Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Filmy z Davidem Hasselhoffem
Autor Wiadomość

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-03-2007, 13:07 Filmy z Davidem Hasselhoffem

Jak wiemy kariera Hoffa nie zakończyła się na KR i David do dzisiaj pojawia się w róźnego rodzaju produkcjach. Wystarczy przypomniec sobie chociażby Clicka.

Już wkrótce pojawic ma się kolejny film, w którym wystapi Hoff. Co wiecej będzie nawet i KITT. :)

Trailer do filmu "Kickin' it old shool" znajdziecie pod tym linkiem:

http://jamiekennedyworld.com/

Spróbujcie tez wylookać gdzieś skaner Kitta. ;)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.
Ostatnio zmieniony przez eNeR 30-07-2013, 18:52, w całości zmieniany 4 razy  

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-03-2007, 23:37 

Dobrze, że powstał taki temat, bo ja bym bardzo chętnie obejrzał wszystkie lub większość filmów z Hoffem, a na pewno o kilku nie wiem. Oczywiście można wejść na filmweb czy imdb i zobaczyć filmografię, ale zawsze lepiej jest usłyszeć o filmie od kogoś, bo można też zasięgnąć opinii, podzielić się wrażeniami.. :)
A? przecieżo to tu chodzi :wink:
Po przydługim słowie wstępu przejdę do rzeczy :mrgreen:
Ja ze swojej strony wymienię (i po części przez to polecę) wszystkie filmy z Hoffem jakie posiadam, lub o jakich słyszałem:

- Diamentowa Afera aka Afera/Romans Cartiera - komedia z Joan Collins i Davidem z lat 80tych; jeszcze nie widziałem, ale to film z okresu Knight Ridera, więc Hoff wygląda wyjątkowo znajomo a film ogólnie podobno fajny, wkrótce go obejrzę i może napiszę coś więcej..

- Nick Fury, Agent of S.H.I.E.L.D. - to już nowszy film, powstał na podstawie komiksu, a Hoff wciela się w rolęgłównego bohatera, niezłomnego i twardego typa, Nicka Fury. Warto zobaczyć.

- Dziedzictwo (The Legacy) - tym razem Hoff gra reportera, który pomagając jakiejś babce w tarapatach sam wpada w nienajlepsze, w dodatku w dżungli i jest conajmniej ciekawie. Przynajmniej tak zapowiadajątwórcy filmu, a ja im wierzę i wkrótce obejrzę ten film, to mój nowy nabytek, łatwo dostępny na allegro i średnio za 12 zeta więc można zainwestować;)

- Spongebob Kanciastoporty (Sponge Bob Square Pants: The Movie) - to może nie tyle film z Hoffem, co przygody prześmiesznego i przeuroczego Pana Gąbki (wbrew pozorom to nie jest tylko bajeczka dla dzieci-cośjak ze Shrekiem, rozumiecie), ale Hoff pojawia się w pewnej istotnej scenie, bowiem od tego, że Hoff pomógł Panu Gąbce zależał jego dalszy los a nawet życie-ogólnie bez Hoffa nie byłoby happy endu;) Dodam tam że David tam gra samego siebie, ale "wygląda jak bohater Słonecznego Patrolu"-po raz kolejny mamy dowód dystansu Hoffa do samego siebie, takich dowodów jest zresztą masa;) Scenę z Hoffem można znaleźć na YouTube, choć warto zobaczyć cąły film, ale to jużzupełnie inna sprawa;)

- Klik, i robisz co chcesz (Click) - tu słynna rola nieco wrednego i cholernie rozrywkowego szefa głównego bohatera, oraz słynna scena pierdzenia Sandlera w twarz Hoffowi...bynajmniej nie (tylko?;p) dla niej warto zobaczyćHoffa także w tym filmie;) ...poza tym to najświeższa rola Hoffa;)

- Jekyll & Hyde - a to już musical, i to nie byle jaki, bo najwyższej na świecie klasy - prosto z Broadwayu. Tu bezapelacyjnie polecam każdemu, bo tutaj Hoff niepodważalnie pokazuje, że jest naprawdę znakomitym aktorem, i jeśli ktoś myśli że to tylko radosny chłopiec z gadającego samochodu albo z plaży pełnej plastikowych pań, to szybko zobaczy że jest w błedzie. Bez wątpienia fenomenalna rola, każdy powinien zobaczyć. Dodam że Hoff gra tu główną rolę - Jekylla/Hyde'a.

- The Producers - Popis możliwości Hoffa i cąły kunszt aktorski został docenony, i tak oto Hoff występuje w kolejnym broadwayowskim musicalu, tym razem u człowieka legendy, Mela Brooksa, który powiedział że nie wyobrażał sobie obsadzenia kogoś innego niż Hoffa. Mistrz wie co mówi. David naprawdę jest fenoimenalny w musicalach.

