Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Błędy przy pisaniu posta
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 01-08-2009, 13:32 Błędy przy pisaniu posta

Przed chwila pisałam posta i jak go wysyłałam to mi sie takie cos pojawiło:

Cytat

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /forum/statsForum_add.php on line 35

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /forum/statsForum_add.php on line 44

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /forum/statsForum_add.php on line 8

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /forum/statsForum_add.php on line 8

Critical Error!
message_die() was called multiple times.

Error #1
Could not obtain common word list

Line : 300
File : /forum/includes/functions_search.php
SQL : SELECT m.word_id FROM knight_rider_forum_search_wordmatch m, knight_rider_forum_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('68', 'a', 'akcje', 'ale', 'am', 'aszcza', 'b', 'bezpiecze', 'biegn', 'boxu', 'brat', 'budow', 'c', 'charles', 'charlesa', 'chore', 'ci', 'cia', 'cicielka', 'cie', 'ciekaw', 'ciekawe', 'cy', 'cym', 'cz', 'czemu', 'czesto', 'czy', 'd', 'da', 'devon', 'dlaczego', 'do', 'dop', 'dzia', 'dzie', 'dziedzictwo', 'eby', 'eni', 'festiwalu', 'fundacja', 'gag', 'gara', 'gartha', 'gartheowi', 'gdy', 'gotowy', 'industries', 'informacj', 'informacja', 'inn', 'istnieje', 'jak', 'jednak', 'jego', 'jej', 'jennifer', 'jest', 'juggernalt', 'justin', 'k2000', 'k3000', 'ki', 'ki3tem', 'kiedy', 'kitt', 'kittem', 'knight', 'knighta', 'kole', 'kontrol', 'kontrole', 'kontrolowane', 'krzycz', 'kt', 'kto', 'las', 'lunchu', 'm', 'matka', 'mia', 'michaelem', 'michaelowi', 'miedzy', 'miejsce', 'mienie', 'mierci', 'mike', 'mikea', 'mikeowi', 'miles', 'moim', 'musia', 'mustanga', 'mustangiem', 'nad', 'nanotechnologii', 'napi', 'naprawde', 'narodzinach', 'ne', 'ni', 'nia', 'nie', 'niekt', 'o', 'oboje', 'odcinku', 'odpowiada', 'ody', 'ojca', 'on', 'ona', 'onie', 'opresji', 'osob', 'owa', 'owiekiem', 'p', 'pami', 'pierwszy', 'pilocie', 'po', 'poczeciu', 'podobny', 'podr', 'podstaw', 'pojawi', 'pomoc', 'pomog', 'poniewa', 'pontiac', 'posiada', 'posta', 'postanowi', 'potwierdza', 'powiedzia', 'prostu', 'przej', 'przekaza', 'przepisane', 'przez', 'przysz', 'pytanie', 'raz', 're', 'reel', 'rka', 'rozpocz', 'ry', 'rym', 'samoch', 'sezonu', 'shelby', 'si', 'sie', 'siebie', 'sobie', 'spa', 'spos', 'sprawuje', 'sprzedac', 'starym', 'stwo', 'swojej', 'systemu', 't', 'ten', 'testamentem', 'tez', 'the', 'to', 'toczka', 'toczke', 'troche', 'tubie', 'tylko', 'tym', 'u', 'uciec', 'uczci', 'udaje', 'udzia', 'ukochany', 'ukrywa', 'umaczy', 'umiera', 'unowocze', 'vegas', 'w', 'wci', 'wciaz', 'wi', 'wiltona', 'wno', 'wszystkie', 'wybrac', 'wyczu', 'wyczyta', 'wygl', 'wyj', 'wykorzysta', 'wype', 'wyra', 'y', 'za', 'zachodzi', 'zamie', 'zamieszkania', 'zamknieta', 'zamordowana', 'zapewni', 'zapomnia', 'zar', 'zblizaj', 'zdaniem', 'zdubluj', 'ze', 'zgodnie', 'zienia', 'zmar', 'zmieni', 'znajdowa', 'znalaz', 'zosta', 'zostaje', 'zw', 'zwykle') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 9770
SQL message: MySQL server has gone away

Error #2
Could not obtain user/online information

Line : 288
File : /forum/includes/page_header.php
SQL : SELECT u.username, u.user_id, u.user_allow_viewonline, u.user_level, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start, s.session_page FROM knight_rider_forum_users u, knight_rider_forum_sessions s WHERE u.user_id = s.session_user_id AND s.session_time >= 1249129360 ORDER BY u.username ASC, s.session_ip ASC

Please, contact the Administrator. Thank you.

