Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sport-Aktualnosci,Wydarzenia itp.
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-06-2009, 14:30 

W skrócie - wczoraj mimo dobrego początku znów przegraliśmy w siatkę z Brazylią - obecność Giby nie zawiodła, Brazylijczycy rozbili nas 3:0.

..a już teraz rozpoczyna się na antenie Polsatu relacja z Rajdu Polski - eliminacji mistrzostw świata, WRC! ..czyli problemy Loeba i dobra jazda Hołowczyca. Warto zobaczyć :)

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 29-06-2009, 10:39 

eNeR! napisał/a
W skrócie - wczoraj mimo dobrego początku znów przegraliśmy w siatkę z Brazylią

Eee tam. Brazil wygrała w finale Pucharu Konfederacja z Amerykańcami 3:2 i to się liczy :D

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 29-06-2009, 11:02 

..ale dlaczego tyle czasu przegrywali 0:2? :P

..ale ja nie mam pretensji - emocje były później niesamowite! :D

SaoPaulo 

Wysłany: 29-06-2009, 12:08 

eNeR! napisał/a
.ale dlaczego tyle czasu przegrywali 0:2? P

Pewno se jajca robili i tyle. A mówiąc już serio, USA zagrała w tym turnieju bardzo dobrze, zresztą od roku 1994, kiedy to odbyły się u nich Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Amerykańce nie są już chłopcami do bicia, co niejednokrotnie potwierdzili w spotkaniach m. in. z naszymi orełami ;)

Mówiąc nawiasem, szkoda, że RPA nie zdobyła żadnego medalu. Oni też w tym turnieju grali ładną piłkę, szczególnie już po wyjściu z grupy. Ale może za rok pokażą co i jak ;)

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 01-07-2009, 21:59 

Dzis mamy 1 Lipca 2009 roku. I dziś zostało otwarte okno transferowe w piłce nożnej, juz wiadomo ze bedzie bardzo gorąco przez te 2 miesiace na rynku, mimo iz dopiero to 1 dzień, juz doszło do kilku bardzo atrakcyjnych i głosnych transferów :)
Narazie Real Madryt szasta pieniędzmi i skupuje gwiazdy po C.Ronaldo i Kaka' i Raulu Abidolu dzis na Santiago Bernabeu został sprowadzony napastnik klasowu Karim Benzema włączna wartosć sprowadzonych piłkarzy na dzien dzisijszy wynosi 208 mln Euro.! a to dopiero początek... :)

Dotychczasowe najciekawsze transfery okna w 2009 roku:

Mario Gomez z VfB Stuttgart > Bayern Monchium 31 mln E
Diego z Werder Brema > Juventus Turyn 25 mln E
Lukas Podolski z Bayernu > FC Koeln 10mln E
Diego Milito z Genoa CFC > Inter Mediolan
Thiago Motta ---------||---------------------- (Ceny za piłkarzy nie zostały ujawnione, Inter wydał na oba transfery 30 mln E.)

CDN. :wink:

SaoPaulo 

Wysłany: 10-07-2009, 21:17 

Coś o piłce kopanej :D
http://www.milanos.pl/film.php?cat=48&id=10496

KITT94 
Knight Rider 4 ever

Wysłany: 12-07-2009, 20:30 

REMI jest the best :D :D
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-07-2009, 22:35 

Właśnie na zakończenie fazy grupowej polscy siatkarze wygrali z Finlandią 3:2! :D
Piękna sprawa :)

Andriew 

Wysłany: 17-07-2009, 00:31 

jak byście chcieli o siatce więcej usłyszeć to jestem do dyspozycji :D w końcu sędzia xD

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-07-2009, 00:41 

No nie tak "w końcu", bo się nie chwaliłeś :P Ale mi wystarczy to, co mi powiedzą w tv :lol:

TS89 

Wysłany: 09-08-2009, 17:26 

Skoki stają się sportem dla KI3T-a - czyli matematycznego mózgu. Zgdonie z nowymi zasadami pojawią się przeliczniki, które, w skrócie, za dobre warunki będą karać zawdoników, a za złe premiować. Jak i za krótkie skoki.
Najlepszy przykład - dzisiejsze zawody:

http://skijumping.pl/wiadomosc...l-najdalej-wygral-Ammann/

Jak widać, niektórzy zyskali, inni bardzo stracili. Jak Małysz - bez przeliczników byłby na II miejscu, tak 6.

