Wasza KSIĘGA:
TS89: 26-09-2017 15:13
Wszystkiego najlepszego, Knight Rider! #35lat


eNeR: 23-04-2017 06:41
Zapowiadałem, że to będzie niezwykła impreza i tak też było! Knight Rider Party #30 przeszła do historii. Po raz pierwszy poprowadziłem imprezę wspólnie z Pikiem, a także z Tomkiem, Riderem i Fenix, którzy przygotowali swoje programy. Były wyjątkowe konkursy z nagrodami i liczne niespodzianki - jedną z nich specjalne pozdrowienia od Danzela, którego znacie np. z hitu "Pump it up"! Pojawili się też starzy znajomi (za co dzięki!). Zaskakiwaliśmy siebie nawzajem i nie zauważyliśmy kiedy minęło przeszło 9 godzin - to najdłuższa impreza w historii!
Było świetnie, dziękuję w imieniu swoim i Pika nie tylko za tą, ale za wszystkie trzydzieści imprez. To niezmiennie ogromna przyjemność grać dla Was. Do usłyszenia na kolejnych muzycznych spotkaniach!
- eNeR & KRPL Team


eNeR: 15-01-2017 06:23
Specjalna impreza z okazji 12. Urodzin Serwisu Knight Rider Polska dobiegła końca. Znów rozstaliśmy się dopiero o 6 nad ranem, co bardzo cieszy i dzięki Wam za to! Cieszyła z pewnością także moc atrakcji - największy w historii konkurs, w którym rozwiązywaliście trudne zagadki szukając wskazówek w serwisie (zwyciężyła Fenix The Best, zgarniając zestaw nagród), odbyła się premiera nowych gadżetów serwisu a także zabrzmiały jakże awangardowe przeboje zaśpiewane przez kakę, Dracodiego oraz grupę The Riders! Zabrzmiały także Wasze głosy - po raz pierwszy mogliście zadzwonić do studia KR Party. Dzięki serdeczne, mam nadzieję, że kolejne spotkanie (na wiosnę?) będzie równie udane :)
- eNeR & KRPL TeameNeR: 04-09-2016 06:08
Minęła godzina 6:00 - to chyba niezła pora, by zakończyć imprezę? ;) W praktycznie każdym klubie o tej porze jest już dawno po zabawie, ale jak przystało na KR Summer Party, nie mogliśmy za szybko się rozstać!
Kolejne muzyczne spotkanie za nami, było kilka fajnych niespodzianek, powrócił temat dublektora (sprawdźcie koniecznie forum) no i niemal padł rekord czasu trwania. Podziękowania dla Pika i dla każdego, kto się zjawił. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście! Do usłyszenia wkrótce...
- eNeR & KRPL Team


eNeR: 17-07-2016 05:17
Kilka minut po 5 rano tegoroczna Knight Rider Summer Party przeszła do historii...8 godzin grania...niezliczona ilość klubowych (i nie tylko) nagrań...pozytywna energia...i magiczne, chilloutowe już zakończenie Up&Up Coldplay ze świtem i śpiewem ptaków...DZIĘKI!!! :))
To była kolejna udana impreza, no i chyba nikt się nie spodziewał, że czasowo zbliży się do tych rekordowych, sprzed lat. Nasze muzyczne spotkania wciąż mają moc..i to ogromnie cieszy. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim...i do usłyszenia.
- eNeR & KRPL TeamTS89: 27-03-2016 13:43
Wesołych Świąt, Knight Rider Polska! :)


krwojtek: 22-03-2016 23:21
Kocham Knight Ridera !


kr655565: 01-03-2016 13:01
cześć :)


eNeR: 10-01-2016 04:29
"Jak ten czas leci..." - tak pomyślał dziś niejeden użytkownik Knight Rider Polska. Serwis serialu "Nieustraszony" skończył XI lat i z tej okazji odbyła się wyjątkowa impreza z cyklu Knight Rider Party. Dlaczego wyjątkowa? Bo jak co roku na stronie pojawiły się nowości: tym razem są to artykuły związane z serialem Team Knight Rider przygotowane przez Fenix The Best oraz materiały dotyczące filmów Knight Rider 2000, Knight Rider 2010 i biografia Edwarda Mulhare (czyli serialowego Devona), przygotowane przeze mnie. Gorąco zachęcam do czytania - dużo interesujących informacji, nieznane fakty, ciekawostki a do tego duża ilość zdjęć. Wszystkie linki tutaj: http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?p=6(...) Zapraszam również do komentowania pod artykułami! Ponadto na imprezie odbył się konkurs znajomości piosenek, które pojawiły się w serialu (zwyciężyła Fenix The Best), no i nie zabrakło Waszej ulubionej muzyki, zarówno tej nadesłanej przez Was, jak i hitów klubowych minionych lat oraz przebojów z lat 80., które miałem przyjemność dla Was zagrać. Dziękuję wszystkim za przybycie i za mile spędzony czas, do zobaczenia na forum i...do usłyszenia ;)
- eNeR & KRPL Team


eNeR: 08-11-2015 03:30
Niespełna pół godziny temu przestała grać muzyka..dobiegła końca 25-ta impreza, którą miałem przyjemność dla Was zagrać i poprowadzić. Po długiej przerwie Knight Rider Party powróciło..i to w jakim stylu! Dziękuję, że zjawiliście się w tak licznym gronie i to zarówno stali bywalcy, jak i nowi użytkownicy, którzy zostali niemal do końca. Dziękuję za wszystkie miłe słowa na temat inicjatywy KR Party oraz muzyki jaką gram. Jest mi niezmiernie miło, że mimo upływu lat nasze imprezowe grono nie tylko się nie pomniejsza, ale nawet powiększa. Serdeczne dzięki, nie tylko za dziś, ale za wszystkie 25 imprez. Specjalne podziękowania dla Ridera za piosenkę nagraną na ten mały imprezowy jubileusz. Do usłyszenia na kolejnej imprezie, która już w styczniu (XI Urodziny Knight Rider Polska) a wcześniej, bo jeszcze w grudniu - miejmy nadzieję - spotkamy się na mini-zlocie fanów serialu. Jeszcze raz DZIĘKI!
- eNeR & KRPL Team


Strona: << 1 2 3 4 5 6 7 ... 257 >>


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt