Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Hasselhoff powinien grać główną role w nowym KR zobaczcie!
Autor Wiadomość

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 04-02-2009, 19:21 

Teraz wszyscy zwalają na kryzys:) nawet i w Polsce.

Kryzys albo inflacja najlepsze wymówki;)

Prawda jest taka że NBC dało już zaplanowało kasę na 22 odcinki jednak z powodu niskiej oglądalności serialu (3-4 miliony widzów) zdjęto kilka odcinków jak zapewne wiesz nawet był postrach że Knight Rider odwołają w ogóle.

Właśnie wtedy GST postanowił zrobić wielki reboot.

Niestety tutaj niska oglądalność przyczyniła się do zmniejszenia ilości odcinków.
Uwierz mi wiem co mówię mam znajomego w stanach który przekazuje mi wieści na temat KR jeśli sie gdzieś u nich pojawią.

Jak pisałaś rzeczywiście jest inny temat więc nie będę zaśmiecał.

Ja cały czas mam nadzieje że KR:The series rozwinie się na + i wreszcie poznamy odpowiedzi na pytania o których pisałem a także zobaczymy Hoffa jako jednego z głownych postaci.

Pozdrowienia dla Ciebie

Ps. pierwszy raz widzę w Polsce kobietę jako fankę KR :) to bardzo miłe.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-02-2009, 19:33 

szachu_1982 napisał/a
Teraz wszyscy zwalają na kryzys:) nawet i w Polsce.

Polski kryzys raczej nie dotknie na taka skale jak Ameryke.

szachu_1982 napisał/a

Prawda jest taka że NBC dało już zaplanowało kasę na 22 odcinki

Raczej nie, skoro nawet na odcinek 13 obcieto im kasę.
Pozatym stworzenie jednego odcinka KR jest tańsze od stworzenia 1 odcinka innych seriali sf.

szachu_1982 napisał/a

jednak z powodu niskiej oglądalności serialu (3-4 miliony widzów) zdjęto kilka odcinków jak zapewne wiesz nawet był postrach że Knight Rider odwołają w ogóle.

Najniższą ogladalność miał odcinek 13, która wynosiła tylko 4,98mln. ;) Nie wiem skąd bierzesz swoje dane, są raczej błedne. ;)

szachu_1982 napisał/a

Właśnie wtedy GST postanowił zrobić wielki reboot.

Reboot był zaplanowany od początku. ;)
GST w wakacje, gdy mieli nakręcone 8 odcinków, już mówił co ma zaplanowane na kolejne 22 odcinki, mówił m.in. o tym, że w 13 pojawi sie KARR. ;)

szachu_1982 napisał/a

Niestety tutaj niska oglądalność przyczyniła się do zmniejszenia ilości odcinków.
Uwierz mi wiem co mówię mam znajomego w stanach który przekazuje mi wieści na temat KR jeśli sie gdzieś u nich pojawią.

Też mam swoje źródła. ;)
Już nawet nie będę wspominac o takiej skarbnicy jak KRO. ;)

szachu_1982 napisał/a

Ps. pierwszy raz widzę w Polsce kobietę jako fankę KR :) to bardzo miłe.

Jest jeszcze tutaj na forum drugi rodzynek - Tami, ale gdzieś się ukrywa. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 04-02-2009, 19:44 

Ty masz swoje ja mam swoje :)KRO tez przeglądam więc nie ma się o co kłócić.

Zobaczymy co nam serial dalej przyniesie:) . Może oboje będziemy zadowoleni.

Ważne że jest KR i powstała kontynuacja.

Wiem że to niedyskretne pytanie ale chciałem zapytać w jakim jesteś wieku?

pozdrawiam

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 04-02-2009, 19:50 

Feni ty to masz powodzenie:> a ja się nie ukrywam tylko sesję mam i się uczę:)
A oglądalność serialu jest trochę niska nie dlatego że jest zły ( bo tam wady ma ale coraz lepiej jest a mi to już w ogóle się podoba) głównym problemem jest konkurencja durnych ( to moje prywatne zdanie) programów w stylu Idol czy inne "gwiazdy czytają wiersze na deszczu".
A tak i jeszcze moda na te wszystkie spiskowe seriale ( Dlatego też nowy KR na początku tak wyglądał)..

