Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider w telewizji
Autor Wiadomość

Twardy401i 

Wysłany: 09-05-2012, 21:13 Knight Rider w telewizji

Nie było mnie jakiś czas na forum więc nie wiem czy była taka propozycja więc nie hejtujcie mnie :)
Ostatnio tak pomyślałem że fajnie by było znowu obejrzeć "Nieustraszonego" w telewizji potem wszedłem na forum i patrze że jest nas ponad dwa i pół tysiąca i może napisali byśmy list do TVP o wznowienie emisji "Knight Rider'a" lub "Knight Rider'a : The Series" jak się nie uda całego sezonu to chodziarz jeden odcinek.
Co o tym myślicie ?

Knight89 

Wysłany: 10-05-2012, 17:14 

Szanse są marne, nawet jakby nas było 25 milionów :mrgreen: Przecież Maciuś z Klanu się żeni, a to wydarzenie na skalę światową

Twardy401i 

Wysłany: 10-05-2012, 18:33 

No ale zawsze warto spróbować :D

mati1992 

Wysłany: 12-05-2012, 09:41 

Ja bym prędzej do jakiegoś sponsora napisał xD Piąty stadion jest sponsorowany, dlatego leci, a jak wiadomo, serial ten wzbudza powszechne kontrowersje (prosze nie hejtowac, nie krytykuję lubiących go). W ogóle powinni zdjąć kilka takich seriali, które w ogóle niepotrzebnie są w tej ramówce. Tak samo ciągłe powtórki. To, co mozna bez problemu w ciągu dnia obejrzeć, i tak potem powtarzają w okolicach południa (właśnie Klan). W sumie, też myślę, że to chyba pomysł bez przyszłości, bo jeśli nawet się zgodza, to znowu puszczą albo o północy, albo z samego rana, kiedy nie bardzo jest jak oglądać. Może prędzej napisac trzeba, żeby na TVP Seriale puścili, chociaż tam też ramówkę zapychają ciągłymi powtórkami tego samego. W oczekiwaniu na powtórkę Rancza, mój brat często ogląda końcówkę Ojca Mateusza i ostatnio z pięć razy leciał ten sam odcinek.

Odpowiedz do tematu