Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KITT-KR vs KITT-TS, KARR-KR, KARR-TS, Goliat [1vs4 (na raz)]
Autor Wiadomość

Mandrivnyk 

Wysłany: 03-08-2009, 16:21 

USNRGG5142007 napisał/a
kitt-kr ma wekze doswiadczene a wec wie ze matematyką ne wszystko da sie wygrac

Jak to komputer, który używa tylko algorytmów, może zacząć rozumować w inny sposób?! :shock:
Co najwyżej może mieć algorytm, dzięki któremu jest w stanie zmieniać inne algorytmy, dostosowując je do danej sytuacji.

USNRGG5142007 napisał/a
a ja ci ze kitt z 4 sezzonu mial juz umysl bardzej ludzki niz maszyny

Jeszcze raz, jak maszyna może myśleć inaczej niż maszyna?

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 03-08-2009, 16:58 

ja dodam od siebie tyle - pamiętajcie że taki KI2T jako postać serialowa nie może być całkowicie oceniany jako maszyna - oprócz algorytmów mógł wykształcić coś jeszcze, na bazie własnych doświadczeń. ludzie też są niejako programowani przez DNA:P

najciekawsza by było starcie KI2T vs KI3T tylko pytanie - po co oni by mieli walczyć? XD sparing?:P

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-08-2009, 23:21 

Tiaa, Tami, gdy obydwaj zostali by na polu bitwy, zastanowili by się "po co my właściwie walczymy" i pojechaliby oglądac zachód słońca. :P
Ze swoimi kierowcami of course.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-08-2009, 01:14 

Fen, cóż za gejowski happy ending :lol: xD Dorzuć chociaż Sarę i April xD :lol:

..uch..dobra, nic nie pisałem :P

:lol:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-08-2009, 08:59 

April jest beee. :P
O od kiedy Ci przeszkadzają gejowskie związki Michaelów i KITTów? :lol:

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 04-08-2009, 16:26 

lool ten temat schodzi na zue manowce naprawdę. ale serio nie sadzę żeby KI2T i KI3T walczyli (chyba że jednego by ktoś przeprogramował ale taka walka by się nie liczyła, albo jeśli KI2T w jakikolwiek sposób zmieniłby się przez te lata). No chyba że by zaczęli grać w jakieś Starcrafty czy inne CS :P o to ciekawe kto by tak wygrał?

KITT94 
Knight Rider 4 ever

Wysłany: 04-08-2009, 20:05 

Cytat
No chyba że by zaczęli grać w jakieś Starcrafty czy inne CS Razz o to ciekawe kto by tak wygrał?

Przerażasz mnie...
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

USNRGG5142007 

Wysłany: 04-08-2009, 21:46 

tamersa napisał/a
ale serio nie sadzę żeby KI2T i KI3T walczyli (chyba że jednego by ktoś przeprogramował ale taka walka by się nie liczyła, albo jeśli KI2T w jakikolwiek sposób zmieniłby się przez te lata

trohe fantazji;/

Wysłany: 04-08-2009 22:51

FROST napisał/a
Jeszcze raz, jak maszyna może myśleć inaczej niż maszyna?

to maszyna ale ze stucną inteligencją. uczy se zycia, ludzi, walki tak jak terminator

Wysłany: 04-08-2009 23:00

tamersa napisał/a
najciekawsza by było starcie KI2T vs KI3T tylko pytanie - po co oni by mieli walczyć? XD

hehe racja o tym ne pomyslalem;p wg mnie hmmm o tytul KITTA;d lub kitt-ts bybyl zly za to ze ne jedynym kittem

Nie dubluj postów. Jeżeli chcesz coś dopowiedzieć, to edytuj wcześniejsze posty i nie pisz nowych w krótkim odstępie czasu. - Fenix TB

CeeZaaRyy

Wysłany: 26-08-2010, 20:35 

Ja sądzę, że KI3T by wygrał, ponieważ ma dużo bardziej wytrzymałą osłonę, może użyć jednocześnie rakiet i minigunów.

Stary KITT w trybie SPM jest może i bardzo szybki, ale słabo zwrotny, a nowy w Attack Mode jest zwrotny i szybki, a maks. pręd. się nie przydaje podczas takiej bitwy.

