Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czacik [ARCHIWUM 6]
Autor Wiadomość

Sarah_G. 

Wysłany: 12-12-2010, 17:00 

A ja dodam coś w ogóle niezwiązanego z tematem rozmowy, chociaż pewnie już ktoś na to wstąpił. W sumie miałam poczekać, aż będzie coś więcej na ten temat, no ale jednak zmieniłam zdanie. A dokładniej mówiąc, coś się chyba szykuje: http://www.imdb.com/title/tt0384254/

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 12-12-2010, 17:24 

Aż dziwne, że to eNeR! pierwszy nie wypalił z tym linkiem xD
Znając życie Larson (yo! dziadzia :lol: ) znowu puścił jakąś bujdę na temat "Knight rider on big screen", czy coś w ten deseń xd
A gdzie znalazłaś info o tym, jakoby miałby to być film, a nie serial?

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-12-2010, 17:32 

Tak jak napisałam w innym temacie, chodzi tu o projekt nad którym pracuje Glen Larson. Nie ma to nic wspólnego z telewizyjnym, serialowym KR z 2008 roku.
Larson chciałby widzieć w tym projekcie nową kinową wersję pilota KR z 1982 roku, jednak nie na w tej chwili ani scenariusza, ani nawet studia, które zdecydowałoby się zekranizować jego wizję.

Glen jednak taki film obiecuje juz ze 20 lat, a ten wpis na imdb wysi tam już chyba ze 3 lata i wciąż nic się nie zmienia.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 12-12-2010, 18:40 

Fenix The Best napisał/a
Nie ma to nic wspólnego z telewizyjnym, serialowym KR z 2008 roku.

A czy ja piszę, że ma?

Pytam się, bo napisała na swoim blogu początkowo, że to serial, a później sprostowała, że film

Sarah_G. 

Wysłany: 12-12-2010, 19:58 

No więc, jak dałam sprostowanie na blogu, to i tutaj coś o tym wspomnę. Początkowo jak znalazłam ten link (był zaraz nad informacją o KR:TS), to pierwsze mi na myśl przyszło, że to serial, ale potem jak zaczęłam szukać większej ilości danych na temat, to wyszło, że to film. A to nieporozumienie powstało, bo ktoś wszedł tylko po podaniu pierwszej informacji, a potem, gdy pojawiła się reedycja notki już nie. To tak na koniec dla wyjaśnienia wszystkiego.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 12-12-2010, 23:43 

eNciu, to co następne wakacje spędzisz na Ukrainie bawiąc się w Stalkera i zbierając anomalie? :lol:

http://www.sfora.pl/Otworza-el...obylu-dla-turystow-a27146

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 13-12-2010, 00:14 

kakagonzalez napisał/a
Aż dziwne, że to eNeR! pierwszy nie wypalił z tym linkiem xD

Po co miałbym pisać o czymś, o czym już dawno wiemy i tylko ciągle rok premiery jest zmieniany? Już mnie nudzi ta cała akcja..ciągnie się parę lat a efektów jak nie było, tak nie ma. Larson (yo, dziadzia!) tylko pomacha czasem scenariuszem (może to w ogóle wciąż ten sam filmik? :lol: ) i oświadczy, że właśnie go zmienił jedenasty raz ale poza tym, to prace są cholernie zaawansowanie już nawet zaczyna myśleć o tym, żeby kupić jakieś auto i kamerę i namówić jakiegoś Justina Biebera żeby w tym zagrał. Litości..

Fenix The Best napisał/a
eNciu, to co następne wakacje spędzisz na Ukrainie bawiąc się w Stalkera i zbierając anomalie?

Dobrze wiesz, że mnie ten temat kręci, he he :twisted: Szczerze mówiąc (może nawet Ci o tym kiedyś wspominałem) miałem ze dwa czy trzy razy możliwość wyjazdu, ale nie zdecydowałem się na to i tylko poprosiłem o przesłanie zdjęć z tego radioaktywnego wypadu. Mam zdjęcia z kilku takich wizyt i to wystarczy.. Chciałbym zobaczyć to na własne oczy, na żywo, ale zdrowy rozsądek bierze górę i chyba za bardzo kocham życie żeby ryzykować. Pojadę, wrócę, wszystko będzie git a za 5 lat dorwie mnie jakieś opóźnione stadium choroby popromiennej. Pierniczę, ci którzy tam byli na pewno i do reaktora się wybiorą, to wezmę od nich zdjęcia i tyle :P Wizyty w Czarnobylu i Prypeci ograniczę do filmów, zdjęć i gry Stalker :wink:

