Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś się kręci...czyli nowy Knight Rider :)
Autor Wiadomość

TS89 

Wysłany: 14-08-2017, 20:12 

Wszystko sprowadza się do tego, by w końcu coś zaczęło się dziać w temacie KR. Na razie, tak jak od wielu, wielu lat są tylko słowa i słowa.
Na pewno w jakiś sposób powinni uhonorować starego KR, jednak nie miałbym nic przeciwko nowemu KITTowi, na nowe czasy. Wiele prób było już wcześniej, oby potencjalni twórcy nowej wyciągnęli z niej wnioski...

...a tymczasem zapraszam na nowe przygody Adama i KOMa ;)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-08-2017, 12:40 

Jak na razie to wygląda tylko tak, że Hoff próbuje uderzać do co popularniejszego aktora/reżysera/celebrity/producenta ale jak na razie właśnie tylko na takich pobożnych życzeniach się kończy.

Myślę, że taka sytuacja będzie jeszcze długo trwała, ale chciałabym też się zdziwić. :)

EDIT: Chociaż tutaj teraz przez przypadek znalazłam zdjęcia z marca tego roku niby z planu Knight Ridera na zlecenie Machinimy.

http://www.mirror.co.uk/tv/tv-...ts-filming-bring-10053075

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Kosogłos 

Wysłany: 15-08-2017, 15:35 

Wiecie, jak już się sam David udzielał na ten temat, to może w końcu coś pójdzie? Jak już mieliby brać za KITTa nowy samochód to niech wybiorą taki, który już ma wbudowany lepszy komputer, bo inaczej będzie tak jak z ostatniego KR, gdzie było więcej efektów komputerowych niż działań w terenie. A teraz jest to jest większe pole do popisu jeżeli chodzi o samochody.

TS89 

Wysłany: 15-08-2017, 19:50 

Jeśli chodzi o samochód... hmm, to kwestia tego, jak wygląda jego modele seryjne absolutnie nie ma znaczenia. Na potrzeby takie serialu samochód byłby zaprojektowany praktycznie od podstaw, ze wskazaniem jaka jednostka centralna/procesor nim kieruje. Ważniejsze, jak dla mnie, byłoby dopracowanie jego osobowości. Sukces oryginalnego KR leżał chyba w tym, że KITT już od pierwszego odcinka miał osobowość całkiem mocno zaznaczoną :)

Kosogłos 

Wysłany: 15-08-2017, 21:47 

Z tym się absolutnie zgadzam. Bardzo polubiłam osobowość starszego KITTa, więc powinni nad tym popracować, bo jednak to jest jedna z najważniejszych rzeczy. Jeżeli chodzi o projekt od podstaw to chyba zrobili to samo z Mustangiem, nie? Jak może teraz w ciągu tych ośmiu lat po ostatnim Knight Riderze to może pomyślą jak ulepszyć procesor w aucie bo teraz mają większe możliwości niż na przykład kiedy tworzyli wygląd KITTa do tamtego sezonu. Wybaczcie, jeżeli coś znowu powtórzyłam.

TS89 

Wysłany: 16-08-2017, 21:18 

Na pewno dziś inaczej zostanie taki wóz zaprojektowany, może nie pójdą w stronę absurdalnej nanotechnologii jak z KR z 2008...
Ale tylko nasze domysły :) Dopiero jak zobaczymy coś nowego, wtedy ocenimy :)

Kosogłos 

Wysłany: 17-08-2017, 12:17 

Cóż, ja to osobiście wyznam, że jednak wolałabym, aby to było. Wizja przyszłości zmienia się z każdym rokiem, więc podejrzewam, że będzie tutaj podobnie tak jak z autem do Nieustraszonego. Sądzę, iż ludzie tworzący i widzący rebooty KR, nauczyli się na błędach. Ja uważam, że KITT powinien właśnie w obecnych czasach posiadać taką technologię, (nie używając za dużo "zielonego ekranu", który był zmorą KR z 2008) ale zarazem naprawdę świetną osobowość, którą wręcz szczycił się Pontiac i z których zarazem na razie tylko on ją miał. Nawet, gdyby tej technologii w(KITT)owali nie wiadomo ile, ale stworzone auto teraz by bardziej przypominało kultowego Trans Ama z charakterem, to ludzie by przymknęli na to oko. Bo jednak dużo fanów i widzów nie polubili reboota z 2008...

TS89 

Wysłany: 18-08-2017, 06:59 

A to też racja, osobowość pojazdu (jak i jego kierowcy) to podstawa sukcesu nowej produkcji. No i historia, to jest ważne, by była ciekawa i zaskakująca.