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-02-2009, 20:10 

szachu_1982 napisał/a

Wiem że to niedyskretne pytanie ale chciałem zapytać w jakim jesteś wieku?

Nie no... Codziennie ktos się mnie pyta ile mam lat. xD

Sprawdź profilu, pfff. :P

tamersa napisał/a
Feni ty to masz powodzenie:> a ja się nie ukrywam tylko sesję mam i się uczę:)

Pytanie o wiek nazywasz powodzeniem? :P

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 04-02-2009, 20:20 

Jakbyś się tyle uczyła ekologi ewolucyjnej co ja to byś wiedziała co to oznacza XD

1PITER2

Wysłany: 04-02-2009, 20:28 

szachu_1982, następna osoba, która chce widzieć orginał...
Ja jestem młody i nie pamiętam za wiele odcinków KR, ale powiem, że 100 razy bardziej czekam na KR:TS niż na starego KR w kioskach;/
W nowym jest dynamika, itp. dużo humoru, a w starym tego brakuje..
Co do mustanga to ja jakoś nawet nie widziałem w nim orginalnych zegarów, żeby moc mówić, ze to zwykły przerobiony mustang;]

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 04-02-2009, 20:45 

1PITER2 porównaj sobie jak nie widziałeś :)

To jest deska rozdzielcza z filmu (zegary od Mustanga GT):

a to jest prawdziwego Mustanga Shelby:

Podobna sytuacja ze skrzynią biegów:

w KITT automatic widać:

a tu prawdziwy Shelby (FORD nie oferuje Shelby w automacie):

No i jeszcze logo forda SHELBY dla filmu specjalnie robione:

Filmowe:

Oryginalne SHELBY:

Wszystko widać.

Shelby jest za drogi aby był za darmo oddawany na potrzeby serialu więć Ford przerabia Mustangi GT na GTR500.

pozdrowionka dla Fanów :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-02-2009, 21:47 

To tu się nie zgodzę. W pilocie przyznam był to model GT, zwyczajnie z tego powodu, że gdy go filmowano GT500KR nie był jeszcze w produkcji. (Dlatego też znaczki są inne - wzorowane są na egzemplarzach prezentacyjnych, gdy weszły do produkcji zostały zmodyfikowane troche ;) )

Teraz podobno w serialu graja te własciwie Mustangi, ale tez ze zmienionymi znaczkami, żeby pasowały do Mustanga z pilota. ;)

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 04-02-2009, 21:51 

Ponoć do dziś używają modelu GT.

Kiedyś słyszałem że Ford specjalnie dla KR zrobił 2 modele Shelby w automacie ale informacja nie została potwierdzona chociaż kto wie:)

Sama zobacz tutaj koleżanka z KRO Sue nagrała krótki materiał na temat KITT-a z kaskaderem z którym nawet kawałek się przejechała.

http://knightrideronline.com/n...8/12/a_ride_with_kitt.php

pozdrowionka gorące
ps.Przyjemnie się z Tobą dyskutuje :) widzę pierwszy raz zawziętą z krwi i kości Fankę Knight Rider.Broni nowego KR jak Lwica:)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-02-2009, 22:13 

szachu_1982 napisał/a
Ponoć do dziś używają modelu GT.

Jeżeli im się jakies modele z pilota uchowały, to może byc i tak. ;)

szachu_1982 napisał/a

Sama zobacz tutaj koleżanka z KRO Sue nagrała krótki materiał na temat KITT-a z kaskaderem z którym nawet kawałek się przejechała.

http://knightrideronline.com/n...8/12/a_ride_with_kitt.php

W tej chwili mam jakies problemy z netem/kompem bo nawet z youtuba nie mogę ogladać filmików, ale postaram się nadrobic. ;) Wydaje mi się, że nie oglądałam tego filmiku. ;)

szachu_1982 napisał/a

ps.Przyjemnie się z Tobą dyskutuje :) widzę pierwszy raz zawziętą z krwi i kości Fankę Knight Rider.Broni nowego KR jak Lwica:)

