Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ksiazka nr.3 - Morderczy Interes
Autor Wiadomość

Fragles 
Knight Rocker

Wysłany: 25-10-2009, 22:11 ksiazka nr.3 - Morderczy Interes

Witam, jestem na forum nowy, mam nadzieje ze nie bede wprowadzal zametu i ze milo bedzie popisac o uwielbianym przez nas serialu

poszukuje wymienionej w temacie ksiazki, najchetniej od osoby z terenu Warszawy, nie musialbym placic kosztow przesylki

Pozdrawiam :wink:

Pik 
Administrator

Wysłany: 25-10-2009, 23:12 

Witaj w serwisie. :)

Fragles napisał/a
nie musialbym placic kosztow przesylki

...które niejednokrotnie wynoszą więcej niż sama książka. :D

Jakby nie znalazł się sprzedawca w serwisie, poszukaj na allegro ( http://allegro.pl/listing/sear...?sg=0&string=knight+rider ).
Co prawda w chwili obecnej nie ma akurat tej książki, ale z doświadczenia wiemy, że w końcu pojawi się i ta część. :)

Fragles 
Knight Rocker

Wysłany: 25-10-2009, 23:31 

dziekuje za mile powitanie Piku ;)
nie wiem czy pamietasz, ale juz kiedys sie poznalismy, pisalem do ciebie w sprawie instrukcji do tekturowego modelu Kitta (swoja droga musze go kiedys w koncu zlozyc)
forum ogladalem do tej pory bardziej z boku, musialem sie wewnetrznie zebrac na odwage zeby sie na nim w koncu zarejestrowac

na allegro spogladam raz po raz, wlasnie udalo mi sie za 3zl kupic czesc druga :D
i brakuje mi juz tylko trojki

[tzn nie do konca mi
zawsze lubilem ten serial, ale tak po prostu lubilem, jak zaczal wychodzic na DVD zaczalem zbierac mlodszemu bratu (ma 9 lat) i w ten sposob on zaczal mowic ze to jego ulubiony serial a ja sie zdeczka tym zarazilem i zaczelo mnie to troszke wkrecac i mnie, niby zbieram te filmy dla brata, ale prawda jest taka ze tez mam z tego niezla ucieche ;) ]
(no to poznaliscie moja historie i wiecie skad tu jestem)

odnosnie niskich cen tych ksiazeczek na allegro, tak sobie rozmyslalem:
ciekawe ile bylyby one warte dla jakiegos turbo maksymalnego kolekcjonera z zagranicy
mmm....

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-10-2009, 01:15 

Witaj wśród KR-Maniaków :wink:

Wiesz, tak naprawdę te książki mają ogromną wartość..ale dla fanów KR takich jak my. Dla sprzedawców to jedna z wielu pozycji z lat 90. których chcą się pozbyć i tyle.. Ale dla nas to dobrze, bo każdy może się zaopatrzyć w komplecik tanim kosztem :)

Pik 
Administrator

Wysłany: 26-10-2009, 02:31 

Fragles napisał/a
nie wiem czy pamietasz, ale juz kiedys sie poznalismy, pisalem do ciebie w sprawie instrukcji do tekturowego modelu Kitta

Tak coś kojarzę. :)
Tak mi się wydawało, że skądś znam ten nick. :)

Fragles napisał/a
ciekawe ile bylyby one warte dla jakiegos turbo maksymalnego kolekcjonera z zagranicy

eNeR! napisał/a
Wiesz, tak naprawdę te książki mają ogromną wartość..ale dla fanów KR takich jak my.

Taka prawda. Przecież nie jeden z nas zapłaciłby 10, a może i 20 razy więcej żeby dostać tę książkę. :)
Na szczęście sprzedawcy o tym nie wiedzą.. :D
(o ile nie zajrzą do tego tematu :P )

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-10-2009, 01:39 

Pik napisał/a
Na szczęście sprzedawcy o tym nie wiedzą..
(o ile nie zajrzą do tego tematu )

Zablokujmy :mrgreen:

(joke) :lol:

Odpowiedz do tematu