P.S.
eNeR! napisał/a
Fen, cóż za gejowski happy ending :lol: xD

Gejowski ??? Chyba raczej Ojciec z Synem ? :D

Aaa... Miałeś na myśli Michaelów i KITTów... xD

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-08-2010, 21:50 

CeeZaaRyy napisał/a
Aaa... Miałeś na myśli Michaelów i KITTów... xD

-_- -_- -_-
Jestem zafajdaną dziewczyną. -_-

Cytat
Ja sądzę, że KI3T by wygrał, ponieważ ma dużo bardziej wytrzymałą osłonę, może użyć jednocześnie rakiet i minigunów.

Jeżeli prędkość się nie przydaje w czasie bitwy, to po co KITT miały wchodzić w SPM, skoro daje mu to tylko prędkość? Co do zwrotności to się nie wypowiadam, bo nie pamiętam czy była o tym mowa w jakimś odcinku. Wydaje mi się jednak, że KITT w SPM też kręcił parę razy bączki. ;)

CeeZaaRyy napisał/a
Stary KITT w trybie SPM jest może i bardzo szybki, ale słabo zwrotny, a nowy w Attack Mode jest zwrotny i szybki, a maks. pręd. się nie przydaje podczas takiej bitwy.

Tylko, że MBS KITTa się nie "zużywał", a nanopowłoka KI3Ta często zawodziła. KITT nie miał problemów z MBSem, gdy strzelano do niego nawet mocnymi pociskami, a KI3Ta co jakiś czas. Nanoboty chyba mu sie kończyły. :P

Mandrivnyk 

Wysłany: 26-08-2010, 21:57 

Fenix The Best napisał/a
Nanoboty chyba mu sie kończyły.

Może nie nadążały z robotą?
Każdy potrzebuje czasem przerwy. :lol:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 26-08-2010, 22:04 

FROST napisał/a
Każdy potrzebuje czasem przerwy.

Tam nie mają KiTTKaRRów - fakt :lol:

Swoją drogą, odkopując temat: Skoro w obydwu przypadkach nie ma sensu używać "dodatkowych usprawnień" (SPM, Attack Mode) to faktycznie mniejsza zawodność KI2Ta wychodzi na plus, a dodając do tego (wydaje mi się) większość zwrotność starszego pojazdu (popatrzmy na gabaryty :D ) to starszy mógłby wygrać, a na pewno pokazać, iż powiedzenie "stary, ale jary" ma uzasadnienie w praktyce :lol:

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce
Ostatnio zmieniony przez kakagonzalez 26-08-2010, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  

Mandrivnyk 

Wysłany: 26-08-2010, 22:15 

kakagonzalez napisał/a
Swoją drogą, odkopując temat: Skoro w obydwu przypadkach nie ma sensu używać dodatkowych usprawnień (SPM, Attack Mode) to faktycznie mniejsza zawodność KI2Ta wychodzi na plus, a dodając do tego (wydaje mi się) większość zwrotność starszego pojazdu (popatrzmy na gabaryty ) to starszy mógłby wygrać, a na pewno pokazać, iż powiedzenie stary, ale jary nie ma uzasadnienia w praktyce

Że tak krótko zapytam: Jaki sens miał by upgrade do wersji 3000, skoro 2000 jest lepszy?

KITT86 

Wysłany: 26-08-2010, 22:19 

Bo jest stary i mało kto chciałby wybulić i oglądać serial o starym aucie?
Wtedy Pontiac chciał reklamę, to dał auta do KR. Teraz reklamy chciał Ford :P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 26-08-2010, 22:21 

Może nie tyle lepszy, co przez swój stan - niedoświadczony (o czym mówimy - pół roku a cztery lata to jest trochę).

Zresztą 3000 ma wiele więcej funkcji. Jest przydatniejszy generalnie, ale w przypadku walki (w końcu o to chodzi w temacie) część z tych funkcji się nie przydaje, a mniej stabilna nanopowłoka, która w tym momencie jest fundamentem całego pojazdu staje się gorszą w porównaniu ze stabilną MBS.

Krótko?
W misjach 3000 lepszy, ale w bezpośredniej walce to 2000 (przy tym stanie doświadczenia 3000) wygrałby pojedynek

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Odpowiedz do tematu