Wasza KSIĘGA:
eNeR: 01-09-2019 04:30
Dobiegła końca tegoroczna wakacyjna impreza - Knight Rider Summer Party 2019. Szczęśliwe 7 godzin zabawy za nami, brzmiały przede wszystkim hity lat osiemdziesiątych, ale i klubowe rytmy oraz przeboje Davida Hasselhoffa i nadesłane przez Was piosenki. Porozmawialiśmy o nadchodzącym albumie Hoffa, o tym jak brzmiałyby po polsku tytuły jego piosenek a także o powrocie kaset magnetofonowych. O czym rozmawialiśmy jeszcze i jakie nagrania płynęły z głośników tej nocy, przekonacie się wkrótce z zapisu.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami...i zapraszamy na kolejną imprezę, bardzo szczególną: XV urodziny Serwisu! Spotykamy się 4.01.2020. Zarezerwujcie ten termin koniecznie.

- eNeR & KRPL Team


eNeR: 13-01-2019 05:00
Na zegarze godzina 5:00 - niedawno skończyła się impreza urodzinowa, bowiem Knight Rider Polska łączy fanów "Nieustraszonego" już od 14 lat! Było trochę wspomnień, nowinek na czacie, dobrej muzyki i zabawy (oczywiście do Bialego - pozdro - rana), pojawiła się niespodzianka od Ridera i Skryby a także konkurs z dość zaskakującym finałem. Dziękujemy za dzisiejszy wieczór i noc (spotkaliśmy się na KR Party już po raz 33!)...a także za te 14 lat! A Pik powiedział, że to dopiero początek...! Tego się trzymajmy. Do zobaczenia (i usłyszenia) na KRPL!
- eNeR & KRPL Team


TS89: 11-08-2018 05:08
Knight Rider Summer Party 2018 za nami – ale wakacje jeszcze trwają. Zostawiamy Was na ten czas ze wspomnieniami przebojów Hoffa z jego berlińskiego koncertu, świetnej muzyki klubowej miksowanej przez eNeRa oraz waszych przebojów. Przy okazji Fenix, Rider i eNeR, za udział w konkursach, zostają z cennymi nagrodami: koszulką, płytami DVD, kuponami na gadżety oraz… rolami w najnowszym opowiadaniu Skryby! Zaś ten sam zostaje ze wspomnieniem współprowadzenia imprezy, po raz pierwszy historii, wspólnie z Pikiem oraz eNeRem… Przy okazji cały Serwis zostaje z pierwszą imprezą transmitowaną za pomocą YouTuba, wzbogaconą o wizualizacje między innymi zdjęciami z koncertu Davida. Oraz kaką, który chyba jako pierwszy w dziejach zdołał przespać się w czasie imprezy – i do nas wrócić!
Ale chyba to, co najważniejsze, zostają nam wspomnienia tego wspólnie spędzonego czasu. Oraz chęć – na jeszcze więcej. Zatem czekamy na kolejną imprezę – a na co dzień zapraszamy na KRPL i nasz Facebook!
- Skryba & KRPL TeameNeR: 14-01-2018 06:45
Urodzinowa impreza z okazji 13-lecia serwisu Knight Rider Polska za nami. Zakończyliśmy po godzinie 6:00 - przeszło 8 godzin muzyki i pewnie około 10 godzin na czacie...oczywiście działo się! 13. urodziny KRPL, 65. urodziny Hoffa, 35 lat KR i 10 lat KR:TS oraz rozmowy z tym związane - między innymi ciekawostki o Davidzie i z planu seriali. Słuchaliśmy nagrań Davida i piosenek z lat, w których nadawany był KR, jak również muzyki z serialu. Nie zabrakło najnowszych hitów - także w miksach - oraz nadesłanych utworów użytkowników. Był też konkurs z płytą Davida Hasselhoffa i specjalna licytacja filmu, w którym zagrał główną rolę, ale przede wszystkim po raz kolejny - już 31! - była dobra zabawa do białego (pozdro :D) rana! Wszystkim, którzy się zjawili, dziękuję w imieniu swoim i Administratora Pika, który znakomicie realizował, jak również współprowadził ze mną tę imprezę. Do usłyszenia na kolejnej, a tymczasem - do zobaczenia na KRPL!
- eNeR & KRPL Team


NormalnyCzłowiek: 01-01-2018 23:19
Najlepszego KRPL :D


eNeR: 26-09-2017 19:02
Właśnie, przyłączam się :) Dziś nasz ukochany serial kończy 35 lat :)


TS89: 26-09-2017 15:13
Wszystkiego najlepszego, Knight Rider! #35lat


eNeR: 23-04-2017 06:41
Zapowiadałem, że to będzie niezwykła impreza i tak też było! Knight Rider Party #30 przeszła do historii. Po raz pierwszy poprowadziłem imprezę wspólnie z Pikiem, a także z Tomkiem, Riderem i Fenix, którzy przygotowali swoje programy. Były wyjątkowe konkursy z nagrodami i liczne niespodzianki - jedną z nich specjalne pozdrowienia od Danzela, którego znacie np. z hitu "Pump it up"! Pojawili się też starzy znajomi (za co dzięki!). Zaskakiwaliśmy siebie nawzajem i nie zauważyliśmy kiedy minęło przeszło 9 godzin - to najdłuższa impreza w historii!
Było świetnie, dziękuję w imieniu swoim i Pika nie tylko za tą, ale za wszystkie trzydzieści imprez. To niezmiennie ogromna przyjemność grać dla Was. Do usłyszenia na kolejnych muzycznych spotkaniach!
- eNeR & KRPL Team


eNeR: 15-01-2017 06:23
Specjalna impreza z okazji 12. Urodzin Serwisu Knight Rider Polska dobiegła końca. Znów rozstaliśmy się dopiero o 6 nad ranem, co bardzo cieszy i dzięki Wam za to! Cieszyła z pewnością także moc atrakcji - największy w historii konkurs, w którym rozwiązywaliście trudne zagadki szukając wskazówek w serwisie (zwyciężyła Fenix The Best, zgarniając zestaw nagród), odbyła się premiera nowych gadżetów serwisu a także zabrzmiały jakże awangardowe przeboje zaśpiewane przez kakę, Dracodiego oraz grupę The Riders! Zabrzmiały także Wasze głosy - po raz pierwszy mogliście zadzwonić do studia KR Party. Dzięki serdeczne, mam nadzieję, że kolejne spotkanie (na wiosnę?) będzie równie udane :)
- eNeR & KRPL TeameNeR: 04-09-2016 06:08
Minęła godzina 6:00 - to chyba niezła pora, by zakończyć imprezę? ;) W praktycznie każdym klubie o tej porze jest już dawno po zabawie, ale jak przystało na KR Summer Party, nie mogliśmy za szybko się rozstać!
Kolejne muzyczne spotkanie za nami, było kilka fajnych niespodzianek, powrócił temat dublektora (sprawdźcie koniecznie forum) no i niemal padł rekord czasu trwania. Podziękowania dla Pika i dla każdego, kto się zjawił. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście! Do usłyszenia wkrótce...
- eNeR & KRPL Team


Strona: 1 2 3 4 5 6 ... 257 >>


. . Copyright (C) 2004 - 2019 by Pik
Regulamin   Kontakt