Pik 
Administrator

Wysłany: 13-12-2010, 03:05 

eNeR! napisał/a
Dobrze wiesz, że mnie ten temat kręci, he he Szczerze mówiąc (może nawet Ci o tym kiedyś wspominałem) miałem ze dwa czy trzy razy możliwość wyjazdu, ale nie zdecydowałem się na to i tylko poprosiłem o przesłanie zdjęć z tego radioaktywnego wypadu. Mam zdjęcia z kilku takich wizyt i to wystarczy.. Chciałbym zobaczyć to na własne oczy, na żywo, ale zdrowy rozsądek bierze górę i chyba za bardzo kocham życie żeby ryzykować. Pojadę, wrócę, wszystko będzie git a za 5 lat dorwie mnie jakieś opóźnione stadium choroby popromiennej. Pierniczę, ci którzy tam byli na pewno i do reaktora się wybiorą, to wezmę od nich zdjęcia i tyle Wizyty w Czarnobylu i Prypeci ograniczę do filmów, zdjęć i gry Stalker

Hehe, pamiętam, że rozmawialiśmy kiedyś na ten temat i Twoje stanowisko się nie zmieniło. ;)
Ja za to chętnie bym się wybrał.
Na pewno taka wizyta byłaby czymś niezwykłym.
Strasznie chciałbym pojechać i nie wykluczam, że kiedyś to zrobię.
Muszę tylko znaleźć jeszcze kogoś równie głupiego jak ja. :P

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 13-12-2010, 11:15 

eNeR podjoł juz próbe powiązania KR z facebookiem :) , moze ktoś by sie podjoł zrobic taką wiekszą grupę fanów na FB?:)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 13-12-2010, 12:49 

eNeR! napisał/a
Chciałbym zobaczyć to na własne oczy, na żywo, ale zdrowy rozsądek bierze górę i chyba za bardzo kocham życie żeby ryzykować. Pojadę, wrócę, wszystko będzie git a za 5 lat dorwie mnie jakieś opóźnione stadium choroby popromiennej.

Tiaa, albo Twoje dzieci będą w nocy świecić na zielono.:lol:
A ja sama nie wiem czy bym pojechała czy nie. Na pewno bym chciała, ale rozsądniej by chyba było nie. :P Jakiś zmutowany komar mógłby mnie przecież ugryźć, albo coś w tym stylu. :P
No ale jakbym była na łożu śmierci, to mi by i tak było wszystko jedno. :P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 13-12-2010, 13:45 

Seb napisał/a
moze ktoś by sie podjoł zrobic taką wiekszą grupę fanów na FB?

profil fanowski myślisz?

Fenix The Best napisał/a
Jakiś zmutowany komar mógłby mnie przecież ugryźć, albo coś w tym stylu. Razz

Złego diabli nie biorą ;P

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 13-12-2010, 13:46 

No tak;) Polski ale i międzynarodowy;) :wink:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 13-12-2010, 13:50 

No niby można, ale przecież nie masz zbyt wielu użytkowników naszego Forum spoza Polski ;)

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 13-12-2010, 15:35 

Cytat
Muszę tylko znaleźć jeszcze kogoś równie głupiego jak ja. Razz

Bez ryzyka nie ma zabawy xD

Fenix The Best napisał/a
Jakiś zmutowany komar mógłby mnie przecież ugryźć, albo coś w tym stylu. Razz

Nie tylko w Czarnobylu mają mutanty, przecież wiesz że u nas w Polsce są takie ewenementy jak Ja xD

kakagonzalez napisał/a
No niby można, ale przecież nie masz zbyt wielu użytkowników naszego Forum spoza Polski Wink

To się znajdą

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 13-12-2010, 16:23 

Bialy napisał/a
Nie tylko w Czarnobylu mają mutanty, przecież wiesz że u nas w Polsce są takie ewenementy jak Ja xD

No ale Ty jestes taki nasz, swój, wiadomo czego się po Tobie można spodziewać. :P Gdzie Ty się porównujesz do jakichś radzieckich kleszczy. :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi