Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe forum serwisu (wersja 3)
Autor Wiadomość

Mandrivnyk 

Wysłany: 11-01-2012, 01:49 

Miał Pik za dużo wolnego czasu, to sobie forum zmienił. :lol:

Chaser_Dracodi 
RWBY

Wysłany: 11-01-2012, 18:04 

Pik błąd z podpisem/sygnaturką cały czas jest mimo że mam zaznaczoną opcje
"Zawsze dodawaj mój podpis:" to i tak mi pod nowymi postami podpis się nie pokazuje.
Pokaże się dopiero jak zaznaczę opcje "Dodaj tę sygnaturkę do wszystkich istniejących postów." tylko że
po każdym nowym moim poście ta druga opcja znika tzn się odznacza. A podpis się nie pokazuje.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-01-2012, 14:00 

Zauważyłem, że kiedy tworzę nowy temat, nie dodaje się mój podpis. Mogę to naprawić za pomocą opcji dodania podpisu do wszystkich postów, ale kiedy edytuję ten pierwszy post, podpis znów znika.

W dodatku wydaje mi się, że wcześniej zawsze podpis/sygnaturka trzymał się dolnej części posta, a teraz jeśli w poście jest mniej tekstu, wędruje na środek (podnosi się).

P.S.Jak widzę podpis znika po każdej edycji posta..

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-02-2012, 23:36 

Tak zapytam, bo nie znam odpowiedzi.. Z tym znikaniem sygnaturki po każdej edycji posta nic nie da się zrobić? :sick:

Pik 
Administrator

Wysłany: 26-02-2012, 13:45 

Dracodi Xan-Avi napisał/a
Znalazłem pewien błąd za każdym razem kiedy dodam nowy post moja sygnaturka/podpis nie pojawia się.

Dracodi Xan-Avi napisał/a
Pik błąd z podpisem/sygnaturką cały czas jest mimo że mam zaznaczoną opcje Zawsze dodawaj mój podpis: to i tak mi pod nowymi postami podpis się nie pokazuje.

eNeR napisał/a
Zauważyłem, że kiedy tworzę nowy temat, nie dodaje się mój podpis. Mogę to naprawić za pomocą opcji dodania podpisu do wszystkich postów, ale kiedy edytuję ten pierwszy post, podpis znów znika.

eNeR napisał/a
P.S.Jak widzę podpis znika po każdej edycji posta..

Naprawiłem te błędy. :)

eNeR napisał/a
W dodatku wydaje mi się, że wcześniej zawsze podpis/sygnaturka trzymał się dolnej części posta, a teraz jeśli w poście jest mniej tekstu, wędruje na środek (podnosi się).

Istotnie tak było. Na starym forum podpis zawsze był na samym dole (nie działało to tylko na FireFoxie). Na nowym forum zaczęło działać na FF, przestało na Chromie. :P
Trochę oszukałem system i już teraz powinno na każdej przeglądarce być w porządku.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-02-2012, 14:06 

Brawo! Przetestowałem i rzeczywiście sygnaturka nie znika i trzyma się dolnej części posta :D Dobra robota! Dzięki.

TS89 

Wysłany: 27-02-2012, 10:08 

Takie pytanie - kiedy do posta chcę wstawić coś za pomocą przycisków, np. link do filmiku na YT, to zawsze całość (kod+link) lądują na końcu, niezależnie od miejsca, gdzie jest kursor. Dzieję się tak i w FF, i w Chromie. (nie zauważyłem wcześniej, żeby ktoś o tym pisał, ale jak tak i nie da się z tym nic zrobić, przepraszam za kłopot)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-02-2012, 16:51 

Niestety tak jest, ale nic nie pisałem, bo na innym forum jest tak od zawsze, więc może musi tak być :roll:

Pik 
Administrator

Wysłany: 27-02-2012, 17:07 

Niestety, potwierdzam. Tak było i jest.
Oczywiście nie jest to nie możliwe do poprawienia, jednak wiązałoby się to ze znaczną przebudową systemu bbcode, więc na razie musi tak pozostać.

TS89 

Wysłany: 27-02-2012, 17:48 

Ok, spoko ;)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 02-03-2012, 17:34 

Zmieniło temat mojego tematu "Rider zwariował do reszty..." na "Temat". Naprawiłem już to, ale zgłaszam, że takowy problem wystąpił ;) .

Piszę poprawnie po polsku.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 25-04-2012, 13:11 

Po prawie 5 miesiącach z nowymi emotami stwierdzam, że:

- bardzo brakuje mi starej ikonki lola: jakoś dużo bardziej mnie śmieszyła od tej nowej -> :lol:

- stary jęzor -> był bardziej przyjazny od nowego -> :P - ten jest taki poważny :roll:

- chciałbym ikonkę szczerbatego: - czasem by się przydała, lubię ją :lol:

Nie żebym się żalił, ale dzielę się odczuciami ;) Reszta emotów jest bardzo fajna i nie mam żadnych uwag :)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 25-04-2012, 13:17 

eNeR napisał/a
chciałbym ikonkę szczerbatego: - czasem by się przydała, lubię ją

Popieram!

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz do tematu