Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x11 - Day Turns Into Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 19-01-2009, 19:12 

=JB= napisał/a
No i Sarah, our father is dead....

No to było rzeczywiście wzruszające, a szczególnie to "nasz" :(
tamersa napisał/a
i nagle czerwona lampka - co ona oznaczała?

Już oni tam wiedzieli co to oznacza, przynajmniej pilot. A tą akcję z zaświecającą się lampką już gdzieś w jakimś filmie widziałem, i chyba też potem było ba bam :|
tamersa napisał/a
słychać w głosie KITTa, że coś jest nie tak... i nawet żart Mike'a tego nie rozwiał..

Dokładnie, KITT pokazał, że jednak ma uczucia i wie co oznacza utrata ich ojca, jak to później nazwał.
POLIPOLIK napisał/a
jeśli już nie chciał zostawiać pana pilota, mogli się w piątkę wcisnąć do KITTa (a nawet zabrać HANKa na kolana) i wyskoczyć.

Tyle, że KITT mówił, że max. może zabrać 4 osoby by wylądować niby bezpiecznie. Może ojciec Sary nie chciał zostawiać Henka i wierzył, ze bezpiecznie wylądują.
Fenix The Best napisał/a
Wystarczy wsłuchać się w jego glos by z łatwością odrożnic emocje, które czuje. :)

Może nie do końca czuje, a zapamiętuje wcześniejsze sytuacje i "dostraja" do nich głos. Na pewno wie co to "śmierć" i z innym akcentem powiedział o tym Sarze. KITT doskonale też zapewne wiedział, że nie usłyszy już głosu dr Graiman'a.

Ogólnie najlepszy odcinek, przynajmniej moim zdaniem. Trzymający przez niemalże cały czas w napięciu, czyli jest dobrze. Stevens sprawiał tyle kłopotów, a Mike go ot tak ciach prach "lekko" rozwalił. Trochę zawalili tą scenkę panowie od produkcji. Mogła być jakaś walka, kilka razy by Mike po ryju dostał :P , a potem go z karata i Stevens kaput ;) O tak mogło by być.

Co do Charlesa. No smutne to i przykre. On podobnie jak pilot wiedział już o co chodzi z tą lampką. Tylko czy samolot ot tak od razu po zaświeceniu się kontrolki wybucha? Nie ma jakiegoś czasu by zwiać? Chyba jednak jest, mam nadzieję, lub tak myślę. Efektu wybuchu nie pokazali, pewnie Billy wywąchał na satelitach :P Czy Charles zginął, cz jego miejsce zajmie Hoff, czy Carrie wróci do pracy? Oglądajcie next odcinki Knight Rider'a 2008 :D

Ale żem zapowiedź dał :P ;)

Speed024

Wysłany: 19-01-2009, 19:52 

Wiem z doświadczenia że napewno lampka nie oznaczała wybuch ani nic podobnego, bardziej mi pasuje do podwozia gdy go wysuwali przed ladowaniem zaswiecila sie lampka ze sie nie wysunie i bylo wiadome ze nie wylądują bezpiecznie, ale jak mu tam (Gosse) jest dobrym pilotem i może udało mu się wyladować moze polecieli nad morze i tam wylądowali 8) .

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-01-2009, 19:55 

Przeciez podwozie zostało urwane jak w most czy inny wiadukt uderzyli.:D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Andriew 

Wysłany: 19-01-2009, 20:15 

obczajcie motyw: jak Mike mówił o tym Sarahe to powiedział że dostali wiadomość od COS a nie jest powiedziane ze to widzieli ani co się dokładnie stało z samolotem (czy wylądował czy nie) jest wiele niewiadomych więc sprawa mocno mi śmierdzi :D

Xenor
Miau..

Wysłany: 19-01-2009, 20:33 

Ale przeciez ktoś stwierdził, ze nastapil jakis wybuch chyba w systemie paliwowym.. zaraz poszukam dokladnie kwestii, ale bylo cos takiego..

A nie, to Mike tylko przypuszcza. Tak, czy siak mogli wyskoczyc jesli nie byli jeszcze za nisko.. ale co bedzie - zobaczymy..

