Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ciekawostki z oryginalnego KR
Autor Wiadomość

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 13-05-2009, 09:39 

Ni mo czasu

EDIT:

O tym, że to i owo dubluje się wiem, ale jest tam parę innych ujęć, których nie wkleiłeś Ty.

Pozdrawiam kolegę z G.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 13-05-2009, 13:04 

szachu_1982 napisał/a
Odcinek z brakiem kanapy z tyłu to KNIGHTMARES z 2 sezonu.

Czyli odcinek, który dokładnie dziś został u nas wydany - będzie można sobie zobaczyć :)

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 16-05-2009, 03:42 

BXMASTER napisał/a
Wpiszę co zauważyłem:

Z tego samego powodu byłem niezadowolony z zastosowania nowych zderzaków w 4 serii zamiast zaślepek na otwory pod wysuwanymi reflektorami. W serialu możemy oglądać jak te zaślepki unoszą się przy szybkiej jeździe, co znów kojarzy mi się z aktywną aerodynamiką.

BXMaster, przyjrzyj sie dokladnie. Klapki o ktorych mowisz KITT posiadal w I i II sezonie, w II nawet nie calym chyba. To byla pleksa przysrubowana ordynarnie do frontu. Jej zadaniem bylo sprawianie oplywowego wrazenia, oraz przykrycie kierunkowskazow umieszczonych obok pop-upów, czyli wysuwanych swiatel. Potem zmieniono "dziob" na taki, gdzie bylo po prostu przetloczenie. Wtedy to tez zrezygnowano z kierunkowskazow, a przynajmniej nie byly one podlaczone gdyz nie swiecily.

-----

EDIT:

Alternatywne foto KITTa w Universal Studios sprzed kilkudziesieciu lat. Samochod prawdopodobnie z serialu.

http://sites.google.com/site/k...ct/universal-studios-kitt

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 02-07-2009, 15:43 

http://img12.imageshack.us/gal.php?g=picture1nqzaqu.png

Galeria kilku ujec. Zwracam uwage na foto kaskaderskiej skorupy nakladanej na rame :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 09-07-2009, 19:22 

el_comendanto, nie komentowałam na bieżąco tego, co tutaj wklejasz, ale te linki są naprawdę ciekawe! :) Zarówno pod względem zdjęć jak i treści. :)

W związku z zamieszaniem wokół śmierci Jacksona, postanowiłam, że przetłumaczę Wam parę ciekawych informacji odnośnie Jacko i Knight Ridera, które od jakiegoś czasu można znaleźć na KRO (a nawet znalazły się w newsie :P ). ;)

Może na początek wrzucę dwa zdjęcia przedstawiające Jacksonów z samochodami. :)

Na ostatnim zdjęciu właściwie nie ma KITTa, ale pochodzi z tej samej sesji. :)

Samochód na którym przycupnął Michael to nie replika, a najprawdziwszy używany na planie KITT! :) A dokładniej, jest to najprawdopodobniej samochód kaskaderski, przerobiony tak by wyglądał na T-top. Pojawiał się w odcinkach z drugiego i trzeciego sezonu.

3 razy Michaela wspominano w serialu w odcinkach Circus Knight (rozmowa Devona i Terriego), w Junk Yard Dog (KITT pyta sie przekornie czy Jackson potrafi moonwalk). Wspomniany jest też w niesfilmowanym scenariuszu "Girl's Knight Out".
W pilotowym odcinku 3 sezonu oraz w odcinku "Dead of Knight" z tego samego sezonu wykorzystana jest też piosenka Jacksonów "Torture". Michael jeszcze wtedy nagrywał razem ze swoimi bracmi. :)
Możliwe jest, że zrobienie tych zdjęć i wspomnienia w scenariuszu są ze sobą powiązane. Podobno Jacko był fanem serialu. :)

Ponadto Michael kiedyś posiadał replikę KITTa, ale niestety zmuszony był ja sprzedać. :(

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 10-07-2009, 12:03 

Widze że Fenix też śledzi stronke Knight Rider Online ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 10-07-2009, 15:56 

Cóż, serwis KRO też już długo istnieje i wielu fanów zdążyło się o nim dowiedzieć :wink:
..a Fenix to nasza Pani reporter, ona całą dobę ma włączony tryb szukania nowych newsów o KR :mrgreen: W czasie emisji KR:TS sypała postami o kolejnych odcinkach i ciekawostkach jak z rękawa :lol:

