Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Series, sezon 2 - wasze pomysły
Autor Wiadomość

Knight89 

Wysłany: 28-02-2010, 10:01 Knight Rider: The Series, sezon 2 - wasze pomysły

Może macie pomysły na fabułę odcinków 2 sezonu?
Skoro i tak nie powstanie, napsiszcie co chcielibyście zobaczyć.

Odcinek 1:

W Strefie 51 gen. Timothy Jonas testuje prototypowy bojowy nano-skafander, sterowany za pomocą myśli. Próbę obserwuje także kpt. Anthony Anders, który miał jako pierwszy testować ową broń. Test przebiega pomyśle. Jeszcze tej samej nocy urządzenie zostaje skradzione. Podejrzenie pada na Andersa, który także znika.
Mike i KITT muszą odnaleźć wojskowego i skafander.
Okazuje się, że zadanie nie będzie łatwe, gdyż "kostium" posiada naprawdę sporą moc.

Byłby to pierwszy z dwóch wspólnych odcinków.

dobry pomysł???

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 28-02-2010, 10:26 

Jak dla mnie z tą strefą 51 strasznie przesadzone, zresztą S51 to magazyn i lotnisko, a nie tajne laboratorium :| . A ten nanoskafander narazie trochę nierealny, może pomysł jest fajny ale np. moi rodzice którzy oglądali starego KR i mówili że jest świetny, nowego KR uważają za bajkę. A co do skafandra już lepiej by wyglądał pancerz z ochraniającym go silnym polem elektromagnetycznym , nad którym prowadzone są prace pod Genewą wraz z pracami nad teleportacją za pomocą akceleratora LHC. To jest moje zdanie.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 28-02-2010, 10:38 

Hmm, a ja bym chciała tradycyjnie odcinek, w którym Mike lub KITT straciłby pamięć i ten drugi musiał go ratować. :P Jak brzmi starodawne przysłowie, nie ma serialu bez odcinka o amnezji głównego bohatera. xP

Fajnie by też np. było gdyby na początku odcinka Sarah i Mike zostali gdzieś uwięzieni, a odbić by ich musieli Billy, Zoe i KITT. ;P Takie fajne odwrócenie ról. ;P
Ewentualnie mogłoby jeszcze być tak, że z jakiegoś powodu Zoe i Billy wraz z KITTem albo sami musieli by prowadzić akcję, a Mike i Sarah asystowaliby im tylko z KITTCave. :)

Marzyłby mi się też odcinek całkowicie poświęcony KITTowi. xD A ludzie tylko jako dodatek. :P

Ach no i miło byłoby gdyby w pewnym momencie pojawił się Michael i stary Kiccio.:)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

KITT86 

Wysłany: 28-02-2010, 11:09 

Fenix The Best napisał/a
Ach no i miło byłoby gdyby w pewnym momencie pojawił się Michael i stary Kiccio.

Przyznam szczerze, że liczyłem na to w pierwszym sezonie :P

W drugim wolałbym, żeby zgodnie z pomysłem zrezygnowali z COS i przesiedli się na ciężarówkę :P Fajne byłyby tez akcje z serii wyścigu z samolotem przez Stany xD I powinni trochę przystopować z fantazją bo jak te transformacje w pickupa czy w starego Mustanga są fajne, to van i okręt podwodny to lekkie przegiecie...

Knight89 

Wysłany: 28-02-2010, 11:32 

noo. i to spore. Chociaż Bond też miał "drogową łódź podwodną". 30 lat temu albo i we wcześniejszych latach. Za chwilę KITT zamieni się w Raptora :lol: .
Wiem zę "51" tolotnisko, ale też strefa zamknięta dla ogółu.
Pozatym napisełem, że go tam TYLKO testowali a nie produkowali. Z samochodami jest tak samo.

KITT86 

Wysłany: 28-02-2010, 12:22 

Wiesz, że oni sa gotowi przetransformowac KITTa w Raptora xD
Ale by były jaja :P Może wgl przenieść wszystko na lotniskowiec :lol:

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 28-02-2010, 12:48 

KITT86 napisał/a
Ale by były jaja Razz Może wgl przenieść wszystko na lotniskowiec Laughing

A po co się rozdrabniać?? niech od razy leci w kosmos xD

KITT86 

Wysłany: 28-02-2010, 12:57 

Ta i COS na Marsie xD I Mike bd rozwiązywał kłótnie o pluton wśród Marsjan xxxxxD

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 28-02-2010, 13:26 

ja bym chciała żeby gościnnie Kilmer jako aktor normalnie wystąpił i grał niemą postać XD

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 28-02-2010, 13:28 

Skąd wy te pomysły bierzecie? A to ja ponoć mam wybujałą wyobraźnie ;P

Co do tematu:
Może nie tyle zostają uwięzieni, a w którymś z pierwszych odcinków II serii KI3T dostałby urazy do Zoe i Billy'ego (nie wiem, namiastka uczuć, jaka mogłaby być do niego "doprogramowana" uraziłaby się, gdyby Ci jemu wylali kawę na deskę rozdzielczą :) ). A główny aktor nie musi mieć amnezji. Jest też koncepcja zamiany ciałami ;) .
KI3T, który nic nie wie jeździ z Zoe i Billym, który próbuje ujarzmić wszystkie swoje fobie, a Sarah próbuje nakłonić Mike'a do chociaż siedzenia przed komputerem w czasie połączeń wideło.
Napaść KARRa na ciężarówkę FLAGu?
A może wprowadzić jako mechanika tego pierdołe z pilota?

