Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czacik
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-07-2012, 01:30 Czacik

Witam Was w ósmej już odsłonie tematu, w którym można rozmawiać o wszystkim
(pamiętając o przestrzeganiu regulaminu ;) ) i oczywiście zapraszam do pisania! :)

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 20-07-2012, 08:00 

Piękny poranek w połowie lipca, słoneczko świeci, chmur w zasadzie brak mimo ostatnich silnych opadów. Żyć, nie umierać. Tylko dlaczego akurat teraz coś musi pylić?! :/

Pierwszy!

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 20-07-2012, 10:49 

Fenix The Best napisał/a
BTW, Biały jak Ci się podobała rozkopana Biała? :D Od tego tygodnia nawet sygnalizacje świetlna mamy, stałeś na niej? xD Ja jeszcze nie i nie mogę się tego doczekać. xD Może jutro się uda. xD

Odczytasz to jak wrócisz pewnie :P
Białą Piskę tylko mijałem, zmierzałem do Węgorzewa na Seven Festival żeby zagrać koncercik, a następnie imprezować z innymi zespołami i oglądać występy innych :D A było co oglądać :D

TS89 

Wysłany: 20-07-2012, 11:04 

Wczasowicze - udanych podróży ;)

FlyingAnvil 
a.k.a. Latacz Iii|;)

Wysłany: 20-07-2012, 11:15 

A Ty się Skrybo nie wczasujesz? :P Przecież obrona udana, to nic tylko świętować :D

A ja siedzę na praktykach i jak widać mam strasznie dużo roboty, skoro siedzę na forum :lol:

TS89 

Wysłany: 20-07-2012, 11:36 

FlyingAnvil napisał/a
A Ty się Skrybo nie wczasujesz? Przecież obrona udana, to nic tylko świętować

Ja się wczasuję siedząc w Krakowie ;) Mi tam wiele do szczęścia nie potrzeba, głównie żeby nikt mi nie przeszkadzał, a najlepiej to święty spokój od wszystkiego i wszystkich ;)

FlyingAnvil napisał/a
A ja siedzę na praktykach i jak widać mam strasznie dużo roboty, skoro siedzę na forum

Skąd ja to znam...

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 20-07-2012, 12:42 

Bialy napisał/a
Białą Piskę tylko mijałem, zmierzałem do Węgorzewa na Seven Festival żeby zagrać koncercik, a następnie imprezować z innymi zespołami i oglądać występy innych A było co oglądać

Opisałbyś coś może zatem w dziale muzyka, co? :P

I oczywiście miłego wypoczynku wczasowiczom :)

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-07-2012, 12:57 

Biały, dlaczego ja nic o tym jeszcze nie wiem?! Gratulacje! Pisz natychmiast jaki zespół, co w nim robisz (czy śpiewasz czy na czymś grasz czy jedno i drugie), gdzie są do odsłuchania Wasze numery, no chłopie!! :D

Skrybo -> ja tam też bym się nie obraził na relaksik w Krakowie, uwielbiam Kraków :D

To miłego wypoczynku życzę tym, którzy wypoczywają, a praktykantom, żeby opócz nudy coś ciekawego też się działo, żebyście mogli zdobyć jakieś nowe, fajne doświadczenie :)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 20-07-2012, 14:23 

eNeR napisał/a
Biały, dlaczego ja nic o tym jeszcze nie wiem?! Gratulacje! Pisz natychmiast jaki zespół, co w nim robisz (czy śpiewasz czy na czymś grasz czy jedno i drugie), gdzie są do odsłuchania Wasze numery, no chłopie!!

E...w kwieniu już chyba pisał... albo maju :P

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 20-07-2012, 15:12 

eNeR napisał/a
Biały, dlaczego ja nic o tym jeszcze nie wiem?! Gratulacje! Pisz natychmiast jaki zespół, co w nim robisz (czy śpiewasz czy na czymś grasz czy jedno i drugie), gdzie są do odsłuchania Wasze numery, no chłopie!! :D

Cytat
E...w kwieniu już chyba pisał... albo maju :P

Nie pamiętam kiedy ale pisałem o tym w temacie o muzyce i tam też zapodawałem linki :P

Zespół zwie się "BLEACH" gram tam na gitarze elektrycznej, czasem jestem gitarą prowadzącą, a czasem rytmiczną :P Zależne od piosenki :D

To jeszcze raz linki do jak narazie trzech utworów, reszta się tworzy bo mieliśmy mały zastój:
BLEACH - Głową w Dół:

BLEACH - MArtwy Punkt

BLEACH - Walcz (Utwór powstały na przegląd zespołów podlegających pod kluby garnizonowe "ATA 2012")

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 20-07-2012, 17:41 

No no, bardzo ładnie!

