Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odcinek "KITT vs KARR" z POLSATu (wrzuta.pl)
Autor Wiadomość

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 12-01-2011, 23:54 Odcinek "KITT vs KARR" z POLSATu (wrzuta.pl)

Przedstawiam wam odcinek Nieustraszonego 'KITT vs KARR' nagrany z telewizji POLSAT w latach '90-tych. Odcinek podzielony jest na 4 części i umieszczony w serwisie wrzuta.pl. To prawdziwa gratka dla miłośników polskiej wersji językowej telewizji Polsat, przetłumaczonej przez Krzysztofa Mościckiego, a w roli lektora Mirosławem Uttą, który sprawdził się doskonale czytając dialogi serialu. Jakość obrazu nie poraża w porównaniu z wersją wydania na DVD, ale żółte słoneczko w rogu wzbudza wspomnienia z pierwszej emisji naszego serialu w Polsce, w erze gdy nie mieliśmy jeszcze w domu komputerów, internetu czy odtwarzaczy DVD... Miłego oglądania :)

Linki nieaktywne
Ostatnio zmieniony przez eNeR 24-02-2013, 20:24, w całości zmieniany 6 razy  

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 13-01-2011, 00:08 

Super sprawa..zawsze chętnie wracam do wersji z Polsatu, bo właśnie przypomina mi dawne czasy..początki mojej przygody z KR..bardzo miłe wspomnienia..no i rozmowy naszych bohaterów z głosem Mirosława Utty brzmią jeszcze lepiej :)

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 13-01-2011, 00:17 

eNeR napisał/a
no i rozmowy naszych bohaterów z głosem Mirosława Utty brzmią jeszcze lepiej

Pan Mirosław Utta naprawdę się przyłożył, słychać w jego głosie zaangażowanie, czytane przez niego dialogi są stonowane do postaci i świetnie oddają emocje. Osobiście oglądając wiele innych filmów i seriali czytanych przez pana Uttę, stwierdzam, że to jego najlepsza praca, nawet w MacGyverze dla Poloni1 i Polsatu się chyba tak bardzo nie zaangażował, kto wie może sam był kiedyś fanem naszego serialu ;) Podsumowując wersja Polsatu jest najlepsza :)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 13-01-2011, 00:32 

JEST MOC :!:

Wybaczcie nacechowanie emocjonalne, ale właśnie cofnąłem się w czasie o jakieś 16 lat... W trakcie sesji rzecz bezcenna :) .

Genialne, po prostu genialne :!: :D

Piszę poprawnie po polsku.

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 13-01-2011, 10:16 

Tak jest :wink:

Sweetaśny głos Mirka Utty<3

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 13-01-2011, 16:09 

Mógłbyś zauploadować odcinek na jakimś serwerze i udostępnić do ściągnięcia? Chciałbym zatrzymać nagranie na dysku.

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 13-01-2011, 16:53 

Rycerz 2000 napisał/a
Mógłbyś zauploadować odcinek na jakimś serwerze i udostępnić do ściągnięcia? Chciałbym zatrzymać nagranie na dysku.

Nie ma problemu wstawię odcinek na hotfile lub rapidshare dziś wieczorem, wypatruj aktualizacji z linkiem w pierwszym poście :) .

13.01.2011 21:36: Gotowe :)

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 14-01-2011, 12:09 

Wielkie dzięki :wink:
Teraz kolekcja relikwii się powiększyła :D

el_comendanto 
internetowy szperacz

Wysłany: 16-01-2011, 11:41 

M. Utta rewelacyjnie przeczytał kwestie we fragmencie, ktory zaczyna się w 10 min i 42 sek. drugiego klipu, Mowa o poradach odnośnie relaksu i presji w związku z wciśnięciem TB :shock:

To w ogóle jedna z najlepszych scen w całej serii :twisted:

szachu_1982 
Fan KR od 1990 roku

Wysłany: 16-01-2011, 15:42 

I tutaj widac prawdziwy profesjonalizm w tłumaczeniu i czytaniu.
Utta wymiata.
Zupełnie co innego niż na DVD aż przyjemnie oglądać.

ps.Foster dzięki temu że to przypomniałeś wygrzebałem wczoraj z pawlacza wszystkie stare VHS z KR i magnetowid.Kupiłem piwko i zrobiłem sobie mały maraton KR , mam tam prawie wszystkie te odcinki z Polsatu tyle że kasety maja już około 16 lat i jakość nie najlepsza niestety ale aż miło było obejrzeć kilka odcinków polsatowskich.

Pozdrowionka

Rider 
Konserwator

Wysłany: 16-01-2011, 16:28 

szachu_1982 napisał/a
mam tam prawie wszystkie te odcinki z Polsatu

Wiesz co to oznacza? :lol:

Piszę poprawnie po polsku.

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 16-01-2011, 17:30 

szachu_1982 napisał/a
ps.Foster dzięki temu że to przypomniałeś wygrzebałem wczoraj z pawlacza wszystkie stare VHS z KR i magnetowid.Kupiłem piwko i zrobiłem sobie mały maraton KR , mam tam prawie wszystkie te odcinki z Polsatu tyle że kasety maja już około 16 lat i jakość nie najlepsza niestety ale aż miło było obejrzeć kilka odcinków polsatowskich.

Nie myślałeś Szachu, aby zabezpieczyć swoje nagrania na wieczność... czyli zrobić kopię cyfrową. Ja niestety mam niewiele odcinków z Polsatu, właściwie kilka, wszystko zabezpieczone już w formie cyfrowej. Gdybym miał ich więcej, najlepiej wszystkie, chciałbym zrobić coś takiego, że dźwięk z Polsatowskiej wersji połączyć z obrazem z DVD-Ripów. Mielibyśmy wersję Polsatowską z obrazem w dobrej jakości. Więc właściwie potrzebna była by mi tylko ścieżka audio z nagrań, które Ty posiadasz :)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 16-01-2011, 18:18 

szachu_1982 napisał/a
mam tam prawie wszystkie te odcinki z Polsatu

i Ty się dopiero teraz przyznajesz???

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

knight-rider1 

Wysłany: 15-03-2011, 18:09 

Tylo odtwarzacz badziewny...lepszy VLC Media Player :evil:

krysti111