To tak: KR-owe KITT vs KARR było, amnezja/zamiana ról odchaczona, odcinek jak to się mówi "odautorski ( :?: )" - zapisano. Czyli plan minimum jest.
A jeszcze - jak się bawić, to się bawić :lol: : KI3T odwiedza Princeton‑Plainsboro Teaching Hospital, Nowy Jork, Miami i Las Vegas (po raz trzeci chyba).
W "Supernatural" był odcinek, w którym jakieś "cóś" usadawiało bohaterów w akcji jakiś seriali - może w ramach tego, oprócz CSI i House'a KI3T odwiedziłby jeszcze Stargate: SG-1, Stargate: Atlantis, Star Treka, i coś innego?
Coś mnie poniosło...

tamersa napisał/a
ja bym chciała żeby gościnnie Kilmer jako aktor normalnie wystąpił i grał niemą postać XD

own3d
Albo jeszcze lepiej, KI3T spotyka Kilmera i pyta się: tata?

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 28-02-2010, 13:40 

Fenix The Best napisał/a
Hmm, a ja bym chciała tradycyjnie odcinek, w którym Mike lub KITT straciłby pamięć i ten drugi musiał go ratować.

LOL :lol: To puszczaj sobie w kółko Lost Knight :P

Z Zoe i Billym w akcji pomysł całkiem niezły, byłby komediowy odcinek, ale nie wiem, czy by nie rozwalili KITTa :lol:

Fenix The Best napisał/a
Marzyłby mi się też odcinek całkowicie poświęcony KITTowi. xD

Wytnę i zmontuję wszystkie sceny z jadącym KITTem i voila :lol: xD

Fenix The Best napisał/a
Ach no i miło byłoby gdyby w pewnym momencie pojawił się Michael i stary Kiccio.

Ten drażliwy temat ja bym zostawił..nie daruję (tylko nie wiem komu dokładnie), że się nie dogadali..te krótkie pojawienie się Hoffa w pilocie to za mało, krótkie pojawienie się w jakimś odcinku to też byłoby za mało, chyba, że pojawiałby się w każdym, choć na chwilę, jak Devon. Dali z tym ciała strasznie..KR bez Hoffa to dla mnie jak KR bez KITTa - obaj są wizytówką i głównym bohaterem tego serialu (bo chyba zgodzicie się, że właśnie w starym KR głównych bohaterów jest dwóch - Michael i KITT).

KITT86 napisał/a
W drugim wolałbym, żeby zgodnie z pomysłem zrezygnowali z COS i przesiedli się na ciężarówkę

Chyba mieli coś takiego w planach..chyba, że po fakcie takie bajki opowiadają.
..zresztą dla mnie to jest mało wiarygodne, bo skoro mieli takie zaje.. pomysły, to szkoda, że dopiero od drugiej serii postanowili je wprowadzić :?

Ale to oddzielny temat, a wracając do właściwego, to fajny pomysł, może podrzucone tu pomysły posłużą do napisania jakiegoś fanficka albo kilku, które będą kontynuacją KR:TS :) Możnaby je tworzyć nawet z numeracją jak w serialu, czyli 02x01, 02x02 itd :)

EDIT: Taaak, Kilmer jako niema postać, owned, mistrzostwo :D xD

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 28-02-2010, 14:01 

Tami, dobre z tą niemą postacią. xD

Kłótnia o pluton na Marsie też przednia. xD

eNeR! napisał/a
Fenix The Best napisał/a
Hmm, a ja bym chciała tradycyjnie odcinek, w którym Mike lub KITT straciłby pamięć i ten drugi musiał go ratować.

LOL :lol: To puszczaj sobie w kółko Lost Knight :P

Jest jeszcze odcinek Knightmares. -_-
A tak w ogóle to: Pfff!. :P

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 28-02-2010, 14:11 

aha żeby nie było - niema postać ale jako ta zła - widzę go jako taka szarą eminencję XD Co do ficków - to naprawdę prosta sprawa jak dla mnie:P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 28-02-2010, 14:48 

Tami - a pro po ficków - kiedy je w końcu ukażesz?
Są też inni, oprócz Fen i eNeR!a, którzy chcieliby je przeczytać (ja na ten przykład) :)

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 28-02-2010, 15:00 

Ja cały czas czytam ficki od Tami. :p
(Zaraz dostanę bitch slap xD)

Odpowiedz do tematu