Ale wychodzi na to, że pomimo tego błędu post mi sie wysłał. Bo jak go drugi raz wysłałam to były dwa. :)

//Wydzieliłem temat, bo to grubsza sprawa - Pik

EDIT: Ten komunikat wyswietlił mi sie po napisaniu tego posta:
http://www.knight-rider.pl/for...?p=26241&highlight=#26241
Ale ponieważ, chwile potem wysłałam kolejnego posta, to ten przy którym nastpił bląd zostal usuniety. :)
Nie robiłam podgladu przed wyslaniem.
Pisałam w Szybkiej odpowiedzi - FTB

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.
Ostatnio zmieniony przez Fenix The Best 05-08-2009, 17:07, w całości zmieniany 2 razy  

Pik 
Administrator

Wysłany: 01-08-2009, 14:04 

Fenix The Best napisał/a
Przed chwila pisałam posta i jak go wysyłałam to mi sie takie cos pojawiło:

Dzięki za zgłoszenie.
Jakby coś takiego się pojawiało komuś ponownie, dajcie znać.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 01-08-2009, 14:22 

Kiedyś o tym pisałem w drugim temacie, ale tylko raz to widziałem :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 02-08-2009, 10:52 

Znowu taki błąd mi sie pojawił przy wysyłaniu posta. Mimo wszystko jednak sie wysłał. :P

Cytat
Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /forum/db/mysql4.php on line 119

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /forum/statsForum_add.php on line 35

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /forum/statsForum_add.php on line 44

Critical Error!

Error #1

SQL : SELECT word_id FROM knight_rider_forum_search_wordmatch GROUP BY word_id HAVING COUNT(word_id) > 9779

Error #2

SQL : SELECT u.username, u.user_id, u.user_allow_viewonline, u.user_level, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start, s.session_page FROM knight_rider_forum_users u, knight_rider_forum_sessions s WHERE u.user_id = s.session_user_id AND s.session_time >= 1249206344 ORDER BY u.username ASC, s.session_ip ASC

Mandrivnyk 

Wysłany: 02-08-2009, 12:00 

Zauważyłem, że po czymś takim.
Jak np: Fenix wysyła posta tak jak teraz.
On się pojawia na forum, ale nie ma go w nowych, nie przeczytanych postach.
Jest za to w "zobacz posty od ostatniej wizyty", jako jeden więcej (już niby przeczytany). :|

Pik 
Administrator

Wysłany: 02-08-2009, 13:19 

Błąd powtarza się również innym użytkownikom, więc będę musiał się tym zająć.
Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale sprawdzę to.

FROST napisał/a
Zauważyłem, że po czymś takim.
Jak np: Fenix wysyła posta tak jak teraz.
On się pojawia na forum, ale nie ma go w nowych, nie przeczytanych postach.
Jest za to w zobacz posty od ostatniej wizyty, jako jeden więcej (już niby przeczytany).

To może być przydatne info, dzięki. :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-08-2009, 13:29 

Wiem, że to nudne się robi... :lol:

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /forum/db/mysql4.php on line 119

Critical Error!