Wiem także, że Hoff zagrał w filmie Lawina (The Avalanche), o którym było przez ostatnie dni głośno, bo wszyscy go przeoczyli a był na tvn7...a także filmach Zulus Chaka (Shaka Zulu) część 1, 2 - dwuczęściowy film historyczny. Widziałem teżna allegro jakiśfilm z jego udziałem (nie Dziedzictwo-już mam, jakiś inny), ale mimo że nikt go nie kupił nie jest aktualnie wystawiony, a szkoda, bo bym kupił i Wam coś więcej powiedział...no, to na razie tyle ode mnie, jak tylko dowiem sięczegoś więcej, to napiszę, i Wy teżpiszcie co wiecie i co myślicie, bo bardzo fajnie że powstałtaki dział i można porozmawiać o filmach z Davidem;) Brawo Fenix :)

P.S.oj, to się trochę rozpisałem...no ale nie potrafiłem krócej, i tak to skróty;p

Pik 
Administrator

Wysłany: 04-03-2007, 00:05 

eNeR! napisał/a
Klik, i robisz co chcesz (Click)

Super rola i super film :)

eNeR! napisał/a
Lawina (The Avalanche)

Lawinę oglądałem kilka razy.. nawet miałem nagraną.. ale dziwnym trafem mi zaginęła..
Film mi się podobał, z tym, że na początku oczekiwałem od Davida roli dobrego bohatera,
więc porządnie się zdziwiłem, jak się okazał czarnym charakterem. :)

Był jeszcze jeden film.. Przerwa w podróży (Layover)
Opowiada on o przygodzie żonatego handlowca, który w czasie podróży zaprzyjaźnia się z pewnym biznesmenem. Po przylocie zdradza swoją żonę z nowo poznaną piękną dziewczyną. Sytuacja się komplikuje, gdy handlowiec dowiaduje się, że jest ona żoną poznanego, chorobliwie zazdrosnego, bisnesmana. Chce on za wszelką cenę udowodnić żonie, że wie, iż go zdradza, i dowie się z kim.. W mężczyźnie przez swoją zazdrość budzi się nowe, niebezpieczne dla obojga, oblicze..

Film miał zaskakującą końcówkę. :)
Całość bez większych zarzutów.
Nawet trzyma w napięciu.. :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-03-2007, 00:07 

eNeR! napisał/a
- Diamentowa Afera aka Afera/Romans Cartiera - komedia z Joan Collins i Davidem z lat 80tych; jeszcze nie widziałem, ale to film z okresu Knight Ridera, więc Hoff wygląda wyjątkowo znajomo a film ogólnie podobno fajny, wkrótce go obejrzę i może napiszę coś więcej..

Oj, szybko go ogladaj bo warto. Mimo, że to komedia romantyczna (gatunek który omiłam szerokim łukiem ;) ) to film mi sie podobał.
Może nie jest to film z najwyższej półki, ale polecam obejrzenie, chociazby dla

Spoiler:  

Hoffa udajacego geja.

eNeR! napisał/a

- Klik, i robisz co chcesz (Click) - tu słynna rola nieco wrednego i cholernie rozrywkowego szefa głównego bohatera, oraz słynna scena pierdzenia Sandlera w twarz Hoffowi...bynajmniej nie (tylko?;p) dla niej warto zobaczyćHoffa także w tym filmie;) ...poza tym to najświeższa rola Hoffa;)

Nie przypominaj mi tej sceny. :D
Film też naprawdę fajny, a Hoff pokazał w nim klase. ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2007, 02:20 

A więc jak tylko będę miał więcej czasu, looknę Diamentową Aferę :wink: ...i chętnie jeszcze raz Clicka, ale jeszcze po drodze Dziedzictwo i Nicka Fury oraz Jekylla&Hyde'a..aha, czyli wychodzi na to, że zapowiada się seria seansów z Hoffem :P

Film o którym wspomniałem wyżej, a ktory można czasem trafićna allegro to Bail Out.

Sprawdziłem na stronie Hoffa (jednej z kilku;p)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2007, 03:27 

...postanowiłem jednak przybliżyć sobie i innym filmy z Hoffem, a przynajmniej poznać ich tytuły i zobaczyć jakieś fotki, a więc niezwłocznie dzielę się znaleziskami z Wami:

Star Crash (1979) - pierwszy film z Davidem

The Cartier Affair (1984) czyli Diamentowa Afera / Romans Cartier

Terror At London Bridge aka Bridge Across Time aka The Ripper (1985)

Perry Mason: The Case Of The Lady In The Lake (1988) - horror!

Witchery aka Witchcraft - drugi horror z Davidem! (1988)

Bail Out aka Wings of Freedom aka W.B., Blue and the Bean / Łowcy Nagród (1988)

Fire And Rain (1989) - tu Hoff gra lekarza

The Final Alliance aka Tigerman / Ostateczna Rozgrywka (1990)

Knight Rider 2000 / Nieustraszony 2000 (1991) - to tylko formalność;p

The Bulkin Trail (1992) - krótkometrażowy, ok.30 minut

Ring Of The Musketeers (1993)

Avalanche / Lawina aka Śnieżna pułapka (1994) - ten film też już w pewnym sensie znamy..ekhem..