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 19-01-2009, 20:40 

Pewnie jeśli by miała powstać 2 seria to by wskrzesili Czesia a jeśli ( broń boże) nie to zostawią tak jak jest. ale to moje zdanko tylko:)

(odwala mi przy sesji 'Czesio mówi "Dzień dobry" ' Xd)

PIOSTER 
Brian O'Conner

Wysłany: 19-01-2009, 20:43 

Andriew napisał/a
obczajcie motyw: jak Mike mówił o tym Sarahe to powiedział że dostali wiadomość od COS a nie jest powiedziane ze to widzieli ani co się dokładnie stało z samolotem (czy wylądował czy nie) jest wiele niewiadomych więc sprawa mocno mi śmierdzi :D

Cos w tym jest co powiedziales ale nie do konca. Gdzies czytalem ze nasz doktorek zrobil to poniewaz cos podejrzewal u Alexa Torresa i chcial nadal go sledzic itp. ale tak aby ten sie o nim nie dowiedzial ze zyje tylko ze nie zyje i sie nie zorientowal dlatego chcial zniknac i nie pozostawic po sobie zandego sladu a co do czerwonej lampki to oznaczalo to ze podwozie nie moglo sie wysunac lub cos takiego do ladowania i oznaczalo to ze bedzie awaryjne ladowanie a doktorek troche sie tym przerazil i taki wyraz twarzy a nie inny u niego w tej scence. W nastepnym odcinku dowiemy sie czy to prawda czy zeczywiscie naprawde juz go nie zobaczymy w KR :/ ;( oby pokazal sie i zyl bo swietna postac w tym filmie. To moja opinia co do tego momentu w tym odcinku i ocena to 9+/10 ;] czekamy na przecieki i 12odc.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-01-2009, 20:58 

Ej no ludzie, ja wiem, że to serial, ale Czesiek i Gus nie są aż tak głupi.
Skoro zaraz po uderzeniu w most KITT powiedzial im, że lądowanie nie jest możliwe, no to przecież by się nie zdziwili, że podwozia nie ma.

Przecież Gus chcial awaryjnie wylądować samolotem tylko dlatego, że był zbyt dumny by pozwolić, żeby pilotowany samolot roztrzaskał się o glebę.
Przecież oni cały czas wiedzieli, że samolot nie ma podwozia, nie wyląduje bezpiecznie. :P

Rider 
Konserwator

Wysłany: 19-01-2009, 21:15 

Dlatego twierdzę, że nie byli tacy głupi, żeby poważnie chcieć lądować. Skłaniam się ku teori, że to było upozorowanie wypadku. Nie zdziwię się, jeżeli w następnym odcinku (odcinkach) nie znajdą ciał.

Piszę poprawnie po polsku.

PIOSTER 
Brian O'Conner

Wysłany: 19-01-2009, 21:28 

Fenix The Best napisał/a
Ej no ludzie, ja wiem, że to serial, ale Czesiek i Gus nie są aż tak głupi.
Skoro zaraz po uderzeniu w most KITT powiedzial im, że lądowanie nie jest możliwe, no to przecież by się nie zdziwili, że podwozia nie ma.

Przecież Gus chcial awaryjnie wylądować samolotem tylko dlatego, że był zbyt dumny by pozwolić, żeby pilotowany samolot roztrzaskał się o glebę.
Przecież oni cały czas wiedzieli, że samolot nie ma podwozia, nie wyląduje bezpiecznie. :P

ok ale dlaczego "czesiek" byl zdziwiony tym jak Gus powiedzial "przykro mi doktorku" jak sie zaswiecila ta slynna nasza czerwona lampka? ;] i przed ta cala akcja jak zaczeli wsiadac do KITT'a Mike i Sharah to doktorek siedzial przy notebook'u i cos tam szukal a po tym podchodzi do KITT'a i mowi "protokol T73" czy cos takiego to cos to musi oznaczac bo KITT nie moze naszym gl. bohaterom otworzyc dzwi ;] mi to sklada sie w dobra calosc z tym co napisalem wczesniej. ogladalem ten odc. 2 razy i wydaje mi sie ze smierdzi cos w tym jak by sfingowaniem smierci pasazerow samolotu miedzy innymi czesia. moze sie myle ale tego dowiemy sie tylko w nestepnym lub w nastepnych odcinach ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-01-2009, 21:37 