Error #1

SQL : SELECT word_id FROM knight_rider_forum_search_wordmatch GROUP BY word_id HAVING COUNT(word_id) > 9805

Error #2

SQL : SELECT u.username, u.user_id, u.user_allow_viewonline, u.user_level, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start, s.session_page FROM knight_rider_forum_users u, knight_rider_forum_sessions s WHERE u.user_id = s.session_user_id AND s.session_time >= 1249302177 ORDER BY u.username ASC, s.session_ip ASC

Nie pamietam własciwie jaki to był post, ale zawierał w swojej treści tylko linkado jakiegoś artykułu na sforze. Wklejałam go do tematu o Formule 1, takźe przez szybką odpowiedź. :) - FTB

Ostatnio zmieniony przez Fenix The Best 05-08-2009, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-08-2009, 13:32 

Też to miałem kilka minut temu.

Mandrivnyk 

Wysłany: 03-08-2009, 16:26 

No i ja też! :evil:

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 03-08-2009, 18:31 

A ja jeszcze ani razu :D Jakieś rumuńskie komputry macie :P ;)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 03-08-2009, 18:56 

Kod

Critical Error!

Error #1

SQL : SELECT m.word_id FROM knight_rider_forum_search_wordmatch m, knight_rider_forum_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('bardzo', 'by', 'ca', 'ce', 'daewoo', 'dobrze', 'fso', 'fundusze', 'g', 'gdyby', 'istnia', 'ko', 'korea', 'm', 'mnie', 'mocny', 'motoryzacj', 'naprawd', 'nic', 'nie', 'podstaw', 'polsk', 'przypadek', 'tak', 'taki', 'team', 'ten', 'tym', 'w', 'wiem', 'y', 'znam', 'zniszczyli') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 9813

Error #2

SQL : SELECT u.username, u.user_id, u.user_allow_viewonline, u.user_level, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start, s.session_page FROM knight_rider_forum_users u, knight_rider_forum_sessions s WHERE u.user_id = s.session_user_id AND s.session_time >= 1249321813 ORDER BY u.username ASC, s.session_ip ASC

Witam Państwa xD.

Piszę poprawnie po polsku.

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 03-08-2009, 19:19 

Ja zgłaszam inny błąd (zaznaczone):

Pik 
Administrator

Wysłany: 03-08-2009, 21:41 

Na mnie też trafiło..

Wkleję sobie tutaj, żebym miał notatki.
Kod

Critical Error!

Error #1

SQL : SELECT m.word_id FROM knight_rider_forum_search_wordmatch m, knight_rider_forum_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('a', 'b', 'cej', 'ci', 'cie', 'co', 'czyszczeniem', 'd', 'dam', 'dostawa', 'dowiem', 'dy', 'dzia', 'em', 'forum', 'ilo', 'jak', 'jest', 'ju', 'ki', 'komunikaty', 'lepiej', 'moim', 'nad', 'najprawdopodobniej', 'najszybciej', 'natomiast', 'ni', 'nich', 'nie', 'nigdy', 'oczywi', 'p', 'pojawia', 'poprawiaj', 'poprawki', 'postaram', 'potwierdza', 'pracowa', 'problemami', 'psuj', 'raczej', 'rozwi', 'serwisu', 'si', 'sporadycznie', 'sygna', 'szefie', 'tak', 'takiej', 'tylko', 'tymi', 'w', 'wi', 'wszystko', 'y', 'za', 'zane', 'zna', 'znowu', 'zostawi', 'zwi') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 9815

Error #2

SQL : SELECT u.username, u.user_id, u.user_allow_viewonline, u.user_level, s.session_logged_in, s.session_ip, s.session_start, s.session_page FROM knight_rider_forum_users u, knight_rider_forum_sessions s WHERE u.user_id = s.session_user_id AND s.session_time >= 1249331670 ORDER BY u.username ASC, s.session_ip ASC

SaoPaulo napisał/a
Ja zgłaszam inny błąd (zaznaczone):

Tak. Bezpośrednio po takiej awarii, na forum nie wyświetlają się ostatnie posty w dziale.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-08-2009, 21:43 

BTW, teraz ja mam błąd, że w dziale "O serwisie" nie ma żadnych postów. :P

Andriew 

Wysłany: 03-08-2009, 21:57 

sądzę że coś z SQL-em jest nie tak ...

Odpowiedz do tematu