Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Repliki KITTa
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-02-2014, 22:56 Repliki KITTa

Temat replik KITTa przewijał się przez szereg lat na tym forum już kilka razy. Okazało się, że o ile istnieją dwa tematy dotyczące replik ( http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?t=325 oraz http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?t=999 ), to nie ma żadnego ogólnego. Sądzę, że może się on przydać, bo każdy z nas czasem gdzieś w sieci trafi na mniej lub bardziej dokładną/udaną replikę KITTa. Od teraz wszelkie znaleziska możecie umieszczać tu :)

Na początek dwa moje najnowsze znaleziska.

1) Replika wykorzystana w spocie promującym trasę koncertową, w której weźmie udział David Hasselhoff. W filmiku widzimy KITTa z rejestracją "KITT SPM", jednak dość dziwnego, bo wygląda jak normalny KITT, natomiast tył jest rzeczywiście odwzorowaniem tyłu KITTa SPM.

2) Replika, która pojawi się w show Celebrity Home Raiders (emisja w marcu w USA, w każdym odcinku gwiazda oddaje na aukcję charytatywną swoje unikatowe auto, w jednym odcinku Hoff przekaże na szczytny cel KITTa) - KITT z drzwiami Lambo! Nie wiem jak Wam się podoba, ale wg mnie wygląda co najmniej dziwnie..

C.D.N. ;)

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 13-04-2014, 00:51 

http://www.copart.com/c2/homeS...returnPage=SEARCH_RESULTS

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-04-2014, 14:55 

O kurde, jaki stan maski i częściowo deski.. -_- ..ale jeśli ktoś planuje budowę repliki, to większość roboty miałby z głowy. Ciekawe tylko kto i co tym KITTem wyprawiał, że wygląda jak po starciu z Goliathem i KARRem :P

K.ITT 

Wysłany: 14-04-2014, 16:22 

Szkoda auta... Gdybym miał kasę bym kupował w ciemno. Samochód praktycznie kompletny do poprawki tylko zderzak przedni, maska jest tylko trochę wygięta, deskę również można za mały koszt naprawić a samochód jest praktycznie kompletny :)

Charles Grejman 

Wysłany: 18-04-2014, 20:43 

Cytat
Ciekawe tylko kto i co tym KITTem wyprawiał, że wygląda jak po starciu z Goliathem i KARRem

Bawił się debil :evil: Nie zdziwiłbym się gdyby katował go na youtoobie a potem wmawiał że stan bdb tylko poszła uszczelka pod glowicą

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 20-04-2014, 23:00 

Auto mialo title "flood damage" czyli po zalaniu. Czy zalano silnik, czy auto uczestniczylo w powodzi, tego sie juz nie dowiemy :)

Charles Grejman 

Wysłany: 24-04-2014, 17:38 

To wszystko wyjaśnia choć nie musi być prawdą :?

TS89 

Wysłany: 31-07-2018, 20:45 

Temat trochę odkopię z czeluści.

Ciekawostka z wiadomości na Facebooku Knight Rider Polska - od Kamila Miśkiewicza:

"Cześć, znalazłem taki okaz w Szwajcarii w miejscowości Amriswill. Podobno raz do roku, organizują festyn gdzie pokazują tego typu ikony a właściciel owego dobytku posiada właśnie KITTa. Wygląda na bardzo zaniedbaną atrapę, więc nie nadaje się na wrzucenie na fb, ale przesyłam i tak. Pozdrawiam.

"

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 01-08-2018, 08:37 

Fajne znalezisko :) K.I.T.T. w takim westernowym otoczeniu wygląda dość egzotycznie ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-08-2018, 22:03 

Lolz, dożynki z KITTem. :lol:

Ależ eNciu, przecież stodoła to nie jest egzotyczne miejsce dla KITTa, przynajmniej kilka odcinków KR działo sie w okolicach/na terenie farmy a w jednym nawet było final showdown w westernowym miasteczku (http://www.knight-rider.pl/odcinek122.php).

PS. Muszę koniecznie odświeżyć serial - wstyd sie przyznać ile czasu znalazło mi znalezienie tego odcinka. :lol:

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

TS89 

Wysłany: 05-08-2018, 07:22 

Racja Fen, KITT wybierał się w sumie często w te klimaty. Ale patrząc - to w sumie była przełożona historia samotnego rewolwerowca i jego wiernego rumaka :)

Odpowiedz do tematu