Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x11 - Day Turns Into Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 15-01-2009, 10:07 1x11 - Day Turns Into Knight - Wrażenia

I tak proszę państwa drugi z 3 odc tej niezwykle przemiłej trylogii
kto zginie? Carrie? Czesiek? ktoś jeszcze inny niespodziewanie?

ja jeszcze nie wiem, ale za jakąś godzinkę poznam odpowiedzi na te niezwykle frapujące pytania:)

a tymczasem jeśli ktoś był na tyle hardcoreowy i już widział odc bo go ściągał o 3 w nocy - zapraszam do zostawienia opinii:)

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 15-01-2009, 10:30 

Ja tez jeszcze godzinke tylko poczekam :) Jezu aż mnie ciarki przechodzą :lol:
Miejmy nadzieje ze i ty razem cały odcinek, jak i koncówka przyniesie dużo emocji! :)
A pan Cullen no no...wciąż w dobrej formie :D

Teo

Wysłany: 15-01-2009, 10:31 

Ja własnie obejrzałem, odcinek niezły trzymający w napięciu , i trzymający całkiem wysoki poziom poprzedniego odcinka.
Niestety strasznie kłują w oczy praktycznie wszystkie efekty specjalne.To już chyba lepsze widzielismy czasem w KR '82 ;-) . Transformacja na autostradzie to delikatnie mówiąć żenada, nie wiem czemu tak leca na łatwizne z efektami, ja wiem że to nie film pełnometrażowy, nie ten budżet, czasu też nierzadko mniej na ich stworzenie ale podawanie widzom czegoś takiego w dziejszych czasach to moim zdaniem lekki smiech na sali.
Ale przejdźmy do plusów, Mike latający z bronią, robiący rzeźnie z pomocą KITTA , niezłe :D , scena z Mustangiem zasuwajacym z bomba też całkiem przyjemne, przynajmniej dla takiego maniaka motoryzacji jak ja :)
Troche rozczarowała mnie scena śmierci Czesia G. Nic nie pokazali, tylko zaświeciła sie sie jakas lampka po czym od razu info że coś tam się stało. Wyglądało to na zrobione lekko na siłe.
Ogólnie, strasznie szkoda że przez jakieś bzdurne niedoróbki serial tyle traci, tak samo szkoda że utracił swój pierwotny klimat(w pilocie moim zdaniem jeszcze przez liczne smaczki związane z pierwszą serią , brak transformacji KITTA we wszystko co ma 4 koła itd.) itd. był jeszcze odczuwalny teraz jest jakby inaczej. Co nie znaczy że jakoś wybitnie źle, seria ma szanse zostać całkiem niezłym serialem ale raczej już nie na miare pierwowzoru.
Na razie pozostaje czekać na starcie gigantów(mam nadzieje ze tego nie spierniczą, któe zdaje się już za tydzień ? :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-01-2009, 14:15 

Masakra, mi ludzie ciągle piszą na koma na gg jakieś spoilery, a dopiero wieczorem zacznę ściągać. Masakra, juz nie mogę się doczekać. :P
A odcinek z KARRem za tydzień...
Czemu najfajniejsze odcinki pojawiają się kiedy sesja się zaczyna? :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 15-01-2009, 15:45 

fenix no kto jest tak podły ze ci spoileruje?:P
I właśnie najlepsze odc są pod sesję żeby ją umilić:)
a mój długi opis będzie zapewne późnym wieczorem...

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 15-01-2009, 17:38 

Fenix The Best napisał/a
Masakra, mi ludzie ciągle piszą na koma na gg jakieś spoilery, a dopiero wieczorem zacznę ściągać. Masakra, juz nie mogę się doczekać.

Jak ja cie kocham denerwować :mrgreen:

Ok, odcinek trzymający w napięciu, z hustawkami nastroju ponieważ były sceny z których szło sie posmiać(Hank rules! :lol: , Sara przybijająca żółwika z Hankiem :lol: ), ale również sceny które kręcił łzę w oku :cry:
Reanimacja Carrie, i śmierc Czesia
Nota od 0/10: 7,5 :)

reset_92

Wysłany: 15-01-2009, 18:15 

A ja uważam że Charles nie umarł, bo nie było pokazane jak umarł. Wydaje mi się że jeszcze kiedyś wróci. Zwróćcie uwagę na to że w oryginalnym Knight Rider z '82 była mowa że KITT'a stworzył Wilton Knight a nie Charles Graiman. Wydaje mi sie wiec że wróci.
Pozdrawiam

KamiLC

Wysłany: 15-01-2009, 18:46 Relacja KamiLC

Też mi się nie wydaje aby Charls umarł w taki sposób ...
Jeżeli chodzi o efekty to nie są takie atrakcyjne ...
Hank został pokazany w pierwszym odcinku tej fabuły i muszę powiedzieć , że scenki z nim mnie bardzo rozśmieszały ... okazuje się , że Hank odwalił wielką robotę w samolocie kiedy to trzymał tykającą bombę. Mike zrobił niezłą zadymę w tym budynku gdzie znajdował się Steven's. Teraz tylko tak ... co ten Steven's miał wspólnego z KAAR'em czy też nic nie miał ?
Sara się wzruszyła gdy dowiedziała się , że jej ojciec nie żyje ... to chyba normalne.
Wykraczając za temat - Sara jak Sara , podnieca mnie ;p
Cóż tu dużo gadać ... czekamy to następnego odcinka ;)

Szczy16

Wysłany: 15-01-2009, 19:44 

Ja również uważam że Czesio żyje i być może powróci jeszcze:) Zgadzam się także że Hank nie jako jest takim małym bohaterem tego odcinka bo gdyby nie on było by BUM;p Rozwałka w budynku w którym był Steven's też fajnie wyglądała no i w końcu mamy Turbo Boost pokazane w pełni:mamy ujęcia ze środka KITT'a,wybicie,lot i lądowanie i muszę powiedzieć że wygląda to zaje****** :D :D :D Oby tak dalej i czekamy na nastepny odcinek :D
Moja ocena 0/10:9.

=JB=
Anamorphic Equalizer

Wysłany: 15-01-2009, 20:09 

To było świetnie - piękny Turbo Boost, super akcja, i praktycznie wszystko, co KITT mówi, niezmiernie pasuje.

No i "Sarah, our father is dead."...

KamiLC

Wysłany: 15-01-2009, 20:23 

Tak ... co to pokazania jak ten "gaz" wędruje po kolei po "rurach" ^^ to bardzo ładnie wyszło ale efekt widoku z zewnątrz jak KITT leci nie był już taki ciekawy.

boss-90

Wysłany: 15-01-2009, 20:30 

dla mnie 9.5/10

neomod 

Wysłany: 15-01-2009, 21:50 

Ale lądowanie było świetne.

lnt

Wysłany: 15-01-2009, 21:56 

Szkoda Charles'a i tyle. To już lepiej jakby uśmiercili Carrie.

KacpiV8

Wysłany: 15-01-2009, 22:42 

KamiLC napisał/a
Tak ... co to pokazania jak ten gaz wędruje po kolei po rurach ^^

Taa LPG na Shellu zatankowal :lol:

Odpowiedz do tematu