Gridlock (1996)

Nick Fury, Agent of S.H.I.E.L.D. (1998) - na podstawie komiksu

Legacy / Dziedzictwo (1999) - Hoff fotoreporterem w tarapatach

Shaka Zulu (1999) - czteroczęściowy/czterogodzinny film historyczny

One True Love / Jedyna Prawdziwa Miłość (2000)

Layover (2001)

Cowboys Run aka Fugitives Run (2002) - David kowbojem? Dlaczego nie;)

Baywatch - Hawaiian Wedding / Słoneczny Patrol - Hawajskie Wesele (2003)

The SpongeBob SquarePants Movie / SpongeBob Kanciastoporty (2004)

Click / Klik, i robisz co chcesz (2006)

Kickin' It Old Skool (2007)

Knight Rider (2008) - Michael Knight powrócił!;) (więcej info na Forum i w serwisie)

Anakonda 3 (2008/2009) (w produkcji)

Anakonda 4 (data premiery nieznana) (pre-produkcja)

I na tym zakończę listę filmów z Hoffem - miejmy nadzieję, że jeszcze wiele lat będzie się powiększać (choćby o niewymienione tu role w musicalach, ale o tym pisałem wyżej).

//Jestem pod wrażeniem. Dobra robota. :) - Pik
Cała przyjemność po mojej stronie;) - eNeR!
Ostatnio zmieniony przez eNeR 06-06-2008, 18:21, w całości zmieniany 3 razy  

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 04-03-2007, 13:25 

W filmie Shacka Zulu Hasselhoff grał kapitana okrętu kaperskiego któy pod wpływem pasażerki której początkowo nie chciał zabrać zaprzestaje stosowania niektórych okrutnich praktyk wobec niewolników i robi porządek z załogą.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-03-2007, 14:05 

"...pod wpływem pasażerki..." - ten Hoff...jak zwykle :lol:
Swoją drogą - jak różnorodne role zagrał Hoff - tu kapitan statku, gdzie indziej lekarz, kowboj, reporter, detektyw, agent do zadań specjalnych, muszkieter, członek kosmicznej załogi...czy choćby nasz Michael Knight...i te role w musicalach...respect!

...spójrzcie jak Hoff wygląda w Ring Of The Musketeers...czy kogoś Wam nie przypomina? :)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 05-03-2007, 16:35 

Też zwróciłem uwagę na Garthe'a Knighta.

eNeR! Nakrzyczała na niego, wstyd mu sie zrobiło to co miałbiedny chłop robić?

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 05-03-2007, 16:49 

No tak, nie miał wyjścia :mrgreen:

Aktualne filmy z Hoffem dostępne na allegro:
http://www.allegro.pl/search.p...hasselhoff&category=20585
(można też szukać po tytułach;))

BlackFalcon

Wysłany: 05-03-2007, 18:05 

Dziekuje za ten temat! Fakt, filmow bylo sporo, ja pamietam zaledwie kilka, najbardziej chyba "Lawine", ktora tez mialam na VHS, ale mi sie zapodziala ;/. Pamietam, jak sie dziwnie czulam, ze Hasselhoff gra tego zlego ;>. Ale i tak film mi sie podobal, nie tylko ze wzgledu na niego. A kiedy byla ostatnio "Lawina" w TV??

Aha, jak sie nazywal ten film, w ktorym on byl chyba policjantem, poklocil sie z dziewczyna, ale potem jej pomagal wydostac sie z banku, na ktory byl bodajze napad? Film swietny, pamietam, ze sporo sie usmialam ;>.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 06-03-2007, 00:24 

Na pierwsze pytanie odpowiem, że Lawina była w zeszłym tygodniu na tvn7 i niestety wszyscy przegapili, żadnej nadziei :cry: ...zaś na drugie - ten film to Gridlock (fotki powyżej) - Hoff gra policjanta który lata helikopterem;p ...zresztąjego bohater nazywa się Jake Górski;)

P.S. Z ostatniej chwili: Kickin' it oldskool będzie mniej więcej historią chłopaka który cofa się do lat 80-tych do czasów słynnych hitowych seriali, wśród nich będzie Knight Rider a David zagra...samego siebie.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 06-03-2007, 15:21 

Sprostuję. Kickin' it oldskool opowiada o chlopaku, który podczas pokazu break dance spadl ze sceny i zapadl w śpiaczkę. Po ok. 20 lata się wybudza, ale nie jest juz nastolatkiem a dorosłym facetem wciąż postrzegajacym świat jak dziecko.
Reszta zgadza sie z tym, co napisał eNeR wyżej.. ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-03-2007, 14:50 

A oto najnowsza, gorąca fotka z planu filmowego, która sprawia że od razu się robi miło i przyjemnie :D

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 09-03-2007, 17:04 

Jednak się zestarzał.

Odpowiedz do tematu