Wasza KSIĘGA:
TS89: 05-01-2020 06:50
I po Imprezie. To było… niesamowite!

Od 19:00 na czacie, od 20:00 do 06:03 nad ranem wspólnie świętowaliśmy XV urodziny Serwisu Knight Rider Polska. Nadając z w pełni nowoczesnego i najlepszego studia na świecie, przy udziale wspaniałych Słuchaczy z Polski i zagranicy (!) udało się zagrać rekordową pod względem długości imprezę, której do tej pory nie było. Wspomnienia, konkursy, świetna muzyka, wejścia wideo i przede wszystkim: WASZ UDZIAŁ! Dziękujemy Wam, długo nie zapomnimy tego! :D

I obyśmy w takim samym, a nawet większym gronie spotkali się za rok, za dwa, za kolejne 15 lat, ZAWSZE!

Niech Hoff będzie z Wami! :)

- TS89 & KRPL Team


eNeR: 01-09-2019 04:30
Dobiegła końca tegoroczna wakacyjna impreza - Knight Rider Summer Party 2019. Szczęśliwe 7 godzin zabawy za nami, brzmiały przede wszystkim hity lat osiemdziesiątych, ale i klubowe rytmy oraz przeboje Davida Hasselhoffa i nadesłane przez Was piosenki. Porozmawialiśmy o nadchodzącym albumie Hoffa, o tym jak brzmiałyby po polsku tytuły jego piosenek a także o powrocie kaset magnetofonowych. O czym rozmawialiśmy jeszcze i jakie nagrania płynęły z głośników tej nocy, przekonacie się wkrótce z zapisu.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami...i zapraszamy na kolejną imprezę, bardzo szczególną: XV urodziny Serwisu! Spotykamy się 4.01.2020. Zarezerwujcie ten termin koniecznie.

- eNeR & KRPL Team


eNeR: 13-01-2019 05:00
Na zegarze godzina 5:00 - niedawno skończyła się impreza urodzinowa, bowiem Knight Rider Polska łączy fanów "Nieustraszonego" już od 14 lat! Było trochę wspomnień, nowinek na czacie, dobrej muzyki i zabawy (oczywiście do Bialego - pozdro - rana), pojawiła się niespodzianka od Ridera i Skryby a także konkurs z dość zaskakującym finałem. Dziękujemy za dzisiejszy wieczór i noc (spotkaliśmy się na KR Party już po raz 33!)...a także za te 14 lat! A Pik powiedział, że to dopiero początek...! Tego się trzymajmy. Do zobaczenia (i usłyszenia) na KRPL!
- eNeR & KRPL Team


TS89: 11-08-2018 05:08
Knight Rider Summer Party 2018 za nami – ale wakacje jeszcze trwają. Zostawiamy Was na ten czas ze wspomnieniami przebojów Hoffa z jego berlińskiego koncertu, świetnej muzyki klubowej miksowanej przez eNeRa oraz waszych przebojów. Przy okazji Fenix, Rider i eNeR, za udział w konkursach, zostają z cennymi nagrodami: koszulką, płytami DVD, kuponami na gadżety oraz… rolami w najnowszym opowiadaniu Skryby! Zaś ten sam zostaje ze wspomnieniem współprowadzenia imprezy, po raz pierwszy historii, wspólnie z Pikiem oraz eNeRem… Przy okazji cały Serwis zostaje z pierwszą imprezą transmitowaną za pomocą YouTuba, wzbogaconą o wizualizacje między innymi zdjęciami z koncertu Davida. Oraz kaką, który chyba jako pierwszy w dziejach zdołał przespać się w czasie imprezy – i do nas wrócić!
Ale chyba to, co najważniejsze, zostają nam wspomnienia tego wspólnie spędzonego czasu. Oraz chęć – na jeszcze więcej. Zatem czekamy na kolejną imprezę – a na co dzień zapraszamy na KRPL i nasz Facebook!
- Skryba & KRPL TeameNeR: 14-01-2018 06:45
Urodzinowa impreza z okazji 13-lecia serwisu Knight Rider Polska za nami. Zakończyliśmy po godzinie 6:00 - przeszło 8 godzin muzyki i pewnie około 10 godzin na czacie...oczywiście działo się! 13. urodziny KRPL, 65. urodziny Hoffa, 35 lat KR i 10 lat KR:TS oraz rozmowy z tym związane - między innymi ciekawostki o Davidzie i z planu seriali. Słuchaliśmy nagrań Davida i piosenek z lat, w których nadawany był KR, jak również muzyki z serialu. Nie zabrakło najnowszych hitów - także w miksach - oraz nadesłanych utworów użytkowników. Był też konkurs z płytą Davida Hasselhoffa i specjalna licytacja filmu, w którym zagrał główną rolę, ale przede wszystkim po raz kolejny - już 31! - była dobra zabawa do białego (pozdro :D) rana! Wszystkim, którzy się zjawili, dziękuję w imieniu swoim i Administratora Pika, który znakomicie realizował, jak również współprowadził ze mną tę imprezę. Do usłyszenia na kolejnej, a tymczasem - do zobaczenia na KRPL!
- eNeR & KRPL Team


NormalnyCzłowiek: 01-01-2018 23:19
Najlepszego KRPL :D


eNeR: 26-09-2017 19:02
Właśnie, przyłączam się :) Dziś nasz ukochany serial kończy 35 lat :)


TS89: 26-09-2017 15:13
Wszystkiego najlepszego, Knight Rider! #35lat


eNeR: 23-04-2017 06:41
Zapowiadałem, że to będzie niezwykła impreza i tak też było! Knight Rider Party #30 przeszła do historii. Po raz pierwszy poprowadziłem imprezę wspólnie z Pikiem, a także z Tomkiem, Riderem i Fenix, którzy przygotowali swoje programy. Były wyjątkowe konkursy z nagrodami i liczne niespodzianki - jedną z nich specjalne pozdrowienia od Danzela, którego znacie np. z hitu "Pump it up"! Pojawili się też starzy znajomi (za co dzięki!). Zaskakiwaliśmy siebie nawzajem i nie zauważyliśmy kiedy minęło przeszło 9 godzin - to najdłuższa impreza w historii!
Było świetnie, dziękuję w imieniu swoim i Pika nie tylko za tą, ale za wszystkie trzydzieści imprez. To niezmiennie ogromna przyjemność grać dla Was. Do usłyszenia na kolejnych muzycznych spotkaniach!
- eNeR & KRPL Team


eNeR: 15-01-2017 06:23
Specjalna impreza z okazji 12. Urodzin Serwisu Knight Rider Polska dobiegła końca. Znów rozstaliśmy się dopiero o 6 nad ranem, co bardzo cieszy i dzięki Wam za to! Cieszyła z pewnością także moc atrakcji - największy w historii konkurs, w którym rozwiązywaliście trudne zagadki szukając wskazówek w serwisie (zwyciężyła Fenix The Best, zgarniając zestaw nagród), odbyła się premiera nowych gadżetów serwisu a także zabrzmiały jakże awangardowe przeboje zaśpiewane przez kakę, Dracodiego oraz grupę The Riders! Zabrzmiały także Wasze głosy - po raz pierwszy mogliście zadzwonić do studia KR Party. Dzięki serdeczne, mam nadzieję, że kolejne spotkanie (na wiosnę?) będzie równie udane :)
- eNeR & KRPL TeamStrona: 1 2 3 4 5 6 ... 257 >>


. . Copyright (C) 2004 - 2020 by Pik
Regulamin   Kontakt