Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KITT-KR vs KITT-TS, KARR-KR, KARR-TS, Goliat [1vs4 (na raz)]
Autor Wiadomość

USNRGG5142007 

Wysłany: 02-08-2009, 22:25 KITT-KR vs KITT-TS, KARR-KR, KARR-TS, Goliat [1vs4 (na raz)]

po OBEJRZENIU KR: TS POSTANOWIŁEM ZAŁOŻYĆ NOWY TEMAT. PYTAM wAS, MOI DRODZY FANI KR KTO WASZYM ZDANIEM wygrałby kitt oryginalny z czwaetego sezon tyle, ze bez trybu super pościgowego (nie lubę transformacji) i bez tego super hamulca. czy nowy kitt, nowy karr oraz karr z oryginału i goliat? z cześci oryginalnej kr karr'a i goliata nie muszę chyba Wam przeedstawiać. natomiast wniknę nieco możliwości trzech podozstałych bohaterów.

1) kitt - ts: ma jak zauważyłem dwie wady:
- brak osłony podczas zmiany formy (transformacji)
- matematczne podejście do sytuacji - walki
pamiętacie jak kitt jechał przez pole minowe i użył zmiany formy ze zwykłej na 4x4. gdbyby miał włączoną osłonę to po najechaniu na minę nie wyleciałby w powietrze jest to jedyny moment by go pokonać, bo w podobnej sytuacji był kitt - kr
druga sprawa to matemtyczne podejście: nowy kitt przed podejęciem decyzji analizuje przeciwnika, a potem uderza. biorąc pod uwagę, że przeciwnikiem byłby tutaj kitt oryginalny mógłby on z pewnością w jakiś spodsób zakłócić działanie jego matematycznego funkcjonowania poprzez użycie zakłócenia elektroniki.

2) karr - ts. przypuszczam, że ta postać nie umie maskować się jak kitt ts jego jedyną transformacją tj. przejście w gromnego cyborga, a jeśli mowa o nastawieniu to jest on tak jak karr oryginalny tzn. agresywny, nie używając "mózgu". poza tym ma on wszystkie zdolności co kitt ts z wyjątkiem osłony

3) goliat - jak wszystkim wiadomo jest to największa, niezniszczalna i najsilniejsza ciężarówka - postać ze wszystkich pięciu walczących. ma on jedną silną broń - rakiety. Goliat nie ma sztucznej inteligencji więc byłby sterowany przez drugi komputer (na początku przez karra -kr)

4) karr kr - moim zdaniem najsłabsza postać ze wszystkich pod względem uzbronienia (Laser) i szybkości, nie licząc Goliata oraz opancerzenia umiejętności, jego są prawie te same co kitta kr ale na słabszym poziomie, lecz moim zdaniem tylko on mógłby kierować goliatem ( reszta przeciwników byłaby za mocno zajęta walką) Dba on tylko o siebie, a więc używałby goliata jako tarczy.

5) kitt kr - nie muszę wam przestawiać jego umiejętności, powiem krótko wg. mnie kitt oryginalny byłby zwrotniejszy od goliata, sprytniejszy od karrów i bardziej zdolny do poświęceń niż kitt ts (brak matematycznego podejścia)

KNIGHT RIDER GÓRĄ KITT JEST TYLKO JEDEN
Ostatnio zmieniony przez USNRGG5142007 04-08-2009, 22:51, w całości zmieniany 3 razy  

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 02-08-2009, 22:54 

Moim zdaniem też by wygrał stary KITT.

Goliath jest duży, ciężki i ciężko nim manewrowac. Jak w coś uderzy, to na bank zniszczy, ale na krótki dystans by przegrał.

z Karrem ze starego KR, KITT już nie raz wygrywał, więc i 3 raz dałby se radę. Z nowym KARRem tez by nie miał problemu, bo on właściwie tylko pruje na przód i nic nie analizuje, bo jest zakochany z Mike'u.

Stary KITT z nowym KITTem natomiast na pewno wygrałby doświadczeniem. Ma MBS i wiele już widział. Mlody KITT mimo, że ma więcej broni, to na pewno nie okazałby się mądrzejszy i sprytniejszy od starego KITTa.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-08-2009, 01:36 

Również uważam, że z tej paczki najlepiej wypada KITT z KR :)
..jednak uważam, że w starciu z KARRem z TS - mechem (robotem) mógłby dostać ostro w blachę :P No ale załóżmy że z Michaelem (Hoffem) za kierownicą finalnie i tak zwyciężyłby KITT :mrgreen:

Fenix The Best napisał/a
Stary KITT z nowym KITTem natomiast na pewno wygrałby doświadczeniem.

Zdecydowanie, zgadzam się z tym :)

Fenix The Best napisał/a
Mlody KITT mimo, że ma więcej broni, to na pewno nie okazałby się mądrzejszy i sprytniejszy od starego KITTa.

..ale z tym już się nie zgadzam :P To czyste gdybanie - nie wiadomo jak dalej rozwinąłby się KI3T. Nie uważam, że przewyższyłby pierwowzór, ale mógłby mu dorównać.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-08-2009, 09:06 

Stary KITT zawsze będzie miał przewage wieku i doświadczenia, pfff! ;p

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 03-08-2009, 09:56 

USNRGG5142007 napisał/a
druga sprawa to matemtyczne podejście: nowy kitt przed podejęciem decyzji analizuje przeciwnika, a potem uderza.

