Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
1x11 - Day Turns Into Knight - Wrażenia
Autor Wiadomość

Rider 
Konserwator

Wysłany: 19-01-2009, 22:05 

Fenix The Best napisał/a
To nie jest Moda Na Sukces, że bohaterowie umierają, a za jakiś czas cudownie zmartwychwstają.

Padłem xD

Tam z tego co wiem 2 osoby zmartwychwstały z tego jedna po raz drugi a jedna zginęła ponownie i do tej pory się nie pojawiła xD.

Fenix The Best napisał/a
Chociaż słyszałam, że w 17 odcinku możemy spodziewać się bardzo interesującego finału i jakiejs bardzo ciekawej niespodziewajki, ponieważ w czasie kręcenia tego odcinka w pewnym momencie oczyszczono plan i pozostało na nim tylko niezbedne minimum załogi.

Czyżby Hoff :?:

Swoją drogą w Modzie na sukces też tak było, gdy jedna z bohaterek wracała na plan po śmierci też nikt nic nie wiedział a załoga również była ograniczona do tego niezbędnego minimum, tak więc kto wie.

Fenix The Best napisał/a
Sarah będzie odpowiedzialna za odbudowywanie FLAGu.

Właśnie o to miałem zapytać. W chwili obecnej FLAG nie istnieje jako taka, zastąpiło ją coś innego :?:

Piszę poprawnie po polsku.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 19-01-2009, 22:19 

Rider napisał/a

Tam z tego co wiem 2 osoby zmartwychwstały z tego jedna po raz drugi a jedna zginęła ponownie i do tej pory się nie pojawiła xD.

Z tego co jakiś czas temu widziałam, to teraz jakis wątek pedofilski wałkują. :lol:

Rider napisał/a

Czyżby Hoff :?:

Trudno powiedzieć, chciałabym w to wierzyc. :)
Podobno pierwszy raz cała zbedna załogę usunęli z planu odcinka Knight of the Zodiac by pokazać nowego Mustanga. :)

Rider napisał/a

Właśnie o to miałem zapytać. W chwili obecnej FLAG nie istnieje jako taka, zastąpiło ją coś innego :?:

Wydaje mi się, że Flag w tej chwili nie istnieje, że bedzie reanimowany. :)
W opisie uzyto, z tego co pamietam słowa, że FLAG zostanie "re-instituted" lub cos w tym stylu. Nie za bardzo jestem pewna jak to w tej chwili najtrafniej przetłumaczyć. ;)
Wydaje mi się, że Mike KITT i Sarah w jakis sposób odetna się od FBI i innych projektów rządowych i odbuduja niezależna Fundację. :)
Może w swoim testamencie Charles powierzy ta misje Sarze?:)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Andriew 

Wysłany: 19-01-2009, 23:11 

ile pytań, ile tajemnic skrywa w sobie Knight Rider ?? Przekonamy się oglądają go w każdy wednesday 8/7c on NBC :D
a tak serio to ciekawe kto zastąpi "Devina" w nowym KR bo Mike - kierowca, Sarah - mechanik a reszta ekipy ?? ;>

Mandrivnyk 

Wysłany: 19-01-2009, 23:47 

Fenix The Best napisał/a
re-instituted
- "przeinstytuowany"?

Mnie się wydaje, że chodzi tylko, o przeniesienie w inne miejsce.

Fenix The Best napisał/a
Może w swoim testamencie Charles powierzy ta misje Sarze?

Oj, chyba nie będzie żadnego testamentu.
A tak się zastanawiam nad tym protokołem, że może on oprócz zamykania drzwi, zamyka też pamięć KITT-a w jakimś stopniu. Że nie do wszystkiego będzie dostęp. I mamy kilka tajemnic, które będą rozwiązywane, w miarę trwania serialu. KITT i Mike, będą jak w stary KR jeździli po stanach i wojowali z oprychami, rozwiązując różne zagadki z pamięci KITT-a, przy okazji. :D

POLIPOLIK 
Dżefko szczęścia

Wysłany: 20-01-2009, 00:06 

FROST napisał/a
Pewno będą, kilka odcinków pływać gdzieś.

Aż trafią na tajemniczą wyspę pełną zdziwaczałych rozbitków z katastrofy lotniczej, Czesław wybuduje okręt podwodny z patyków i liści palmowych i jak znalazł mamy finał LOST. :mrgreen:

A tak sobie dzisiaj oglądając odcinek po raz drugi zauważyłem, że straszliwie naciągnęli to wyrzucanie bomby z samolotu. Wszak otwierając luk rozszczelnili kadłub, w dodatku na tak kosmicznej (dosłownie i w przenośni) wysokości i choćby nie wiem jak bardzo mocny byłby ten samolot, powinny z nich zostać jeno wiórki. Wiadomo, serial, lekkie przymrużenie oka i takie tam, ale aż dziwne, że KITT parę epków wstecz długo obliczał dogodne miejsce wbicia kotwiczki, żeby nie zrobić dziurki w poszyciu.

Wiem, czepiam się. :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 20-01-2009, 00:16 

FROST napisał/a
Fenix The Best napisał/a
re-instituted
- przeinstytuowany?

No dobra, ale teraz po polsku poproszę.:lol:

[quote="FROST"]
Fenix The Best napisał/a
Może w swoim testamencie Charles powierzy ta misje Sarze?

Oj, chyba nie będzie żadnego testamentu.

Wydaje mi się, że taki naukowiec jk Charles powinien byc przygotowany na wszelkie ewentualności i zatroszczyć sie o przyszłość córki. :)
No ale zobaczymy co to będzie, ja tylko zgaduje.:P

[quote="FROST"]
A tak się zastanawiam nad tym protokołem, że może on oprócz zamykania drzwi, zamyka też pamięć KITT-a w jakimś stopniu.