Miejmy nadzieję, że szefostwo PŚ ulegnie pod falą krytyki i system nie zostanie wprowadzony w sezonie zimowym. Ale jakby tak się stało, skoki stracą widownię. Jedynie osoby lubiące matematykę coś z tego będą wiedzieć....

Pozdrawiam.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 09-08-2009, 18:33 

Te przeliczniki to głupota. Gdyby chcieli przeliczniki zastosować przy zmianie pozycji belki startowej (np. przy podniesieniu jej, tym, którzy już skakali dodać wg jakiegoś tam schematu ten 1, czy 2 pkt), bez późniejszego powtarzania skoków - OK, To mogłoby jeszcze przejść. Ale poprawiać zmienne, jaką na pewno jest m. in. wiatr?
Im bardziej są pazerniejsi, tym szybciej to zlikwidują. Wg mnie tego już nie będzie po TCS

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 06-09-2009, 14:19 

Wczoraj na Stadionie śląskim w Chorzowie Poska rozegrała swój 7 mecz w ramach eliminacji do MŚ w RPA 2010.

Stadion Śląski po raz kolejny wypełniony po brzegi ponad 45.000, czekał na łatwo zapowiadane zwyciestwo Polski.
Magia Stdiomu Śląskiego jednak w tym meczu nie pomogła, Polacy w słabym stylu tylko zremisowali z Irlandią Połnocna 1:1
.Po słabej 1 połowie meczu w drugiej Polacy wzieli sie do odrabiania strat, Choć Polacy przez większość spotkania dominowali, to bliżsi zwycięstwa byli goście.

Spod Stadionu Śląskiego specialnie dla KRPL.pl-SEB
:)
Raport SEBA:

"Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma"

Bramke na wage remisu strzlili..sobie Irlandczycy w 81 mincie do wlasnej bramki trafił Hughes Aaron

Słowacy mają obecnie 16 pkt i o dwa wyprzedzają Wyspiarzy, którzy rozegrali jednak o jedno spotkanie więcej niż pozostałe zespoły walczące o awans. Obie drużyny spotkają się w środę w Belfaście. Polska i Słowenia mają po 11 pkt i także w najbliższej rundzie meczów zmierzą się ze sobą. Czechom z dorobkiem dziewięciu punktów ciężko będzie włączyć się do walki o czołowe miejsca.

Tabela grupy 3:
1.Slowacja 16
2.Irlandia Północna 14 *
3 Słowienia 11
4.Polska 11
5.Czechy 9
6.San Marino 0

*- Irlandia ma rozegrany o 1 mecz wiecej razem ze San Marino

Raport Foto

Leo Ma o czym mysleć.., czyzby w środe miał odejść? W internecie krążą plotki ze jego następcą ma zostac Franciszek Smuda

Polacy Walczyli ambitnie, niestety zabrakło jeszcez jednej bramki.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 06-09-2009, 14:34 

Żenada. Zawsze oglądam mecze reprezentacji Polski. Wczoraj były dwa - w piłkę nożną i w siatkówkę. A że oba w tym samym czasie, to bez żalu obejrzałem świetny mecz siatkarzy, którzy w pięknym stylu wygrali z Turcją (jednak poprzedni mecz z prowadzonymi przez Raula Lozano - byłego trenera Polaków - Niemcami to było coś pięknego!), a mecz kadry Leo oglądałem tylko tak po kawałku i ilekroć nie zerknąłem, nic się nie działo. Pierwsza połowa tragiczna, druga - troszkę za późno się obudzili. Szkoda, bo zawsze im kibicuję. Jednak wczorajszy mecz był bardzo słaby..zdecydowanie lepiej oglądało się rewelacyjnych siatkarzy.

SaoPaulo 

Wysłany: 07-09-2009, 11:27 

Oni się wszyscy nadają, ale do cyrku :evil:

Odpowiedz do tematu