W pierwszym numerze koleżanka wokalistka troszkę jest poza melodią, ale ogólnie spoko fajny czysty głos, choć ja bym dodał w tym głosie trochę pazura, żeby nie było tak spokojniutko, żeby była bardziej dopasowana do drapieżnego brzmienia gitar, które brzmią rasowo, porządnie, fajnie :)

Ostatni numer chyba najlepszy. Fajnie by było nagrać go tak porządnie, z masteringiem, dodać trochę chórków, trochę echa do wokalu, żeby był mniej płytki..szkoda, że się na tym nie znam i nie mam żadnego studia, bo zdecydowanie jest w Was potencjał, no i tak jak wspomniałem Wasze granie bardzo mi się podoba, jak dla mnie super, nie można się do niczego przyczepić.

Kurcze, trzymam za Was kciuki, grajcie dalej, nie pozwalajcie sobie na żadne zastoje, będziecie na pewno coraz lepsi! No i czekam na jakieś numery od Was na KR Party! ..i życzę sobie wieści jak coś będziecie nowego nagrywać albo nagracie, koniecznie! :D

..acha, no a jak pogracie już ze sobą tak porządnie, i poczujecie się na siłach, to zapraszam Was już teraz do Radia Dla Ciebie, może zagracie jakieś koncerciwo, co roku w okolicach wiosny jest konkurs dla młodych zespołów, można by coś zadziałać :)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 20-07-2012, 19:48 

Zmienić wokal i będzie naprawdę git ;) .

Swoją drogą to już któryś zespół, któremu taką "uwagę" przekazuję, zaczynam się bać o to, że jestem zbyt monotematyczny :P .

Piszę poprawnie po polsku.

Bialy 
Rise Against

Wysłany: 20-07-2012, 22:01 

eNeR napisał/a
Kurcze, trzymam za Was kciuki, grajcie dalej, nie pozwalajcie sobie na żadne zastoje, będziecie na pewno coraz lepsi! No i czekam na jakieś numery od Was na KR Party! ..i życzę sobie wieści jak coś będziecie nowego nagrywać albo nagracie, koniecznie! :D

Spoko trzy nowe utworki są w procesie tworzenia i dopracowywania, potem się je nagra :D
Wszystko jest nagrywane w naszej sali prób więc nie jest profesjonalne ale też nie jest źle :)

Dzięki za miłe słowa :) A wokal fakt mógłby z pazurem trochę wejść w niektórych momentach, miejmy nadzieję że się wyćwiczy. A jest to możliwe polecam też znajomy zespół "Dust Of The Nation", tam wokalistka jest genialna :) Można znaleźć ich na YT.

No i dzięki za zaproszenie skorzystamy jak już się rozkręcimy z graniem :D

Rider 
Konserwator

Wysłany: 22-07-2012, 21:29 

Wspomnienie o Sondzie:

Linki:
Link ukryty

Filmik na końcu szczególnie polecam eNeRowi, niezłej jakości dźwięk, co nie? ;)

Piszę poprawnie po polsku.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 23-07-2012, 16:57 

O, ładnie 42 posty! :D

Bialy napisał/a
Białą Piskę tylko mijałem, zmierzałem do Węgorzewa na Seven Festival żeby zagrać koncercik, a następnie imprezować z innymi zespołami i oglądać występy innych

Ale Białej nie da się minąć, trzeba przez nią przejechać. :D

Wasza pierwsza piosenka skojarzyła mi się z tą:

Poza tym nawet mi trochę przypomina głos Waszej wokalistki, tylko, że ta od Zombiaków jakby mocniej śpiewa. :)

TS89 napisał/a
Mi tam wiele do szczęścia nie potrzeba, głównie żeby nikt mi nie przeszkadzał, a najlepiej to święty spokój od wszystkiego i wszystkich

Bosh, a myślałam, że tylko ja jestem taki stary pryk, że bym się czasami zamknęła w domu i udawała, że mnie nie ma. xD

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu