pewno ten KARR nie bedzie taki jak znany nam z lat 80 bo juz widac ze byl stworzony w celach wojskowych i podobno zabil juz kilku ludzi !!! wiec zycze wszystkim wytrwalosci w czekaniu na nastepny odcinek xD

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-01-2009, 00:42 

Seb napisał/a

Jak ja cie kocham denerwować :mrgreen:

Żebym tylko ja się nie zdenerwowała. :P

Własnie przed chwila skończyłam ogladać. :)

Dłuzszy opis skonstruuje jutro, ale odcinek bardzo zacny. :)
Pod względem tempa akcji przypominał mi odcinek "Shining Armor", ciagle się cos działo, non-stop akcji. :) Szkoda że nie było wiecej takich trzymających w napięciu odcinków. :)
Z perspektywy czasu musze stwierdzić, że po mocnym wejściu, serial w połowie sezonu zaczął zwalniać. Dobrze, że teraz to nadgania, ale szkoda, że oprócz już stałej 5mln publiczności, serialowi nie przybywa nowych widzów. :( Napewno by się nie zawiedli.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Mandrivnyk 

Wysłany: 16-01-2009, 01:36 

Myślałem, że nie dam rady obejrzeć tego odcinka, bo od kilku dni muszę jechać na HOTSPOCIE. Ale dzięki youtube i jednemu z użytkowników. Który notabene się dopiero co zarejestrował i tylko wrzucił odcinek 11, mogłem sobie go jakoś przejrzeć.

Turbo Boost KITT-a, to jak by za nim Zidane stał, taki z 15-to metrowy.
Ale za to, był wlot fajny w wiadukt. I wiele innych animacji, choćby samego samolotu. Jak to możliwe, że Carrie żyje?
Co z innymi agentami?
Po co pilot, chciał usilnie lądować,a Czesiu tam został?
Teks, że nie chce rozwalić samolotu na jakiejś Hawajskiej wyspie, no błagam....
i jeszcze dali do zrozumienia, drugiemu pilotowi, który im pomagał, że wg nich to siuśmajtek.
Do tej pory nie mogę zrozumieć, jak to jest możliwe, że podczas jazdy KITT zmienia felgi (niech mi ktoś to może wytłumaczy), bo w pilocie felgi zmieniały tylko kolor i grubość.
Pomijam zmiany w pick-up i co tam jeszcze było (chyba na szczęście dali sobie z tym spokój)

A i jeszcze dla FEN, akcja się działa w Phoenix, może to trochę przesadzone, że ktoś Cie zna np: z kanału youtube :D

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 16-01-2009, 13:08 

opisik:

- Zoe ma pierwszą solową pracę:>
- tTorres wygląda na przejętego
- KITT nie może prowadzić bo by za bezpiecznie to robił:D
- ja tam lubię koguta na masce KITTa
- gupi policjant nie wie z czym zadziera:]
- "sorry bomba w bagażniku":P
- lubię tą animację silnika z TB
- i bardzo ładne lądowanko po TB sam start był słabszy
- i czołóweczka jak to Kuzko mówi:P lubię jak tam pokazują ta kobrę i w ogóle lubię logo KR z kobrą - chcę taką koszulkę!
- ahh ten zły ma takie wredne sarkastyczne i ironiczne teksty:D naprawdę mimo jego wrednoty jakoś się go nadal lubi:P
- Sarah chciałabyś KITTa wysadzić? ale głos jej się łamał...
- ooo rakiety i samolociki - wesoło się robi
- Zoe ma niezłą wiedzę medyczną:P albo dobrze udaje
- I pakujemy KITTciątko ładujemy do samolociku
- "widzisz KITT? ubaw" XD
- fajna muzyczka jest w tle gdy wjechali do samolotu
- "uda się nam" "raczej nie" "no co ty?!.. ok nie uda się"
- trochę trzęsionka a KITT luzak :)
- "podwozie nie działa (...) mówiąc dokładniej - brak podwozia"
- gadka w samolocie - geez rozwala mnie ten Zły XD chcę jego autograf:P
- jeej jak ja nie lubię tych miar nie metrycznych
- lubię tego pilota :D Admirał z JAGa :D ładnie gra w tym odc.
- akcja w szpitalu - a gdzie jest Dr House? :)
- HANK się w końcu na coś przyda:) dobry robocik
- ten plastik w piance wygląda jak krem na tort XD
- KITT ty szczęściarzu, nie czujesz zimna...
- "chcemy to zakończyć pokojowo" "serio? a ja nie.. macie minutę"
- HANK bohater:D ciekawe czy KITT rozumiał co on mówi
- dramat w samolocie - ale się udało.. ładna scenka, podobała mi się:)
- i nagle okazało się że Stivens ich zrobił w ciula :P robi se drugą bombę z panią Pelagią ( i kto załapie ten dowcip:P)
- tatuś nie jest zadowolony że córka jest w FBI - i sie mu nie dziwię...
- Zoe jest bardzo poważna? to takie hmm niezwykłe
- Carrie nie jest aż tak bardzo pokiereszowana - oszczędzali na farbie XD ale miło widzieć że ojciec o nią dba, mimo iż mówi że jest głupim dzieciakiem...
- i teraz pytanie - czy Carrie jest leworęczna czy po prostu pisała lewą ręką bo oni siedzieli z lewej strony?
- czy Zoe ma darmowe minuty do KITTCave?
- Stivens che tylko zemsty itp.. awww suxx.
- "kto jest twoją matką?" a ja bym spytała "gdzie byli jego rodzice?"
- żółwik z Hankiem:D
- Czesiu zablokował KITTa - i czemu on nie może zostawić tych kolesi? może czuł się jakiś niepotrzebny ostatnio? i może nie chciał też zostawić HANKA... a moze to kolejny spisek:]
- KITT ma parachuta:D
- fajnie się mu zmieniła rejestracja:) mała rzecz a cieszy:)
- Carrie prawie zeszła.. ale prawie robi różnicę...
- Czesiu uspokaja córkę.. oh well
- nowy mode który się tam mało róż :idea: ni ale ładnie to oni wymawiają:D
- zuee drzwi, napięcie i bumm!! KITT! :D
- se postselaj koleś:P
- Mike asasin... i nawet tego tak nie lubi...
- Ładnie go KITT kieruje... "plan?" "wejdę tam i ich zastrzelę" - proste ale skuteczne
- i Sarah idzie se z tyłu
- i tu ludzie chcieli żeby była ta gadka o jednym człowieku - ale przecież Sarah mu pomogła ne?
- lool ten przycisk zmienia pozycję w jej rękach XD
- i nagle czerwona lampka - co ona oznaczała?
- "nie zastrzelcie dziewczyny co trzyma przycisk"
- słychać w głosie KITTa, że coś jest nie tak... i nawet żart Mike'a tego nie rozwiał..
- bolesna prawda z ust ojca... poor Carrie.. no ale ona żyje przynajmniej
- Mike stara się owijać w bawełnę... ale Sarah mu nie wierzy
- "Sarah... our father is dead..." - najlepsza quota w tym odc ale jednocześnie aż się łezka w oku zakręciła...

Ogólnie bardzo dobry docinek... kilka drobnych potknięć ale tak pięknie:D
nie dam mu jednak 6/6 bo nie wiem co nas czeka w następnym tygodniu:P
dlatego 5+/6. i mam nadzieję ze moje oceny nie spadną więcej poniżej 5:)

KamiLC

Wysłany: 16-01-2009, 13:39 

Ja tam przeczytałem Twój "opis" ;p
A co do Cześka ... dobrze , że on zmarła nie Carrie ... Carrie mnie tam coś porusza a Czesiek nic ;p

POLIPOLIK 
Dżefko szczęścia

Wysłany: 16-01-2009, 15:58 

tamersa napisał/a
- Czesiu zablokował KITTa - i czemu on nie może zostawić tych kolesi? może czuł się jakiś niepotrzebny ostatnio? i może nie chciał też zostawić HANKA... a moze to kolejny spisek:]

No właśnie ta bohaterska postawa Czesława jest IMHO zbyt... hmm, niepotrzebna? No bo nie ratował bezpośrednio Sary, Mike'a, czy KITTa, a tak na dobrą sprawę, jeśli już nie chciał zostawiać pana pilota, mogli się w piątkę wcisnąć do KITTa (a nawet zabrać HANKa na kolana) i wyskoczyć.

Ale poza tym odcinek całkiem wporzo, dużo się działo, a nam pozostaje czekać na KARRa. Łoj, będzie się działo!

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 16-01-2009, 16:10 

Cytat
Ja tam przeczytałem Twój opis ;p
A co do Cześka ... dobrze , że on zmarła nie Carrie ... Carrie mnie tam coś porusza a Czesiek nic ;p

To tak jakbyś Devona nie lubił z oryginalnego KR, Czesiek fajny był i szkoda go trochę mógłby zostać, a ciekawe jak to w końcu z udziałem Hoffa będzie on czy nie ??

KamiLC

Wysłany: 16-01-2009, 16:26 

no właśnie ... na pogrzebie matki Mike pojawił się David i odpowiedział "Mam taka nadzieje" na pytanie Mike "Czy jeszcze się kiedyś spotkamy".
Myślę , że to spotkanie może mieć miejsce przy walce z KARR'em ponieważ David już raz pokonał KARR'a.
Co wy o tym myślicie ?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-01-2009, 16:42 

Teraz czas na móje notatki robione nowiuskim KRowy dlugopisem. :P
Pominę tutaj mniej istotne szczegoły, skupię się na konkretach. ;)

- ostra akcja KITTa z syreną i kogutem i glina go goniący xD
Maskara, KITT wyglada jakby sie urwał z jakiejś gry gdzie się takimi małymi samochodzikami ściga. :P
- "Sorry, mam bombę w bagażniku" xD Mike się cieszy, że z łamania prawa. :P Tez bym się cieszyła. :D
- ha, jest i sekwencja z silnikiem, której brak sygnalizowałam w poprzednim odcinku :P
Ładny Turbo Boost, chociaż troche śmiesznie KITT wyskoczył. :) Nie jakby się wybił, ale jakby go ktos kopnął. :P Świetne lądowanie. :)
- ten dzwonek w komórce jest beznadziejny, mam ochotę rzucic ta komórka o ściane :P
- BTW nie czaje tego. O ile dobrze zrozumiałam to te F-15tki miały zbombardować KITTa. Ale jaki to ma sens? Przecież jak wybuchnie KITT to wybuchnie i bomba. To co to za rozwiązanie jest? :/
BTW, też najlepszym rozwiązaniem wydało mi sie umieszczenie bomby w samolocie ;D
- lol, jak Zoe się na medycynie zna xD
- dobra akcja:
Mike" "what F-15s?"
Czesio: "You didn't tell him about the F... Nothing to worry about" xD
- uhuhu, nieżle ten samolot zarył o most
- kolejny świetny dialog:
Olara "Do not give him anything!"
Stefek "Ha ha ha You're so crazy"
uwielbiam kolesia xD I niecierpie go jednocześnie :P
- o Heniek jest na samolocie :D
- pilosi są nieźli xD Jeden to taki realista z tendencjami pesymistycznymi, a drugi to taki optymista, wszystko mu się uda xD
- tatuś Carrie nie podobny do niej :P
- akcja z wyrzucaniem bomby - bardzo ciekawie, ładnie, Hank się na coś przydał. :P I fajnie ta komórka zaczęła lewitowac po wybuchu jak samolot zaczął spadać. :D

Takie wtracenie z mojej strony. Czy Wy tez tak mieliście, że wiedząc, że Charles zginie, tylko czekaliście i zastanawialiście się "Już zgninie? A może teraz?"

- ten Stevens (właśnie muszę sprawdzić jak to się piszę, bo ja przyjęłam że pisze się Stevens, a widzę, że Tami Stivensa pisze :P ) to cwany gośc, 2 bomby zrobił. Ale kiedy miał na to czas? :P
- Cerrie sie ocykneła :P
- Phoenix xD Ktoś z twórców serialu chyba bardzo mnie lubi xD
- ale ten Czesio głupi, że uparł się by zostać na samolocie Co on drugi Wiśniewski? Pilotem chce zostać?
- kolejna scenka nawiązująca do oryginalnego KR, czyli KITT lecący na spadochronie :D
- jak ja nie cierpię jak reanimują ludzi, to takie brutalne
- uuu, Mike cichy zabójca, zero wahania, widać, że ma wprawę w tego typu potyczkach ;)
- po raz kolejny Mike i zero zrozumienia dla sytuacji Sary... Zostawił ją samą z bomba i trupem, prawdiwy gentelman :P
- lol, KITT zakochał się w Mikeu? xD

I teraz tak nawiąże do mojego wczesniejszego wtracenia. Cały odcinek tylko siedziała i zastanawiałam się jak i kiedy zginie Czesio. Patrzę, odcinek sie już prawie kończy a on dalej żyje.
No i leci sobie z tym pilotem cowboyem, nagle czerwona lampka i... Nic? Żadnego wybuchu, eksplozji, płomieni, huku? Czesio umarł tak beznadziejnie i bezsensownie, nie jak hjeden bardzo wazny główny bohater, ale jak jakiś zwykły poboczny aktor. Myślłam, że jego śmierć będzie bardziej epicka, heroiczna, sensowna, okupiona jakimś wewnętrznym dylematem, ale nie... On po prostu się uparł, że będzie siedzieć w samolocie. -_- Beznadziejnie, zawiodłam się jego śmiercia i śmiercią Heńka.

Swoją drogą, to o ile dobrze pamiętacie że GST mówił, że w 13 czy 12 odcinku Czesio miał wyjaśnić trochę co się stało z FLAGiem? Jak to zrobi, skoro umarł? -_-
Chociaż w tej chwili nie jestem pewna czy to akurat miał Charles przekazać, czy po prostu jakos z fabuły miało wyniknać. ;)

k5_ 
Mateusz

Wysłany: 16-01-2009, 16:56 

Fenix The Best napisał/a
- BTW nie czaje tego. O ile dobrze zrozumiałam to te F-15tki miały zbombardować KITTa. Ale jaki to ma sens? Przecież jak wybuchnie KITT to wybuchnie i bomba. To co to za rozwiązanie jest? :/

W bombie był hafn który miał być uaktywniony promieniami rentgena... bomba rozleciałaby się na radioaktywny pył. Małym wybuchem chcieli zapobiec dużemu :D

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 16-01-2009, 17:00 

Fenix The Best napisał/a
BTW nie czaje tego. O ile dobrze zrozumiałam to te F-15tki miały zbombardować KITTa

Ja na ich miejscu wysłałbym Lightninga II F-35.
Nie moge sie już doczekać kiedy mi się ściągnie odc 11

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-01-2009, 17:09 

BTW, własnie czytam blogi na NBC i na blogu Billy'ego sa bardzo fajne dwa zdania napisane:

Cytat

I worry that without Dr. G, the balance will shift in the wrong direction. That something truly terrible will be unleashed and no one will be there to stop it.

Fajny cytat, biorąc pod uwagę, że własnie za tydzień KARR pojawi się na wolności. :P

Riddick 

Wysłany: 16-01-2009, 23:02 

Mnie tylko dziwi cytat KI3Ta Our's Father is dead to znaczy że uważał Cześka jako ojca

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-01-2009, 23:05 

Wkońcu Charles go stworzył i nauczył podstaw. ;)

Riddick 

Wysłany: 16-01-2009, 23:16 

Ale przecież KI3T nie ma uczuć chociaż od momentu w którym miał wirusa zaszło w nim wiele zmian.

Odpowiedz do tematu