YYY, wyabcz ale tu się nie zgodzę, nowy KITT jak i stary to przecież SI, takie super kompy potrafiące same rozumować za pomocą właśnie matematycznych algorytmów więc

USNRGG5142007 napisał/a
kitt oryginalny mógłby on z pewnością w jakiś spodsób zakłócić działanie jego matematycznego funkcjonowania poprzez użycie zakłócenia elektroniki.

to samo mogliby zrobić obydwaj ponieważ "myślą" tak samo czyli jak napisałeś matematycznie, więc stwierdzenie że

USNRGG5142007 napisał/a
5) kitt kr - bardziej zdolny do poświęceń niż kitt ts (brak matematycznego podejścia)

Jest błędne bo to maszyna która działa poprzez analizę danych na algorytmach matematycznych i w ten sposób myśli.

Fenix The Best napisał/a
Stary KITT zawsze będzie miał przewage wieku i doświadczenia, pfff! ;p

I tylko się z tym zgodzę bo obydwa KITTy potrafią się uczyć więc stary ma trochę więcej doświadczenia.
No ale nowy jest szybszy bo w końcu to Mustang :mrgreen: z silnikiem Super Snake :P

Mandrivnyk 

Wysłany: 03-08-2009, 10:56 

Nowy ma ulepszone "oprogramowanie".
I szybciej trybi.
To chyba naturalne, że upgrade powinien być lepszy od wersji poprzedniej.
Bo inaczej jaki jest sens robienia tego?
I w ogóle gdzie wy tu Goliatha widzicie?
Rozpierniczyli by go w 2 sekundy.
Zero szybkości i zwrotności. :lol:
Żeby to chociaż miało czym strzelać!

mtu90 
.::Harry::.

Wysłany: 03-08-2009, 11:07 

Powiem wam tak: To co pierwsze, jest najlepsze. P.S. Głupio to zabrzmi, ale jak wstawiacie obrazki dolne tak jak Fenix The Best czy eNeR! Macie jakieś uprawnienia :?

Rider 
Konserwator

Wysłany: 03-08-2009, 11:56 

Wklej ten kod do podpisu:

Kod
[img]http://gifup.com/data/gifs/a/8/e/a8ed597176.gif[/img]

W efekcie otrzymasz:

Tylko, że ta sygnaturka jest za wysoka na moje oko ;) .

Piszę poprawnie po polsku.

USNRGG5142007 

Wysłany: 03-08-2009, 12:03 

Bialy napisał/a
Jest błędne bo to maszyna która działa poprzez analizę danych na algorytmach matematycznych i w ten sposób myśli.

ale jak juz feenix nam tu napisal kitt-kr ma wekze doswiadczene a wec wie ze matematyką ne wszystko da sie wygrac

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 03-08-2009, 12:12 

USNRGG5142007 napisał/a
wec wie ze matematyką ne wszystko da sie wygrac

Ale Ja Ci tłumaczę że każda maszyna, komputer i SI działają na algorytmach matematycznych i w kwestii kto wygra u SI liczy się doświadczenie i jak też Frost dodał technologia

USNRGG5142007 

Wysłany: 03-08-2009, 12:19 

Bialy napisał/a
Ale Ja Ci tłumaczę że każda maszyna, komputer i SI działają na algorytmach matematycznych i w kwestii kto wygra u SI liczy się doświadczenie i jak też Frost dodał technologia

a ja ci ze kitt z 4 sezzonu mial juz umysl bardzej ludzki niz maszyny

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 03-08-2009, 12:31 

Moim zdaniem nawet ten prawie 30letni "dziadzia" KI2T dałby radę nowemu KARR-owi.
Nowy KARR bez probleu poradziłby sobie ze swoim prototypem. Goliath w tym zestawieniu to kupa złomu 8)
Bardziej bym się zastanowił nad ewentualną potyczką KI2T - KI3T. Gdyby nowszy KITT miał ciut więcej doświadczenia - byłoby po zawodach. Ale tym sposobem obydwa pojazdy dostałyby po karoserii. Tutaj raczej sprawa nie jest łatwa.

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

USNRGG5142007 

Wysłany: 03-08-2009, 12:57 

kakagonzalez napisał/a
Nowy KARR bez probleu poradziłby sobie ze swoim prototypem. Goliath w tym zestawieniu to kupa złomu

nie wem czy dobze zrozumiiales ale obaj karrowie byliby w tej samej druzynie tylko kitt-kr jest ssam (1vs4)

karr-kr uzywa goliata jako tarczy wec ne tak ladwo go pokonac

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-08-2009, 13:06 

Stary KITT jest pokryty MBSem, którego praktycznie nie da się ruszyć. Natomiast nowy KITT ma nanotechnologie, ale jak juz pare razy dało się zauważyć, szybko mu się ona wyczerpuje. :P
Ma natomiast bronie, którymi mógłby uszkodzić karoserię starego KITTa, ale imho staruszek jakoś wykiwałby mlodego. :P

BTW:

JESTEM DZIEWCZYNĄ, do cholery! Pfff! -_-

USNRGG5142007 

Wysłany: 03-08-2009, 13:12 

fenix
Cytat

Stary KITT jest pokryty MBSem, którego praktycznie nie da się ruszyć. Natomiast nowy KITT ma nanotechnologie, ale jak juz pare razy dało się zauważyć, szybko mu się ona wyczerpuje.
Ma natomiast bronie, którymi mógłby uszkodzić karoserię starego KITTa, ale imho staruszek jakoś wykiwałby mlodego.

jestem za;p

Odpowiedz do tematu