..a właśnie - wkrótce i ja rzucę garść kolejnych ciekawostek, tylko muszę więcej czasu znaleźć na ich wybranie i napisanie :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 10-07-2009, 16:32 

Tiaa, za czasów KR:TS to informacje mielismy nie rzadko szybciej niz na KRO. :)
Ach piękne to czasy były, oby wróciły. :)

eNciu, ja też mam parę planów, co mozna wrzucić/napisać, ale jak na razie odpoczywam. :) Może po praktykach się zmobilizuję. :P

I tak, ja jestem na bieżąco ze wszystkim dotyczącym KR. :P
Ktoś śmie w to wątpić? :P

// Chyba nie..w końcu do dziś nikt nie wie, w jakich czeluściach tułają się ci, których ukarałaś za tą herezję.. :roll: - eNeR!

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 22-07-2009, 19:49 

eNcio mimo, że na wakacja, to jednak wciaż zdobywa dla nas ciekawe informacje o KR. :P

Dzisiaj np. wyczytał w autobiografii Chucka Norrisa, że panieńskie nazwisko matki Chucka brzmi... Knight! :lol:

Niewiarygodna zbieżność dwóch niesmiertalnych ikon! :P

Andriew 

Wysłany: 22-07-2009, 22:12 

Tylko Chuck Norris potrafi pokonać KITT-a ... kopiąc go z pół obrotu xD

Wiem, suche ale musiałem coś z tych klimatów zapodać xD

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 23-07-2009, 13:26 

Fen, wy to już z eNer!-em chyba dawno po etapie ołtarzyków. Ale omamy są dalej :P
Swoją drogą - Ciekawe.
Czekaj - Jego matka miała na nazwisko Knight. Wilton Knight urodził się (zapewne) z początkiem XX wieku (tak jak zapewne i matka Norrisa). Zakładając, że to nie jest zbieżność nazwisk ( :wink: ), są rodzeństwem. KITT był (wróć - jest) dzieckiem Knighta.
:?: :!: :arrow: Chuck zabił kuzyna!
Dobra - wracam do domu bez klamek :lol:

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 23-07-2009, 16:50 

Masz bujną wyobraźnie Kaka, tyle ci powiem. :lol:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 23-07-2009, 19:01 

Fen, nie wygłupiaj się :P
RICHELIEAU LA HOSPTAL!!!!!
Czy jakoś tak :wink:

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 27-07-2009, 02:55 

Fenix The Best napisał/a
el_comendanto, nie komentowałam na bieżąco tego, co tutaj wklejasz, ale te linki są naprawdę ciekawe! :) Zarówno pod względem zdjęć jak i treści. :)

W związku z zamieszaniem wokół śmierci Jacksona, postanowiłam, że przetłumaczę Wam parę ciekawych informacji odnośnie Jacko i Knight Ridera, które od jakiegoś czasu można znaleźć na KRO (a nawet znalazły się w newsie :P ). ;)

Samochód na którym przycupnął Michael to nie replika, a najprawdziwszy używany na planie KITT! :) A dokładniej, jest to najprawdopodobniej samochód kaskaderski, przerobiony tak by wyglądał na T-top. Pojawiał się w odcinkach z drugiego i trzeciego sezonu.
:(

Dziekuje za mile slowo :)

Jak tylko na cos wpadam w sieci, umieszczam to w serwisie, poniewaz ciekawostek nigdy za wiele :)

CO do pojazdu z Twoich fotek - Wydaje mi sie, ze faktycznie to jest prawdziwy KITT z serialu, auta czesto roznily sie od siebie, ten wyglada jednak znajomo.

To troche tak jak z replikami - niby kazda taka sama a w rzeczywistosci inna. Nie spotkalem jeszcze takiej, ktora sprawialaby wrazenie 100% samochodu serialowego.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 24-08-2009, 19:41 

To ja może podrzucę pare filmików. :)

Tutaj jest zapis z nagrywania piosenki "Our First Night Together" z odcinka Let It Be Me. :)
http://www.youtube.com/watch?v=Mnolg1hhXoU

A tutaj pare ujeć behind the scenes z KR 2000. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=m74tfjeDzMI

Odpowiedz do tematu