Taki mój urok. :P

PeterWRC 

Wysłany: 05-02-2009, 01:42 

To ja teraz dodam swoje trzy grosze. Faktem jest że w serialu nie wystąpił mustang shelby tylko GT. mustang pokazany na KRO to nie shelby. Kiedyś po czy przed premierą pilota chyba na KRO były zdjeca nowego kitta zrobione w NYC. Tam ewidetnie było widać że to nie jest shelby , bo miał automat , i silnik z GT 4,6l z dodaną spreżarką mechaniczna lub jak kto woli kompresorem. Jakośca wykonania tez nie grzeszył. Pozatym w pilocie użyto mustanga kóry nawet nie był upodobniony do shelby. Jest to scena kiedy kitt jedzie po uniwersytecie. w jednym z ujec z kamery na aucie wydać że ma inne felgi z GT. Pozatym widziałem materiał z nakrecania tego, był tam własnie ten mustang z fotelem i kierowca na dachu samochodu. Pozatym auta do KR nie przygotowywuje ford tylko były modyfikowane w jakimś warsztacie w LA , nazwy nie pamietam. Shelby jest za drogie zeby uzywac je w filmie , gt kosztyje mniej niz 30tyś $ a shelby jest ponad dwa razy droższe. :wink:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-02-2009, 02:41 

Fenix The Best napisał/a
eNciu, przecież Glen nie ma nic wspólnego z nowym serialem.

Chciałbym, ale na pewno tak nie jest. Jedo obecność to na pewno więcej niż tylko nazwisko w czołówce. Wystarczyłoby, żeby postawił "brak Hoffa" jako warunek dla NBC. Cholera wie co tam się dzieje. Ale na pewno nie chodzi o pieniądze (przecież kiedyś Hoff chciał dać dużą kasę Larsonowi żeby nakręcić nowego KR a en dziad sprzedał prawa braciom Weinstein za dużo mniejszą kwotę a oni nic z tym nie zrobili idioci). Wiem że to moja subiektywna ocena, ale ja obstawiam, że to Glen "Yo dziadzia" Larson vel Dziadyga Glen aka Glen Hassel The Larson maczał w tym swe macki :P

Pik 
Administrator

Wysłany: 05-02-2009, 11:10 

eNeR! napisał/a
Fenix The Best napisał/a
eNciu, przecież Glen nie ma nic wspólnego z nowym serialem.

Chciałbym, ale na pewno tak nie jest. Jedo obecność to na pewno więcej niż tylko nazwisko w czołówce.

Też tak myślę. Bo nie tylko pojawia się jako autor oryginału, ale również główny producent.
Myślę, że Larson (Yo dziadzia! - kurdę eNeR, zaraziłeś mnie ;) ) ma jakieś poważne wpływy na nowy KR.

Czy natomiast mógł i czy zakazał NBC Hoffa?
Mam nadzieję, że nie.. I mam nadzieję, że NBC się opamięta i David wróci.

[quote="eNeR!"]Glen "Yo dziadzia" Larson vel Dziadyga Glen aka Glen Hassel The Larson
LOL :D
Ty go (chyba) nie lubisz.. :lol:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 05-02-2009, 11:52 

Ej no ludzie, ludzie, chyba zapominacie co sie rok temu działo międzi NBC i Glenem.

Glen nie ma żadnego wpływu na nowego KR. Jego nazwisko umieszczone jest tylko po to, żeby sie nie czepiał i żeby nie dawać mu żadnych dodatkowych argumentów, gdyby sprawa wyladowała w sądzie.

Tak samo było w KR2000. Glen nie miał nic wspólnego z filmem a jego nazwisko pojawiało się 3 razy.

Pozatym, czemu w takim razie GST udziela wywiadów dotyczących serialu, inni producenci też się wypowiadają, ale znacznie rzadziej, a Glen nie daje o sobie znać?

Odpowiedz do tematu