Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciekawostki z oryginalnego KR
Autor Wiadomość

mati1996 
KITT

Wysłany: 22-08-2014, 18:14 

Faktycznie, wpadka jak nic :mrgreen: . Ciekawe czy ktoś oprócz ciebie zauważył to za pierwszym razem odwrotnie jak ja. :mrgreen:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 22-08-2014, 19:56 

Nie bądźcie dziwni. To standardowy, kierownica-po-lewej-stronie samochód. Po prostu takie ujęcie jest, że wydaje się że jest inaczej. Przecież cała deska rodzielcza wygląda tak jak powinna wyglądać.

To że Wam się coś wydaje, nie znaczy, że tak jest.

Za mało KR oglądacie i nawet nie wiecie jak w środku wygląda! :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.
Ostatnio zmieniony przez Fenix The Best 23-08-2014, 08:05, w całości zmieniany 2 razy  

TS89 

Wysłany: 22-08-2014, 20:39 

A może przy montażu się machnęli, zrobili coś w typie lustrzanego odbicia i tak wyszło?

K.ITT 

Wysłany: 24-08-2014, 14:31 

Możliwe, że mi się tylko wydaje, ale gołym okiem przecież widać, jak ta deska jest ustawiona, nie zwróciłem uwagi tylko na kierownice, ale na samą deskę rozdzielcza. Możliwe, że to kwestia ujęcia.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-08-2014, 18:08 

To wyłącznie kwestia kadru, nie ma nawet lustrzanego odbicia ;)

TS89 

Wysłany: 24-08-2014, 19:26 

Przyjrzałem się temu, porównałem z oryginalnym zdjęciem deski i chyba jednak jest lustrzane odbicie (między innymi wędrujące miejsce na znak fundacji na kierownicy). Poniżej załączam dowód (kurczę, może Antek mnie weźmie? :D ) :

Przyjrzałem się też jednemu z liczników KITTa. Widnieje na nim 8E, a to E to jak odwrócone 3 wygląda :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-08-2014, 19:56 

TS89 napisał/a
może Antek mnie weźmie?

Sądząc po strzałkach, masz szanse u Gmocha
No i mea culpa, rzeczywiście wygląda to na lustrzane odbicie.

...Fen, starzejemy się :((

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 25-08-2014, 08:16 

A ja dalej w to nie wierzę. To zdjęcie to jakaś manipulacja, próba odwrócenia naszej uwagi od tgo, że w 15 sekundzie słychać strzały.

Spisek! Spisek!

:evil: :evil: :evil:

Spoiler:  

Chyba sama w to nie wierzę

:sick:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

K.ITT 

Wysłany: 12-01-2015, 23:42 

Wiecie może w jaki sposób w niektórych scenach K.I.T.T przyciemniał szyby? Wiem, że to może być folia, ale wyraźnie było widać w kilku odcinkach jak K.I.T.T automatycznie przyciemnił szyby.

TS89 

Wysłany: 13-01-2015, 15:34 

Raczej to dla mnie był efekt z nakładaniem obrazu (jak chociażby to miało w przypadku, gdy KARR w KITT vs. KARR), albo przez ściemnianie obrazu :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 15-01-2015, 11:48 

Myślę, że ta pierwsza opcja ;)

Matux

Wysłany: 26-12-2016, 09:27 

Ostatnio tak sobie ogladalem odcinek 1 z 3 sezonu on chyba nazywal sie Knight of the drones czy jakos tak i zauwazylem ciekawostke gdyz jedynie w tym odcinku gdy Michael i Devon po naprawie przez Bonnie sprawdzaja KITTA przy funkcji (chyba EGP) widać ze Voicebox Kitta naprawde dziala w sensie ze w aucie a nie desce studyjnej i tylko w tym 1 odcinku (jak bylo to przepraszam) :)

TS89 

Wysłany: 26-12-2016, 09:41 

Tak, dobrze zauważyłeś :)
Jednak to nie jest jedyny taki odcinek. Na pewno voicebox pracuje w aucie w jednym z odcinków 4. sezonu. Poniekąd można tu też zaliczyć momenty, kiedy KITT był w naprawie i jego voicebox był wymontowany, jak chociażby w premierze 4. sezonu albo w "Junk Yard Dog" z 3. sezonu.

Matux

Wysłany: 26-12-2016, 19:49 

Z tym wymontowanym voiceboxem to tak średnio bym powiedzial bo tak czy tak on byl podpiety pod mikrofon i wtedy dzialal a w samochodzie to tylko w tym 1 odc zauwazylem fakt ze 4 sezon dawno ogladalem i musialbym sobie przypomniec (a tak apropo nie wiecie gdzie z polskim lektirem mozna obejrzec w necie ? Bo na cda.pl jest tylko do 46 chyba i strzepki 3 sezonu) :/

wojteko65 

Wysłany: 27-12-2016, 09:29 

Ciężko jest. Wszystkie odcinki bez problemu są na chomikuj. Tylko ze względu na Nieustraszonego kupiłem te kilka razy transfer :D Zawsze możesz poszukać angielskiego oryginału i pobrać sobie polskie napisy z naszego serwisu :)

[ Komentarz dodany przez: eNeR: 27-12-2016, 14:49 ]
OffTopic! Dalsze rozmowy na temat dostępności kontynuujcie prywatnie...a najlepiej kupić DVD - obecnie można je zdobyć naprawdę za grosze na Allegro.

Odpowiedz do tematu