Przecież Gus to "cowboy", oni tak łatwo za wygrana nie dają. ;)

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 19-01-2009, 21:45 

patrząc jak idzie rozmowa proponuję stworzenie topicu 'wasze teorie spiskowe w KR:TS" XD

PIOSTER 
Brian O'Conner

Wysłany: 19-01-2009, 21:50 

wlasnie nie poddali by sie tak latwo i mieli sporo czasu na skok z samolotu ze spadochronami. a przy okazj, nie macie jakis przeciekow czy cos takiego na temat 12 lub 13odc. ? ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-01-2009, 21:59 

PIOSTER napisał/a

ok ale dlaczego czesiek byl zdziwiony tym jak Gus powiedzial przykro mi doktorku jak sie zaswiecila ta slynna nasza czerwona lampka? ;]

Ponieważ czerwona lampka zapewne oznaczała, że na pokładzie dzieje się coś niedobrego. ;)
Może pojawił sie ogień, może jakaś inna usterka, która pojawiła się z drobnym opóxnieniem w rezultacie utraty podwozia przez uderzenie z wiaduktem, wzbicie się zbyt wysoko w powietrze lub w wyniku eksplozji bomby.;)

PIOSTER napisał/a

i przed ta cala akcja jak zaczeli wsiadac do KITT'a Mike i Sharah to doktorek siedzial przy notebook'u i cos tam szukal a po tym podchodzi do KITT'a i mowi protokol T73 czy cos takiego to cos to musi oznaczac bo KITT nie moze naszym gl. bohaterom otworzyc dzwi ;] mi to sklada sie w dobra calosc z tym co napisalem wczesniej. ogladalem ten odc. 2 razy i wydaje mi sie ze smierdzi cos w tym jak by sfingowaniem smierci pasazerow samolotu miedzy innymi czesia. moze sie myle ale tego dowiemy sie tylko w nastepnym lub w nastepnych odcinach ;)

Ta komenda, protokół odnosi sie zapewne do tego, że KITT ma wykonywać polecenia tylko dr, czyli jeżeli Mike i Sarah proszą go o otwarcie drzwi a dr tego zakazał to zwyczajnie nie otworzy ich. ;)
Po prostu jakos trzeba było usmiercić doktora i twórcy wybrali taki oto beznadziejnie bezsensowny pomysł.:)
Czesio sie nie pojawi w kolejnych odcinkach, ponieważ, jeżeli spojrzysz do działu z opisami odcinków i poczytasz streszczenia przyszłych odcinków, doczytasz się, że Sarah będzie odpowiedzialna za odbudowywanie FLAGu.;)

To nie jest Moda Na Sukces, że bohaterowie umierają, a za jakiś czas cudownie zmartwychwstają. ;)

Ale przyznam, zakończenie odcinka w ten sposób daje twórcom w przyszłości pole manewru do przywrócenia Czesia.;)
Niestety wszystkie odcinki tego sezonu zostały juz nakręcone i do tej pory Charles nie pojawił sie ponownie na planie.;)
Chociaż słyszałam, że w 17 odcinku możemy spodziewać się bardzo interesującego finału i jakiejs bardzo ciekawej niespodziewajki, ponieważ w czasie kręcenia tego odcinka w pewnym momencie oczyszczono plan i pozostało na nim tylko niezbedne minimum załogi.:)

Mandrivnyk 

Wysłany: 19-01-2009, 22:01 

Pilot został, bo nie chciał, żeby samolot spadł na jaką wyspę, w pobliżu, a doktorek miał mu obliczyć kurs i zasięg. A czerwona lampka, chyba oznaczała kuniec wachi i lot koszący prosto w dół. Uratują się, ja wam mówię, bo jak to FEN napisała, pilot to komboj i ich obu uratuje. Pewno będą, kilka odcinków pływać gdzieś.

Odpowiedz do tematu