Ludzie...Ale ten protokół nie odnosił się do zamykania drzwi ale do wykonywania poleceń pochodzących tylko od Charlesa. ;)
To tak jak w pilocie, gdy Charles pozornie umarł KITT miał odnależć Sarę a potem Mike'a żeby ten ja obronił przed terrorystami.;)

Mandrivnyk 

Wysłany: 20-01-2009, 01:55 

Fenix The Best napisał/a
Ludzie...Ale ten protokół nie odnosił się do zamykania drzwi ale do wykonywania poleceń pochodzących tylko od Charlesa. Wink
To tak jak w pilocie, gdy Charles pozornie umarł KITT miał odnależć Sarę a potem Mike'a żeby ten ja obronił przed terrorystami.Wink

No przeca mnie o to biegało.
A drzwi w tym, też miały chyba jakieś znaczenie, skoro ich otworzyć nie mogli.
A po wylądowaniu już mogli,to w sumie po co protokół na zamykanie drzwi tworzyć?
Kurde zacznę chyba im scenariusze do odcinków pisać, bo coś to się coraz mniej kupy trzymają. Ale może nie, bo coraz bardziej się kupy będą trzymały? Chyba już bredzę o tej godzinie. :shock:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 20-01-2009, 02:11 

Po wylądowaniu drzwi się mogły otwierać, bo KITT wykonał zadanie które mu zlecił Charles. -_-
Przecież jakby KITT wypuścił Sarę to ta by już nie wsiadła bez ojca...

Mandrivnyk 

Wysłany: 20-01-2009, 03:16 

W sensie, że aż protokół, na samo zamknięcie drzwi na minutę. I to taki tajny, że nawet Sarah i Mike nie znali go.
Fenix The Best napisał/a
Ludzie...Ale ten protokół nie odnosił się do zamykania drzwi ale do wykonywania poleceń pochodzących tylko od Charlesa.

Zgadzam się, że tam coś jeszcze jest ukryte w tym protokole i wg. mnie to będzie to, co napisałem z pamięcią. Ale pożyjemy zobaczymy.

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 20-01-2009, 12:43 

Fenix The Best napisał/a
Wydaje mi się, że taki naukowiec jk Charles powinien byc przygotowany na wszelkie ewentualności i zatroszczyć sie o przyszłość córki.

To takie nieprawdopodobne, że po takich wielkich naukowcach i wynalazcach jak:
Wilton Knight
Devon Miles
Charles Graiman
Kolejnym człowiekiem do "piastowania" Knight Industries bedzie taka młooda Sarah :)

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 20-01-2009, 13:11 

FROST napisał/a
A po wylądowaniu już mogli,to w sumie po co protokół na zamykanie drzwi tworzyć?

To był protokół, że KITT za zadne skarby ;) nie mógł otworzyć drzwi. Jakby Charles powiedział, "KITT zamknij drzwi" to Sara mogłaby je otworzyć. A Charles wydał "kod" i drzwi się mówiąc zwyczajnie zablokowały i tylko on mógł je otworzyć. Załóżmy tez, że to miało działać przez jakiś tam okres. Proste i logiczne młodzieży świata :P

Fenix The Best napisał/a
Po wylądowaniu drzwi się mogły otwierać, bo KITT wykonał zadanie które mu zlecił Charles.

A ja się tyle naprodukowałem przed chwilą :P

Mario115 

Wysłany: 20-01-2009, 13:51 

To ja opowiem co widziałem kilka dni temu na youtube.com. Niestety nie pamiętam nazwy filmiku, ale słychać głos Wiliama Danielsa : Mike, Sara, Carrie, Charles, Billy, Zoe, KITT and me Knight Industries Two Thousand. Następnie pojawia się znaczek NBC.

Widziałem również filmik z nową czołówką serialu: http://pl.youtube.com/watch?v=wM5I6g9Fxdc

Moim zdaniem Czesio się uratuje i wróci do swojego laboratorium (pokazane w pilocie) złożyć ponownie starego KITT-a.

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 20-01-2009, 14:11 

Mario115 napisał/a
To ja opowiem co widziałem kilka dni temu na youtube.com. Niestety nie pamiętam nazwy filmiku, ale słychać głos Wiliama Danielsa : Mike, Sara, Carrie, Charles, Billy, Zoe, KITT and me Knight Industries Two Thousand. Następnie pojawia się znaczek NBC.

Też to widziałem, ale nie wiem jak to znaleźć...
Mario115 napisał/a
Widziałem również filmik z nową czołówką serialu: http://pl.youtube.com/watch?v=wM5I6g9Fxdc

Czyli są dwie możliwości: albo masz rację, albo koleś zrobił sobie sam ten filmik i zamieścił na youtube.

Mario115 

Wysłany: 20-01-2009, 14:23 

W tym rzecz, że film jest zrobiony profesjonalnie... Widziałem już kilka podobnych, gdzie ciągle pokazywani są Mike, Sara i Charles. Oznaczałoby to czystkę w 17-tym odcinku... Ale żeby aż taką?

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 20-01-2009, 14:25 

SaoPaulo napisał/a
Czyli są dwie możliwości: albo masz rację, albo koleś zrobił sobie sam ten filmik i zamieścił na youtube.

Są to tak zwane "old school intro" zrbione przez zwykłych ludzi :wink:
To nie są nowe Intra serialu KR!

Prawdziwe i aktualnie into jest takie:

http://pl.youtube.com/watch?v=...yf3A&feature=channel_page

Odpowiedz do tematu