Kosogłos 

Wysłany: 18-08-2017, 16:52 

Właśnie tak. Na razie to możemy tylko gdybać co będzie, ale jednak chciałabym aby w końcu KR wrócił. Mam nadzieję, że niedługo dostaniemy jakieś nowe, istotne informacje co do reboota. Ale się jednak też boję, czy to będzie kolejną klapą tak jak w poprzednich próbach. Ale jak Hoff powiedział, że być może wróci jako Mike Knight, to coś się wreszcie ruszy... A jeżeli chodzi o KITTa to jest ta sama sytuacja. Na ten moment to jest tylko gadanie, bo jest trudno cokolwiek powiedzieć w tej chwili. Ale jednak chciałabym, aby był KITT takiego jak opisałam w poprzednich postach, bo sądzę, iż chyba byłby naprawdę dobry do nowego KR. :) Mam nadzieję, że jednak tym razem będziemy się mylili, że to będzie kolejny niewypał. Ale jeszcze raz się zapytam. Jakie są większe szanse? Na całkiem nowy, odnowiony samochód, czy może wielki powrót Pontiaca?

TS89 

Wysłany: 18-08-2017, 16:58 

Raczej bym stawiał na nowy wóz, taki film byłby niezłą reklamą dla nowego modelu. Ale stary KITT, jako smaczek, musiałby się pojawić.
Albo pośrednie rozwiązanie: oba pojazdy odegralyby kluczową rolę, np. stary KITT musi wrócić, by pomóc nowemu.

Ale jest też taka opcja, ze cały film będzie się dział w latach 80. Wtedy jedynym wyjściem jest Pontiac (tak było w przypadku filmowego Starsky`ego i Hutcha).

TS89 

Wysłany: 21-08-2017, 19:40 

Tymczasem Hoff chciałby KR w klimacie Logana:
https://naekranie.pl/aktualnosci/nieustraszony-michael-knight-w-filmie-pelnometrazowym-na-to-liczy-david-hasselhoff-2233576

Kosogłos 

Wysłany: 21-08-2017, 20:56 

Uuu, wściekły Hoff. :lol: Nawet podoba mi się ten pomysł. :) Gdyby był i film i seria to bym w końcu poszła do kina gdzie nie byłam parę ładnych lat. :lol: Ale cóż, dalej jest to tylko planowanie i gdybanie, a brak jakiegokolwiek lepszego działania w tę stronę. Film bym może obejrzała, ale jednak bardziej mi zależy na oglądanie Hoffa w telewizorze z KITTem. Jak już mowa o nim, to też dalej nic, co według mnie sprawa z autem jest jednak najważniejsza. ;) Ale nie dziwię się, że nic nie mówią, bo co mają zrobić, jak tylko na razie jest obmyślanie? Rety, chciałabym, aby były jakieś większe szanse na to, że KR wróci....

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 22-08-2017, 15:50 

W sumie już w pilocie KR'82 Hoff był wściekły. ;>

Zmienili mu twarz, odebrali rodzinę, dali gadający samochód. :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 23-08-2017, 08:40 

I znów o Rodriguezie. Teraz będą się mieszać stare newsy z nowymi, a pewnie w najbliższym czasie nie wyniknie nic ani z jednego, ani z drugiego (choć jak każdy tutaj, bardzo bym chciał i trzymam mocno kciuki).
Dziwne to czasy - ze Słonecznego Patrolu robią komedię teen movie a z Nieustraszonego chcą zrobić (niemalże) kino grozy.
Akurat nie mam nic przeciwko, by ewentualny nowy KR był w poważniejszym tonie, ale uważam, że powinien choć miejscami zachować lekkość oryginału. To się udało (może aż za bardzo) w KR:TS i tak powinno być, nowy KR nie powinien być w stylu filmów Nolana. Bez przesady. Umiar.

No, ale póki co nie ma o czym mówić, wrócę do tematu jak cokolwiek będzie na rzeczy.

Kosogłos 

Wysłany: 23-08-2017, 11:30 

Najgorsze jest to, że to będzie się ciągnąć nie wiadomo ile, dopóki już będzie coś na rzeczy. Aż niekiedy się boję, że te wszystkie plany pójdą na marne i dalej będzie cisza w świecie KR i znowu będziemy musieli czekać przez długi czas. Chciałabym, aby było inaczej. Cóż, trzeba tylko czekać co dalej będzie.

Odpowiedz do tematu